Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

America, America! God shed His grace on Thee! Фотозвіт з подорожі за затемненням

О-ля-ля! Мсьє провокатьор! :D

Ты просто как-то обещал...
Ну да твоё дело...
   

і

то не одна і та сама гора з різних точок?..
А заход сонця і правда як в кіно.., о, згадав, в "Форест Гампі"...
   
Показати зображення...
і
Показати зображення...
то не одна і та сама гора з різних точок?..

Так. Там відстані величезні, вздовж гір рухаєшся не так швидко....
Взагалі, Америка вражає своїми розмірами, особливо "плоскі" штати. Але, по великому рахунку, пейзажі змінюються досить швидко, аж дивно...
   
Ты просто как-то обещал...
Ну да твоё дело...

Я був в Україні 2 роки тому, друже туй, але нагода була невесела, нікуди не їздив.
   
Безконечний потяг везе щось явно цінне (вугілля? руду? а може, і нафту!) безконечними преріями....





Останнє редагування: 6 вересня 2017 08:15:10 від GizmoGremlin
   
Ще трохи всяких різних каменюк

   
Незвична рослинність

   
Продовження - завтра.
Тікаю спатки.



Останнє редагування: 6 вересня 2017 08:32:59 від GizmoGremlin
   
спасибо, буду ждать ваше завтра!
   
Re: America, America! God shed His grace on Thee! Фотозвіт з подорожі за затемненням
Svitlana Bykova

Їхали з Оттави у Каспер, Вайомінг.
Спочатку навіть не мали наміру робити фотки по дорозі, поспішали та й не сподівалися нічого особливого побачити в дорозі. Фотки з Небраски (першого штату, сильно відмінного від Онтаріо) можу покажу пізніше, їх робив лише колега своїм айФоном, - але в Небрасці нічого особливого, окрім нескінченних кукурудзяних полів, нема. В одному місці сфотографувалися біля вітряків - точніше, однієї лише лопасті непомірних розмірів, висотою в 9-поверховий будинок: там їх встановлено багато, для генерування електроенергії.
Щойно ж в'їхали в Колорадо - пейзажі раптово змінилися. Почалися невисокі пагорби з пустельною рослинністю, дорога теж пряма, як нитка, до обрію, а над пагорбами сідало сонце. Не втрималися, зупинилися, подіставали камери.

Показати зображення...
ну нарешті гарний фотозвіт! (tu)
*пішла роздивлятися далі*
   
Re: America, America! God shed His grace on Thee! Фотозвіт з подорожі за затемненням
Svitlana Bykova

Показати зображення...
цікаво, і що вони їдять в тих загончиках
   
Я був в Україні 2 роки тому, друже туй, але нагода була невесела, нікуди не їздив.

Понятно...
Ну, честно, тут сейчас вообще невесело...
Ладно, рад, что ты такой же неуемный астроном и фотограф...
Хороший ты человек, Гизма...оптимистичн ый...
   
Re: America, America! God shed His grace on Thee! Фотозвіт з подорожі за затемненням
Svitlana Bykova

Показати зображення...
о, бетонка )))) а яких доріг в штатах більше? бетонок чи асфальтових?
   
цікаво, і що вони їдять в тих загончиках
это скорее всего ночевка, с утра на пастбище выгоняют, а там хз
   
Re: America, America! God shed His grace on Thee! Фотозвіт з подорожі за затемненням
Svitlana Bykova

Показати зображення...
о! гізмо, розкажи мені, як в таких місцях - де траса, по якій літають 150, проходить через населений пункт, - організовано пішоходний перетин дороги?
Бо в нас з цим як завжди дупа
   
Re: America, America! God shed His grace on Thee! Фотозвіт з подорожі за затемненням
Svitlana Bykova

Я частково проїздив вашим маршрутом. Також постив колись фотозвіт.

Америка від краю і до краю. Автоподорож. (Фото. Багато.)
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=855158.msg16295211#msg16295211
X( дяк за нагадування!
   
Показати зображення...

очень в Украину похоже, на границе Днепропетровской и Запорожской области, если ехать по Симферопольской трассе))
   
о! гізмо, розкажи мені, як в таких місцях - де траса, по якій літають 150, проходить через населений пункт, - організовано пішоходний перетин дороги?
Бо в нас з цим як завжди дупа

На дорогах із швидкістю 80 км/год і вище автівки і пішоходи не стикуються. Тобто на таких дорогах пішоходних переходів по дорожному полотну не існує. Лише під і над дорогою.

Швидкісні траси, а вони як правило проходять через середини міст, в різних напрямах, часто взагалі огорожені. Захищають як від випадкових людей, так і від шуму автівок.
   
On with the show!

Ще трохи південної Вайомінгщини

   
Ковбой на коні - символ Вайомінга. А на прапорі їхньому - бізон.

   
Re: America, America! God shed His grace on Thee! Фотозвіт з подорожі за затемненням

... а навколо, тим часом - все ще пустеля

Показати зображення...

 :facepalm1: то не пустеля, то прерії
   
Re: America, America! God shed His grace on Thee! Фотозвіт з подорожі за затемненням

о, бетонка )))) а яких доріг в штатах більше? бетонок чи асфальтових?

десь порівну
   
Re: America, America! God shed His grace on Thee! Фотозвіт з подорожі за затемненням

о! гізмо, розкажи мені, як в таких місцях - де траса, по якій літають 150, проходить через населений пункт, - організовано пішоходний перетин дороги?
Бо в нас з цим як завжди дупа

або над, або під. Ніяких світлофорів, переходів нема. Підходити пішки до фрівею суворо заборонено
   
Не знаю, чи ця фотка передасть масштаб тих кам'яних страшидл, що нависають над преріями



Останнє редагування: 7 вересня 2017 08:23:13 від GizmoGremlin
   
ОК, досить каменюк. Ідея вам зрозуміла.
Наближаємося до нашого ренчо під Каспером.

   
Що було трохи шокуюче - велика кількість релігійних бігбордів з Ісусом вздовж дороги неподалік ренчо, бачили також машини з деколями за Трампа і одну ферму з великим банером TRUMP на фасаді стодоли

   


Останнє редагування: 7 вересня 2017 03:56:36 від GizmoGremlin
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія