Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завдяку паску безпеки не зазнав жодного ушкодження. Пристібайтесь

в чем его пидтрымка в том шо нужно выбивать деньги или в том что вы правы ? А кто тут говорил шо Вы не правы ??  ;o

Просто в побажанні удачі в цій історії.
Багато в чому обговорення вже не має сенсу. Є наслідки і з ними доводиться мати справу.
Мені тільки важливо розібратися, чому це сталося. Але це вже робота з собою.
   
Багато друзів, які знають про мою громадську роботу, в цій історії не лише підтримали морально, а й грошима. Це дуже цінно.
Кожен знав, чому підтримує і як. А тут в цьому форумі я радий, що багато кому з'явилася ще одна тема для того, щоб розім'яти язика )
Успіхів! )

Останнє редагування: 12 квітня 2021 21:07:40 від viterzbayraku
   
там скоріш за все нічого особистого, він самостверджується за рахунок обсирання всіх, особливо любить особисті образи і за межами форуму не гидує пакостити.
:facepalm: я ще рекомендую їздити тверезим і не давати хабарі. Так самоствержуюсь  (tu)
   
Та звісно, ви такі розумні в теорії. Може ви ще й хочете показати на практиці в аналогічній ситуації, як правильно? Чи відчуваєте себе на 100% захищеним від подібних історій?

та ви можете взагалі нікого не слухати й їздити ,як вам подобається
пішоходи он теж пруться на зебру ,або на зелене світло з непохитною вірою в те, що вони праві
але потім родичі зайопуються по судах бігати в пошуках справедливості -аби хоч якусь копійчину з винуватця зтрусити на похорони :(
я вже втретє пишу, що єдина можливість уникнути саме подібної історії - пригальмувати та подивитися(незважаючи на знаки)
тож вибір за вами
   

я вже втретє пишу, що єдина можливість уникнути саме подібної історії - пригальмувати та подивитися(незважаючи на знаки)

Капець, 14 років за кермом, і не знав би цього, якби ви не сказали )
   
:facepalm: я ще рекомендую їздити тверезим і не давати хабарі. Так самоствержуюсь  (tu)

та не рубай окуня, ти знаєш про що я...

а їздити тверезим та не давати хабарі то банальності які часто недосяжні козаченькам. І як би не бдів і пригальмовував все не передбачиш.

   
Капець, 14 років за кермом, і не знав би цього, якби ви не сказали )

весь час на дівчачих машинках?
якби знали -то такого б не сталося
   
та не рубай окуня, ти знаєш про що я...

а їздити тверезим та не давати хабарі то банальності які часто недосяжні козаченькам. І як би не бдів і пригальмовував все не передбачиш.
Так отож, довкола купа мудаків, треба бути обережним. Знак може бути за деревом, його можуть вкрасти наркомани або водій тп чи упоротий. Пригальмуй і буде тобі щастя.
   
ВитерЗБарака девка??
Ні, і він у червоній машині був...
   
Так отож, довкола купа мудаків, треба бути обережним. Знак може бути за деревом, його можуть вкрасти наркомани або водій тп чи упоротий. Пригальмуй і буде тобі щастя.

саме це хотілося донести до тс -  треба бути обережним
а він гадає, що раз він громадською роботою промишляє, то йому нічого не загрожує
   
Просто в побажанні удачі в цій історії.
Багато в чому обговорення вже не має сенсу. Є наслідки і з ними доводиться мати справу.
Мені тільки важливо розібратися, чому це сталося. Але це вже робота з собою.

я же "научно" доказал что тут вина ГАИ больше чем девушки, если ограничена видимость то там должен стоять знак Стоп, а не выезд на главную дорогу, и я это не изучая правил как человек мыслящий  B-)

 Знак выезд на главную дорогу говорит о том какая дорога главная, а не о том что остановись и убедись ... :)
   
я же "научно" доказал что тут вина ГАИ больше чем девушки, если ограничена видимость то там должен стоять знак Стоп, а не выезд на главную дорогу, и я это не изучая правил как человек мыслящий  B-)

 Знак выезд на главную дорогу говорит о том какая дорога главная, а не о том что остановись и убедись ... :)

Це теж підтримую. Там всюди лежачі поліцейські, а конкретно на цьому перехресті немає.
   
весь час на дівчачих машинках?
якби знали -то такого б не сталося

Яка примітивна спроба принизити ще нібито дівчачими машинками ) Як ницо )
   
Йопт...  :facepalm1:

Пять сторінок хєрні намолотили, а те що там дзеркала з обох боків - ніхто навіть не побачив... ну ФУП завжди в темах про аварії меле шо попало...

ТС-у :
1) судитися
2) баришня має покрити всі ремонти - тут без питань
3) дзеркала на перехрестях стоять не просто так
4) в Гатному (і в подібних селах з закритими перехоестями) бути уважніше
5) жарт: - їхав би 50, проскочив
6) якскоріше полагодити машинку і забути те все

   :-B
   
Йопт...  :facepalm1:

Пять сторінок хєрні намолотили, а те що там дзеркала з обох боків - ніхто навіть не побачив... ну ФУП завжди в темах про аварії меле шо попало...

ТС-у :
1) судитися
2) баришня має покрити всі ремонти - тут без питань
3) дзеркала на перехрестях стоять не просто так
4) в Гатному (і в подібних селах з закритими перехоестями) бути уважніше
5) жарт: - їхав би 50, проскочив
6) якскоріше полагодити машинку і забути те все

   :-B

 (tu)
   
2) баришня має покрити всі ремонти - тут без питань

Не "всі ренмонти" а збитки.
Страхова нарахує коефіцієнт амортизації в залежності від віку авто.
   
Яка примітивна спроба принизити ще нібито дівчачими машинками ) Як ницо )

п...ц точно наче баба (td) не плачте

вам тут люди радять, як уникати на майбутнє подібних ситуацій
а вам ,схоже , хотілося б , аби пожаліли бідного :weep:

Останнє редагування: 12 квітня 2021 21:48:24 від Груздев
   
(tu)

Там ремонту тисяч на 10 вийде... :(

Але я б тій дівчині в суд приніс рахунок з файного СТО мінімум на 15. Хай вигрібає, швидка сучка.

До речі, пару тижнів тому бачив розмальвану зупинку. Ще про тебе згадав. Що то за село було... забув... :)
   
Не "всі ренмонти" а збитки.
Страхова нарахує коефіцієнт амортизації в залежності від віку авто.

Ну якщо у ТС є КАСКО, то проблеми вирішуються швидко. А от якщо нема... тоді ой як важко ті грошенята вибити...
   
Я був на Ford Fiesta червоного кольору

https://www.youtube.com/watch?v=mNgmiKGwCbM
я вам сочувствую. Это ужасно все ехали медленно а машине все равно кирдык.
Зачем вы жалеете водителя? Она же тупая безнадежно...
Зачем выложили на форуме?. Вы что не видите здесь половина просто сумасшедшие
   
Там ремонту тисяч на 10 вийде... :(

Але я б тій дівчині в суд приніс рахунок з файного СТО мінімум на 15. Хай вигрібає, швидка сучка.

До речі, пару тижнів тому бачив розмальвану зупинку. Ще про тебе згадав. Що то за село було... забув... :)

Та яке 10 тисяч. Тільки відновлення геометрії кузова тисяч 5. Це без виварювання частини кузова, без фарбування і заміни купи деталей. Боюся шо буде коштувати стільки, як ця автівка зараз коштує.
P. S. Зупинка у Хотові.
   
Зачем выложили на форуме?. Вы что не видите здесь половина просто сумасшедшие

Та ничьо. Ещё раз убедились ху ис ху :)
   
Ну якщо у ТС є КАСКО, то проблеми вирішуються швидко. А от якщо нема... тоді ой як важко ті грошенята вибити...

ОСЦВВ (автоцивілка)
   
Головне, шо з ТС все норм. (tu)
Фартонуло, шо дівка  трохи ніщебродка й окрім неї в машині ще були тушки(а), відповідно  його не йопнула важка беха чи кукурудзер  на шаленій швидкості. Бо тоді б роз'їпало того фордіка в хлам.
Поради в цій гілці доставляють.  :facepalm1: ТС й так собі тошнив "по-пенсіонерськи", мабуть шось встиг побачити в дзеркало на перехресті, куди вже повільніше, хіба шо зовсім зупинитися, типа на світлофорі? :gigi:



Останнє редагування: 12 квітня 2021 22:06:11 від птах Сорока
   
я вам сочувствую. Это ужасно все ехали медленно а машине все равно кирдык.
Зачем вы жалеете водителя? Она же тупая безнадежно...
Зачем выложили на форуме?. Вы что не видите здесь половина просто сумасшедшие

1. водійку чисто по людськи. Не для того, щоб вона мене намахала, а просто люблю людей, навіть тих, які роблять великі помилки )
2. навіщо виклав? Не знаю. Мабуть просто поділитися історією з людьми, які можуть взяти з неї досвід.
   
P. S. Зупинка у Хотові.

О, точно, я на Рославичи їхав "городами".

До речі Форд гарно ремонтують на Окружній, на СТО Форд. У мене доця там ремонтувалась - два крила, дві двері з водійської сторони, всі стекла, середня стойка, фари передні і задні, і ще купа всього... автобус-гармошка повністю все подер і поламав... Досить пристойно відремонтували, водійські двері міняли повністю. Форд фокус. Правда, до геометрії кузова справа не дійшла. Але покраску зробили гарно. Років п'ять чи шість тому.

Останнє редагування: 12 квітня 2021 22:07:30 від alex_kyiv
   
1. водійку чисто по людськи. Не для того, щоб вона мене намахала, а просто люблю людей, навіть тих, які роблять великі помилки )
2. навіщо виклав? Не знаю. Мабуть просто поділитися історією з людьми, які можуть взяти з неї досвід.
в меня однажды врезался мотоцикл без номеров с 18-летним водителем в шортах и шлепках. Что то он себе сломал типа ребро.
Мусора твари мрази стрясли бабло с меня. Бо права только у меня((
С того момента я никого никогда не жалела
   
тут мова не про обережність, а про концентрацію, судячи з відео, в автора була можливість зреагувати десь на секунду-півтора раніше, в такій ситуації це багато.

ну і інерційні ремні це повна дупа при боковому ударі, видно, як тіло під час зіткнення вилітає з вікна майже на пів корпусу, без паска вже був би на дорозі. добре що не високий і об раму голову не зніс.
тому тепер в майже всіх машинах є бокові подушки, бо ті ремні при боковому ударі майже не рятують

Останнє редагування: 12 квітня 2021 22:11:56 від Came Tak
   
О, точно, я на Рославичи їхав "городами".

До речі Форд гарно ремонтують на Окружній, на СТО Форд. У мене доця там ремонтувалась - два крила, дві двері з водійської сторони, всі стекла, середня стойка, фари передні і задні, і ще купа всього... автобус-гармошка повністю все подер і поламав... Досить пристойно відремонтували, водійські двері міняли повністю. Форд фокус. Правда, до геометрії кузова справа не дійшла. Але покраску зробили гарно. Років п'ять чи шість тому.

Дякую. Врахую
   
тут мова не про обережність, а про концентрацію, судячи з відео, в автора була можливість зреагувати десь на секунду-півтора раніше, в такій ситуації це багато.

ну і інерційні ремні це повна дупа при боковому ударі, видно, як тіло під час зіткнення вилітає з вікна майже на пів корпусу, без паска вже був би на дорозі. добре що не високий і об раму голову не зніс.
тому тепер в майже всіх машинах є бокові подушки, бо ті ремні при боковому ударі майже не рятують

Розумію. Тому мені частково пощастило, що без наслідків. Цілком реально було влупитися головою десь в балку.
   
Там ремонту тисяч на 10 вийде... :(

Але я б тій дівчині в суд приніс рахунок з файного СТО мінімум на 15. Хай вигрібає, швидка сучка.

До речі, пару тижнів тому бачив розмальвану зупинку. Ще про тебе згадав. Що то за село було... забув... :)

Только рихтовки покраски на штуку примерно. Плюс стекло, плюс колесо, плюс пластик весь - ну примерно на 200 еще.

По кругу - в районе 1200 долл. США плюс минус 10 процентов.
   
Только рихтовки покраски на штуку примерно. Плюс стекло, плюс колесо, плюс пластик весь - ну примерно на 200 еще.

По кругу - в районе 1200 долл. США плюс минус 10 процентов.

Задня балка з колесами деформована. Треба замінювати всю задню ходову частину.
   
Задня балка з колесами деформована. Треба замінювати всю задню ходову частину.

Надо же.

По видео не скажешь. Ну значит еще долларов 400 + работа.
   
Надо же.

По видео не скажешь. Ну значит еще долларов 400 + работа.

Основний удар був в колесо. І потім вже частково в крило.
   
Только рихтовки покраски на штуку примерно. Плюс стекло, плюс колесо, плюс пластик весь - ну примерно на 200 еще.

По кругу - в районе 1200 долл. США плюс минус 10 процентов.

Удар нехилый в заднее крыло. Там действительно надо внимательно смотреть. Тем более автор говорит, что геометрия кузова нарушена... Ездить на такой машинке без хорошего и качественного ремонта будет сложно - будет вести или вправо, или влево.
   
куди вже повільніше, хіба шо зовсім зупинитися,
Якщо не бачиш - то зупиняйся. Або ні і плач на хвупі  :weep:
   
Задня балка з колесами деформована. Треба замінювати всю задню ходову частину.

Ого... это уже на самом деле серьёзно :(
   
Удар нехилый в заднее крыло. Там действительно надо внимательно смотреть. Тем более автор говорит, что геометрия кузова нарушена... Ездить на такой машинке без хорошего и качественного ремонта будет сложно - будет вести или вправо, или влево.

Та да.

Печально.
   
Пусть телка свою.машину продает
   
Якщо не бачиш - то зупиняйся. Або ні і плач на хвупі
За такою логікою, якшо всі почнуть  заздалегідь зупинятися на головній, бо мовляв з сільського перехрестя може вискочити їпанатій на швидкості, то рух автошляхами вкрай ускладниться.
Якби ТС був на фурі, то  дівка може  була вже й трупак, то як  йому й тоді треба було б заздалегідь зупининятись?  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія