Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Росія визнала затримання українських бійців в Криму

прям как тысячу лет назад, орки делают набег из Крыма и воруют людей, только вместо коней - УРАЛ
   
Шо подменили.
а если бухали вместе с вашими?
   
а если бухали вместе с вашими?
украинцы не пьют. тем более со злейшими врагами отчизны. их бы стошнило сразу.
   
Re: Нашлись 3 из 79  :X

]Штраф же содрали. Бюджету прибыток. Ежели всех украинцев по одному хочь бы разу у Крым выкрасть...
але стільки не заробиш як на россіянах.
   
Ваші (російські) "прикордонники"


Що я маю відповісти йолопу?
   
украинцы не пьют. тем более со злейшими врагами отчизны. их бы стошнило сразу.
знач, таки сбрехали кацапы
   
Re: Нашлись 3 из 79  :X

але стільки не заробиш як на россіянах.
россияне нищие. а украинцы богатые. особенно десантники. Тыща гривен в день - есть денежка, есть...
   
знач, таки сбрехали кацапы
Так я ж сразу сказал!
   
Ваші (російські) "прикордонники" (насправді окупанти) не брехали про "викрадення", але схоже, що брешуть, що до них із салом пішли оці три військослужбовці (не кажім вже про те, що у них там немає "російського" кордону, зважаючи на окупацію Криму)

і так, це дуже поганий випадок - чергове викрадення українських військових на території України. хуйло відверто вказує на те, що Росію перетворив на терориста, який бере у заручники і викрадає людей з сусідніх держав.
Мартин, подождем и послушаем этих придурков, когда они будут завтра в расположении. Ок?
Не нужно дурацкой конспирологии, а то в крыму и так уже оборжались над этой новостью.
Стыдоба.
   
Re: Нашлись 3 из 79  :X

россияне нищие. а украинцы богатые. особенно десантники. Тыща гривен в день - есть денежка, есть...
россіянє тупьіє вони не вміють рахувати.
   
Re: Нашлись 3 из 79  :X

россіянє тупьіє вони не вміють рахувати.
на то у нас в финансистах евреи есть.
   
Re: Нашлись 3 из 79  :X

Вы верите сходу в легенду, которую хуйло-вермахт выдал?

Сейчас просто надо найти аналогичных любителей побрататься на оккупированной хуйло РФ стороне Крыма....

я знаю дибілів які весною-14 за бабки пропускали сепарів, а потім гинули в АТО.... і такі загадки природи були, прикінь
   
Росіянє не дурні і перед тим, як відпустити, зроблять відеозапис з нашими військовими.
Якби вони їх викрали, то не відпустили би швидко.
   
Re: Нашлись 3 из 79  :X

на то у нас в финансистах евреи есть.
це ті родствєнікав яких ви над Чорним морем збили ? а потім кучмою попросили прикритися.
   
Re: Нашлись 3 из 79  :X

Тоді поясніть логічно для чого було викрадати щоби відразу повернути?
Я не знаю ситуации, но по идее, быстрая выдача может говорить о том, что наших бойцов не раскололи (а если раскололи, то это сделали мега-спецы и всё равно нужно время, чтобы бойцов загрузить нужной информацией). Если исходить из того, что их не раскололи, то дезертирство исключаем. Возможен пьяный заход на сопредельную временно оккупированную территорию или стычка с такими же аватарами купальщиками с сопредельной стороны в районе непосредственно границы. Могли перетащить по горячке. Совсем не светить их не могли - я думаю оперативные средства СБУ в Крыму очень сильны и потому долго ныкать их побоялись. Пришлось придумывать историю с братанием с морпехами России. Есть ещё один вариант - десанты таки дебилы и действительно пошли брататься. В таком случае уйма вопросов к их командирам и военным психологам.

Останнє редагування: 7 вересня 2015 20:44:57 від Sotnyk
   
Це вже тема для нових санкцій

прихильники певної політсили продасть Ліпецькій рашен?  :pooh_lol:
   
Росіянє не дурні...

Так? А по Вам цього не скажеш...
   
Re: Нашлись 3 из 79  :X

Я не знаю ситуации, но по идее, быстрая выдача может говорить о том, что наших бойцов не раскололи (а если раскололи, то это сделали мега-спецы и всё равно нужно время, чтобы бойцов загрузить нужной информацией). Если исходить из того, что их не раскололи, то дезертирство исключаем. Возможен пьяный заход на сопредельную временно оккупированную территорию или стычка с такими же аватарами купальщиками с сопредельной стороны в районе непосредственно границы. Могли перетащить по горячке. Совсем не светить их не могли - я думаю оперативные средства СБУ в Крыму очень сильны и потому долго ныкать их побоялись. Пришлось придумывать историю с братанием с морпехами России. Есть ещё один вариант - десанты таки дебилы и действительно пошли брататься. В таком случае уйма вопросов к их командирам и военным психологам.

Росіянє будуть наполягати на своїй версіі, наші на своїй.
Отже росіянам треба, щоби бійці підтвердили їхню на відео. Якщо вони відмовлятимуться це зробити, то їх не відпустять.   
Наші погранці також стоятимуть на своєму. Тому правди ми не узнаємо.
Але саме погане те, що на кордоні з Кримом повний бардак. Це вже очевидно.
   
Мартин, подождем и послушаем этих придурков, когда они будут завтра в расположении. Ок?
Не нужно дурацкой конспирологии, а то в крыму и так уже оборжались над этой новостью.
Стыдоба.

Не беріть мене на понт. Вірогідність якась є - це не означає, що якраз так і сталося.

Де Ви тут побачили конспірологію? Тут нема конспірології, тут банальний досвід того, що хуйло Росія давно веде інф.війну та провокації проти України, здатна викрадати і викрадала укр.військослужбовц ів на території України і бреше,бреше,бреше й ще раз бреше.
Ви ж не настільки наївний, щоб вірити на слово на 100% у фабулу, що десантники "взяли шмат сала та пішли брататися"? Чи ні?
Чи Ви дійсно такий наївний, що розраховуєте, що якщо хуйло окупанти викрали укр.солдат, то вони це візьмуть та визнають?
   
Так? А по Вам цього не скажеш...

Йолопе, не плутайтеся під ногами.
   
Росіянє не дурні і перед тим, як відпустити, зроблять відеозапис з нашими військовими.
Якби вони їх викрали, то не відпустили би швидко.
смысл в той записи? никогда кремль не покажет простых украинских парней со шматом сала и гарбузом. то ж всю пропаганду про хвашистов зачоркивает.
   
Йолопе, не плутайтеся під ногами.

Товаришу прапорщику це скажете; додасте, що за сьогодні за Вашу роботу оцінка "незадовільно".
   
смысл в той записи? никогда кремль не покажет простых украинских парней со шматом сала и гарбузом. то ж всю пропаганду про хвашистов зачоркивает.
Между гарбузом и арбузом разница, как между Махно и МахНо. Надо бы знать такое.
   
Между гарбузом и арбузом разница, как между Махно и МахНо. Надо бы знать такое.
откудова. морошкой пробавляемся.
   
Блин, а я тут с Сотником сегодня конспирологию разводил. На сале с арбузом.  :laugh:
   
откудова. морошкой пробавляемся.

Личку гляньте.
   
откудова. морошкой пробавляемся.
Значит, ты тоже не бедный.
   
Оставили оружие, оделись по гражданке и пошли в сторону границы.

Где они - их похитили.  :lol:

Кацап, ну май совість...
(яка дурна фраза)
   
Вот ведь долбоебы, лучше бы они молчали, нажрались полезли брататься :facepalm1: 
   
Фейк?

   
Re: Фейк?

Реальность.

   
Re: Фейк?

 :facepalm1:
   
Re: Фейк?

Аватары? Зачем призывать немотивированных бойцов?
   
Re: Фейк?

Зато вернут, скорей всего..если б лепили из них героев как Савченко - пошли бы под суд, а так слепили из них дурнуватых обосравшихся хохлов-запроданцев и великодушно вернут..а нашим надо потом хорошо разобраться куда эти долбни полезли ночью и зачем
   
Re: Фейк?
tyv

Придурки, ганьблять армію !
   
А накуя их держат? Ну вылез еблан без документов, дали пендюлей и передали "соседям"
Или ждут от этих алконавтов "страшных буржуинских секретов"?
   
Re: Фейк?

Аватары? Зачем призывать немотивированных бойцов?
патамушта мотивированные правосеки и добробаты плахие, вы что ФУП не читаете ?  :shuffle:
   
ммда :facepalm1:

Хм...
Полонені, як полонені - співають те, що кажуть, чи що вчили; як відпустять, розповідять, як було насправді. Не виключено, що дурника клеють з тими гарбузами та салом.
А може й не полонені, а перебіжчики. Тоді нах і не потрібні.

Останнє редагування: 8 вересня 2015 02:31:55 від MartinFierro
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія