Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

fam, отвечаю на вопрос твой тут, раз отмораживаешься.

Кабинет один. Потом только ждать получение документов на собственность.

Гео!!! Читаєш?
   
Кабинет один. Потом только ждать получение документов на собственность.
:good:
   
Що ти хочеш від мене?

лише питаю, як воно?
   
http://khmelnytska.land.gov.ua/info/perelik-zemelnykh-dilianok-dlia-bezoplatnoi-peredachi-u-vlasnist/

Перелік земельних ділянок для безоплатної передачі у власність
:-B дякую. переслала своїм.
   
лише питаю, як воно?

Заєбісь! А в тебе?
   
Читайте про цей пи*дець...
Ну окей.. дадуть бабки за земельну ділянку під будівництво.
Але поле і сад ти всеодно можеш отримати.
   
лише питаю, як воно?
я не Гео, але мої атовці доволі задоволені. отримують щорічні ваучери на безкоштовні поїздки всіма видами транспорту, включаючи перельоти(кількість обмежена звичайно), безкоштовний проїзд, 25% від рахунків на всі комунальні послуги платять, в 55 років на пенсію можуть йти, для дітей там теж пільги.
за машини ще взнаю, брат щось слухавку не бере.

тільки що подзвонила похресниці, каже що кум тільки-но з Польщі повернувся(після АТО, 3 рази по-пів року їздив), і влаштувався вже тут на роботу. подробиць ще не знаю.
   
Заєбісь! А в тебе?

в мене гірше
   
Donchanin, в Киеве где-то 30 тысяч УБДшников...КМДА мне ответила, что Закон про разделение земель под застройку и для с/х нужд Верховной Радой не принят. Поэтому...нет ЗАКОНА - нет земли. Нет такого реестра...нет ни*уя.  Хотя, теоретически, нам отвели какие-то земли, блин, забыл где.....но реально - земли "киевлянам" АТОшникам....хер по всей морде.  :pooh_lol:

Мы не прокуроры, не судьи, не депутаты...нам - "по закону"...которого нет.
это называется голосуйте и дальше за великого мера кличка..
зато застройщикам земеька выдиляется.
   
...ффффуффффф....Какое я отношение имею к ОБЛАСТИ?

Бляха, Гео, не будь гальмом. Ми з львівською пропискою отримали землю під садівництво в області. Місто робить запит по сільрадах області і вони виділяють без проблем. Просто піди, вибери і візьми.
   
Re: fam, отвечаю на вопрос твой тут, раз отмораживаешься.

Бляха, Гео, не будь гальмом. Ми з львівською пропискою отримали землю під садівництво в області. Місто робить запит по сільрадах області і вони виділяють без проблем. Просто піди, вибери і візьми.

++
   
в мене гірше

Буває.
   
Читайте про цей пи*дець...

https://hromadskeradio.org/programs/kyiv-donbas/groshi-zamist-zemelnoyi-dilyanky-zakonoproekt-dlya-uchasnykiv-ato
10 штук евро шоб отебались..вот твари.
   
Ок. Дякую за турботу. Я ж не про це гілку створив. Не про земельну ділянку під садівництво.
   
10 штук евро шоб отебались..вот твари.
В когось і такої можливості не має.
   
10 штук евро шоб отебались..вот твари.
дійсно, "сущіє копєйкі" для українця. от міліон євро якраз би в самий раз було би.
   
Якщо я не помиляюся то в Львові обіцяли 100к грн замість ділянки в місті.
   
Накуа мені САД? Що я там робити буду?
детям оставишь или продаш.
   
дійсно, "сущіє копєйкі" для українця. от міліон євро якраз би в самий раз було би.Показати зображення...
вы веурсе сколько стоит сотка под киевом??
   
вы веурсе сколько стоит сотка под киевом??
знаю. діапазон цін дуже великий. а шо?

цікаво, а тим хто в бойових операціях НАТО примав участь виділяють безкоштовно без проблем землю в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі?
   
от до прикладу

Продажа участка под жилую застройку, Киевская, Борисполь, c. Вишенки, Центральная
Источник: https://dom.ria.com/ru/realty-prodaja-uchastok-pod-jiluyu-zastroyku-borispol-vishenki-tsentralnaya-13876007.html ©DOM.RIA.com
116 580 грн  за участок  Мониторинг цен 4 267 $ - 7 772 грн за сотку

Продажа участка под жилую застройку Площадь от: 15 соток Тип предложения: от посредника as548837. Земельна ділянка площею 0,1500 га, кадастровий номер: 3220881300: 04: 004: 0455. Цільове призначення будівництво і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд
================
Продажа участка под жилую застройку, Киевская, Борисполь, c. Вишенки, Ленина 128 957 грн  за участок  Мониторинг цен 4 720 $ 15:12 Покупка Продажа USD 27.25  ↑ 27.29  ↑ EUR 32.13  ↑ 32.24  ↑ По данным kurs.com.ua 7 586 грн за сотку
Источник: https://dom.ria.com/ru/realty-prodaja-uchastok-pod-jiluyu-zastroyku-borispol-vishenki-lenina-13875767.html ©DOM.RIA.com
==============
Продажа участка под жилую застройку, Киевская, Борисполь, c. Вишенки, багринивська19 1 202 186 грн  за участок  Мониторинг цен 44 000 $ 15:12 Покупка Продажа USD 27.25  ↑ 27.29  ↑ EUR 32.13  ↑ 32.24  ↑ По данным kurs.com.ua 2 000 $ за сотку
Источник: https://dom.ria.com/ru/realty-prodaja-uchastok-pod-jiluyu-zastroyku-borispol-vishenki-bagrinivska19-14036190.html ©DOM.RIA.com
   
знаю. діапазон цін дуже великий. а шо?

цікаво, а тим хто в бойових операціях НАТО примав участь виділяють безкоштовно без проблем землю в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі?

їх забезпечують у відповідності до їх же законів
тупо всіх
і бігати за своїм не треба
   
Re: fam, отвечаю на вопрос твой тут, раз отмораживаешься.
Svitlana Bykova

это называется голосуйте и дальше за великого мера кличка..
зато застройщикам земеька выдиляется.
30 тищ*20 соток
яка площа києва?...
   
їх забезпечують у відповідності до їх же законів
тупо всіх
і бігати за своїм не треба
шо, навіть в каунсіл ніякий не треба йти - приносять додому документи  на землю: "містер Джон Сміт, отут вам земля в Лондоні вже виписана і оформлена, а ви тіко підпис поставте"? :gigi:
   
Re: fam, отвечаю на вопрос твой тут, раз отмораживаешься.
Svitlana Bykova

гео, у нас нещодавно таке було
Лайфхак: как получить землю под Киевом бесплатно https://bzh.life/posts/ludi-kotorye-poluchili-zemlu-pod-kievom-besplatno
   
Re: fam, отвечаю на вопрос твой тут, раз отмораживаешься.
Svitlana Bykova

за законом у нас кожному українцю можна взяти 2 гектари.
Для цього україна має бути площею як 1,5 казахстана наприклад
   
їх забезпечують у відповідності до їх же законів
тупо всіх
і бігати за своїм не треба

причем, что жизнь там (пока) устроена так, что жить в столице или типа  в NY не считается символом "жизнь удалась"
   
30 тищ*20 соток
яка площа києва?...
та якщо будуть грошима видавати, то трохи докласти і на Осокорках купити можна.

437 158 грн  за участок  Мониторинг цен 16 000 $ - 1 333 $ за сотку

Продажа участка под жилую застройку Площадь от: 12 соток Тип предложения: от посредника Продется земля в осокорках 12соток, участок поднят насыпан уровень на 3,5 метра, выходит к каналу.есть электричество. 4,3 км от метро.Рядом озеро.Документы все есть.
Источник: https://dom.ria.com/ru/realty-prodaja-uchastok-pod-jiluyu-zastroyku-kiev-darnitskiy-schastlivaya-ul-13913689.html ©DOM.RIA.com
   
причем, что жизнь там (пока) устроена так, что жить в столице или типа  в NY не считается символом "жизнь удалась"
та да. є багато класних місць під Києвом: Білогородка, Нові Петрівці, Осещина, Хотянівка, Вишеньки і т.д.
   
шо, навіть в каунсіл ніякий не треба йти - приносять додому документи  на землю: "містер Джон Сміт, отут вам земля в Лондоні вже виписана і оформлена, а ви тіко підпис поставте"? :gigi:

в них нема такого закону (наскільки відомо мені)
але є інші і вони виконуються для всіх
   
гео, у нас нещодавно таке було
Лайфхак: как получить землю под Киевом бесплатно
Це не то. Це просто видають пай який не може бути переданий в приватну власність.

Нас цікавить отримання свідоцтва про право власності на земельну ділянку. А це робиться через Держгеокадастр.
   
pixel, говорила зараз з братом на рахунок ввозу авто без розмитнення. говорить, що петиція постійно на сайті висить, але не набирає достатньої кількості голосів.
пенсію він вже оформив (він чи 61 чи 62р.н.). спитала, що на дитину отримує. сказав, що малому в школі харчування безкоштовне, а літом дитячий табір.
за землі теж в курсі. пай і садову ділянку вже отримав.
   
pixel, говорила зараз з братом на рахунок ввозу авто без розмитнення. говорить, що петиція постійно на сайті висить, але не набирає достатньої кількості голосів.
пенсію він вже оформив (він чи 61 чи 62р.н.). спитала, що на дитину отримує. сказав, що малому в школі харчування безкоштовне, а літом дитячий табір.
за землі теж в курсі. пай і садову ділянку вже отримав.
А еще на свое авто не надо покупать страховку (автоцивилку).
   
говорила зараз з братом на рахунок ввозу авто без розмитнення. говорить, що петиція постійно на сайті висить, але не набирає достатньої кількості голосів.
Цього покищо не має. Тобто ввозу без розмитнення і все таке. Коли буде тоді будемо дивитись.


сказав, що малому в школі харчування безкоштовне, а літом дитячий табір.
саме так. Плюс в нас ще всякі концерти і розваги для дітей є. Телефонують і запрошують.


пай і садову ділянку вже отримав.
Він отримав ПАЙ чи власну ділянку (свідоцтво про право власності). Це дуже тяжко для літньої людини це зрозуміти, було б добре щоб діти допомогли все правильно оформити.


   
А еще на свое авто не надо покупать страховку (автоцивилку).
Так і є. Автоцивілка автоматично надається МТСБУ. Але тільки на ТЗ яким володіє атошнік. ТОбто передавати керування наприклад дружині не можна.

А ще атошнікам можна на червоне світло переходити і за буйки запливати.  :smile3:
   
Він отримав ПАЙ чи власну ділянку (свідоцтво про право власності). Це дуже тяжко для літньої людини це зрозуміти, було б добре щоб діти допомогли все правильно оформити.
оце я не знаю. сказав, що всі папери оформив. він хоч і "літній", але і вигляд і мозок молодий і прогресивний. мене ще по всім питанням консультує і допомагає. в 2012р. будинок побудував. але ще борги лишилися, тому поїхав в Польщу на роботу. ще два тижні тому був тут. сьогодня мені предзвонює на вайбер. я питаю, що там вдома. він каже: "я вже в Німечинні (він далекобійником працює, по всій Європі їздить). закінчив з оформленням пенсії і поїхав в Польщу.


Останнє редагування: 12 грудня 2017 11:02:00 від myshka naruzhka
   
оце я не знаю. сказав, що всі папери оформив. він хоч і "літній", але і вигляд і мозок молодий і прогресивний. мене ще по всім питанням консультує і допомагає. в 2012р. будинок побудував. але ще борги лишилися, тому поїхав в Польщу на роботу. ще два тижні тому був тут. сьогодня мені предзвонює на вайбер. я питаю, що там вдома. він каже: "я вже в Німечинні (він далекобійником працює, по всій Європі їздить). закінчив з оформленням пенсії і поїхав в Польщу.
його фото
Молодець що працює.  :good:  Успіхів йому!!
Але поцікався для себе (або для нього) чи є в нього свідоцтво про право власності на земельну ділянку. Якщо є то дуже добре ;)
   
Так і є. Автоцивілка автоматично надається МТСБУ. Але тільки на ТЗ яким володіє атошнік. ТОбто передавати керування наприклад дружині не можна.

А ще атошнікам можна на червоне світло переходити і за буйки запливати.  :smile3:
И под стрелой стоять  :-)o
   
Молодець що працює.  :good:  Успіхів йому!!
Але поцікався для себе (або для нього) чи є в нього свідоцтво про право власності на земельну ділянку. Якщо є то дуже добре ;)
дякую.  :-B  спитаю пізніше, бо він зараз в дорозі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія