Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

Так, мені 49 років. Я досі бьюся з братами та друзями. Важу 74 кг.  На зріст 182. Нічого не соромлюся.
Вам мабуть скучно... Я можу собі найти чим зайнятись і без бійок...

Я не люблю бійки, скажу по чесному, я боюсь битись, по причині, що не вмію зупинитись... Гуляти так гуляти... Коли я злий, то просто не зупинюсь поки не звалюсь...

Тому кайф в таких речах не бачу.
   
Сказочник пан...

Надивився китайського кунфу в фільмах бруслі, Бруслі який метал заклював водою а не маслом...

Багато забуває що всі ті так звані бойові мистецтва були всьоголиш танцем, кікбокс, бокс і боротьба, в зміншаних єдиноборствах показали що всі інші види, просто шарада для фільмів.

Мабуть чувак який вигадав казку про Гопак що він був бойвим мистецтвом, тупо передивився китайських фільмів.


Там подібні казки постійно для лохів толкають.

 :facepalm1:

Але віруючі є віруючі... Їм головне віра.
     Не могу понять раздражения пана.... Может быть, пан попробует сплясать этот мерзкий, гадкий гопак, бессмысленное творение гоев, а потом поделится впечатлениями? Ну, хотя бы через такт, хотя бы в пол-ноги?  Нет? Ну же, пане,ви ж-бо такий щирий українець, то чому б і ні?  Не бойтесь, не рассыплетесь, в танце ещё никто не умирал. Ну, почти никто. Так как?
   Так никак. Не сможете. Оно и понятно. Мышечная память-страшная вещь. Я вот по молодости тоже сдуру решил разучить еврейский танец. Не семь-сорок, а по-настоящему, без дураков. Не тут-то было. Как заклинило. Ощущение неловкости, неправильности, будто пытаешься делать что-то постыдное, неестественное твоей натуре. Прибежал к Учителю, мол, как так? Тот взгрел для порядку, потом растолковал.  "Дурень, это ж в мышцах, в крови, в генах. Семь поколений твоих предков рубали жидов в капусту, а ты вздумал плясать  еврейский танец?!! Ну-ну." На том и закончилось дело.
   Так что да, гопак-мерзость. Но это наша мерзость, украинская. Вам не понять и не пытайтесь. Что до прочего...Подготовл енный танцор выпрыгивает с места толчком ног  на метр-шестьдесят- метр-семьдесят. Без разбега. И если перед ним стоит противник, он не будет знать, за что ему хвататься-за саблю или за голову. Ну да, ладно, хватит об этом...
   
Подготовл енный танцор выпрыгивает с места толчком ног  на метр-шестьдесят- метр-семьдесят.

Ежели это в длину - то не впечатляет, маловато будет.
Ежели в высоту - то у Майкла Джордана вертикальный прыжок был на 122 см. И прозвище  было "Его воздушество" 


Останнє редагування: 24 серпня 2020 21:46:20 від Донбасянин в экзиле
   
Ежели это в длину - то не впечатляет, маловато будет.
Ежели в высоту - то у Майкла Джордана вертикальный прыжок был на 122 см. И прозвище  было "Его воздушество" 
     Понял. Но факты есть факты, и думаю, они один одному не противоречат. Когда Майкл Джордан Выпрыгивал вверх, он же не поджимал под себя ноги и не выстреливал их в разножке? Думаю, просто прыгал...
     Поделюсь приятным воспоминанием юности. Институт. Первый курс, физкультура. Естественно, прогулял всё на свете. А тут выяснилось, народ прыжки в высоту осваивал. Флопом, так , кажется. Зачётная высота-метр шестьдесят, как в школе учили,"ножницами"-никак. Зачет надо сдавать, без зачёта- недопуск к экзаменам и автоматом- вылет из института.
    Разбегаюсь. Торможу у планки. Планка по горло. Второй раз. Тот же фокус. Третий, последний. Топчусь у планки под откровенные ухмылки однокурсников. Постоял немного, оттолкнулся и каким-то корявым образом перелетел за эту чертову перекладину. Под дикий хохот всего курса, повально катавшегося на траве. Тренер (преподаватель) потом мне объяснил, что прыгал я всё равно неправильно, нельзя толкаться двумя ногами одновременно. Но зачёт поставил. Ось така байка.
    И да, таки имелись в виду прыжки в высоту. В длину я за прыжковую яму улетал. Не помню , сколько, но много. За семь метров точно. Но то таке...
   
Я не вважаю гопак поганим танцем чи не потрібним.

Жінки ведуться на хороше тіло чи зад, на харазму, і вміння рухатись у танці...

Але все одно не розумію для чого танцю приписувати вигадку КГБ?

Ну от для чого вигадку возносити у ранг істини?
   
Надивився китайського кунфу в фільмах бруслі, Бруслі який метал заклював водою а не маслом...

Брюс Лі якраз перший,хто визнав що традиційне китайське  бойове мистецтво  - повна застаріла фуєта й почав відкидати усяку мішуру нафуй  й замутив свій стиль, призначений саме для того щоб розфуярити ворога на вулиці, а не  у спортзалі. Додав туди й прийоми боксу й ще багато чого.   В принципі один з перших, хто  почав створювати те, що сучасники пізніше назвуть ММА.
Але йому тупо не вистачило часу розкрутити тему й  набрати дофуя послідовників того що він назвав джит-куд-до.
   
Брюс Лі якраз перший,хто визнав що традиційне китайське  бойове мистецтво  - повна застаріла фуєта й почав відкидати усяку мішуру нафуй  й замутив свій стиль, призначений саме для того щоб розфуярити ворога на вулиці, а не  у спортзалі. Додав туди й прийоми боксу й ще багато чого.   В принципі один з перших, хто  почав створювати те, що сучасники пізніше назвуть ММА.
Але йому тупо не вистачило часу розкрутити тему й  набрати дофуя послідовників того що він назвав джит-куд-до.

Даже він, наркоман, зрозумів це.
   
Я не вважаю гопак поганим танцем чи не потрібним.

Жінки ведуться на хороше тіло чи зад, на харазму, і вміння рухатись у танці...

Але все одно не розумію для чого танцю приписувати вигадку КГБ?

Ну от для чого вигадку возносити у ранг істини?
    Ну, то яким боком тут багатостраджальне КДБ? Чого це Ви раптом вирішили, що КДБ до цього причетне? І чому гопак-це вигадка? Зрозумійте елементарну річ. Пращури наші  геть нічого просто так не робили. Й танцю для танцю не існувало взагалі. Просто так, безглуздо, силу та енергію ніхто не витрачав.
   Якщо це, допустимо, хоровод, то у ньому дівчата показували себе з найгарнішої сторони, щоби хлопці могли добряче роздивитись, які вони вправні, гарні та стрункі.
   Якщо це бойовий пляс, то в ньому перевірялась вправність воїна та мисливця, чи достатньо в нього вміння, чи добре знає діло, чи бува здоровий. (Щоб Вам було зрозуміло, навантаження у народному танці просто скажені, нема з чим порівняти. Хоча з боку усе здається легким та веселим)
    Танець-це історія народу. Це душа народу, його дух, його суть. Не треба віднімати в українського народу його Танець.
   
Понял. Но факты есть факты, и думаю, они один одному не противоречат. Когда Майкл Джордан Выпрыгивал вверх, он же не поджимал под себя ноги и не выстреливал их в разножке? Думаю, просто прыгал...

Нашел прыжок с места на 1.63 с поджиманием ног  :dance3:


   
Нашел прыжок с места на 1.63 с поджиманием ног  :dance3:

https://www.youtube.com/watch?v=dYibQ5_nxZ0
(tu)  (tu)  (tu)  Однако, Вы по-хорошему дотошны. Я б не стал так глубоко копать, не мой случай. Тем более, такой прыжок для меня недостижим. Выше головы я прыгнуть так и не смог, у меня метр семьдесят шесть рост. Да цель такая, к тому же, и не ставилась. Мы же делали упор не на спортивные рекорды, а на зрелищность, технику и артистизм. Доставить удовольствие зрителю,заставить ощутить восторг и восхищение от твоего умения. А не комплекс неполноценности от того, что я прыгаю выше него.  :) 
   
(tu)  (tu)  (tu)  Однако, Вы по-хорошему дотошны. Я б не стал так глубоко копать, не мой случай. Тем более, такой прыжок для меня недостижим. Выше головы я прыгнуть так и не смог, у меня метр семьдесят шесть рост. Да цель такая, к тому же, и не ставилась. Мы же делали упор не на спортивные рекорды, а на зрелищность, технику и артистизм. Доставить удовольствие зрителю,заставить ощутить восторг и восхищение от твоего умения. А не комплекс неполноценности от того, что я прыгаю выше него.  :) 

Та то я так извинился, бо когда прочитал про поджимание ног, понял шо погорячился с Джорданом, вспомнил довольно известный ролик с прыгающими вверх китайскими штангистами. Стал рыть ютуб - набрел на этот, ну и запостил, дескать - пардон, был не прав.   :blush2:
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

Свалкере, ви професійно танцюєте? Дуже поважаю. Багато роботи.
   
А мені більше "Лебединое озеро" подобається, якщо по тв показують, то то це означае, що якесь падло здохло! 
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

Я досі можу запригнути на 110 см. просто вдштохнувшися від землі обома ногами. Але, то не танок. То просто вправа з боротьби. А був молодший, то на 130 метри застрібував.
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

Стопка матів. Для кожного своєі вишини. Штовхаешься та піджимаешь ногі. обома ногами та на обидві ногі приземлення, то важливо.

Останнє редагування: 26 серпня 2020 07:05:37 від beggy
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

Вам мабуть скучно... Я можу собі найти чим зайнятись і без бійок...

Я не люблю бійки, скажу по чесному, я боюсь битись, по причині, що не вмію зупинитись... Гуляти так гуляти... Коли я злий, то просто не зупинюсь поки не звалюсь...

Тому кайф в таких речах не бачу.
ви, Тіммі, ніколи не билися. То наркота. Кажу вам. Й як отримуете, й як надаете. Від того важко позбавитися.
   
Свалкере, ви професійно танцюєте? Дуже поважаю. Багато роботи.
     Было дело, в туманной юности. Отплясался svalker, всё. Последствия травм очень тяжелые, не до плясок. Ну, а если честно, всегда разрывался между головой и ногами. Победила голова. Выяснилось, что строить я люблю всё-таки больше, чем танцевать. Хотя одно другому не мешало до поры до времени, даже помогало.
     А вообще, конечно, открою страшный секрет. Всё дело в наркотиках. Все танцоры на пике формы- наркоманы. Адреналиновые наркоманы. Всё дело в том, что во время танца в кровь впрыскивается такой мощнейший букет гормонов, что со временем на него подсаживаешься. Без этого ощущения лёгкой эйфории, запредельного тонуса в мышцах, ещё чего-то , трудно описуемого, но вполне осязаемого, становится тяжело жить. Если долго не танцуешь, начинается ломка. Причём самая натуральная.
   Поэтому я работал на репетициях  и концертах до семи потов пять дней в неделю. А по субботам-воскресеньям пёрся на танцульки и добивал свою дозу там. Так что...Я и сейчас танцую. Довольно часто. Правда, только лишь во сне...
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

А вообще, конечно, открою страшный секрет. Всё дело в наркотиках. Все танцоры на пике формы- наркоманы. Адреналиновые наркомани
не тіліки танцьористи. То будьяка дуже активна діяльність. Як ви вважаете, ми бьевимося задля травм, чи заради наркоманіі? То дуже великий виплеск чогось там.
   
Змішані єдиноборства показали що уличний кулачний бій, найбільш ефективний і всі ці системи максиму тянуть на фізкультуру притому сучасну...

Ніякі солдати не будуть використовувати такий бред не ефективний.

От ти фантазер. Це різновид безконтактних бойових мистецтв. Дуже ефективний, якщо розумієш тонкощі рухів.
Капоейра ліпший братан гопака у латиносів і досі вважається бойовим мистецтвом.
А козаченьки просто профукали бойову частину і залишився лише танець.
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

Танок = боротьбі= бою.
   
От ти фантазер. Це різновид безконтактних бойових мистецтв. Дуже ефективний, якщо розумієш тонкощі рухів.
Капоейра ліпший братан гопака у латиносів і досі вважається бойовим мистецтвом.
А козаченьки просто профукали бойову частину і залишився лише танець.
    Респект, Барс! Я всё ждал, когда кто-нибудь про капоэйру вспомнит. Она у них вроде сейчас на две части делится-танцевальная и боевая. Хотя как отличить, я х.з....
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

Почніть, люди, бігати, почніть прісядати та віджиматися, підтягуватися. Там та наркоманія не до  шкоди, просто не зовсім наркоманія, що уявити не можете яка потужна. Один раз, на піку формі, прісів за 2,5 години п'тьсот разів. Я мультік бачів та ходити просто не міг, й не від втоми.
   
Почніть, люди, бігати, почніть прісядати та віджиматися, підтягуватися. Там та наркоманія не до  шкоди, просто не зовсім наркоманія, що уявити не можете яка потужна. Один раз, на піку формі, прісів за 2,5 години п'тьсот разів. Я мультік бачів та ходити просто не міг, й не від втоми.
     У танцоров это называется "посадить ноги". Одно из лучших средств достичь этого состояния- "ползунок" на 64 такта. (элемент гопака, кстати) И не надо 2, 5 часа. Эффект достигается буквально за пару -тройку минут.  :)
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

     У танцоров это называется "посадить ноги". Одно из лучших средств достичь этого состояния- "ползунок" на 64 такта. (элемент гопака, кстати) И не надо 2, 5 часа. Эффект достигается буквально за пару -тройку минут.  :)
мій пане, з вашими методіками не знайом. Но 2,5 годин прісідань трохі виснаджують й надають страшенний наркотічний ефект.
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

Може й далі би прісідав, до смерті, та друзі сказали, заебав.
   
мій пане, з вашими методіками не знайом. Но 2,5 годин прісідань трохі виснаджують й надають страшенний наркотічний ефект.
     И не надо повторять в домашних условиях. Потому что в данном случае речь идёт не о наркотичном эффекте , а о жутком болевом синдроме. Полное впечатление, что по обеим ногам зубилом лупят по кости, причём по всей длине ноги сразу. Не снимается ничем, длится от нескольких минут до получаса.  Оно и правильно. Бестолочь должна прочувствовать всё, понять и запомнить, что больше так делать не надо.
    Так что мы немного о разных вещах говорили. Профессиональная хореография, помимо славы, денег и удовольствия, это ещё и травмы, травмы, травмы...
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

     И не надо повторять в домашних условиях. Потому что в данном случае речь идёт не о наркотичном эффекте , а о жутком болевом синдроме. Полное впечатление, что по обеим ногам зубилом лупят по кости, причём по всей длине ноги сразу. Не снимается ничем, длится от нескольких минут до получаса.  Оно и правильно. Бестолочь должна прочувствовать всё, понять и запомнить, что больше так делать не надо.
    Так что мы немного о разных вещах говорили. Профессиональная хореография, помимо славы, денег и удовольствия, это ещё и травмы, травмы, травмы...
просте прісідання того не несе. Жорстокій ваш танок. Прісідаючи, непідготована людина більше 30 разів не прісяде.  Буде ще легенька крепатура в бедрах. Все. До більше ста разів треба готуватися. Довго. В мене було то два роки.
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

Як багато прісідати, вироста мьяз, над надколенніком, меніском, з унутряшньоі сторони бедра. В звичайних людей воно не помітно.
   
просте прісідання того не несе. Жорстокій ваш танок. Прісідаючи, непідготована людина більше 30 разів не прісяде.  Буде ще легенька крепатура в бедрах. Все. До більше ста разів треба готуватися. Довго. В мене було то два роки.
    Что есть, то есть. Но и награда высока. Как сказал Серж Дягилев Сержу Нижинскому, "Третий бис-удел Богов!" Так вот. В моей жизни БЫЛ третий бис.  :king2: Я думал, я умру... :)
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

    Что есть, то есть. Но и награда высока. Как сказал Серж Дягилев Сержу Нижинскому, "Третий бис-удел Богов!" Так вот. В моей жизни БЫЛ третий бис.  :king2: Я думал, я умру... :)
пане, я розумію, скільки то праци. Аплодую вам стоячи.
   
пане, я розумію, скільки то праци. Аплодую вам стоячи.
     Успеете ещё. Рано. Танцоров, как и актёров, провожают в последний путь аплодисментами.  :) Ну что ж. Вся жизнь-это танец. Главное-не сбиться с такта. И не затягивать финал...
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

Що танок на високому рівні, що боротьба, то одне й те саме. Дуже багато роботи, самовідстороненість від світа та себе, величезна концентрация. Всі борци непагано танцюють. На підсвідомості. Мені самба подобалася. Виходило. Ясно, що не на професійному рівні. Чомусь думаю, що танцюрісти непогані борци.

Останнє редагування: 26 серпня 2020 09:18:21 від beggy
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

Та, танцюю досі й вальс, й польку, й багато що. Вже коліно розробив. Тільки бігати не можу далеко. Біда.
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

Унікальні тут люди в нас. Свалкере, добре. Без аплодісментів. Просто велика повага трудяге.
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

Що танок, що боротьба, вони не можливі без досконалого, підсвідомого контролю над тілом. Саме підсвідомого. Свідоме, то ми маемо міслити, а то півсекунди, може й секунда. За цей час Всесвіт народитися може. То надто довго. Вьебі його не думаючи.
   
Re: ФЗВ. Питання про хореографію "Гопака".Хелп мі.

Це звуть рефлексами. Частина вроджені, частина набуті.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія