Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кияне, повертаемось до дому.

Re: Кияне, повертаемось до дому.


Ви не бачите різниці між Львівом та Козиним місяц тому?
Я то бачу різницю, і місяць тому і зараз. Скільки там у вас будинків втрачено? Скільки прийняли біженців? пане Турчинофф ви в правду думаєте що 200тисяч біженців зі сходу та авіаудари по місту та області прям надихають залишатись жінкам з дітьми в Україні. В моєму рідному місті кожного тижня одного двух ховають, а містечко трохи більше того Козина де назараз навіть бабахів не чутно. То ж закінчуйте писати цю хйню, кожен обирає свій шлях, не всі герої чекати поки приїхавши за харчами в Бородянку побачити на вулиці кацапів з технікою, і потім чотири дні по лісам до Житомира добиратися лісами.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Почитал-почитал, послушал-послушал.. Завтра еду в Киев с понедельника приступим к работе. Киев это большой процент экономики Украины и большой процент координации и работы для регионов, пока он не запустится, діла не буде по всей Украине. Да - много аспектов, что есть опасность, да, всякое может быть, но надо, иначе нас сожрут. Ну а быстро эвакуироваться в случае чего мы уже знаем как)
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

И где на нее можно выскочить? навигатор рисует что у Бузовой
Мне сказали за Макаровым , в Бузовой у знакомого дом сгорел, фотки не умею сюда выставлять.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Тут пишут, что хата которая до войны была 300 долл. стала 2000. Как не створювали? Там взлет цен на все на ЗУ был

Бариги були, є і будуть
Але переважна більшість людей якраз нормальні
І чомусь те,що купа переселенців мешкають зараз взагалі безкоштовно( в мене є щонайменше декілька знайомих,які просто віддали їм своє житло) ти бачити не хочеш...
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Для репараций нужна капитуляция или решение международных судов. А Кацапстан повыходил из большинства международных организацй.
Главное ж не то, в каких международных
организациях состоит Россия
Главное, где их денюшки лежат,
и могут ли США до них дотянутся

Могут.
Или вы думаете, что США миллиарды в оружие для Украины вготили и на этом все?
Уйдут не солоно хлебавши?
При сплошных убытках?
Шо-то мне не верится :)
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

До речі мир потрібен і кацапам, бо у них також надійність інвестицій і інвест привабливість
Тому тут, нажаль, Україна з кацапами в одній лодці
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

До речі мир потрібен і кацапам, бо у них також надійність інвестицій і інвест привабливість
какие уж там инвестиции
снявши голову по волосам не плачут
   
А шо з трасою Київ - Житомир, вже відкрили, чи ще ні?
Можно до Стоянки доехать, дорогу расчистили.
Дальше проверки и блок-постьі. На Белогородку 3 часа со Стоянки ехал.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Можно до Стоянки доехать, дорогу расчистили.
Дальше проверки и блок-постьі. На Белогородку 3 часа со Стоянки ехал.
Наверное лучше сразу за Коростышевом уходить на Фастов? Правда что там с дорогой?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Почитал-почитал, послушал-послушал.. Завтра еду в Киев с понедельника приступим к работе. Киев это большой процент экономики Украины и большой процент координации и работы для регионов, пока он не запустится, діла не буде по всей Украине. Да - много аспектов, что есть опасность, да, всякое может быть, но надо, иначе нас сожрут. Ну а быстро эвакуироваться в случае чего мы уже знаем как)
Сьогодні трохи проїхав через місто на метро. Для переміщення великої маси людей яка потрібна щоб запустити економіку такий режим не годиться.
Варто повертатися якщо робота поряд з житлом чи віддалена (хоча тоді можна і віддалено запускати економіку). Переїзд з одного берега на інший на авто то лотерея ... може швидко а може процес затягнеться.  :-)o
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Сьогодні трохи проїхав через місто на метро. Для переміщення великої маси людей яка потрібна щоб запустити економіку такий режим не годиться.
Варто повертатися якщо робота поряд з житлом чи віддалена (хоча тоді можна і віддалено запускати економіку). Переїзд з одного берега на інший то лотерея ... може швидко а може процес затягнеться.  :-)o
Ну я думаю, що як кажуть спрос рождает предложение в плані транспорту. А так то да - віддалено то можна і вже потроху (я з IT), але на повну не хватає всієї техніки, фізичного доступу до серверів, тощо. Банально робочого місця, на якому можна всидіти багато годин і не вмерти від болю в спині.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

До речі мир потрібен і кацапам, бо у них також надійність інвестицій і інвест привабливість
Тому тут, нажаль, Україна з кацапами в одній лодці

 :facepalm1: тебе зараз їбе інвестиційна привабливість кацапів?
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Сьогодні трохи проїхав через місто на метро. Для переміщення великої маси людей яка потрібна щоб запустити економіку такий режим не годиться.
Варто повертатися якщо робота поряд з житлом чи віддалена (хоча тоді можна і віддалено запускати економіку). Переїзд з одного берега на інший на авто то лотерея ... може швидко а може процес затягнеться.  :-)o
Людей багато в метро? Дійсно раз на годину їздять? Маю на увазі, чи за графіком, щоб годину не чекати
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Людей багато в метро? Дійсно раз на годину їздять? Маю на увазі, чи за графіком, щоб годину не чекати
Людей відносно небагато, завжди можна сісти. Поїзди ходять "шатлом" по одній строні (на синій гілці "шатл" з Героїв Дніпра до Олімпійської, а далі по іншій стороні з Олімпійської до Теремків. І аналогічний режим по зеленій з пересадкою між шатлами на Видубічах. Їхав з Вирлиці на Теремки 2 години. Інтервал руху десь 30-40 хв

Графік дуууже умовний  :)
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Людей відносно небагато, завжди можна сісти. Поїзди ходять "шатлом" по одній строні (на синій гілці "шатл" з Героїв Дніпра до Олімпійської, а далі по іншій стороні з Олімпійської до Теремків. І аналогічний режим по зеленій з пересадкою між шатлами на Видубічах. Їхав з Вирлиці на Теремки 2 години. Інтервал руху десь 30-40 хв

Графік дуууже умовний  :)
Дякую :-B
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Бариги були, є і будуть
Але переважна більшість людей якраз нормальні
І чомусь те,що купа переселенців мешкають зараз взагалі безкоштовно( в мене є щонайменше декілька знайомих,які просто віддали їм своє житло) ти бачити не хочеш...
я здаю пару однокімнатних квартир у Львові. Квартиранти хороші, мозок не виносять, оплачують вчасно, ціну не піднімав з 2015 чи з 2016р.
Так в першу декаду березня декілька знайомих почали наярювати, по пару разів на день телефонували, мовляв, виганяй своїх квартирантів, тут ціна на аренду шалено зросла, просто клондайк, ми тобі грошовитих біженців підселим. Були послані, більше того, за березень взяв з квартирантів лише за комунальні послуги, бо дізнався, що вони волонтерством займаються
А один мій знайомий, забезпечений дядько, взяв до себе в добротний, великий будинок 10(!) чоловік зі східних областей, безкоштовно.
   
Наверное лучше сразу за Коростышевом уходить на Фастов? Правда что там с дорогой?

норм дорога
но блокпостов так же прилично
   
во львове и в укжгороде даже!
уже много (львов) квартир и отели во всех есть места. люди масово съезжают обратно в Киев
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Якщо людина не має машини, то пересуватися по Київу поки що важкувато. Про метро вже написали, наземний трансорт трохи почав рухатися, але це процентів десять від того, що було.

Наприклад, у нашому кутку наземного транспорту немає взагалі. Тож або пішки, або на власній машині, або на таксі.

Не дуже зручно добиратися з лівого на правий і навпаки без машини. Міька електичка теж ходить раз в годину.

Натомість стали розбирати барикади на головних вулицях. Але не повністю, просто пересунули на пішохідні тротуари.

Завдяки тому, що в Київі залишилося досить мало машин, пересуватися машиною можна дуже швидко, не дивлячись на залишки блокпостів.

Але вже є затори на певних напрямках.

Сьогодні побачила вже й болтівські самокати на зупинках. Молодь залюбки користується.

В Епіцентрах люди готуються до весняних робіт, купляють земельку для парників, насіння тощо.

Сусіди практично закінчили ремонт у хаті. Мабуть, щось знають...
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Ще забула написати - почали працювати світлофори!

Раніше вони були вимкнені, бо ж дороги були практично порожні.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Бариги були, є і будуть
Але переважна більшість людей якраз нормальні
І чомусь те,що купа переселенців мешкають зараз взагалі безкоштовно( в мене є щонайменше декілька знайомих,які просто віддали їм своє житло) ти бачити не хочеш...

Ви мабуть погано гілку читали.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Главное ж не то, в каких международных
организациях состоит Россия
Главное, где их денюшки лежат,
и могут ли США до них дотянутся

Могут.
Или вы думаете, что США миллиарды в оружие для Украины вготили и на этом все?
Уйдут не солоно хлебавши?
При сплошных убытках?
Шо-то мне не верится :)

Ну обычно мирные договора предусматривают пункты типа «всеобщая двусторонняя амнистия», на которые мало кто внимание обращает, но это ни что иное, как легальная подпись
«Претензий не имею»
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Можно до Стоянки доехать, дорогу расчистили.
Дальше проверки и блок-постьі. На Белогородку 3 часа со Стоянки ехал.

Спасибо!
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

я здаю пару однокімнатних квартир у Львові. Квартиранти хороші, мозок не виносять, оплачують вчасно, ціну не піднімав з 2015 чи з 2016р.
Так в першу декаду березня декілька знайомих почали наярювати, по пару разів на день телефонували, мовляв, виганяй своїх квартирантів, тут ціна на аренду шалено зросла, просто клондайк, ми тобі грошовитих біженців підселим. Були послані, більше того, за березень взяв з квартирантів лише за комунальні послуги, бо дізнався, що вони волонтерством займаються
А один мій знайомий, забезпечений дядько, взяв до себе в добротний, великий будинок 10(!) чоловік зі східних областей, безкоштовно.

 (tu)

Вам велика пошана. Кватирним мародэрам - ганьба!
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

во львове и в укжгороде даже!
уже много (львов) квартир и отели во всех есть места. люди масово съезжают обратно в Киев

Отлично! И Черновцы, Черновцы пусть освобождают, прикоснулись местные к прекрасным денежным киянам и харе…  :lol:
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Ще забула написати - почали працювати світлофори!

Раніше вони були вимкнені, бо ж дороги були практично порожні.

Та вже давно, але не усюди
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Ще забула написати - почали працювати світлофори!

Раніше вони були вимкнені, бо ж дороги були практично порожні.

Які там  світлофори? Пані Шуша...

Всі їздять як хочуть :)

Сьогодні пару раз ледь уникнув удару в бок.

Останнє редагування: 9 квітня 2022 17:58:25 від alex_kyiv
   
Отлично! И Черновцы, Черновцы пусть освобождают, прикоснулись местные к прекрасным денежным киянам и харе…  :lol:

ну а толку сидеть
все домой
бабы с детьми если то заграницей
еще б малохольных с иванофранкоского ТРО как то бы проветрил, после того п***а что по области устроили айтишникам и выдачей повесток на каждом шагу в эту область на отдых я бы не ехал больше. просто быдло местные ТРО в большинстве. тупые что пипец
ездят на раскрашенных авто горы они патрулируют. ГОРЫ! типа по горам нельзя ездить никому кроме них. не на метр с трасы))
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

ну а толку сидеть
все домой
бабы с детьми если то заграницей
еще б малохольных с иванофранкоского ТРО как то бы проветрил, после того п***а что по области устроили айтишникам и выдачей повесток на каждом шагу в эту область на отдых я бы не ехал больше. просто быдло местные ТРО в большинстве. тупые что пипец
ездят на раскрашенных авто горы они патрулируют. ГОРЫ! типа по горам нельзя ездить никому кроме них. не на метр с трасы))

ТРО на ЗУ это примерно вот это

   
короче приятно удивили львовяне, очень неприятно удивили иванофранкоская обл.
это не мои наблюдения. это отзывы людей
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

короче приятно удивили львовяне, очень неприятно удивили иванофранкоская обл.
это не мои наблюдения. это отзывы людей

В чем отличия? Я слышал что Волынь лучше всего принимала
   
ТРО на ЗУ это примерно вот это

https://youtu.be/B8uwZZ7mu6s


Ну во львовской и закарпатской области большинство блок постов разобрали, на тех что остались полиция
вежливо вопросов могут пару спросить
в иванофранкоской как твоем видео) где то набрали пикапов, заклеили полностью все тро. и катаются. ходят по отелям до сих пор и кошмарят айтишников.
уровень развития как у чеченов только внешность другая.
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Ну во львовской и закарпатской области большинство блок постов разобрали, на тех что остались полиция
вежливо вопросов могут пару спросить
в иванофранкоской как твоем видео) где то набрали пикапов, заклеили полностью все тро. и катаются. ходят по отелям до сих пор и кошмарят айтишников.
уровень развития как у чеченов только внешность другая.

Ну я слышал в закарпатской тоже всех кошмарили повестками приезжих. С наездом … типа какого йуха тут сидите идите свою Батькивщину защищайте.
   
Ну я слышал в закарпатской тоже всех кошмарили повестками приезжих. С наездом … типа какого йуха тут сидите идите свою Батькивщину защищайте.

раньше да
уже нет
все блокпосты везде поснимали
вчера ежи грузили и увозили куда то) инфа 100%
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

раньше да
уже нет
все блокпосты везде поснимали
вчера ежи грузили и увозили куда то) инфа 100%

Да уде в Киеве разбирают, там тем более нужно
   
Турч ну так да. А иванофранковской все до сих пор. Это какой то позор. Плюс уровень умственного  развития этих тро как я писал…
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

И где на нее можно выскочить? навигатор рисует что у Бузовой

не спрашивал
со дня на день должны запустить
но я не очень верю, там работы втч минерам много
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

мої знайомі зупинялись в готелі в Куликові, біля Львова
400 грн - доба
за 2 окремі ліжка
тобто, по 200 грн з особи
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Дякую :-B
Доповнення після повернення на Вирлицю
О 19-тій прийшлося вилізти із метро на Палаці спорту бо в сторону Видубічів воно вже не йшло (останнє в сторону Сирця)
На Вирлицю поїхав на таксі за 300 грн ... за півгодини був на місці (блокапост перед мостом проскочили швидко).  :-)o
   
Re: Кияне, повертаемось до дому.

Вы пробовали жить на 10 тыс. грн в Германии?
А у людей Христа ради? Или в центре для беженцев?
И ребенок в школу ходит, но ни слова не понимает

А в Украине было нормальное жилье, приличная зарплата, хорошая профессия.
И ребенок получал достойное образование, а не сидел в классе для мебели
в состоянии шока

Блин((
Ну точно вы же не с опыта пишете?——

Нет никаких "Христа ради"—— нормальное обеспечение——накормят и оденут.
И поселят——без крыши над головой никто не останется((
Про "ребенок в школе ничего не понимающий"——не знаю как в Польше——но в Германии есть специализированные классы для таких детей——
Обычно за небольшой промежуток времени ребёнок полностью погружается в процесс и язык получает достаточно быстро.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія