Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вважають богом

Re: Вважають богом

Маячня. Колома ніколи не керував приватом.... володіти та керувати це різні речі
думаю, він санкціонував ризиковані кредити.
   
Re: Вважають богом

ну походу у коломойського таки краще получалось керувати банком ніж у держави.
якість обслуговування погіршилась, купа відділень закрилась, багато цікавих програм якто бонус плюс також пішли по 3.14зді.
нічого нового цікавого не з'явилось, добре хоч взагалі банк не розвалили.

Хєрова аналітика.
Відділення закривалися бо два ковідні роки зробили їх баластом
   
Re: Вважають богом

ну походу у коломойського таки краще получалось керувати банком ніж у держави.
якість обслуговування погіршилась, купа відділень закрилась, багато цікавих програм якто бонус плюс також пішли по 3.14зді.
нічого нового цікавого не з'явилось, добре хоч взагалі банк не розвалили.

Хєрова аналітика.
Відділення закривалися бо два ковідні роки зробили їх баластом. Народ пішов в онлайн. Успіх Монобанку ще в доковідний час теж показовий в плані тенденцій
   
Re: Вважають богом

Але до чого тут персонал Приватбанку? Вони ж не впали з неба. Це тиж самі люди що навколо. А такої любові до керівництва я тут ніколи не зустрічав. У жодної фірми. Ця стаття вигадана.
Тим більше, що персонал там після націоналізації давно змінився. І не по одному колу.
   
Re: Вважають богом

Хєрова аналітика.
Відділення закривалися бо два ковідні роки зробили їх баластом

Отделения закрылись сразу после национализации.
   
Re: Вважають богом

У колеги дружина працювала касиром у ПБ. Не сказав би що вважала керівництво богами. Їй ставили план по нав'язуванню клієнтам послуг. Касиру!
   
Re: Вважають богом

Щодо якості послуг. Оформлювали в червні мамі картку. 15-20 хвилин. Мені ж у часи коломоєвські - довше і не одразу успішно.
   
Re: Вважають богом

Щодо якості послуг. Оформлювали в червні мамі картку. 15-20 хвилин. Мені ж у часи коломоєвські - довше і не одразу успішно.
Підтверджую.
Щодо якості послуг в моїх стосунках з Приватом не змінилось на гірше нічого. Зовсім.
Швидкість вирішення питань зросла, кількість тупих курей в саппорті зменшилась.
   
Re: Вважають богом

Нещодавно поміняв картку на візу з НФТ  :beach:
   
Re: Вважають богом

Нещодавно поміняв картку на візу з НФТ  :beach:
НФТ - Невзаємозамінні токени — це особливий тип криптовалюти[2], який є незамінним, на відміну від більшості криптовалют та багатьох мережевих або службових токенів. Являє активи, що існують лише у власних криптосистемах[3].

Ну ніфіга сєбє! Теж хочу таку візу.
   
Re: Вважають богом

НФТ - Невзаємозамінні токени — це особливий тип криптовалюти[2], який є незамінним, на відміну від більшості криптовалют та багатьох мережевих або службових токенів. Являє активи, що існують лише у власних криптосистемах[3].

Ну ніфіга сєбє! Теж хочу таку візу.

 :D
   
Re: Вважають богом

думаю, він санкціонував ризиковані кредити.

прості працівники ніколи про нього особливо і не чули..... Сексом з ним займались голова правління та його зами.....
   
Re: Вважають богом

прості працівники ніколи про нього особливо і не чули..... Сексом з ним займались голова правління та його зами.....

Бога теж ніхто не бачив
   
Re: Вважають богом

Конвертів не стало
   
Re: Вважають богом

Бога теж ніхто не бачив

Так в тому то і справа що тут навпаки: його бачили всі але по роботі ніхто його не згадував та на нього не молився
   
Re: Вважають богом

беня канєшно той ще жадібний жи...єврейчик, але при бені не брали комісійні при оплаті чогось (напрЮ того ж інтернету)
   
Re: Вважають богом

Конвертів не стало
Отож залишили тільки білу частину, а у багатьох в конверті було суттєво більше офіційної зарплатні.
   
Re: Вважають богом

Отделения закрылись сразу после национализации.

У мене вуха слизькі - локшина не тримається

Нагадаю, ПБ націоналізовано 18 грудня 2016 р

Цитувати
Друге місце за кількістю закритих відділень посів Приватбанк. Націоналізований банк за рік скоротив 13%, або 341 відділення, 230 з яких в першому кварталі 2016 року. Зараз у «Привата» 2247 підрозділів по всій Україні.


1.01.2016 р - 2588 відділень
1.07.2017 р - 2247 відділень
1.04.2018 р - 2215 відділень
1.01.2019 р - 2021 відділень
1.01.2020 р - 1928 аідділень
1.01.2021 р - 1717 відділень
1.01.2022 р - 1497 відділень
   
Re: Вважають богом

Отож залишили тільки білу частину, а у багатьох в конверті було суттєво більше офіційної зарплатні.

крєпкій хазяйствєннік. сам краде і другим дає  (tu)
   
Re: Вважають богом

Майже як расиянє хуйло .. одиннарот блятт
   
Re: Вважають богом

бєня НІКОЛИ не керував приватом

НІКОЛИ!!!

створив та керував тігіпок, потім дубілєт. бєня у банківській справі ні ухом ні рилом. вміти красти - не еквівалент гарного банкіра
   
Re: Вважають богом

бєня НІКОЛИ не керував приватом

НІКОЛИ!!!

створив та керував тігіпок, потім дубілєт. бєня у банківській справі ні ухом ні рилом. вміти красти - не еквівалент гарного банкіра
однко ж можна сказать бєня виростив таких видатних топ менеджерів, дав заробити гроші, а потім відпустив у вільне плавання. B-)
ваще з привату взагалі вийшло багато толкових управлінців, так сказать приват був кузньою кадрів.
   
Re: Вважають богом

когда Коломойский собирается возвращать Украине 6 млрд.долларов, которыми держава рефинансировала Приватбанк, и которые он фактически вывел за рубеж?
   
Re: Вважають богом

6 млрд.долларов, которыми держава рефинансировала Приватбанк
там "папір", реальних грошей не давали.
Зобов'язання мінфіну.
По них мінфін нараховує непогані відсотки.
Які (фактично пасивний дохід) подаються глядачам як успіхи від націоналізації.
Які згодом повертаються (90%, може менше) як дивіденди державі (як власнику).
   
Re: Вважають богом

там "папір", реальних грошей не давали.
Зобов'язання мінфіну.
По них мінфін нараховує непогані відсотки.
Які (фактично пасивний дохід) подаються глядачам як успіхи від націоналізації.
Які згодом повертаються (90%, може менше) як дивіденди державі (як власнику).

Коломойский вывел в офшоры деньги вкладчиков?
   
Re: Вважають богом

а у багатьох в конверті було суттєво більше офіційної зарплатні
В конвертах може щось і було, але тільки у топ менеджерів. 99.99% працівників як отримували білу зарплатню, так і отримують.
   
Re: Вважають богом

В конвертах може щось і було, але тільки у топ менеджерів. 99.99% працівників як отримували білу зарплатню, так і отримують.
Топ менеджери там взагалі були в долі, в конвертах отримували просто менеджери і ключові працівники.
Думаю з третину таких набереться. Ясно що простим касирам платили тільки в білу.
   
Re: Вважають богом

в конвертах отримували просто менеджери і ключові працівники
Ніт.
   
Re: Вважають богом

У мене вуха слизькі - локшина не тримається

Нагадаю, ПБ націоналізовано 18 грудня 2016 р
1.01.2016 р - 2588 відділень
1.07.2017 р - 2247 відділень
1.04.2018 р - 2215 відділень
1.01.2019 р - 2021 відділень
1.01.2020 р - 1928 аідділень
1.01.2021 р - 1717 відділень
1.01.2022 р - 1497 відділень

Вы бы от хамства удержались бы.

Из 6 отделений, доступных в шаговой доступности от моего дома или офиса, 4 закрылись через пол года после приватизации.  Поэтому ваш тезис:

Відділення закривалися бо два ковідні роки зробили їх баластом

изначально лживо.
   
Re: Вважають богом

доброчесний

Може рівнославний та рівнопоклоняємий? Як бох, то бох, кулі там.
   
Re: Вважають богом

Из 6 отделений, доступных в шаговой доступности от моего дома или офиса, 4 закрылись через пол года после приватизации
Цілком можливо. Але Приватбанк один з небагатьох, хто навіть трохи збільшив свою мережу в першій половині 2017 року (на 7 відділень).
Якщо відділення поруч з вами виявились не рентабельними, то що ж поробиш. Туди їм і дорога. Вони мають генерувати прибутки, а не збитки.
Але ж в цілому ваш висновок не вірний. Бо загальна кількість таки не зменшилась.
А до кінця 2017 року зменшилась на одиниці.
   
Re: Вважають богом

Вы бы от хамства удержались бы.

Из 6 отделений, доступных в шаговой доступности от моего дома или офиса, 4 закрылись через пол года после приватизации.  Поэтому ваш тезис:

изначально лживо.

В моєму твердженні скоріше половина правди.
Що я й показав цифрами.
А в Вашому, пане, відверта брехня. Що я й показав цитатами і цифрами.
Спробую пояснити
З наведених мною цитат та цифр видно що відділення закривалися і до націоналізації і практично в тому ж темпі. 230 за один квартал за рік до націоналізації.

А ще, до речі, в пропущеній (мабуть випадково) Вами цитаті мого допису говориться: "Народ пішов в онлайн. Успіх Монобанку ще в доковідний час теж показовий в плані тенденцій". Вочевидь, Ви чомусь її не зрозуміли. Можу пояснити
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія