Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яке це счастя дихати легенями

Re: Яке це счастя дихати легенями


Статесь до небезпеки серьозно, то не страшилки, то реальний ризик померти в страшних муках.



Реальний ризик померти є бу будь-кого живого, жити взагалі то небезпечна справа, але від кожної думки про те сцятись під себе - це слабкість і очевидний програш в еволюційному відборі.
Memento mori...
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

взявшись за поручень і потім почухавши ніс - варіантів безліч.

По останнім данним ковід через поверхні не передається..  :-)o
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

По останнім данним ковід через поверхні не передається..  :-)o

Подождите, я точно пам'ятаю, що на круїзному лайнері, на якому всі заразилися, вірус знаходили на поверхнях на протязі двох тижнів. Ще стаття була.
І про те, що з початком карантину якась жінка в Каліфорнії зовсім не виходила на вулицюі не контактувала з людьми,тільки отримувала продукти через службу доставки і все рівно заразилась. Тобто то якийсь інший вірус, чи то був п*здеж?
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Вакцінувався я щойно Пфайзером.

В мене на роботі некрологи один за одним ідуть, теж не хотіли вакцінуватися
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Слышь, COJIOMOH , а что если я скажу тебе что есть способ не присоединяться своим ковидом к диабетчикам и раковым больным.  :lol: 
Что скажешь? Если бы такой способ был у диабетчиков и раковых... разве они не были бы рады избижать страшной смерти?

Останнє редагування: 23 жовтня 2021 12:20:18 від Serge_D
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Подождите, я точно пам'ятаю, що на круїзному лайнері, на якому всі заразилися, вірус знаходили на поверхнях на протязі двох тижнів. Ще стаття була.
І про те, що з початком карантину якась жінка в Каліфорнії зовсім не виходила на вулицюі не контактувала з людьми,тільки отримувала продукти через службу доставки і все рівно заразилась. Тобто то якийсь інший вірус, чи то був п*здеж?

То був пизльож, заспокойся, все харашо..
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

У мене діабет і я знаю що то таке.
Будь-яка ХРОНІЧНА хвороба, то багаторічні страждання.
Але смерть від задухи, коли кожна хвилина наповнена жахливими стражданнями і здається вічністю, то інше. Це як повішати людину і вона вмиратиме в петлі не декілька хвилин, а декілька діб, а якщо на ШВЛ, то і тижнів.
так і є
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Сколько денег уже ушло?
хіба що на парацетамол, вітаміни і три пигулки антибіотіка. хз. ну гривень 1000
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

розумієш це коли Корона бере тебе за горло і тобі не хватає повітря

це дуже страшно коли ти намагаєшся зробити подих а повітря не вистачає

прививайтеся

А ты сам чего не вакцинировался?
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Реальний ризик померти є бу будь-кого живого, жити взагалі то небезпечна справа, але від кожної думки про те сцятись під себе - це слабкість і очевидний програш в еволюційному відборі.
Memento mori...

Так можна договоритись що і дотримання ПДР і мед.коміссія для отримання водійських прав то теж сцяння під себе і слабкість?

Є вірус, є досить легке інфікування ним, є підвищений, в порівнянні з відомими вірусами групу, відсоток тяжких, а часто смертельних, ускладнень. Це факти. І тому виникла потреба дотримуватись певних правил і вакцинуватись. Де тут сцяння і слабкість?

Так, всі колись помрем. Але це не причина тицяти пальці в розетку під напругою, сподіваючись, що довбане не смертельно.

   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Не ну цей ппппс COJIOMOH реально вважає шо Комаріку не повезло шо вона не вмерла від корони разом з чоловіком.. і винуждєна далі від діабету страждать.

Ппц антивакцинатор йопаний.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

По останнім данним ковід через поверхні не передається..  :-)o

Навіть віруси грипу деякий час зберігаються на поверхнях - згадайте, як на ручках дверей в громадських закладах обмотки, просякнуті дезинфікантами, були ще в совку. Один ніс потер і за поручень взявся, а другий вслід за ним за те ж саме місце хапнувся і тією ж рукою собі рота витер - от і впіймав вірусяку.

Мий руки, носи маску, тримай дистанцію - заразитись можеш, але дозу вірусу що може попасти до тебе, все ж зменшиш і важкість протікання хвороби буде менша.
100% гарантії нема, як і при повному дотриманні ПДР не можна гарантувати, що не потрапиш в ДТП і не загинеш, але ж виконання ПДР шанси не загинути значно підвищує.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

я не понимаю.
женщина потеряла мужа, она рассказала как тяжело он болел.
но надо вмешаться, и заявить, типа, то всё фигня, бывает и похуже.
сожиомон, ты урод?
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Подождите, я точно пам'ятаю, що на круїзному лайнері, на якому всі заразилися, вірус знаходили на поверхнях на протязі двох тижнів. Ще стаття була.
І про те, що з початком карантину якась жінка в Каліфорнії зовсім не виходила на вулицюі не контактувала з людьми,тільки отримувала продукти через службу доставки і все рівно заразилась. Тобто то якийсь інший вірус, чи то був п*здеж?

Чому заразитися COVID-19 через поверхні менш імовірно, ніж при тривалому контакті
Аналітика

09.07.2020 16:39
Аерозольний шлях передачі коронавірусу ставить під сумнів безпечність соціальної дистанції у півтора метри

Захворюваність на коронавірусну інфекцію у світі щодня б’є антирекорди, і от знову новий – за минулу добу було зафіксовано понад 200 тисяч нових випадків інфікування. Не дивно, що у науковому і медичному середовищі знову піднялося обговорення того, що все таки є найбільшим ризиком передачі COVID-19. 3 липня у авторитетному медичному журналі The Lancet вийшов коментар Емануеля Голдмана, професора мікробіології, біохімії і молекулярної генетики в Медичній школі Нью-Джерсі. Він вважає, що ризик передачі вірусу через поверхні є перебільшеним і підкреслює, що найбільшим ризиком є тривалий тісний контакт з інфікованою людиною в приміщенні. Кілька днів по тому у ВООЗ підтвердили, що є нові дані про поширення вірусу SARS-CoV-2 через повітря. Детальніше про те, що відомо на сьогодні про «найефективніші» шляхи передачі коронавірусної інфекції.

У реальності часточок вірусу на поверхні не достатньо для зараження

Ми пам’ятаємо, як на початку пандемії з’являлося чимало досліджень про те, скільки часу може виживати коронавірус SARS-CoV-2 на різних поверхнях. Тоді багато з нас, остерігаючись можливого інфікування коронавірусом, почали з ретельністю перемивати поверхні пакувань продуктів, носити гумові рукавички тощо.

 :-)o

   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Менш імовірно і неможливо - різні речі. Так що хапнути вірус з поверхні можливо, хоч і менш імовірно, ніж вдихнувши зараджене повітря.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

я не понимаю.
женщина потеряла мужа, она рассказала как тяжело он болел.
но надо вмешаться, и заявить, типа, то всё фигня, бывает и похуже.
сожиомон, ты урод?

А я тоже потерял близкого человека, и тоже рассказал...

Почему она не урод, а я урод?
Потому, что настоящие герои умирают только от ковидла?
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Дуже жорстий допис лікаря
Шанс вийти з інфекційної реанімації живим зараз становить 50/50, шанс залишитись живим після інтубації і ШВЛ майже нульовий. Це не офіційна статистика, це мої особисті підрахунки складені за місяць.

І знаєте, що я вам скажу, ця хвиля унікальна, бо вакцини вже є загальнодоступними. Якщо ви потрапляєте в лікарню зараз, то знайте, до вас відразу з порогу буде упереджене ставлення, у вас був вибір, ви самі захотіли померти.

І ще чим ця хвиля унікальна, це тим, що це дельта і вона поводить так само як і інші штами, але швидше. Місця в реанімації завжди для вас будуть, лікарню вже неможливо перевантажити. Бо на одного поступаючого пацієнта, завжди знайдеться труп.

Пам'ятаю, взимку була ситуація, що чоловік просидів 2 години на приймальному з балоном кисню, чекаючи, що хтось помре і звільнить йому місце, дочекався. Зараз цю ситуацію важко уявити, бо ліжко не встигає охолонути від попереднього пацієнта, це просто конвеїр для трупів.

Коли ви потрапите в палату, на вас натягнуть маску, з часом від низької сатурації у вас поїде дах і ви будете зривати цю маску, намагатиметесь встати, можливо впадете і зламаєте собі якусь кістку. Тоді санітарки візьмуть і поріжуть синю медичну пелюшку і прив'яжуть ваші руки і ноги до ліжка. І тоді про вас забудуть, ви захочете в туалет, ви захочете води, ви будете видавати якесь незрозуміле мичання з під маски, але на вас не звертатимуть уваги.

Періодично до вас приходитиму я, підніматиму вас, підкладаючи холодну рентгенівську касету під спину, намагатимусь розшифрувати, що ви мені намагаєтесь промукати крізь ту маску, але найімовірніше я вас теж не зрозумію.

Коли ви помрете вас ще намагатимуться відкачати, зламають ребра, але шансу майже не буде. Вас запакують в чорний поліетиленовий мішок, покладуть на стару потаскану каталку і вивезуть в коридор.

Далі ваш лікар вийде з відлілення, де стоятимуть ваші близькі, він скаже, що ви, на жаль, померли. Буквально через секунду в коридорі стоятиме страшенний крик. Ви не уявляєте наскільки це явище вкарбовується в пам'ять, це неймовірно скажений крик. І мені вас не буде шкода, ви вже мертві, ви нічого не відчуваєте, а от вашим близьким буде важко.

Вакцинація це вже далеко не вибір кожного, зараз це усеодно що громадський обов'язок. Не дозволяє ваша вперстість, не вірите? Підійдіть до будь якого відділення реанімації і постійте трошки, так будуть плакати ваші близькі, на них вам теж байдуже?

Автор (Mykhailo Sydorenko) видалив цей пост, але ось тут є деякі ремарки до нього
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

короче  -  через повітряно-крапєльний не передається, через поверхню - малоімовірно..
А тоді ж ЯК?? 

Шо значить це ваше "тривалий тісний контакт з інфікованою людиною в приміщенні"?  Га??
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

тринадцятий день пішов як ще хворію


Я вам співчуваю :( сподіваюсь, ви у лікарні під наглядом гарних добрих лікарів.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Смерть від ковіду то страшна смерть, з довгими стражданнями. Задихатись протягом декількох діб, то жахливо.
В березні помер від ковіду мій чоловік. Не молодий, але і не вистрілий дідуган - не пив, не курив ніколи в житті, кожен день зарядочка вранці, велосипед влітку, велотренажер взимку.
А ковід звалив за 10 днів, в лікарні пробув 5 діб і все. Не щеплений був. Коли перший раз викликали швидку на високу температуру, що практично не збивалась, категорично відмовився від госпіталізації...

Статесь до небезпеки серьозно, то не страшилки, то реальний ризик померти в страшних муках.

Ускладнення від грипів, то теж небезпечно, але ковідні ускладнення бувають значно частіше.

Бережіть себе і ставтесь до реалій пандемії адекватно. Здоров'я і удачі всім!

Співчуваю твоїй втраті.

І вітаю з поверненням!

В березні ж ще не було щеплення, але з квітня почали людей щепити. Але дУрні відмовляються, наче хворіти і помирати - то веселіше.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Шо значить це ваше "тривалий тісний контакт з інфікованою людиною в приміщенні"?  Га??

Наприклад, так: я підвезла подружку в машині (вікна зачинені). Поїздка тривала 30-40 хвилин, ми обидві знали маски. Вона напередодні була з температурою.
Я отримала велику дозу вірусу, у результаті - важкий перебіг ковіду, госпіталізація під кисень.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

А чи не називав він часом перед цим фашистами тих, хто казав, що цукор - шкідливий?  8-)

Справа навіть не в цукрі.

Піти до лікаря, зробити потрібні аналізи і дотримуватись рекомендацій - це що, релігія забороняє?  :facepalm1:
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

я не понимаю.
женщина потеряла мужа, она рассказала как тяжело он болел.
но надо вмешаться, и заявить, типа, то всё фигня, бывает и похуже.
сожиомон, ты урод?

А ще хтось в цьому сумнівається?  ;o
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Наприклад, так: я підвезла подружку в машині (вікна зачинені). Поїздка тривала 30-40 хвилин, ми обидві знали маски. Вона напередодні була з температурою.
Я отримала велику дозу вірусу, у результаті - важкий перебіг ковіду, госпіталізація під кисень.

ще раз докладніше питаю:
- повітряно - крапєно спілкувалися?
- контакт через поверхню був?
Чи що ви ще робили у машині окрім вище перехованого?
Чи тільки поруч посиділи 40 хвилин?


Я отримала велику дозу вірусу, у результаті - важкий перебіг ковіду, госпіталізація під кисень.
а шо з падружкою?
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

 Шостий день корони, температура не більше 38.5,   чекаю цього грьобаного погіршення  Заболів одразу після другої дози коронавака. Дружина вже дев'ятий день кахикає.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Шостий день корони, температура не більше 38.5,   чекаю цього грьобаного погіршення  Заболів одразу після другої дози коронавака. Дружина вже дев'ятий день кахикає.

отож бо - якби просто гуляв по вулицях, то нічого не сталося.
А тут сам прийшов аби тобі занесли віруса.
Вітаю!
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Ні, малий заболів, три дні і закінчилось. А тепер я дні рахую. Страшненько.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Ні, малий заболів, три дні і закінчилось. А тепер я дні рахую. Страшненько.
щоб нет було страшненько, треба знайти лікаря прям зараз і бути з ним на зв'язку.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Смерть від ковіду то страшна смерть, з довгими стражданнями. Задихатись протягом декількох діб, то жахливо.
В березні помер від ковіду мій чоловік. Не молодий, але і не вистрілий дідуган - не пив, не курив ніколи в житті, кожен день зарядочка вранці, велосипед влітку, велотренажер взимку.
А ковід звалив за 10 днів, в лікарні пробув 5 діб і все. Не щеплений був. Коли перший раз викликали швидку на високу температуру, що практично не збивалась, категорично відмовився від госпіталізації...

Статесь до небезпеки серьозно, то не страшилки, то реальний ризик померти в страшних муках.

Ускладнення від грипів, то теж небезпечно, але ковідні ускладнення бувають значно частіше.

Бережіть себе і ставтесь до реалій пандемії адекватно. Здоров'я і удачі всім!

 :(
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Вакцінувався я щойно Пфайзером.

В мене на роботі некрологи один за одним ідуть, теж не хотіли вакцінуватися

Планета перенаселена, звільняють місце під китайців та індусів яким все одне треба десь жити
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

щоб нет було страшненько, треба знайти лікаря прям зараз і бути з ним на зв'язку.
в понеділок вийде сімейний.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

А ты сам чего не вакцинировался?
черг боявся
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

доречі мої знайомі вакциновалися Спутніком Лайт а я ні

я хворю вони ні

це камінь в огород тих, хто каже "Спутнік гівно"

не вірьте

нормальна Спутнік вакцина

даєва

коліть сміливо
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

В березні помер від ковіду мій чоловік
співчуваю... мій так само, 5 діб у лікарні и 2 доби під швл, вже скоро рік, але досі люди вмирають від цей чуми, нажаль.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

ще раз докладніше питаю:
- повітряно - крапєно спілкувалися?
- контакт через поверхню був?
Чи що ви ще робили у машині окрім вище перехованого?
Чи тільки поруч посиділи 40 хвилин?

а шо з падружкою?

Просто спілкувались, поки їхали.
   
Re: Яке це счастя дихати легенями
dig

Если хилый - сразу в гроб!...
Береги здоровье смолоду... B-)
К короне это не относится, косит всех ..
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

К короне это не относится, косит всех ..

Дашовыгаваритте?
Сколько там заболело прОцентов? Все 100%?
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

доречі мої знайомі вакциновалися Спутніком Лайт а я ні

я хворю вони ні

це камінь в огород тих, хто каже "Спутнік гівно"

не вірьте

нормальна Спутнік вакцина

даєва

коліть сміливо

Це де спутнік, в Росії, чи в ОРДЛО?
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Шостий день корони, температура не більше 38.5,   чекаю цього грьобаного погіршення  Заболів одразу після другої дози коронавака. Дружина вже дев'ятий день кахикає.

згідно офіційної статистики з UK більщість важкохворих інфікуються саме після другого щеплення, відомо що імунитет падає десь в десять розів після другої дози. Мій родич сильно застудився навіть після першої....
   
Re: Яке це счастя дихати легенями

Смерть від ковіду то страшна смерть, з довгими стражданнями. Задихатись протягом декількох діб, то жахливо.
В березні помер від ковіду мій чоловік. Не молодий, але і не вистрілий дідуган - не пив, не курив ніколи в житті, кожен день зарядочка вранці, велосипед влітку, велотренажер взимку.
А ковід звалив за 10 днів, в лікарні пробув 5 діб і все. Не щеплений був. Коли перший раз викликали швидку на високу температуру, що практично не збивалась, категорично відмовився від госпіталізації...

Статесь до небезпеки серьозно, то не страшилки, то реальний ризик померти в страшних муках.

Ускладнення від грипів, то теж небезпечно, але ковідні ускладнення бувають значно частіше.

Бережіть себе і ставтесь до реалій пандемії адекватно. Здоров'я і удачі всім!

Комарик.....мої глибокі співчуття....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія