Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

*** зривають номери у Львові (зміна назви теми) :X - все вирішилось позитивно :)

Пазик, возьми переставь машину на охраняемую площадку ....

Ато воры могут обидется что ты забил на них и выкупать номера .... и спиздить твого лансера ... ну тоесть дать наводку тем кто авто ворует ...
Идеальный вариант чтоб украсть ... - Нерастаможен , без номеров, в нормальном состоянии и полном фарше - находка для разборщика идеальный вариант на разборку  ... темболее у нас эта машинка папулярная ....


За поиски нерастаможенной машины на временном ввозе менты братся не будут и тя пошлют .... еще и  пострадаеш ибо тебя заподозрят что ты так хотел заработать .. ввезти нерастаможенное и продать на разборку ...

Останнє редагування: 11 серпня 2015 17:39:50 від dmsnet
   
Пазик, возьми переставь машину на охраняемую площадку ....

Ато воры могут обидется что ты забил на них и выкупать номера .... и спиздить твого лансера ... ну тоесть дать наводку тем кто авто ворует ...
Идеальный вариант чтоб украсть ... - Нерастаможен , без номеров, в нормальном состоянии и полном фарше - находка для разборщика идеальный вариант на разборку  ... темболее у нас эта машинка папулярная ....


За поиски нерастаможенной машины на временном ввозе менты братся не будут и тя пошлют .... еще и  пострадаеш ибо тебя заподозрят что ты так хотел заработать .. ввезти нерастаможенное и продать на разборку ...

приблизно те саме я сказав йому по телефону
   
приблизно те саме я сказав йому по телефону

он не слышит .. у него шоколад в ушах ...
   
так можно доехать до самой праги.. а можно не доехать

ти ехай до КОРДОНУ. Заїдь в ЄС. там залишай якшо переживаєш їхати по ЕС без номерів.
і їдь роби номери.
з УКРАЇНИ ТЕБЕ ВИПУСТЯТЬ ПОЛЮБЕ !!!
Бо українці - хороші люди.
і в біді людей не покидають.  :D

не те шо всякі там чехи йопані чи поляки француваті - права вони панімаєш заберуть. во виродки. і було би за шо забирати коли людину пограбували.... во уроди курва  (td)


Останнє редагування: 11 серпня 2015 17:47:25 від Rubicon
   
ти ехай до КОРДОНУ. Заїдь в ЄС. там залишай якшо переживаєш їхати по ЕС без номерів.
і їдь роби номери.
з УКРАЇНИ ТЕБЕ ВИПУСТЯТЬ ПОЛЮБЕ !!!

он нипанемает что проблемы у него закончатся как только он выедет за пределы Украины ...

Токо вьехал в ЕС, оставил машину даже у поляков на пункте пропуска , обяснив ситуацию и ежжай себе в Прагу за номерами новыми ...

 
   
он нипанемает что проблемы у него закончатся как только он выедет за пределы Украины ...

Токо вьехал в ЕС, оставил машину даже у поляков на пункте пропуска , обяснив ситуацию и ежжай себе в Прагу за номерами новыми ...

 та ми вже йому третій день це талдичимо а він умнічає...
   
он нипанемает что проблемы у него закончатся как только он выедет за пределы Украины ...

Токо вьехал в ЕС, оставил машину даже у поляков на пункте пропуска , обяснив ситуацию и ежжай себе в Прагу за номерами новыми ...

а смысл то? там у меня никого.. тут у меня есть знакомые и друзья.. тут же ж прямой автобус до Праги..
   
а смысл то? там у меня никого.. тут у меня есть знакомые и друзья.. тут же ж прямой автобус до Праги..

ми за тебе переживаємо шо після заміни техпаспорту і номерів у тебе можуть бути великі клопоти на кордоні потім при виїзді...
а так машину можна залишити в митній зоні на території польщі чи іншої країни і ніхто її тобі не вкраде поки ти номери відновиш.
   
Re: Ось так Україна зі мною прощається...  :X

ашотакоє , убєгаєм от мобілізації ?
нє хотім помірать за пєдру ?
подзвони в воєнкомат  :lol:
За Пидра нє хотім помірать :S
   
так можно доехать до самой праги.. а можно не доехать

А что может страшного случится?
Тебя что, расстреляют?
Или в АТО заберут?

Едь спокойно, ну будут к тебе вопросы, ну ответишь...

Не ссы.
   
Новости есть?
   
Пазеля, а який в тебе був номер? На варті1 регулярно публікують, є шанси що вспливе
   
війка, ти хоч тут вже не лізь:-D
100500 раз сказано в цій гілці, що дублікат буде порушенням закону!!

Викупити номери у злодіів він не хоче, зробити нові легально не може, виіхати не може.
Ну хай живе в Украіні півроку, в суд подасть, Пороху напише, хіба ж я проти? :)
Чудак ще не зрозумів, що він попав в правову колізію.
   
Хто там кіпішував, що по штатах не можна їздити без номерів?
http://www.macdigger.ru/macall/kak-stivu-dzhobsu-udavalos-ezdit-na-mersedese-bez-nomerov.html
   
Re: Мудаки зривають номери у Львові (зміна назви теми)  :X

так шо такое? клало европейско чешское консульство болт с пробором на пазелю?

так украина уже почти европа!
   
Re: Мудаки зривають номери у Львові (зміна назви теми)  :X

Хто там кіпішував, що по штатах не можна їздити без номерів?
http://www.macdigger.ru/macall/kak-stivu-dzhobsu-udavalos-ezdit-na-mersedese-bez-nomerov.html

в доброй половине штатов можно не вешать передние номера, шоб не портить дизайн автомобиля
   
в країні війна, а воно в Чехію намилилось.
цікаво,чи хоча  б в лікарні відвідав поранених.
Та де,воно ж з переляку навіть не постило з пів дня.
Пів дня без лизання!!!!!!!!!!! :D
   
IP/Host: ---.dynamic.chello.pl (PL)
в країні війна, а воно в Чехію намилилось.
цікаво,чи хоча  б в лікарні відвідав поранених.
Та де,воно ж з переляку навіть не постило з пів дня.
Пів дня без лизання!!!!!!!!!!! :D
:facepalm1:
   
 boojum [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 23:01
IP/Host: ---.u-strasbg.fr (FR)
Captain Vimes, cьогодні в 22:40

    IP/Host: ---.dynamic.chello.pl (PL)
    в країні війна, а воно в Чехію намилилось.
    цікаво,чи хоча  б в лікарні відвідав поранених.
    Та де,воно ж з переляку навіть не постило з пів дня.
    Пів дня без лизання!!!!!!!!!!! :D

 :facepalm1:
   
ше не закінчилася епопея?
це ппц.резонанс більший аніж будь-яка подія...
   
22 страницы убалтывания
   

Але то таке ;)

Останнє редагування: 23 серпня 2015 20:00:09 від Rubicon
   
Дурко просто.
І боягуз...
Але то таке ;)

ему пистец

трололо до конца дней на фупе обеспечено
   
Тада...
Заслужив.
А тебе шо розбанили ??? :)
   
А чего чехов полицаев так боится, такие звери?
   
Ну шо там, чем история то закончилась?

Один из пунктов финала мне видится что вот так как раньше беззастенчиво лизать власть
и гнать пацанов на передовую у Пазэли после этой истории вряд ли получится.
Клеймо на всю жизнь, хоть ник меняй.
   
Re: Мудаки зривають номери у Львові (зміна назви теми)  :X

зробити нові легально не може

как не могу? без всяких проблем уже этим занят
   
Re: Мудаки зривають номери у Львові (зміна назви теми)  :X

:facepalm1:

да хай себе стонет.. дебил не знает ничего обо мне ни о том, что я делал и делаю
   
виїхав,урааааа!!!!! :super:
   
Десь в 1989 році,мій знайомий студент,привіз з Югославії стареньку Ладу і нам требабуло на ній поїхати в Закарпаття,а йому хтось стибрив один номер.Він шукав і їздив в ДАІ і в мєнтярню-нема!Не поїдеш,а їхати треба.Я взяв зробив копію з того,що залишився на машині.Вирубав з бляхи на гільйотині і зробив всякі прибамбаси якими вичеканив цифри і букви.Помалював і вималював окантовочку,що ніякі Гайці ні відрізняли.А вже вкурили,коли той хлопака продав її,через багато років,і мусів знімати з обліку...Заплатив якийсь штраф.Так,що Пазєля,як приїзджаєш до нас,чіпай копії.Я колись такі зробив собі в Брюсселі.
   
Re: Мудаки зривають номери у Львові (зміна назви теми)  :X

Десь в 1989 році,мій знайомий студент,привіз з Югославії стареньку Ладу і нам требабуло на ній поїхати в Закарпаття,а йому хтось стибрив один номер.Він шукав і їздив в ДАІ і в мєнтярню-нема!Не поїдеш,а їхати треба.Я взяв зробив копію з того,що залишився на машині.Вирубав з бляхи на гільйотині і зробив всякі прибамбаси якими вичеканив цифри і букви.Помалював і вималював окантовочку,що ніякі Гайці ні відрізняли.А вже вкурили,коли той хлопака продав її,через багато років,і мусів знімати з обліку...Заплатив якийсь штраф.Так,що Пазєля,як приїзджаєш до нас,чіпай копії.Я колись такі зробив собі в Брюсселі.

якби в мене вкрали лише один, я б поїхав з ним і з довідкою перекладеною.. два то вже занадто
   
Ну шо там, чем история то закончилась?

Один из пунктов финала мне видится что вот так как раньше беззастенчиво лизать власть
и гнать пацанов на передовую у Пазэли после этой истории вряд ли получится.
Клеймо на всю жизнь, хоть ник меняй.


Это еще что за пидарас?  :S
   
Подумай,про мою пораду.Зроби собі копію...
   
якби в мене вкрали лише один, я б поїхав з ним і з довідкою перекладеною.. два то вже занадто

ти свої номери напишеш? на варті1 часто вспливають, навіть якщо зробиш дублікати, то старі, якщо знайдуться, треба буде забрати.
   
Это еще что за пидарас?  :S

Та от я і дивлюся дійсно  8-:

Ім'я користувача:
    VasSyl
Дата реєстрації:
    16 грудня 2014 14:25:50
Повідомлень:
    752 (~3 в день)

Вилізло якесь узкомовне троляче жопощоке непорозуміння.
Ти за свої вислови про редиска відповідатимеш, чудо?
Ти і в реалі з таких слів починаєш?
Дивись життя виправить цей недолік.
   
Re: Мудаки зривають номери у Львові (зміна назви теми)  :X

ти свої номери напишеш? на варті1 часто вспливають, навіть якщо зробиш дублікати, то старі, якщо знайдуться, треба буде забрати.

я на варті1 дивлюсь кожен день.. але мені зроблять нові номери так що потім заберу лише як сувенір ))
   
виїхав,урааааа!!!!! :super:

без номерів?

Герой! :weep:
   
Пазик, ти де?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія