Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Читаю Пушкина...офуеваю :S

Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Пушкин был таки гениальный чувак. Читаю его статью о Ломоносове, где он разбирает его литературное творчество.
Резюме там короткое Ломоносов как поэт - полное гавно. Но не в этом дело.
Пушкин приводит полностью отчеты Ломоносова графу Шувалову по потраченным деньгам за 7 лет с 1751 года.
Читаем оригинал за 1753 год:

В физике. 1) С покойным профессором Рихманом делал химико-физические опыты в лаборатории для исследования градуса теплоты , который на себя вода принимает
от погашенных в ней минералов, прежде раскаленных. 2) Чинил наблюдения электрической силы на воздухе с великою опасностию. 3)Говорил в публичном собрании
Речь о явлениях воздушных,от электрической силы происходящих,  с истолкованием многих других свойств натуры.4)......

Что поразило: 1753 год! Откуда термин электрическая сила??????


   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

  по назві гілки одразу впізнаю автора не дивлячись

тільки гіпофіз і наффі можуть накидати таку тупу непотрібну маячню  :gigi:

притяг якогось пушкенда і звязав з електрикою
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Re: Читаю Пушкина...

похвально.. вчись синку...
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Поділюсь секретом - Пушкін теж гівно
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

І Пушкіну, і Лєрмонтову до Шевченка як до неба рачки. Хто такі Пушкін та Лєрмонтов? Звичайні п***а. А Шевченко фактично відродив націю.
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

 Так і запишемо: Гіпа в історії фізики слабак. B-)
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Читай леніна motherfucker :)
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

ломоносовa як вченого сприймають тiки кацапи, бо в цiлому свiтi про нього нiхто не зна. вiн такий же вчений, як i кобзон спiвак, вiдомий у межах московських болiт.  :K
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Поділюсь секретом - Пушкін теж гівно
Вот тут ты не прав.
Пушкин, на ровне с Шевченко, сделал большой вклад в Украину.
Чего только стоит его труд - История Украины.
Благодаря Пушкину кацапов можно рожей тыкать в исторические факты. А то они очень уж полюбляют укорять тем, что Украины никакой не было и ее придумал членин.
Достаточно напомнить кацапчикам поэму - Полтава  :smile3: И это уже весомый показатель.
Эти строки заставляют прозреть, а троллям заткнуться.
Тиха украинская ночь.
Прозрачно небо. Звезды блещут.
Своей дремоты превозмочь
Не хочет воздух. Чуть трепещут
Сребристых тополей листы.
Луна спокойно с высоты
Над Белой-Церковью сияет
И пышных гетманов сады
И старый замок озаряет.

Останнє редагування: 10 грудня 2017 07:01:44 від John Chandos
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Краще б ти вікіпедію читав, єбанько :beach:
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S


Резюме там короткое Ломоносов как поэт - полное гавно. Но не в этом дело.


Я тобі відкрию страшну для тебе правду - у Пушкіна усі навкруги були гівно. Навіть свою жінку він вважав ...
Мабуть єдине виключення Дельвіг, якого у ліцеї юний Саша грав у рожевий зад, і тремтливо відносився до нього все життя..

Я не буду пропонувати тобі академічні труди, з яких випливає, яким гівном був сам Пушкін, але одну річ таки запропоную.
Це Веллер, "Памятник Дантесу". Прочитай, цього тобі буде достатньо.

Останнє редагування: 10 грудня 2017 07:34:40 від ЮАР
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Краще б ти вікіпедію читав, єбанько :beach:
Оце я розумію рівень!!  :lol:
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S


Что поразило: 1753 год! Откуда термин электрическая сила??????

Электри́чество — совокупность явлений, обусловленных существованием, взаимодействием и движением электрических зарядов. Термин введён английским естествоиспытателем Уильямом Гилбертом в его сочинении «О магните, магнитных телах и о большом магните — Земле» (1600 год), в котором объясняется действие магнитного компаса и описываются некоторые опыты с наэлектризованными телами. Он установил, что свойством наэлектризовываться обладают и другие вещества[1].  :facepalm:
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

я дальше чтения его стихов и сказок не продвинулась.

так что пас)
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Пушкін написав велике пророцтво про Росію - "Сказка о рыбаке и золотой рыбке"
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Пушкін написав велике пророцтво про Росію - "Сказка о рыбаке и золотой рыбке"
А Залатом пєтушкє - актуальніше.
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Пушкин был таки гениальный чувак. Читаю его статью о Ломоносове, где он разбирает его литературное творчество.
Резюме там короткое Ломоносов как поэт - полное гавно. Но не в этом дело.
Пушкин приводит полностью отчеты Ломоносова графу Шувалову по потраченным деньгам за 7 лет с 1751 года.
Читаем оригинал за 1753 год:

В физике. 1) С покойным профессором Рихманом делал химико-физические опыты в лаборатории для исследования градуса теплоты , который на себя вода принимает
от погашенных в ней минералов, прежде раскаленных. 2) Чинил наблюдения электрической силы на воздухе с великою опасностию. 3)Говорил в публичном собрании
Речь о явлениях воздушных,от электрической силы происходящих,  с истолкованием многих других свойств натуры.4)......

Что поразило: 1753 год! Откуда термин электрическая сила??????
Термін "електрика", "електрична сила" з'явився задовго до Ломоносова. Походить від давньогрецької назви бурштину. Греки називали його електрон. І помітили, що якщо його натерти шерстю, то він починає притягувати дрібні предмети (волосинки, пір'я і т.п.). Це явище пізніше почали називати "електрикою".

Останнє редагування: 10 грудня 2017 10:40:37 від Влад
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Пушкин был таки гениальный чувак. Читаю его статью о Ломоносове, где он разбирает его литературное творчество.
Резюме там короткое Ломоносов как поэт - полное гавно. Но не в этом дело.
Пушкин приводит полностью отчеты Ломоносова графу Шувалову по потраченным деньгам за 7 лет с 1751 года.
Читаем оригинал за 1753 год:

В физике. 1) С покойным профессором Рихманом делал химико-физические опыты в лаборатории для исследования градуса теплоты , который на себя вода принимает
от погашенных в ней минералов, прежде раскаленных. 2) Чинил наблюдения электрической силы на воздухе с великою опасностию. 3)Говорил в публичном собрании
Речь о явлениях воздушных,от электрической силы происходящих,  с истолкованием многих других свойств натуры.4)......

Что поразило: 1753 год! Откуда термин электрическая сила??????
ви мені поясніть які посили від цього генія в його творах якими мене мучили в школі ?!

Ось з "Капитанская дочь"  я виніс основною ідеєю то що (цар) цариця хАрошая -надо звертатися до (нього) ній вона все вирішить по совісті,А бунт це погано

А з "Дубровського "я виніс як зміст твору, що правди добитися неможливо хоч сперечайсь в судi хоч бунтуй.

Все правильно я зрозумів?

Скажіть літературу з таким смисловими посиланнями цього генія для чого змушують читати школярів?
Може краще їм Айвенго читати?

ps
Пушкін вважається творцем російської мови-звідки термін? - Не виключено що сам і вигадав



Останнє редагування: 10 грудня 2017 10:50:28 від bassarabia
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Я тобі відкрию страшну для тебе правду - у Пушкіна усі навкруги були гівно. Навіть свою жінку він вважав ...
Мабуть єдине виключення Дельвіг, якого у ліцеї юний Саша грав у рожевий зад, і тремтливо відносився до нього все життя..

Я не буду пропонувати тобі академічні труди, з яких випливає, яким гівном був сам Пушкін, але одну річ таки запропоную.
Це Веллер, "Памятник Дантесу". Прочитай, цього тобі буде достатньо.

Ты задел меня. Гений всегда торчит над остальными и поэтому имеет объективное право считать всех гавном.
Токо не надо уравниловки!
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Электри́чество — совокупность явлений, обусловленных существованием, взаимодействием и движением электрических зарядов. Термин введён английским естествоиспытателем Уильямом Гилбертом в его сочинении «О магните, магнитных телах и о большом магните — Земле» (1600 год), в котором объясняется действие магнитного компаса и описываются некоторые опыты с наэлектризованными телами. Он установил, что свойством наэлектризовываться обладают и другие вещества[1].  :facepalm:

Нихера себе. Спасибо просветил.
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Краще б ти вікіпедію читав, єбанько :beach:

Дурбелык, наукой доказано что Википедией и гуглом пользоваться нельзя.
Это отупляет целые поколения. Дело в том что они не дают знания, они дают информацию.
Привычка по легкому срубить денег, атрофирует тягу к знаниям.
Для меня зайти в википедию есть позор наивысший, наигнуснейший.
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Вот тут ты не прав.
Пушкин, на ровне с Шевченко, сделал большой вклад в Украину.
Чего только стоит его труд - История Украины.
Благодаря Пушкину кацапов можно рожей тыкать в исторические факты. А то они очень уж полюбляют укорять тем, что Украины никакой не было и ее придумал членин.
Достаточно напомнить кацапчикам поэму - Полтава  :smile3: И это уже весомый показатель.
Эти строки заставляют прозреть, а троллям заткнуться.
Тиха украинская ночь.
Прозрачно небо. Звезды блещут.
Своей дремоты превозмочь
Не хочет воздух. Чуть трепещут
Сребристых тополей листы.
Луна спокойно с высоты
Над Белой-Церковью сияет
И пышных гетманов сады
И старый замок озаряет.

Сука, таки гениально (tu)
А что мы?:

Тиха украинская ночь
Но сало лучше перепрятать  :D
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Пушкин был таки гениальный чувак. Читаю его статью о Ломоносове, где он разбирает его литературное творчество.
Резюме там короткое Ломоносов как поэт - полное гавно. Но не в этом дело.
Пушкин приводит полностью отчеты Ломоносова графу Шувалову по потраченным деньгам за 7 лет с 1751 года.
Читаем оригинал за 1753 год:

В физике. 1) С покойным профессором Рихманом делал химико-физические опыты в лаборатории для исследования градуса теплоты , который на себя вода принимает
от погашенных в ней минералов, прежде раскаленных. 2) Чинил наблюдения электрической силы на воздухе с великою опасностию. 3)Говорил в публичном собрании
Речь о явлениях воздушных,от электрической силы происходящих,  с истолкованием многих других свойств натуры.4)......

Что поразило: 1753 год! Откуда термин электрическая сила??????
"Гений, парадоксов друг" Ломоносова не посетил и закон обратных квадратов он не открыл (это сделал Кулон чуть позже), но силу тогда изучали многие B-)

Останнє редагування: 10 грудня 2017 11:24:14 від Jacob
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

І Пушкіну, і Лєрмонтову до Шевченка як до неба рачки. Хто такі Пушкін та Лєрмонтов? Звичайні п***а. А Шевченко фактично відродив націю.

б***ь как можно быть таким мудаком?! :(
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Пушкин был таки гениальный чувак. Читаю его статью о Ломоносове, где он разбирает его литературное творчество.
Резюме там короткое Ломоносов как поэт - полное гавно. Но не в этом дело.
Пушкин приводит полностью отчеты Ломоносова графу Шувалову по потраченным деньгам за 7 лет с 1751 года.
Читаем оригинал за 1753 год:

В физике. 1) С покойным профессором Рихманом делал химико-физические опыты в лаборатории для исследования градуса теплоты , который на себя вода принимает
от погашенных в ней минералов, прежде раскаленных. 2) Чинил наблюдения электрической силы на воздухе с великою опасностию. 3)Говорил в публичном собрании
Речь о явлениях воздушных,от электрической силы происходящих,  с истолкованием многих других свойств натуры.4)......

Что поразило: 1753 год! Откуда термин электрическая сила??????


Рихман, к стати, и погиб при изучении атмосферного электричества - ша'ровую молнию поймал, а она его.
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Рихман, к стати, и погиб при изучении атмосферного электричества - ша'ровую молнию поймал, а она его.
Дятел, б***ь, в резиновых перчатках ловить надо было!
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

ви мені поясніть які посили від цього генія в його творах якими мене мучили в школі ?!

Ось з "Капитанская дочь"  я виніс основною ідеєю то що (цар) цариця хАрошая -надо звертатися до (нього) ній вона все вирішить по совісті,А бунт це погано

А з "Дубровського "я виніс як зміст твору, що правди добитися неможливо хоч сперечайсь в судi хоч бунтуй.

Все правильно я зрозумів?

Скажіть літературу з таким смисловими посиланнями цього генія для чого змушують читати школярів?
Може краще їм Айвенго читати?

ps
Пушкін вважається творцем російської мови-звідки термін? - Не виключено що сам і вигадав

А какой нужен посыл? Гений просто очень точно отразил суть в красивой форме. В данном случае безнадегу.
Пушкин дейтсвительно есть творец рузского языка. До него все, в том числе Ломоносов, страдали культом французского романтизма типа Вольтера. Напыщенные формы и ноль содержания.
Основная его заслуга - упрощение языка до голого, до народного. Кстати сам Пушкин считал основателем языка Карамзина.
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S


А какой нужен посыл? Гений просто очень точно отразил суть в красивой форме. В данном случае безнадегу.
Пушкин дейтсвительно есть творец рузского языка. До него все, в том числе Ломоносов, страдали культом французского романтизма типа Вольтера. Напыщенные формы и ноль содержания.
Основная его заслуга - упрощение языка до голого, до народного. Кстати сам Пушкин считал основателем языка Карамзина.



Не ну ось дивіться
твори наприклад В.Скота пропагують лицарське благородство, у Джека Лондона на передньому плані людина бореться з природою і створює сам себя.в "Хатині Дяді томи" -є прекрасна ідея про свободу ..
З цих книг дитина може почерпнути щось корисне, а навіщо змушують в школі читати Пушкіна з його посиламі- "нічого змінити не можна" "звертайтеся до царя-он все вирішить"
Навіщо потрібен цей геній? Він ламає світогляд дитини в юнном віці і не в кращу сторону!
вам не здається що його твори в шкільному віці шкідливі?
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Не можна ненависть до влади переносити на культуру. Російська культура небагата  - дійсно, це не "велика культура", але Пушкін - поетичний геній і з цим важко сперечатися.
Справа в тому, що митець взагалі нікому нічого не винен - усі його твори - це внутрішнє відображення навколишнього світу, відчуттів тощо. Абстрагуйтеся від політичних поглядів митця, розділяйте, відокремлюйте  його творчисть від особистого життя і все буде добре.
Талант поета у володінні словом, а не в тому, яку суспільну думку він тим словом висловив. Геній Пушкіна - у тому, що володіння словом його було бездоганне, абсолютне, при тому, що його першою його мовою була, скоріше, французька. 
Почитайте, як він пише - та зовні - просто набір простих слів, начебто так говорять усі, ну що там такого, проста фраза, але - ні, вона геніальна.
Ну, давайте будемо культурними людьми, а не "квасними патріотами". Культура - у широті поглядів, широті знань. А то "Майн кампф" всі знають, а от Пушкіна - западло. Якось воно щось не теє... 
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Не можна ненависть до влади переносити на культуру. Російська культура небагата  - дійсно, це не "велика культура", але Пушкін - поетичний геній і з цим важко сперечатися.
Справа в тому, що митець взагалі нікому нічого не винен - усі його твори - це внутрішнє відображення навколишнього світу, відчуттів тощо. Абстрагуйтеся від політичних поглядів митця, розділяйте, відокремлюйте  його творчисть від особистого життя і все буде добре.
Талант поета у володінні словом, а не в тому, яку суспільну думку він тим словом висловив. Геній Пушкіна - у тому, що володіння словом його було бездоганне, абсолютне, при тому, що його першою його мовою була, скоріше, французька. 
Почитайте, як він пише - та зовні - просто набір простих слів, начебто так говорять усі, ну що там такого, проста фраза, але - ні, вона геніальна.
Ну, давайте будемо культурними людьми, а не "квасними патріотами". Культура - у широті поглядів, широті знань. А то "Майн кампф" всі знають, а от Пушкіна - западло. Якось воно щось не теє... 

Ты олицетворяешь украинскую духовную элиту.  (tu)
Постарайся нарожать побольше детей. Это очень важно.
Не удержусь, продемнстрирую гениальность ещо раз:

Своей дремоты превозмочь
Не хочет воздух.

б***ь, ну как такое можно придумать!
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Что поразило: 1753 год! Откуда термин электрическая сила??????
Гіпа, електрику як таку визначили ще в 1600 році.
1663 рік - електростатична машина.
1745 - лейденська банка.
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Не ну ось дивіться
твори наприклад В.Скота пропагують лицарське благородство, у Джека Лондона на передньому плані людина бореться з природою і створює сам себя.в "Хатині Дяді томи" -є прекрасна ідея про свободу ..
З цих книг дитина може почерпнути щось корисне, а навіщо змушують в школі читати Пушкіна з його посиламі- "нічого змінити не можна" "звертайтеся до царя-он все вирішить"
Навіщо потрібен цей геній? Він ламає світогляд дитини в юнном віці і не в кращу сторону!
вам не здається що його твори в шкільному віці шкідливі?
Я с тобой соглашусь наверно, но Пушкин тут не причем. Это тенденциозный подбор идеалов деятелями совецкого образования.
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

автор стверджує тезу: якщо я щось не доганяю, то поет/митець - дурень.
А якщо розгянути другий варіант: якщо я чогось не доганяю, то, може, я дурень?..
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

автор стверджує тезу: якщо я щось не доганяю, то поет/митець - дурень.
А якщо розгянути другий варіант: якщо я чогось не доганяю, то, може, я дурень?..

Может. Но речь тут идет об электричестве и тема практически раскрыта. Причем тут поэт  Пушкин ?
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Мдя... Глубоко погрузил Интернет человечество. А хотели как лучше.
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Мдя... Глубоко погрузил Интернет человечество. А хотели как лучше.
Отключи Гугл, пока не поздно. :D
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Мдя... Глубоко погрузил Интернет человечество. А хотели как лучше.

О! Живая!
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Поділюсь секретом - Пушкін теж гівно
   :gigi: Який ти крутий чувак! А не гівно в тебе є? Чи всі гівно? Може ти в нас єдине виключення? :gigi:
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Поділюсь секретом - Пушкін теж гівно

имперец, как и все
почитайте хотя бы его "клеветникам россии"
основная идея: с поляками (и всеми остальными славянами) мы можем делать что захотим - а вы, еуропейцы, не мешайтесь даже если мы их порем сурово, ибо наше право
   
Re: Читаю Пушкина...офуеваю   :S

Мдя... Глубоко погрузил Интернет человечество. А хотели как лучше.
Вот тут, бабка, я с тобой согласен на сто пиццот процентов.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія