Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не хочеш обслуговувати українською в Україні? Отримай судовий позов

Не збираюсь, це не моє.
а для чого ж розмову починали коли не в темі?
   
Странные родители. Не нравица, уёбуйте в другую спортшколу. В чём проблема?
Мабуть, Ви маєте рацію. Якась дивна спортшкола. Отак вчитиметься там дитина, а потім виросте і раптом поїде в Сирію воювать або в Домбас.

   
Пардон, під Вас, мав на увазі вас, таких як пастор і інші.

Вибачення приймаються. А щодо пастора то нормальна він людина. Просто кожна дія протидію породжує.
 Я б ділив на десять пафосні стєнанія про утиски активістів в магазинах та ресторанах
   
В Україні є агресивний спротив українській мові - Андрухович
Поет Юрій Андрухович вважає, що побиття активіста на Чернігівщині за вимогу обслуговувати його українською мовою є не першим випадком, коли дискримінують за українську.

"Мені кидається в очі те, що фізичне насильство відбувається завжди над україномовними. Я не пригадую такого випадку, щоб побили когось, хто російською говорив. Це перший висновок", - пише він на сайті "Обозреватель".

Показати зображення...
Андрухович звернув увагу, що за російську нікого не б'ють. Фото: "ЛітАкцент"
Цей випадок показує, що в країні існує агресивний спротив українській мові.

боротися з цим можна, на мій погляд, тільки в один спосіб. Верховна Рада повинна припинити вдавати, що новий підготовлений законопроект, який дуже хороший, не першочерговий, що він не на часі і відкладати його до безкінечності. Тобто треба приймати новий, сучасний, європейський закон. Законопроект існує. А надалі вже добиватися того, щоб цей закон виконувався. Тому що у нас сам по собі прийнятий закон ще не означає зробленої справи. От і все", - пише митець.

За порушення закону така людина буде покарана.

--------

У Прилуках Чернігівської області побили активіста організації "Євромайдан-Варшава" Сергія Трушкіна. Напали через те, що в магазині попросив обслуговувати українською мовою. Чоловік отримав забої обличчя та крововилив у око.
Показати зображення...
Сергія Трушкіна побили у Прилуках через українську мову. Фото: facebook.com/serhiy.journalist

То есть закона нет.
Ну тогда не понятно что та семья может выиграть в суде...
   
Для чого йти до того тренера-москаля? я не розумію. Хай сдадуть личинку на бойовий гопак, спас, чи ще щось. Там точно нема москалів.
   
То есть закона нет.
Ну тогда не понятно что та семья может выиграть в суде...

їм вже за скандал заплатили. Безпрограшний варіант
   
Странные родители. Не нравица, уёбуйте в другую спортшколу.  В чём проблема?

рускаго міра зовсім поряд
   
Для чого йти до того тренера-москаля? я не розумію. Хай сдадуть личинку на бойовий гопак, спас, чи ще щось. Там точно нема москалів.

Серега, не стоит так о ребенке. Ребенок не виноват, что у него родители такие.
Перефразируя класегу
Хіба дитина винувата, що в неї мати дурнувата?
   
Для чого йти до того тренера-москаля? я не розумію. Хай сдадуть личинку на бойовий гопак, спас, чи ще щось. Там точно нема москалів.

а цей ускагаварящій лапту дітей вчить грати? чи може який інший ісконна ускій від
   
а цей ускагаварящій лапту дітей вчить грати? чи може який інший ісконна ускій від

 бачиш, Сєрьога? А я казав. Зараз лєопольди, як мухи, злетяцця
   
Вибачення приймаються. А щодо пастора то нормальна він людина. Просто кожна дія протидію породжує.
 Я б ділив на десять пафосні стєнанія про утиски активістів в магазинах та ресторанах
У цьому випадку якраз у межах закону Протидія навязування російського язика при отриманні послуги державною мовою
   
То есть закона нет.
Ну тогда не понятно что та семья может выиграть в суде...
Закон є, Про захист прав споживача, проблема у його трактуванні. І суд дасть відповідь на це питання
   
бачиш, Сєрьога? А я казав. Зараз лєопольди, як мухи, злетяцця

тобто, це не яскравий приклад шовіністичного рускаго міра який старається принизити українця, до чого тут спас чи гопак?
до чого тут розумові здібності дитини чи батьків?

претензії прості... а ви тут роздуваєте це все в образи по національній ознаці
   
їм вже за скандал заплатили. Безпрограшний варіант
Гроші передавали?
   
Для чого йти до того тренера-москаля? я не розумію. Хай сдадуть личинку на бойовий гопак, спас, чи ще щось. Там точно нема москалів.
Ще раз, ідуть не до москаля а за послугою на державній мові.
   
У цьому випадку якраз у межах закону Протидія навязування російського язика при отриманні послуги державною мовою

немає ніякого нав'язування нмд. Є чергова роздута фігня. Інформпривід.
Ви самі подумайте. Людина щось створила приватне.. Магазин, кафе, секцію.. і тп. Вклала кошти, пройшла чиновників, отримала дозвільні документи.. Кругом нестабільність, зубажіння і конкуренція.. Кожного клієнта треба в оппу цілувати та облизувати з усих боків.. бо мало їх.  Скажіть достовірними на цьому тлі видаються жалісні історії про каварних продавчинь, келнерш та тренерів котрим кюшат не треба аби позбиткуватися над україномовними? 
Вибачте, але брех ня.
Ну або плод воспальонного разума
   
Странные родители. Не нравица, уёбуйте в другую спортшколу. В чём проблема?

В чому проблема? Проблема для вас в тому, що ми у себе вдома, а закон на нашій стороні :)
   
це приватна установа

Деякі приватники вже прописують в договорах право обслуговувати двома мовами на власний вибір. Бо мали позови.
ХЗ чи їм те допомагає, а що клієнтів дратує, то так.
   
Гроші передавали?

моя думка. Просто у її викладенні беру приклад з безапеляційних монополістів на істину)
   
Ще раз, ідуть не до москаля а за послугою на державній мові.

ідуть за послугою. А якою мовою то справа внутрішнього статуту підприємства.
Якщо запропонований формат не підходить клієнту то він має право пошукати деінде.
 І не їбати людям мосх
   
В чому проблема? Проблема для вас в тому, що ми у себе вдома, а закон на нашій стороні :)

о. З'явився вже автохтон)
Мову вивчив, страдалєц?
   
Я думаю тут цілком можна подавати в суд на заклад. Адже очевидно ніде в рекламі чи в договорі з батьками не сказано, що викладання буде вестись російською мовою. Тобто за замовчуванням мається наувазі, що викладання буде державною мовою. Оскільки заклад не надав послугу описану в договорі, то повинен повернути гроші за послугу і виплатити матеріальну компенсацію за втрачений час і нерви. Нє?
Це взагалі робиться навіть без зверення до суду, бо тоді той спортивний клуб, що буде облачувати послуги адвокатів обох сторін. Так що їм вигідніше одразу заплатити батькам.

Останнє редагування: 24 січня 2018 16:27:01 від Etobicoke Resident
   
1. не розумію тренера.
це ж твої клієнти, які платять гроші
приїхав до Львова, то вчи мову, це ж не складно і ти з цим будеш стикатися постійно
якщо не вмієш, то поясни, що вчиш, а не бикуй
2. не розумію батьків
я б просто забрав дитину, бо після цього б просто не довіряв тренеру щодо його професійного ставлення до дитини
ну і таких наглих треба просто бити по кишені
якщо б батьки масово забрали дітей на знак протесту, то керівництво б задумалося що їм важливіше: тупі працівники чи бабло
   

А чем тебе советский спорт не угодил? И чем тебе трененеры подготовленные институтом физкультуры не такие?
Ты даже не задумываясь (видимо не чем) обгаживаешь всё, что было в СССР!

Вам СРСР, чи спорт? Так я Вам таки про совєтскій спорт. Некомерційна, заорганізована , пропагандистсько налаштована, повністю дотаційна структура була, знаєтє лі. Ну то таке. А коли прийшов 1991 куди пішли всі молоді таланти? Правильно - в бандити ! Ну трохи силовики і бізнес. І ніхто , ніхто не встав на захист ідєальов СРСР! Молоді, здорові, вигодовані радянською владою бичари не захистили те, за що вони лізли на п'ядестали. Як і їх тренера. Нє, тоді вони не обгадили СРСР, нє, такі недоумки як я обгажіваю СРСР ( з задоволенням ) , бо знаю тому ціну. Бо був серед цих тренерів та спортсменів.

   
1. не розумію тренера.
це ж твої клієнти, які платять гроші
приїхав до Львова, то вчи мову, це ж не складно і ти з цим будеш стикатися постійно
якщо не вмієш, то поясни, що вчиш, а не бикуй
2. не розумію батьків
я б просто забрав дитину, бо після цього б просто не довіряв тренеру щодо його професійного ставлення до дитини
ну і таких наглих треба просто бити по кишені
якщо б батьки масово забрали дітей на знак протесту, то керівництво б задумалося що їм важливіше: тупі працівники чи бабло
я думаю, що вони і забрали. Тепер намагаються забрати оплачені гроші і моральну компенсацію.
   
ідуть за послугою. А якою мовою то справа внутрішнього статуту підприємства.
Якщо запропонований формат не підходить клієнту то він має право пошукати деінде.
 І не їбати людям мосх

Ти знову все наплутав :). От таких і приходиться трохи підганяти через суд. Спочатку, правда, бикують, а потім примиряються :)

А ти, дружочєк, як думав в Україні з'явились україномовні пралки/мікрохвильовки/інтерфейси в автівках з підходом радянським "нінравітся пайдітє купітє в другом мєстє" ;)
   
я думаю, що вони і забрали. Тепер намагаються забрати оплачені гроші і моральну компенсацію.

ну і правильно
інші батьки також запитають чому той тренер доріс до дорослого віку і не знає державної мови
я просто думаю, що він знає, але принципово цього не робить
так, по-данбасяцки
я просто знаю таких переселенців
один працював в громадському закладі і ніяк не міг зрозуміти, чому він має переходити на українську
вже не працює
потім працював в іншому..також нахуй
і недавно мені сказали, що в третьому його бачили..щебече українською
пару раз дали під сраку і заставили
або по-нашому, або їдь нах в російськомовні регіони де тобі буде комфортно
зі. я так само не сприймаю, коли показово примушують говорити на камеру українською якихось продавщиць в суто російськомовному регіоні


   
1. не розумію тренера.
це ж твої клієнти, які платять гроші

приїхав до Львова, то вчи мову, це ж не складно і ти з цим будеш стикатися постійно
якщо не вмієш, то поясни, що вчиш, а не бикуй
2. не розумію батьків
я б просто забрав дитину
, бо після цього б просто не довіряв тренеру щодо його професійного ставлення до дитини
ну і таких наглих треба просто бити по кишені
якщо б батьки масово забрали дітей на знак протесту, то керівництво б задумалося що їм важливіше: тупі працівники чи бабло

от. І після двох таких "не розумію" з'являється сумнів чи було там те нахабство вопіюще про яке нам тулять.
1)Навряд чи людина поставила під загрозу свій бізнес і свої прибутки для того щоб просто побикувати. Можливо що там щось замовчується.
2)Друге виділене говорить про специфічність батьків. Нормальні батьки в найгіршому разі просто забрали б дитину з секції. Щоб не травмувати її психіку, та щоб не робити собі нєрви. Але то нормальні. Цим же треба було влаштувати бучу та судову справу
   
от. І після двох таких "не розумію" з'являється сумнів чи було там те нахабство вопіюще про яке нам тулять.
1)Навряд чи людина поставила під загрозу свій бізнес і свої прибутки для того щоб просто побикувати. Можливо що там щось замовчується.
2)Друге виділене говорить про специфічність батьків. Нормальні батьки в найгіршому разі просто забрали б дитину з секції. Щоб не травмувати її психіку, та щоб не робити собі нєрви. Але то нормальні. Цим же треба було влаштувати бучу та судову справу

хз
я не знаю ситуації
але я на стороні батьків
бо вони платять і привели ДИТИНУ, яка не вчила російську мову
тренер все життя чув українську з ТВ, десь в побуті
І, мабуть, в школі вчив
навіть якщо він з ордло
він мав відповідати клієнту тією, якою звертаються по можливості
ну і не знання державної мови - це уєбанство

Останнє редагування: 24 січня 2018 16:44:01 від garri
   
Одна з проблем нашої країни в тому, що часто в принципі очевидні питання дискутуються. Чи є Росія ворогом? Чи потрібне обмеження 50 на дорогах? Чи можна класти бруківку на магістральних вулицях? Чи потрібен антикорупційний суд? Чи має людина, що спілкується з клієнтами, знати українську? Це лише частковий перелік таких запитань, котрі і запитаннями то в принципі не являються, хіба що риторичними.
   
Я думаю тут цілком можна подавати в суд на заклад. Адже очевидно ніде в рекламі чи в договорі з батьками не сказано, що викладання буде вестись російською мовою. Тобто за замовчуванням мається наувазі, що викладання буде державною мовою. Оскільки заклад не надав послугу описану в договорі, то повинен повернути гроші за послугу і виплатити матеріальну компенсацію за втрачений час і нерви. Нє?


Нє.

Конституція гарантує вільний розвиток, використання і захист російської мови.

То тре вносити зміни до Конституції, законів про мови і права споживачів, та до адмінкодексу.
   
Я вже мовчу про те, що, проживати у ЛЬвові, і не знати української - явна ознака розумової неповноцінності, відповідно, дану особу до роботи з дітьми допускати не можна
   
Ти знову все наплутав :). От таких і приходиться трохи підганяти через суд. Спочатку, правда, бикують, а потім примиряються :)

А ти, дружочєк, як думав в Україні з'явились україномовні пралки/мікрохвильовки/інтерфейси в автівках з підходом радянським "нінравітся пайдітє купітє в другом мєстє" ;)

Згинь, іудине насіння.
Іди мову вчи, двоєшник.
Як вивчиш то сразу(ци) й приходь.
ЗІ
 
Тема - яскрава ілюстрація, як розуміють лапті двуязичіє :)

Тому і сразу нахуй. Нуль толерантності в межах законодавства

так. Іди нахуй, лапоть
   
Я вже мовчу про те, що, проживати у ЛЬвові, і не знати української - явна ознака розумової неповноцінності, відповідно, дану особу до роботи з дітьми допускати не можна

це або понаєхавша вата, або нащадок раніше понаєхавших диких кацапів
   
це або понаєхавша вата, або нащадок раніше понаєхавших диких кацапів
Ну це кагбе ситуації не міняє) В мене повно знайомих таких нащадків, і ніяких проблем у них немає з українською
   
Згинь, іудине насіння.
Іди мову вчи, двоєшник.
Як вивчиш то сразу(ци) й приходь.
ЗІ
 так. Іди нахуй, лапоть

Щось ти розкудахтався, лапоть ))
   
Нє.

Конституція гарантує вільний розвиток, використання і захист російської мови.

То тре вносити зміни до Конституції, законів про мови і права споживачів, та до адмінкодексу.
Як вільний розвиток російської мови співвідноситься з моїм правом отримувати послугу оплачену мною по договору. Якби вони в оголошеннях давали припис, що заняття проводяться російською мовою, і потім в договорі це прописали, то питань нема. Очевидно що це не було зроблено. Простий приклад, але трохи гіперболізований. Ви прийшли в турагенцію, бо побачили вивіску "дешеві тури в Туретчину". Заплатили 100 євро. Взяли відпустку. І коли настав час їхати, то вас відвезли в садибу "Туретчина" під Житомиром. Очевидно ви маєте право на повернення своїх грошей і на моральне відшкодування за спорчений відпочинок. Нє?
   
Ну це кагбе ситуації не міняє) В мене повно знайомих таких нащадків, і ніяких проблем у них немає з українською

та у мене також
мережа клубів кацапська
хз..кого вони туди набирають
   
хз
я не знаю ситуації
але я на стороні батьків
бо вони платять і привели ДИТИНУ, яка не вчила російську мову
тренер все життя чув українську з ТВ, десь в побуті
І, мабуть, в школі вчив
навіть якщо він з ордло
він мав відповідати клієнту тією, якою звертаються по можливості
ну і не знання державної мови - це уєбанство

звичайно. Якщо вірити викладеному. Але в мене в цьому великі сумніви зважаючи на недолугість історії та на особу того хто ту історію приніс.
 Гаррі, тобі ж і карти в руки) Ти ж львів'янин. Розвідай що та як. Тобі повірю
   
Щось ти розкудахтався, лапоть ))

мову вчи, дурнику)
Доречі "розкудахтався" в українській немає також
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія