Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новый этап жизни...

Re: Новый этап жизни...

Угу. Набігає гарно так.

А які дальні плани? Хоче залишатись в Канаді, чи після навчання додому? Вести сімейний бізнес. Якщо не секрет, звісно.

Это одному господу Богу известно, как карта ляжет. Захочет домой в Украину вернуться - всегда велкам! Захочет там - его желание.
   
Re: Новый этап жизни...

Молодець  (tu)

Якщо наука добре заходитиме, то хай подумає про перевод до Waterloo University - там вчать top gun по програмуванню

А взагалі як не крути - а гроші/людські ресурси пливуть ту би де їм затишно

Мы это так и понимаем, из Универа в Универ переводиться по Сев Америке не проблема - программы везде стандартны
   
Re: Новый этап жизни...

Житло + хавчік в кампусі дорожче ніж на вільних хлібах. Перевірено.

В Калґарі треба жоповозку як мінімум Ford F150 щоб пацани не сміялися.

Первый год - общага обязательна для инстудентоа как и миал план
   
Re: Новый этап жизни...

в конце налогового года пусть заполнит формы на "налоговое резиденство" канады.
в будущем пригодится, да и какой-никакой вычет будет получать ежегодно в виде чека.
не благодари)

Только после второго года вроде
   
Re: Новый этап жизни...

Та ладно, раз в год в лучшем случае, а если найдет работу во время учебы, то и реже :laugh:

Ну первый год да, а второй плюсуй второй перелет куда нить на Гаваи или Карибы с френдами ..
   
Re: Новый этап жизни...

Задорновщини багато серед новоприбувших, але то швидко вивітрюється. А ті в кого діти ідуть далі (таких більшість), мовчать.

Ніфіга.

Серед новоприбулих як правило лише первісний негативний шок. Тому що ВСЕ НЕ ТАК як вони звикли. Але через якийсь час, коли шок кардинальних змін життя проходить, практично всі погоджуюються, що тут все продумано і організовано таки краще.

Саме основне, що немає кічу. Тобто, все працює якось НЕПОМІТНО, без виривання зубами того що потрібно. Якщо щось передбачено, то воно здійснюється практично автоматично, без біганини і нервувань. А якщо не передбачено, то хоч гопки скачи нічого не зміниш.

Мені ж найбільше тут подобається неймовірно дружелюбна обстановка. Тебе ніхто не зачепить і навіть не скаже кривого слова. А коли десь хтось випадково торкне, то буде довго вибачатись. І взагалі, тут людей на квадратний метр якщо не на порядки, то в рази менше ніж в Європах. Для мене це взагалі рай. Чим менше народу тим краще.

А хейтять і гикають якраз ті, які тут ні разу не були і поняття не мають про тутешні реалії. На ФУПі це яскраво проявляється.

   
Re: Новый этап жизни...

Это одному господу Богу известно, как карта ляжет. Захочет домой в Украину вернуться - всегда велкам! Захочет там - его желание.

Вірна стратегія. Так і має бути.

 (tu)

Хоч спочатку мабуть витиме за батьківським домом і за мамкою на всьому готовому. Якщо проскочить цей етап, то виживе і тут.
   
Re: Новый этап жизни...

А ви не знаходите в цьому лютий парадокс.

Практично всі в один голос з наших країв волають, що на Заході освіта нікудишня. Особливо шкільна. Аж до гикання «ну тупиииииииє…».

А університети чомусь хорші. І хто ж там викладає і навчається в тих університетах? Невже виключно наші розумні дітки? Як ті «тупиииииє» зуміли зробити щось хороше?

Як це?

Власне, тут не лише університети хороші…

 ;)

Я такого например не волав. Но как сам заметил, базовая первичная школа у нас не слабее, а возможно и сильнее. А вот вторичная…

А по вторичной я скажу так, не важно где ты учишься, ибо вторичная зависит не от универа, а от самого желания стюдента учиться.
Поэтому для работают больше следущие критерии - среда, стандарты и сертификаты по меддународной системе, признание данного образования где нить в Австралии или Шотландии.

Понятное дело, что если ты скажешь что закончил ТГУ, тебя просто не поймут - ШОЗАХ?
   
Re: Новый этап жизни...

Ну і… вічна проблема, коли діти випорухють із сімейного гнізда і отримують необмежену свободу дій. Я в свій час набачився всякого серед однокурсників.

А ще у нас тут повністю легалізована маріхуана, продається на кожному кроці. Зрозуміло, що в університетських кампусах вона повністю прохібітед, але ж не весь час вони сидітимуть в кампусах. Та і крім маріхуани є що завгодно. А в студентів це ваашето дуже популярне. І батьківського контролю ноль.

Також потрібно щоб якось проскочив ці юнацькі спокуси.

   
Re: Новый этап жизни...

Мы это так и понимаем, из Универа в Универ переводиться по Сев Америке не проблема - программы везде стандартны

Якщо вчиться добре і є вільне місце. Але переводитися з Калґарі в інший канадський університет  хз чи має зміст. МІТ чи Калтех то інша справа.
Але дикий туризм в Калґарі прямо під боком, МІТ і Калтех гуляють.
   
Re: Новый этап жизни...

Я такого например не волав. Но как сам заметил, базовая первичная школа у нас не слабее, а возможно и сильнее. А вот вторичная…

А по вторичной я скажу так, не важно где ты учишься, ибо вторичная зависит не от универа, а от самого желания стюдента учиться.
Поэтому для работают больше следущие критерии - среда, стандарты и сертификаты по меддународной системе, признание данного образования где нить в Австралии или Шотландии.

Понятное дело, что если ты скажешь что закончил ТГУ, тебя просто не поймут - ШОЗАХ?

Я не про тебе конкретно. Але ти і сам знаєш що тут на ФУПі про це пишуть. І не лише на ФУПі - це ЧОМУСЬ загальноприйнятий стереотип в Україні.

Відносно «сильнішої базової школи», то це ще як подивитись. В Україні вона… як і все - В ТЕОРІЇ. На папері. А на практиці багато випускників без помилок і писати не можуть.

Тут же все повільно і грунтовно. Якщо вже здав тести, то вони 100% відповідають отриманим знанням.

Останнє редагування: 8 вересня 2021 20:49:14 від Маковій
   
Re: Новый этап жизни...

Матиме можливість безкоштовно вчитись у будь-якому університеті Німеччини. І батьків зможе за собою  паротягом підтягнути)

Щоб вчитися у вишу треба на такооому рівні знати мову....хоча час в нього ще є...
   
Re: Новый этап жизни...

Я пробував колись, але на майбутнє затявся це робити. Через стійке несприйняття ФУПом всього позитивного - все обсеруть і облають.

Вот, кстати, очень зря. Были чУдные фотоотчёты, я, например, читал их с удовольствием и благодарностью.
А то шо кто-то "облаивал"... Ну, то таке, мало ли на свете идиотов. С "вашсиясь" пример надо брать, его пытаются хейтить за видосы и отчёты, но он хер клал на пытающихся. Так шо, "кали ласка" то и продолжить могли бы. Нет?
   
Re: Новый этап жизни...

Это одному господу Богу известно, как карта ляжет. Захочет домой в Украину вернуться - всегда велкам! Захочет там - его желание.

Залишиться по програмі молодих спеціалістів з досвідом навчання проживання в Канаді
90% китайців та індусів студентів так роблять
   
Re: Новый этап жизни...

Мы это так и понимаем, из Универа в Универ переводиться по Сев Америке не проблема - программы везде стандартны

Там така річ - хочеш в круті компанії - маєш мати крутий диплом та ще й мати «однодумців»

Брін і цукенберг так побудували свої компанії, з лав університету
   
Re: Новый этап жизни...

Ну і… вічна проблема, коли діти випорухють із сімейного гнізда і отримують необмежену свободу дій. Я в свій час набачився всякого серед однокурсників.

А ще у нас тут повністю легалізована маріхуана, продається на кожному кроці. Зрозуміло, що в університетських кампусах вона повністю прохібітед, але ж не весь час вони сидітимуть в кампусах. Та і крім маріхуани є що завгодно. А в студентів це ваашето дуже популярне. І батьківського контролю ноль.

Також потрібно щоб якось проскочив ці юнацькі спокуси.

Я працював з декількома PhD які були студентами в U of W. Курили в університеті всі. Мій  пробував також.
А фулі, я пробував також.

Думаю що шансів що не попробує 0.
   
Re: Новый этап жизни...

Вот, кстати, очень зря. Были чУдные фотоотчёты, я, например, читал их с удовольствием и благодарностью.
А то шо кто-то "облаивал"... Ну, то таке, мало ли на свете идиотов. С "вашсиясь" пример надо брать, его пытаются хейтить за видосы и отчёты, но он хер клал на пытающихся. Так шо, "кали ласка" то и продолжить могли бы. Нет?

Та тут лише за одне слово Канада чи Калгарі миттєво набігає зграя скажених собак. І плюється гімном.
   
Re: Новый этап жизни...

Ну первый год да, а второй плюсуй второй перелет куда нить на Гаваи или Карибы с френдами ..
Моя на первом курсе 2 раза прилетала, зимой и летом, летом на все каникулы, ездили в трип по Европе, на море. И это был последний раз, когда она отдыхала. Как только исполнилось 18, сказала - я буду работать. И все. Хотя мы отговаривали, типа, рано еще. Нет. Тут все работают, и я буду. И вообще, теперь я все сама. Хотя никто не заставлял, даже наоборот.
Так что еще неизвестно, как канадский менталитет повлияет на твоего студента :)
   
Re: Новый этап жизни...

Якщо вчиться добре і є вільне місце. Але переводитися з Калґарі в інший канадський університет  хз чи має зміст. МІТ чи Калтех то інша справа.
Але дикий туризм в Калґарі прямо під боком, МІТ і Калтех гуляють.

Не кожен птах долетить до середини потрапить в MIT
   
Re: Новый этап жизни...

Та тут лише за одне слово Канада чи Калгарі миттєво набігає зграя скажених собак. І плюється гімном.

 :pooh_lol:
   
Re: Новый этап жизни...

Я працював з декількома PhD які були студентами в U of W. Курили в університеті всі. Мій  пробував також.
А фулі, я пробував також.

Думаю що шансів що не попробує 0.

Я про те і пишу - ОБОВ‘ЯЗКОВО ПОПРОБУЄ. Не обійде цього ніяк. Тим більше, що все це у нас легально.

От питання як він це пройде, на повній свободі і з нульовим контролем з боку батьків.

Сподіваюсь, все буде добре.
   
Re: Новый этап жизни...

Там така річ - хочеш в круті компанії - маєш мати крутий диплом та ще й мати «однодумців»

Брін і цукенберг так побудували свої компанії, з лав університету


і бубачка теж  :shuffle:
   
Re: Новый этап жизни...

Та тут лише за одне слово Канада чи Калгарі миттєво набігає зграя скажених собак. І плюється гімном.

Ну, смотрите, в этой теме и "Канада", и "Калгари" постоянно упоминается, но ничё, нормально тема движется.  :smile3:
А ежели надумаете продолжить фоточки выкладывать - то добро пожаловать, минимум один благодарный зритель у Вас уже есть.  :blush2:
   
Re: Новый этап жизни...

Да ну… все пройдет… и печаль и радость!
З часом звикнеш. Навряд чи він поїхав, щоб потім повернутися
   
Re: Новый этап жизни...

Турч емігів в гілку зібрав.
Вміє дідько то робити :)
   
Re: Новый этап жизни...

Я про те і пишу - ОБОВ‘ЯЗКОВО ПОПРОБУЄ. Не обійде цього ніяк. Тим більше, що все це у нас легально.

От питання як він це пройде, на повній свободі і з нульовим контролем з боку батьків.

Сподіваюсь, все буде добре.
впевнений в тому, що він в Києві вже багато чого спробував). Звичайно, що все буде добре
   
Re: Новый этап жизни...

Отже купуй турч прибиральну компанію в Канаді, і будеш вояжувати
Кандидат прибиральник наук ТПОТ тобі надасть консультації  :pooh_lol:
   
Re: Новый этап жизни...

Ну, смотрите, в этой теме и "Канада", и "Калгари" постоянно упоминается, но ничё, нормально тема движется.  :smile3:
А ежели надумаете продолжить фоточки выкладывать - то добро пожаловать, минимум один благодарный зритель у Вас уже есть.  :blush2:
підтримую
   
Re: Новый этап жизни...

Турч емігів в гілку зібрав.
Вміє дідько то робити :)

Канадійців пане Бандерівцю. Вам так не жити (c)
   
Re: Новый этап жизни...

А куда еще?
Я в Австрію хтів відправити, курси пройшов нім. мови, здав на той шо треба рівень. А як їхати так воно мені, я нікуди не поїду, я патріот і буду жити в Україні. Зараз шось думки міняються. Ну може в магістратуру хоч поїде.
   
Re: Новый этап жизни...

Ледве не забув. Турч, ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО. Уважно прочитай, ЗРОЗУМІЙ і передай джуніору. Передай так, щоб і він ЗРОЗУМІВ.

Нехай запям‘ятає і ніколи не забуває - СПИСУВАТИ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО. Якщо в Україні списують поголовно і це не вважаються чимось поганим, то тут за списування безжально ВИГАНЯЮТЬ з університетів.

Списування включає в себе і щось скопіювати з інтернету. В університетає є спеціальний софт на автоматичну перевірку копірайтів. Якщо попадеться - торба.

Можуть на перший випадок пожаліти коли піймають на списуванні, хоч і не обов‘язково. Якщо пожаліють, то даний курс не зараховуються і його потрібно проходити по новій. Відповідно з новою оплатою.

Але як правило виганяють. З «вовчим білетом».

Це сприймається як махлювання, брехня, ледве не як кримінал. Знаю випадки, коли за списування, яке помітили в файлі молодого студента, значно пізніше той вже спеціаліст втратив дуже добру посаду. Ішов на підвищення, прочекили всі файли і знайшли той пункт в біографії. І не те що не дали підвищення - взагалі вигнали з роботи.
   
Re: Новый этап жизни...

Канадійців пане Бандерівцю. Вам так не жити (c)

Не тільки.
Пс ми у Львові живемо часом навіть краще якшо шо ;)
Безвіз. До єс 50 км. Так шо кожному своє.
А діти мають можливість обирати.
   
Re: Новый этап жизни...

Я в Австрію хтів відправити, курси пройшов нім. мови, здав на той шо треба рівень. А як їхати так воно мені, я нікуди не поїду, я патріот і буду жити в Україні. Зараз шось думки міняються. Ну може в магістратуру хоч поїде.

Дивне розуміння патріотизму. Може просто злякався невідомого?
   
Re: Новый этап жизни...

Чоловік пораду питає, а ти херню несеш. Навіщо?
Даю пораду - що хоче дитина в пріорітеті. Далі - на щось є бабла.
   
Re: Новый этап жизни...

Не тільки.
Пс ми у Львові живемо часом навіть краще якшо шо ;)
Безвіз. До єс 50 км. Так шо кожному своє.
А діти мають можливість обирати.

Впевнений що ви живете краще. А можливість обирати то є найкраще що ці діти мають. Ми того не дуже мали в такому віці.
   
Re: Новый этап жизни...
VYR

Молодець Турч що дав змогу синові вчитись в Канаді.
Звикайте що ваші онуки будуть канадцями.
   
Re: Новый этап жизни...

Даю пораду - що хоче дитина в пріорітеті. Далі - на щось є бабла.

Якшо гарне зно то у польський виш на стипендію можна.
А грошей наразі хіба на Польщу тато може.
   
Re: Новый этап жизни...

Молодець Турч що дав змогу синові вчитись в Канаді.
Звикайте що ваші онуки будуть канадцями.

Украінцями вони будуть :)))
Ну хіба як і мій колєга, в торонто з москалихою женився придурок.
Розвівся нарешті :)))
   
Re: Новый этап жизни...

Матиме можливість безкоштовно вчитись у будь-якому університеті Німеччини. І батьків зможе за собою  паротягом підтягнути)

Немцы ещё переходят на английский язык обучения.
   
Re: Новый этап жизни...

невдала аналогія
про еспанську я зазначила у прив"язці саме до того, що приїзджих практично нема
Лас Пальмас де Гран Канарія

Есть целый русскоязычный район. С ЗУ полно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія