Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

Re: Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

закрий свою смердючу пащю, падаль дріб"язкова  :gigi:
я би після таких слів заігнорив болєзну, а ви як хочете.
   
Я долго обижался. Почти плакаль... Как МУМУ спрашивал Герасима:" ЗА ЧТО?!!!". А потом прозрел.
Це перл, записав у тітрадку  (tu)
   
епічна гілка - жиди і підараси накинулись на вольтера
БГГГГГ. Дурачок, так это ж точное описание пана Пшипиздэньского, Хранителя пейс и штраймла головного пидскарбия вийська ерусалемського. :lol:
Ты попал пальцем прямо кизяку в гузно, захыснык Вольтметра. :weep:
   
Re: Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

Це перл, записав у тітрадку  (tu)
це не перл, це ганьба.
Чуділо тримавсь скіки міг, а потім опустили перейшов на бік ворога.
Результати очевидні.
   
Що, п***а тупорила сліпа дегенеративна блядота, Растичу

Показати зображення...
Так розумію, що тупорила п***а Мирослава не спромоглася нічого вигадати куцим шматком лайна проміж вух?
Подкальсонный Дракон спрятался за спину Растамана. Какой позор.  :D
   
Re: Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

БГГГГГ. Дурачок, так это ж точное описание пана Пшипиздэньского
він правий.
Жиди і пітараси накидувалися на вольтметра довго, чувак відгавкувавсь як міг, але опустили здався :(
   
Совсем абсолютно  другой личностью стал Волтер...по взглядам, образу мысли, лексике, уровню откровенного и намеренного хамства и оскорблений...
так не він же починає, а його опоненти, аргументами котрих є образи та відверте хамство.
І треба віддати йому належне за стійкість, незмінність своєї позиції та таку сміливість у критиці най-най-найвеличнішого, що мені за нього стає аж страшно бо могуть і статтю пришити

Останнє редагування: 25 липня 2021 22:51:42 від патріот
   
Re: Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

Ну що сліпа тупорила п***а Мирослава якось прокоментує, що Косташу вже створив шість тем із ником у назві?

Ілі ета савсєм другоє дєло?

Лицемірна п***а тупорила  б***ь.
   
Re: Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

незмінність своєї позиції
незмінність своєї позиції...  :laugh:
уй підріли, уй діагнозні  :weep:


   
Ну що сліпа тупорила п***а Мирослава якось прокоментує, що Косташу вже створив шість тем із ником у назві?

Ілі ета савсєм другоє дєло?


косташу отримав на це моральне право після того як свинарник відкрив купу гілок з його ніком у назві а растич на це ніяк не реагував і пофіг що растіч його після цього запер у передбаннику косташу все зробив по честі
   
незмінність своєї позиції...  :laugh:
уй підріли, уй діагнозні  :weep:


Показати зображення...
та знаю я, знаю. І зауваж, що тоді петько був на троні і він його критикував а тепер петько під троном а зе на троні і йому, зе, вольтер не лиже як багато хто тут, а сміливо, в очі, ріже правду-матку та підтримує того, хто тепер навіть маленької влади немає.
   
Re: Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

отримав на це моральне право
Ну вот і пішли нахуй, уєбани лицемірні, зі своїми претензіями, кожен "право імєю" наділити себе моральним правом на що завгодно.
   
Ну вот і пішли (x), уєбани лицемірні, зі своїми претензіями, кожен "право імєю" наділити себе моральним правом на що завгодно.
ні нахуй підеш ти бо вас педріл вже давно розкусили і піздіть будуть де завгодно і як завгодно :K
   
Re: Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

ні (x) підеш ти бо вас педріл вже давно розкусили і піздіть будуть де завгодно і як завгодно :K
Ти ба, куди тільки поділось лицемірне чмо з "право імєю", одразу вилізло звичне зелене мурло.
   
та знаю я, знаю. І зауваж, що тоді петько був на троні і він його критикував а тепер петько під троном а зе на троні і йому, зе, вольтер не лиже як багато хто тут, а сміливо, в очі, ріже правду-матку та підтримує того, хто тепер навіть маленької влади немає.
Так, пардон, а когда этот политический гинеколог "резал матку", тогда, когда называл Пидру скотиной и вором, или сейчас, когда целует его в сраку? 8-:
   
Re: Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

та підтримує того, хто тепер навіть маленької влади немає.
не свисти. Вольтметра опустили зробили поросєботом десь на треьому році поросявого президенства
   
Re: Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

Так, пардон, а когда этот политический гинеколог "резал матку", тогда, когда называл Пидру скотиной и вором, или сейчас, когда целует его в сраку? 8-:
коли не зловживав коніною  :-)o
   
Ти ба, куди тільки поділось лицемірне чмо з "право імєю", одразу вилізло звичне зелене мурло.
спочатку вимий своє свиняче рило а потім можеш моралізувати :laugh:
   
Re: Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

спочатку вимий своє свиняче рило а потім можеш моралізувати :laugh:
Що, важко було стримувати в собі зелень, вдавати з себе людину, але тепер вивалюєш все, що накопичилось?
   
Що, важко було стримувати в собі зелень, вдавати з себе людину, але тепер вивалюєш все, що накопичилось?
я не знаю ваших свинячих проблем просто порада вам: спершу ніж з людьми розмовляти треба трошки вмити свій п'ятак якщо розраховуєте на нормальну дискусію
   
Re: Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

ша, молекулы!
За Вольку пасть парву маргалы  выколю!
   
Re: Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

ша, молекулы!
За Вольку пасть парву маргалы  выколю!
шо уже набухалися з вольтметром?
   
я би після таких слів заігнорив болєзну, а ви як хочете.
та воно і так у мене в ігнорі  було
якось розігнорилося
смердюча купка лайна :bueee:
заігнорюю )))
   
та знаю я, знаю. І зауваж, що тоді петько був на троні і він його критикував а тепер петько під троном а зе на троні і йому, зе, вольтер не лиже як багато хто тут, а сміливо, в очі, ріже правду-матку та підтримує того, хто тепер навіть маленької влади немає.
трохи не так
як сталося що покидьок, який пригрів Мудачука, а відтак сьогоднішня міць ОПЗЖ - на його совісті, раптом перетворився у твердженнях Вольтера у білого та пухнастого армовірного благодєтєля?
Мудачука куди подіти?
   
а якби вольтер був НЕ запетро, так само був би "чесною людиною" у твоїх вимірах?  :laugh:
лише при умові підмахування у срачах, як приклад - твій нік.
   
розігнорилося
заігнорюю
:D ти вже ту кнопочку ігнору затрахала як кароффку Сергієві відосіки :facepalm:
   
Що, важко було стримувати в собі зелень, вдавати з себе людину, але тепер вивалюєш все, що накопичилось?
Та ти ж ще рік тому було зелень зеленню, а це опідрилося, дивись ти.
   
Как ни крути,а КС и ВС это баланс власти.
Разве что баланс воров от разніх паханов они обеспечивают и не более.
   
Re: Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

Та ти ж ще рік тому було зелень зеленню
;o
   
п***а вы даете конечно  :weep:
   
Re: Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

п***а вы даете конечно  :weep:
вольтметр пздц щас ікає в алкогольному трансі  (tu)
   
Та ти ж ще рік тому було зелень зеленню, а це опідрилося, дивись ти.
Помнишь кино про маньяка Ганнибала Лектера "Красный Дракон"?
Так это он - Дракон Подкальсонный, поселился в пердЯнской канализации и маньячит, наводя ужас на мирных обывателей.
   
Кузюка головного атамана Гитлера распушила общипанные перья в надежде выглядеть погрозней. :lol: Сцуко, свырэпый еврей-пидарас, заглоти кошерную сливу Бегги, который тебя любит, и скачи в Йершалаим.
Хотя тебя ж там ищут кредиторы, с желанием натянуть капюшон тигренка тебе на макитру.  А где тебя еще не ищут, петух рахитичный?
Тут на тебя малява пришла, люди, знающие тебя в Израиле сообщают.
 " это наркоман Вымушеный Кыянын,Андрей его зовут,с 2013 года бегающий от долгов.
Сначала из Крыма сбежал в Израиль.Здесь набрался и в банках и у людей.Тоже свалил."
:facepalm1:
  Нарік редиска малява прийшла що твої баббуки подамані будуть.

бегі поінт 13 бегі.


пів руки знаеш що означає?


Епісь на хатах з наріками за дозу та не висовуйся, пітушка.

 :K

http://icecream.me/uploads/c14236a25417b424b2a82e6a6f1892d0.png
   
Re: Как здоровье вашей жены?-Всё может быть...

------------------------------------
Хочешь у меня отсоснить,любимый? Сам увидишь и длину и толщину... Прыщи только выведи. Брезгую. B-)
Меня всегда удивляло, как вроде бы гетеросексуальные люди могут с таким энтузиазмом относится к половому контакту с людьми такого же пола. Разницы же нет, орально-генитальный контакт или генитально - ну и т.д. То есть сдерживает только наличие воображаемых прыщей. Но и наш Аполлон уже не молод.
   
спочатку вимий своє свиняче рило а потім можеш моралізувати :laugh:
слухай , а т молиш  щоби тобі отверстія відкрив  бог як то еврею положено? НЕ? Отверстіте открой і на кол. іпанат тупанарія. :laugh:
   
вольтметр пздц щас ікає в алкогольному трансі  (tu)
Та ничего он не икает. Засекай время его активности - часа полтора пены, соплей и говен, грозные вопли и угрозы всех выепать в рот, нос, глаз, отгрызть сливу и съесть всех на завтрак, он впадает в летаргию до следующего приступа делирия. Уже не та физподготовка у Вольтметра.  B-)
   
поінт13  бережи бамбукі, ато епстісь будеш поруч  з власником інкубатору нариків.  :laugh:
   
Та ничего он не икает. Засекай время его активности - часа полтора пены, соплей и говен, грозные вопли и угрозы всех выепать в рот, нос, глаз, отгрызть сливу и съесть всех на завтрак, он впадает в летаргию до следующего приступа делирия. Уже не та физподготовка у Вольтметра.  B-)
  Нарік, ти дозу упорво собі? давай повесели нас, чучело емоційне, з фантазієюнароколиги  епущегося .  :K
   
упорі дозу і забийся у кутку, ебущ ій ся малчік емоційний як девочка. :laugh:
   
  Нарік редиска малява прийшла що твої баббуки подамані будуть.

бегі поінт 13 бегі.


пів руки знаеш що означає?


Епісь на хатах з наріками за дозу та не висовуйся, пітушка.

 :K

http://icecream.me/uploads/c14236a25417b424b2a82e6a6f1892d0.png
Кизяк, не надувай зоб, а то усерешься, петух кривоногий. Соси сливу и зигуй Адольфу, плесень. :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія