Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Сьогодні увечері поїдемо у Торонто на зустріч з автором книги "Сліди на дорозі". Якщо в кого є питання, можете писати у цю гілку. Я задам і напишу відповіді.

Останнє редагування: 22 березня 2019 18:15:29 від matav
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

герой. героїчно і смачнно харкнув в пропогандона. дивно чому йом не дали Гереоя і місце в прохідінй частині списку бепепе
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

за кого він голосуватиме
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

за кого він голосуватиме

запетра звісно. всі патріоти України за петра. тим більше він атошник , білье того - десантник - більше того = смачно харкнув в пропогандона. звичайно ж за петра
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

за кого він голосуватиме
Кошулинський  . Тепер  починай
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

нен за петра? непатріот
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

за кого він голосуватиме

+1

?

і чому ?
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Сьогодні увечері поїдемо у Торонто на зустріч з автором книги "Сліди на дорозі". Якщо в кого є питання, можете писати у цю гілку. Я задам і напишу відповіді.
a chjo nelzja provesti vstrechu s avtorom v kieve?
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

за кого він голосуватиме

Вже задавали це питання і не раз. Не говорить. :)

2 mythbuster

Мабуть, можна і в Києві зустріч провести. Мені ближче приїхати на машині у Торонто, ніж літаком прилетіти у Києв.
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

герой. героїчно і смачнно харкнув в пропогандона. дивно чому йом не дали Гереоя і місце в прохідінй частині списку бепепе

Це ж треба так у людях не розбиратися! Ваш сарказм зайвий.
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

о, а він на волі?
Його ж були арештували, бо побив когось там
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Вже задавали це питання і не раз. Не говорить. :)

2 mythbuster
Мабуть, можна і в Києві зустріч провести. Мені ближче приїхати на машині у Торонто, ніж літаком прилетіти у Києв.
chjo on ne na front? za kakie shishi givjot v kanada?
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Хто його фінансує?
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Хто його фінансує?

Спитаю.
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

І чи планує жити в Украіні?
Я не в курсі - він зараз де? Подорожує чи десь осів?
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

chjo on ne na front? za kakie shishi givjot v kanada?

Його комісували. В армії, десантником, він служив ще до війни, а потім воював. Все в книжці описано. В Канаді він не живе, а за рахунок діаспори презентує свою книгу. Якщо хочете дійсно взнати про нього, то наберіть у гуглі Валерій Ананьєв і буде вам просвіта. :)
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

о, а він на волі?
Його ж були арештували, бо побив когось там

Там все закінчилося примиренням сторін.
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Його комісували. В армії, десантником, він служив ще до війни, а потім воював. Все в книжці описано. В Канаді він не живе, а за рахунок діаспори презентує свою книгу. Якщо хочете дійсно взнати про нього, то наберіть у гуглі Валерій Ананьєв і буде вам просвіта. :)
a chjo on zhivjot za cheito schet, cho nelzja bilo svai memuari bespltno v set vilazhit? slavi zahatel, lehkih deneh?
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

a chjo on zhivjot za cheito schet, cho nelzja bilo svai memuari bespltno v set vilazhit? slavi zahatel, lehkih deneh?

Ще раз купіть книгу ( він вже продав десь 12 тис. екземплярів) там все написано.

  це свіженьке з Торонто
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

о, а він на волі?
Його ж були арештували, бо побив когось там
То был перформанс, реклама книжки (мое мнение. Шума наделали, нигде он не сидел сразу отпустили)
 Он молодец, раскручивает ее

Говорил, издательство вообще мизер давало
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Там все закінчилося примиренням сторін.

аа ясно
це добре, що він на волі
колись читала його на ФБ, потім якось загубився
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

То был перформанс, реклама книжки (мое мнение. Шума наделали, нигде он не сидел сразу отпустили)
 Он молодец, раскручивает ее

Говорил, издательство вообще мизер давало

Не зовсім перформанс. Він розкаявся просив пробачення, не знаю, чи заплатив. І вважав, що справу уладнав. Потім мама хлопця, якого він вдарив, вирішила ще раз розкрутити справу... Його забрали у відділок, а потім відпустили. Можу ще раз спитати його про цей випадок. Але не думаю, що він відповість детально.
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

аа ясно
це добре, що він на волі
колись читала його на ФБ, потім якось загубився
Подпишись на его канал в ютюбе.
Он интеренсые видео выкладывает, особенно из своих путешествий.
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

То был перформанс, реклама книжки (мое мнение. Шума наделали, нигде он не сидел сразу отпустили)
 Он молодец, раскручивает ее

Говорил, издательство вообще мизер давало

Видавництво хотiло "всього лиш" 90 %доходу,але нiуя не хотiло робити,
щоб оформити книжку в тому форматi, в якому хтiв автор! :weep:
I я нiскiльки не здивований

Останнє редагування: 22 березня 2019 20:41:48 від Blokh
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Не зовсім перформанс. Він розкаявся просив пробачення, не знаю, чи заплатив. І вважав, що справу уладнав. Потім мама хлопця, якого він вдарив, вирішила ще раз розкрутити справу... Його забрали у відділок, а потім відпустили. Можу ще раз спитати його про цей випадок. Але не думаю, що він відповість детально.
Я же написал, это мое имхо
Он умный, скандал ему на пользу пошел - на презентации упаковали, вся страна узнала о книге

   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Я же написал, это мое имхо
Он умный, скандал ему на пользу пошел - на презентации упаковали, вся страна узнала о книге

Не дурний, це точно. :) Але йому дійсно допомагають розкрутитися. Він, як кажуть, ньюсмайкер. На мою думку треба бути дуже вправним, щоб його використовувати всліпу. Поки я цього не бачу.
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Не дурний, це точно. :) Але йому дійсно допомагають розкрутитися. Він, як кажуть, ньюсмайкер. На мою думку треба бути дуже вправним, щоб його використовувати всліпу. Поки я цього не бачу.
Послушай его интервью.
Он кратко, но доходчиво рассказал про многое - свою книгу, как раскручивался и за кого будет голосовать.
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

красивий хлопець )
спитайте його, одружуватися збирається?
щось мені шкода, що він одинаком якось.
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Не дурний, це точно. :) Але йому дійсно допомагають розкрутитися. Він, як кажуть, ньюсмайкер. На мою думку треба бути дуже вправним, щоб його використовувати всліпу. Поки я цього не бачу.
----
Валерiй розказував,що йому друг допомага
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

красивий хлопець )
спитайте його, одружуватися збирається?
щось мені шкода, що він одинаком якось.
------
 :D
Думаеш,ще не все втрачено? :tongue:
Жартую,звiсно! :)
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

chjo on ne na front? za kakie shishi givjot v kanada?
--------
 :lol:
грошей на налiпки на клавку  не заробив,а так переживаеш за iнших! :weep:
Вiн не живе в Канадi,приiхав у гостi.

Останнє редагування: 22 березня 2019 21:24:23 від Blokh
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Он рассказывал, что после войны голова бо-бо, пришел в себя и успокоился после пешего путешествия по Франции/Испании
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

bloher...
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

------
 :D
Думаеш,ще не все втрачено? :tongue:
Жартую,звiсно! :)
тю, та я старша за його маму )))
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Відповіді.
1) Не рахуйте гроші в моїй кишені.
2)Поїздка в Канаду спонсорується українською спілкою "Будучність" Є такий банк в Канаді http://www.buduchnist.com/ Це пояснили організатори.
3)"Я не депутат, не чиновник, не президент. На політичні питання не відповідатиму. Голосувати буду тут, за кого не скажу, бо кожний має вирішувати сам."
4) У нього є дівчина. Я так зрозуміла girlfriend
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим


ПРО КНИГУ

Унікальна жива книга! Перша жива книга про війну на Сході України. Ти, шановний читачу, відчуєш, як у твоє БМД влучає РПГ, ти будеш намагатися допомогти пораненому товаришу, ти відчуєш атмосферу напруги, знаходячись в оточенні, ти будеш читати справжній лист дівчини своєму коханому на фронт. І для цього тобі потрібна лише книга «Сліди на дорозі» та смартфон. Близько 100 QR кодів розставлені по тексту, дозволять вам поринути у події, описані в книзі. Ви зможете побачити на своєму смартфоні оригінальні відео та фотоматеріали реальних подій, що описані в книзі. Жодної постанови, увесь матеріал був знятий на фронті в 2014 році. Пориньте у життя головного героя з головою, відчуйте книгу своєю душею.

Вже замовив книгу. 290грн
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

https://www.facebook.com/pg/KohortaNGO/events/

В інших містах Канади
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Якось мені оце все..блогерство на війні..не дуже етично виглядає..
Ну це моя думка, можливо - неправильна.
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Якось мені оце все..блогерство на війні..не дуже етично виглядає..
Ну це моя думка, можливо - неправильна.
tak i est. bil bi iskrennem- poshjol bi v vaennuju zhurnalistiku. skolskiy tipok, pahodu.
   
Re: Зустріч з Валєрою Ананьєвим

Якось мені оце все..блогерство на війні..не дуже етично виглядає..
Ну це моя думка, можливо - неправильна.
Случайно поймал удачу тем первым видео. И понеслось. Это нужно приветствовать, человек показывает пример.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія