Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

17-летняя украинка Дарья БИЛОДИД самая юная чемпионка мира в истории дзюдо!

вы историю жизни Марушенко помните?
я с ним боролся в свое время пару раз, когда он в пике был. И сейчас вижу переодически на соревнованиях разных. Иногда хожу смотрю. Он спортивный чиновник вроде. Машуренко, кстати
   
я с ним боролся в свое время пару раз, когда он в пике был. И сейчас вижу переодически на соревнованиях разных. Иногда хожу смотрю. Он спортивный чиновник вроде. Машуренко, кстати
слышал, что сильно спился. Может не прав, может слухи. Это не моя категория, да и уровень не мой, с таким монстром биться. Хотя, был мы рад и счастлив такой возможности. Не сейчас, понятно, в будущем, учусь жить с титановым надколенником, все ещё.

Останнє редагування: 30 серпня 2019 01:15:59 від beggy
   
Я бьюсь с разными людьми, и это скорее к самбо боевому ближе. Бывает больно. Ну, с марта не бьюсь. Это травма. Так назовем.
   
небольшой трибютик ценителям)
   
Она то олимпийское золото просто придет и заберёт. Нечего ему валяться. Это наша Дашенька.
   
Она то олимпийское золото просто придет и заберёт. Нечего ему валяться. Это наша Дашенька.
Дай Боже
   
Дарина Білодід здобула перемогу в фіналі над Марушею Штангар.
 
Чемпіонка світу з дзюдо Дарина Білодід завоювала золото на турнірі Grand Slam, який проходить в Абу-Дабі.
 
На шляху до фіналу в категорії до 48 кг українка здолала чотирьох суперниць, а в фіналі зустрілася з Марушею Штангар зі Словенії. Білодід здолала суперницю трохи більше, ніж за одну хвилину.

   


Останнє редагування: 24 жовтня 2019 19:43:29 від Purgen
   
Чесно, я в захваті від ПЕРЕМОГ цього чуда !
Але ?
Де дитинство ?

Як сказала Світоліна(ще одне чудо),
я бачила світ ВЕСЬ, але з вікна автобусів, машин , літаків ...
   
Анаконда.Чка!
   
Оля Харлан ще така: мила, тендітна але безжалісна.
   
пятницкое, ценителям.
Дарья Билодид (до 48 кг)
Ута Абе (до 66 кг)
   
"Her O-uchi-gari and Ne-waza skills are from another planet, she deserves all that she has. "
   
Соскучились?))
Ну вот вам)
Анакондочка во всей красе.
ДАРИНА БІЛОДІД ЯСКРАВО ПЕРЕМОГЛА НА GRAND SLAM У ПАРИЖІ.
   
Масса позитивных эмоций от девочки!
   
Захід на " учі мата " ( без оцінки ) потім  " санкаку " з контролем ноги . (tu)
   
Париж, 2020
це чарує..
   
не скучайте, не забывайте)
   
Дашенька. Зайчег та сонечко.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія