Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини із Сенату

Re: Гарні новини із Сенату

у сенаті зараз за ким більшість?


і чи там більшість наших?

Не слухай того Укі.
Максимум що можуть зробити малахольні магагівці це 30 годин затримки.
Це теж не айс але така процедура
   
Re: Гарні новини із Сенату

ніхєра не пойняв
у твіті абсолютно інший текст
Звідки оцей поток свідомості українською, з якого нічого зрозуміти не можна, окрім "пропало всьо" ?
Можна посилання на оригінал?


та гугл переклад там теж дає якусь куйню
   
Re: Гарні новини із Сенату

у сенаті зараз за ким більшість?


і чи там більшість наших?

 :facepalm1:

Славік, прєкраті!


   
Re: Гарні новини із Сенату

Не слухай того Укі.
Максимум що можуть зробити малахольні магагівці це 30 годин затримки.
Це теж не айс але така процедура


тут є люди моляться за кожен день
   
Re: Гарні новини із Сенату

у сенаті зараз за ким більшість?


і чи там більшість наших?

Так. Але мінімальна. 60 голосів у демсів нема. Будем сподіватись що "наші" респи не ссучились за ці пів року. І лаятимемо сенат найгіршими матами які тільки можна підібрати  :D 
   
Re: Гарні новини із Сенату

а шумер за кого ?

За нас
   
Re: Гарні новини із Сенату

Не слухай того Укі.
Максимум що можуть зробити малахольні магагівці це 30 годин затримки.
Це теж не айс але така процедура

Ну поясни чому філібастер неможливий?
   
Re: Гарні новини із Сенату

Так. Але мінімальна. 60 голосів у демсів нема. Будем сподіватись що "наші" респи не ссучились за ці пів року. І лаятимемо сенат найгіршими матами які тільки можна підібрати  :D 


попередній з якою перевагою прийняли ?
   
Re: Гарні новини із Сенату

тут є люди моляться за кожен день

Я знаю. Але маємо те що маємо.
Допомогу повинні були проголосувати ще в вересні минулого року.
Ляді затримали на пів року. Затримають ще на день-два
   
Re: Гарні новини із Сенату
PAL

та гугл переклад там теж дає якусь куйню

перекладаю твіт для тих, хто англійську не розуміє:

Senate Republicans are trying to KILL $95BILLION bill giving 'corrupt' Ukraine over $60 billion and Israel $26 billion because it has ZERO dollars for border security and could lead to TikTok takedown in the U.S.

Сенатські республіканці пробують поховати закон про $95 млрд, який надає "корумпованій" Україні понад $60 млрд та Ізраїлю $26 млрд, тому що там нуль долярів на безпеку кордону та забороняється TikTok у Штатах


Де там якійсь годинники, де там якісь процедурні голосування, тощо?
Я взагалі не зрозумів, звідкіля отой текст українською, ще й з дуже кривим перекладом

Тому й попросив посилання на оригінал, бо англійською буде зрозуміліше
   
Re: Гарні новини із Сенату

Затримають ще на день-два


хто і як?
маргарінка туди не має доступу
   
Re: Гарні новини із Сенату

Ну поясни чому філібастер неможливий?

Тому що Сенат вже проголосував свою версію закону.
Хаус проголосував свою. Буде процедура поєднання (насправді просто приймуть версію Хауса).
Філібастер в цьому випадку не працює
   
Re: Гарні новини із Сенату

попередній з якою перевагою прийняли ?

70-29
   
Re: Гарні новини із Сенату

Тому що Сенат вже проголосував свою версію закону.
Хаус проголосував свою. Буде процедура поєднання (насправді просто приймуть версію Хауса).
Філібастер в цьому випадку не працює

А чи може щось вимусити почати обговорення законопроекту з нуля? Ну наприклад якщо хауз змінив половину тексту, або просто розбив законопроект на декілька?
   
Re: Гарні новини із Сенату

Тому що Сенат вже проголосував свою версію закону.
Хаус проголосував свою. Буде процедура поєднання (насправді просто приймуть версію Хауса).
Філібастер в цьому випадку не працює


ну еаскільки я розумію ковиряти версію конгресу вони неможуть інакше все спочатку
   
Re: Гарні новини із Сенату

перекладаю твіт для тих, хто англійську не розуміє:

Senate Republicans are trying to KILL $95BILLION bill giving 'corrupt' Ukraine over $60 billion and Israel $26 billion because it has ZERO dollars for border security and could lead to TikTok takedown in the U.S.

Сенатські республіканці пробують поховати закон про $95 млрд, який надає "корумпованій" Україні понад $60 млрд та Ізраїлю $26 млрд, тому що там нуль долярів на безпеку кордону та забороняється TikTok у Штатах

Де там якійсь годинники, де там якісь процедурні голосування, тощо?
Я взагалі не зрозумів, звідкіля отой текст українською, ще й з дуже кривим перекладом

Тому й попросив посилання на оригінал, бо англійською буде зрозуміліше
https://www.dailymail.co.uk/news/article-13336465/Senate-Republicans-trying-KILL-95BILLION-bill-giving-corrupt-Ukraine-60-billion-Israel-26-billion-ZERO-dollars-border-security-lead-TikTok-takedown-U-S.html?ns_mchannel=rss&ns_campaign=1490&ito=social-twitter_mailonline

The Senate looks poised to send a sprawling package with aid for Israel and Ukraine to President Biden's desk this week, but Republicans are pulling out moves to delay the bill's passing.

Just as the Senate is anxious to get on the road for its scheduled recess, Republicans who oppose the bill are demanding votes on amendments and procedural motions to hold up the bill - and urging their colleagues to vote against it.

The upper chamber will vote to invoke cloture and begin debate on the bill Tuesday morning - starting a 30-hour clock before they can vote on final passage unless there's agreement to vote sooner. Senate leaders could offer angry opposers votes on their amendments to keep them from holding up the legislation any longe

   
Re: Гарні новини із Сенату

Мабуть у трумпістів установки битись до кінця, шукати всі можливі способи вповільнити, а краще убити проект
   
Re: Гарні новини із Сенату

https://twitter.com/view/status/1782420045924008227Республіканці, які виступають проти законопроекту, вимагають голосування за поправки та процедурні пропозиції, щоб відкласти законопроект - і закликають своїх колег голосувати проти нього.

Верхня палата проголосує за закриття законопроекту та почне обговорення законопроекту у вівторок вранці - починаючи з 30-годинного годинника, перш ніж вони зможуть проголосувати за остаточне прийняття, якщо не буде домовленості про голосування найближчим часом

Motherfuckers.



валік іпсошиш сука ?

зробив кампіляцію тексту .

в стилі кацапо пропаганди
   
Re: Гарні новини із Сенату

Сенат США підтвердив голосування пакета допомоги Україні та іншим союзникам у вівторок

Про це йдеться в розкладі роботи верхньої палати Конгресу США на 23 квітня, голосування відбудеться орієнтовно о 20:00 за київським часом.
   
Re: Гарні новини із Сенату

валік іпсошиш сука ?

зробив кампіляцію тексту .

в стилі кацапо пропаганди

Сука это вы. Если у вас не хватает мозгов пойти по ссылке в твите и почитать что там написано то это ваши проблемы. Как минимум можно было спросить. Как это сделал другой дописувач.

То вам текст в твитте не нравится а когда суть из статьи цитируешь то вам кацапопропаганда мерещится.

Креститься нужно если мерещится. А ещё лучше мозги тренировать.
   
Re: Гарні новини із Сенату

Сука это вы. Если у вас не хватает мозгов пойти по ссылке в твите и почитать что там написано то это ваши проблемы. Как минимум можно было спросить. Как это сделал другой дописувач.

То вам текст в твитте не нравится а когда суть из статьи цитируешь то вам кацапопропаганда мерещится.

Креститься нужно если мерещится. А ещё лучше мозги тренировать.

я ходив  в твітер і переклав

ну кацапи так і іпсошать вириваючи з контексту і ліплять під свою інтерпритацію
   
Re: Гарні новини із Сенату

За наших наче. Але на практиці він може засцяти як дуже часто це у демсів трапляється  8-)
ти йобнутий точно коли таку єресь пореш. B-)
   
Re: Гарні новини із Сенату
PAL

https://www.dailymail.co.uk/news/article-13336465/Senate-Republicans-trying-KILL-95BILLION-bill-giving-corrupt-Ukraine-60-billion-Israel-26-billion-ZERO-dollars-border-security-lead-TikTok-takedown-U-S.html?ns_mchannel=rss&ns_campaign=1490&ito=social-twitter_mailonline

The Senate looks poised to send a sprawling package with aid for Israel and Ukraine to President Biden's desk this week, but Republicans are pulling out moves to delay the bill's passing.

Just as the Senate is anxious to get on the road for its scheduled recess, Republicans who oppose the bill are demanding votes on amendments and procedural motions to hold up the bill - and urging their colleagues to vote against it.

The upper chamber will vote to invoke cloture and begin debate on the bill Tuesday morning - starting a 30-hour clock before they can vote on final passage unless there's agreement to vote sooner. Senate leaders could offer angry opposers votes on their amendments to keep them from holding up the legislation any longe


дякую за посилання
а по темі:
тю, хуйло задіяло останні свої резерви, намагаючись по всякому затягнути розгляд законопроекту, чіпляючись за будь-що
максимум, що воно може добитися - день-два затримки, та й то, щось мені підказує, що істерики ті даремні, а от на кар'єрі тих сенаторів відобразитися можуть

   
Re: Гарні новини із Сенату

ти йобнутий точно коли таку єресь пореш. B-)

Це ти йобнутий. Обама он наприкінці свого терміну засцяв номінувати суддю у верховний суд, а якби байден не сцяв давати всю зброю що треба та вчасно, а також тримати в секреті чи збирається він війська в Україну чи ні - то ситуація на фронті була в рази краща. 
   
Re: Гарні новини із Сенату

я ходив  в твітер і переклав

ну кацапи так і іпсошать вириваючи з контексту і ліплять під свою інтерпритацію

Вот твитт со ссылкой на статью :



Вот цитата из всей большой статьи касательно сути, праворадикальные республиканцы будут пытаться затормозить билл. Из какого контекста это вырвано? Где дальше в статье это опровергается. Найдите мне и я перед вам извинюсь. Если вы не сможете найти желательно извинится вам.



   
Re: Гарні новини із Сенату

Сенат, схоже, готовий цього тижня направити на стіл президента Байдена великий пакет допомоги для Ізраїлю та України, але республіканці намагаються затримати прийняття законопроекту.

У той час як Сенат прагне вирушити на заплановані канікули, республіканці, які виступають проти законопроекту, вимагають голосування за поправки та процедурні клопотання, щоб затримати його прийняття - і закликають своїх колег голосувати проти нього.

Верхня палата проголосує за те, щоб закликати до згоди і розпочати дебати щодо законопроекту у вівторок вранці - за 30 годин до того, як вони зможуть проголосувати за остаточне ухвалення, якщо не буде домовленості про голосування раніше. Лідери Сенату можуть запропонувати розгніваним опонентам проголосувати за їхні поправки, щоб не дати їм змоги затримати прийняття закону надовго

Сенат, схоже, готовий цього тижня направити на стіл президента Байдена великий пакет допомоги для Ізраїлю та України, але республіканці намагаються затримати прийняття законопроекту.

У той час як Сенат прагне вирушити на заплановані канікули, республіканці, які виступають проти законопроекту, вимагають голосування за поправки та процедурні клопотання, щоб затримати його прийняття - і закликають своїх колег голосувати проти нього.

Верхня палата проголосує за те, щоб закликати до згоди і розпочати дебати щодо законопроекту у вівторок вранці - за 30 годин до того, як вони зможуть проголосувати за остаточне ухвалення, якщо не буде домовленості про голосування раніше. Лідери Сенату можуть запропонувати розгніваним опонентам проголосувати за їхні поправки, щоб не дати їм змоги затримати прийняття закону надовго
   
Re: Гарні новини із Сенату

Одним словом, кацапоMAGA прибічники спробують, але протилежна сторона теж не стоїть на місці... ;)
   
Re: Гарні новини із Сенату


Верхня палата проголосує за те, щоб закликати до згоди і розпочати дебати щодо законопроекту у вівторок вранці - за 30 годин до того, як вони зможуть проголосувати за остаточне ухвалення, якщо не буде домовленості про голосування раніше. Лідери Сенату можуть запропонувати розгніваним опонентам проголосувати за їхні поправки, щоб не дати їм змоги затримати прийняття закону надовго

begin debate on the bill Tuesday morning - starting a 30-hour clock before they can vote on final passage....unless there's agreement to vote sooner.

Senate leaders could offer angry opposers votes on their amendments to keep them from holding up the legislation any longer.



https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://sgp.fas.org/crs/misc/RL30360.pdf&ved=2ahUKEwjmgKi6v9aFAxUfSjABHZxeBMUQFnoECCsQAQ&usg=AOvVaw0uP9excaNLkW15ZOuvzqdi

Filibusters and Cloture in the Senate

The filibuster is widely viewed as one of the Senate’s most characteristic procedural features.Filibuster ing includes any use of dilatory or obstructive tactics to block a measure by preventing it from coming to a vote. The possibility of filibusters exists because Senate rules place few limits   on Senators’ rights and opportunities in the legislative process.
In particular, a Senator who seeks recognition usually has a right to the floor if no other Senator is speaking, and then that Senator may speak for as long as he or she wishes. Also, there is no motion by which a simple majority of the Senate can stop a debate and allow itself to vote infavor of an amendment, a bill or resolution, or most other debatable questions. Most bills, indeed, are potentially subject to at least two filibusters before the Senate votes on final passage: first, a
filibuster on a motion to proceed to the bill’s consideration and, second, after the Senate agrees to
this motion, a filibuster on the bill itself.

Senate Rule XXII, however, known as the cloture rule, enables Senators to end a filibuster on any debatable matter the Senate is considering. Sixteen Senators initiate this process by presenting a motion to end the debate. In most circumstances, the Senate does not vote on this cloture motion until the second day of session after the motion is made. Then, it requires the votes of at least three-fifths of all Senators (normally 60 votes) to invoke cloture.  The primary effect of invoking cloture on most questions is to impose a maximum of 30 additional hours for considering that question. This 30-hour period for consideration encompasses all time consumed by roll call votes, quorum calls, and other actions, as well as the time used fordebate. Under cloture, as well, the only amendments Senators can offer are ones that are germaneand were submitted in writing before the cloture vote took place. Finally, the presiding officer also enjoys certain additional powers under cloture such as, for example, the power to count todetermine whether a quorum is present and to rule amendments, motions, and other actions out of order on the grounds that they are dilatory.






Останнє редагування: 22 квітня 2024 22:02:41 від Valentyn
   
Re: Гарні новини із Сенату

А чи може щось вимусити почати обговорення законопроекту з нуля? Ну наприклад якщо хауз змінив половину тексту, або просто розбив законопроект на декілька?

По перше, Хаус обʼєднав 3 закону про допомогу в один пакет додавши туди ще й тікток.
Так що це не з нуля. Буде процедура зведення
   
Re: Гарні новини із Сенату

По перше, Хаус обʼєднав 3 закону про допомогу в один пакет додавши туди ще й тікток.
Так що це не з нуля. Буде процедура зведення

Як це об'єднав? Я думав навпаки розділив. Та і голосувались ці закони окремо
   
Re: Гарні новини із Сенату

Це ти йобнутий. Обама он наприкінці свого терміну засцяв номінувати суддю у верховний суд, а якби байден не сцяв давати всю зброю що треба та вчасно, а також тримати в секреті чи збирається він війська в Україну чи ні - то ситуація на фронті була в рази краща.

Я згоден з оцінкою cynic.

Обама номінував Гарленда на вакантне місце в ВС ще в лютому.
Мітч Макконел тупо не провів слухання в Сенаті, зіславшись на витягнуте з рукава правило що в рік виборів не можна назначати суддів в ВС.
Коли через 4 роки знову звільнилось місце в вересні 2019 і Трамп номінував консерватора Мітч хутко провів його в ВС.

Так що ти таки йобнутий

   
Re: Гарні новини із Сенату

Як це об'єднав? Я думав навпаки розділив. Та і голосувались ці закони окремо

Ти живеш в якомусь свому світі. Фантазуєш про майбутнє і не слідкуєш за тим що робиться в реалі
   
Re: Гарні новини із Сенату

Я згоден з оцінкою cynic.

Обама номінував Гарленда на вакантне місце в ВС ще в лютому.
Мітч Макконел тупо не провів слухання в Сенаті, зіславшись на витягнуте з рукава правило що в рік виборів не можна назначати суддів в ВС.
Коли через 4 роки знову звільнилось місце в вересні 2019 і Трамп номінував консерватора Мітч хутко провів його в ВС.

Так, я помилився. Це не є прикладом сцикливості обами. А от недотримання червоних ліній, виставлених режиму Асаду таки є.

Так що ти таки йобнутий

Це ти якийсь сектант демсівський йобнутий. На всіх кидаєся хто трохи відхиляється від лінії партії.

Я ж тут дискутую, висловлюю свої думки, вислуховую інші, завжди визнаю помилки. Я ж не бот харддрайв щоб пам'ятати кожну дрібницю.
   
Re: Гарні новини із Сенату

Як це об'єднав? Я думав навпаки розділив. Та і голосувались ці закони окремо
Я так зрозумів , щоб не втрачати час, сенат свій законопроєкт який вони проголосили раніше як поправку внесуть до проголосованного у конгресі, і ці поправки проголосують, бо тоді прийлеться ще пару тижнів обговорювати і приеімати  законопроєкт джонсона  з нуля.
   
Re: Гарні новини із Сенату

Так, я помилився. Це не є прикладом сцикливості обами. А от недотримання червоних ліній, виставлених режиму Асаду таки є.

Це ти якийсь сектант демсівський йобнутий. На всіх кидаєся хто трохи відхиляється від лінії партії.

Я ж тут дискутую, висловлюю свої думки, вислуховую інші, завжди визнаю помилки. Я ж не бот харддрайв щоб пам'ятати кожну дрібницю.

Яку нах лінію партії ти видумав?
Ти брешеш, перекручуєш і знову брешеш.
   
Re: Гарні новини із Сенату

Ти живеш в якомусь свому світі. Фантазуєш про майбутнє і не слідкуєш за тим що робиться в реалі

 8-:

Ось тут сенат голосує один законопроект стосовно допомоги трьом країнам

https://www.nasdaq.com/articles/us-senate-voting-on-$95-bln-ukraine-israel-aid-bill-after-failed-border-deal

А в суботу хауз голосує за три законопроекти окремо
і хто в своєму світі живе
   
Re: Гарні новини із Сенату

8-:

Ось тут сенат голосує один законопроект стосовно допомоги трьом країнам

https://www.nasdaq.com/articles/us-senate-voting-on-$95-bln-ukraine-israel-aid-bill-after-failed-border-deal

А в суботу хауз голосує за три законопроекти окремо
і хто в своєму світі живе

Хаус проголосував не три а чотири закони окремо.
А потім проголосував обʼєднати всі 4 в один закон
   
Re: Гарні новини із Сенату

Яку нах лінію партії ти видумав?
Ти брешеш, перекручуєш і знову брешеш.

Я можу помилятись. Так само як і ти, доречі. Але на відміну від тебе я свої помилки визнаю і в брехні тебе не звинувачую.  :punish:
   
Re: Гарні новини із Сенату

Я можу помилятись. Так само як і ти, доречі. Але на відміну від тебе я свої помилки визнаю і в брехні тебе не звинувачую.  :punish:

Ти ж не «помиляєшся» а звинувачуєш когось в сцикливості по вигаданому приводу.
Це ознака йобнутості
   
Re: Гарні новини із Сенату

Хаус проголосував не три а чотири закони окремо.
А потім проголосував обʼєднати всі 4 в один закон

Тобто майк розділив, виставив на голосування три законопроекти, голосували за три окремо, потім все одно проголосували за те щоб зібрати докупи та щоб на виході був один законопроект, додавши також поправки та тікток?

Я пішов після голосування за ізраільський закон, пропустив що знову все в один докумунт об'єднали.... п-це як все накручено  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія