Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

а яка з них користь державі під час війни ? Вони можуть тільки шмарлклі розмазувать ,тупо тягар зайвий
Ну окопи б могли копати - хочаб на кордоні з Білоруссю)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Граф, тобі з козина зарєво від ухилянтських пуканів не заважало сьодні спати?)

Нарешті я побачив хоч один нормальний закон від нашої влади. А якого хєра хтось має захищати майно того хто зїпав за кордон?
Це я так розумію перший крок, далі буде повістка- не зявився в краіні, майно під арешт, на продажу і на потреби фронта, або родинам загиблих.
Це буде справедливо. Вон вже чутно закукарєкало ко-ко-ко-ко, я бомж, в мене нічого нема.
А до війни було ква- ква-ква-ква у Чернівцях, на кобілянськой ква-ква-ква
Ось і буде тобі замість ква -ква-ква буде ко-ко-ко-ко
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

По суті так і є. Я під тимчасовим захистом і декларую Україну, як країну життєвих інтересів. От і виходить протиріччя.
Ти декларуєш одне - що ти краківський ухилянт
Оце твоя декларація:
Пустіть! Я контужен на хуй! Я воював!
Пока ти сука в тилу баб портів, я в танкє горєл!
Я - льотчік!)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Нарешті я побачив хоч один нормальний закон від нашої влади. А якого хєра хтось має захищати майно того хто зїпав за кордон?
Це я так розумію перший крок, далі буде повістка- не зявився в краіні, майно під арешт, на продажу і на потреби фронта, або родинам загиблих.
Це буде справедливо. Вон вже чутно закукарєкало ко-ко-ко-ко, я бомж, в мене нічого нема.
А до війни - ква- ква-ква-ква.
Ось і буде тобі замість ква -ква-ква буде ко-ко-ко-ко
А штурм Варшавського ДП «документ»
Які просчьоти бачиш з боку штурмуючих як випускник військового вишу?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Ти декларуєш одне - що ти краківський ухилянт
Оце твоя декларація:
Пустіть! Я контужен на хуй! Я воював!
Пока ти сука в тилу баб портів, я в танкє горєл!
Я - льотчік!)

Це ти кантужений на усю голову, ще й зоофіл.   :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А штурм Варшавського ДП «документ»
Які просчьоти бачиш з боку штурмуючих як випускник військового вишу?)
та пістець стидоба яка шєйм повний
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це було рішення, направлене на заспокоєння тих, хто був незадоволений новим мобілізаційним законом.

У бусік спокійніше сідати, якщо знаєш, що хтось у Польщі не отримає український паспорт, який йому вже накуй непотрібен.

Офіс простих рішень прийняв саме прямолінійне рішення.

І його підтримують боти подоляка, ухилянти та кацапи, які тепер будуть впевнені, що чоловіки з окупованих територій вже точно не виїдуть до Європи.

саме так,
зелена влада замість того, щоб об'єднувати народ, вміє тільки натравлювати одну частину на іншу
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну окопи б могли копати - хочаб на кордоні з Білоруссю)
так вони не хочуть ,хотіли б робили б щось ,а так ,нехай поляки їм шмарклі витирають
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Це ти кантужений на усю голову, ще й зоофіл.   :laugh:
Це все що ти можеш висрати, льотчик?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Нарешті я побачив хоч один нормальний закон від нашої влади. А якого хєра хтось має захищати майно того хто зїпав за кордон?
Це я так розумію перший крок, далі буде повістка- не зявився в краіні, майно під арешт, на продажу і на потреби фронта, або родинам загиблих.
Це буде справедливо. Вон вже чутно закукарєкало ко-ко-ко-ко, я бомж, в мене нічого нема.
А до війни було ква- ква-ква-ква у Чернівцях, на кобілянськой ква-ква-ква
Ось і буде тобі замість ква -ква-ква буде ко-ко-ко-ко
:laugh: так вони думають що це якась помилка уряду ,але не розуміють що це тільки початок
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

саме так,
зелена влада замість того, щоб об'єднувати народ, вміє тільки натравлювати одну частину на іншу
Яку частину на яку?)
В Україні нічого такого не помічаю
Хіба в Варшаві якісь ібоньки плигали на робітниць дп «документ»)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

саме так,
зелена влада замість того, щоб об'єднувати народ, вміє тільки натравлювати одну частину на іншу
об'єднувати кого з ким ? Пехотинця в окопі і плавця з тиси ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

та пістець стидоба яка шєйм повний

Як тобі збірка білобілетноі емігрантської поезії? Подобається?)


Иван Залупан приехал в Варшаву
Со своей молодой женой.
И сразу пошел в ДП «Документ»
Чтобы паспорт продлить свой
Иван заплатил 10 тысяч баксов
Чтоб выехать как инвалид
Но тут паспорта выдавать перестали
И жопа у Ивана горит!

Жопа Ивана в огне
Ему нечего больше ждать
Жопа Ивана в огне
Ему некуда больше бежать
Паспорт был так близко
Как и турция как и тайланд
Иван пацифист
А автомат пусть берет другой солдат!)

Четвертые сутки пылают станицы,
По Польше гуляет большая война.
Не падайте духом, пловец за границу
Поешьте пироги, попейте вина.
А где то гуляют в Анталье туристы ,
И теплое море смотрит им вслед.
А тут не пускают здоровых балбесов
В здание с надписью - дп «документ»)


   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

саме так,
зелена влада замість того, щоб об'єднувати народ, вміє тільки натравлювати одну частину на іншу

Народ об'єднується на захисті Батьківщини, або на військових заводах в тилу.

А об'єднуватися під дп документ у Варшаві - то така собі затєя  :)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

об'єднувати кого з ким ? Пехотинця в окопі і плавця з тиси ?
Піхотинець в окопі повинен розуміти тонку душевну організацію переплившого тису ухилянта)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Піхотинець в окопі повинен розуміти тонку душевну організацію переплившого тису ухилянта)
піхотинець Іван поміж боями ,почав задавати питання владі,а ухилянт Петро у Варшаві в ДП документ також задає питання владі .Питання: кого послухає влада ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

кумедна гілка)

особливо в частині апеляції закордонних тербатальонів до міфів в власних макітрах
міфів про "порушення" їх прав в закордонах
))
і ніби не баби
Халепа

пригадвся  в зв'язку з цим срачем та плачем отто  фон габсбург
в свій час социки червоного відня  примушували габсбургівв відмовитися не лише від титулів і корон але і від дворянського звання
Не писати фон перед фамільним іменем
а дворянство (фон) в габсбургів (через записи в книгах з 6-8ст) зафіксовані коли ще вогні риму на дунаї ще не затухли
це навіть панове навіть не рюрики
а найдавніша династія що неперервно в манархах і потім  імператорах з 13ст в Європі
законні (згідно правил євромонархів) володарі корони галичини та володимирії
з тим з особливим ставленням до Неньки
...
так от
в 1937 вигнаний з АТ перша республіка    отто габсбург знаючи плани єпаната хітлера  звертався до канцлера шушнінга з проханням повернутися в австрію і боронити її незалежність
отримав відмову хоча формально був австрійським громадянином на правах народження
і навіть відмовився від "фон"
щоб заїхати
причина - в АТ  боялися відновлення монархії

в 50' 60х через американців британців і особисто де голя просив вплинути на уряд АТ
- знову відмова
социки австрійці (бруно крайський) боялися отто як чорт ладану
більше ніж комуняк ссср
 
це при тому що
габсбург мав паспорт австрії (2гої республіки з 54р) з написом

"Gültig für alle Staaten der Welt, mit Ausnahme von Österreich"

дійсний для всіх країн світу за виключенням австрії

)
отака зворотного дзеркальна комедія нинішнім укрреаліям
хотів але не пускали

...
отака в європі була історія як один з монаршої фамілії десятиліттями  проривався в  свою Неньку (чит отто габсбург криза) і попав лише на старість
і мав той чудернацький штемпель  в паспорті
австрійський громадянин що  не міг з чинним паспортом заїхати в країну що його видала
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А якого хєра хтось має захищати майно того хто зїпав за кордон?

+1

Не хочешь сам защищать свою страну, какого хера она должна защищать тебя...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

шєйм повний
є таке(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

По суті так і є. Я під тимчасовим захистом і декларую Україну, як країну життєвих інтересів. От і виходить протиріччя.

Если ты под временной защитой и выехал после 24 февраля 2022, то на учет становится не требуется... Если ты выехал на много раньше, то это уже совсем другой базар.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Також хочу позначити свою позицію до емігрантів які виїхали законно у мирний час,до вас претензій нема ,та і прийняття рішення напевно було важким.А ось коли почалось повномасштабне ,і країна почала обороняти себе ,деякі хитрожопі ,почали тікати як щури ,законним чи незаконним шляхом ,це на важливо.Ось до таких є питання і немає сентиментів .
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

об'єднувати кого з ким ? Пехотинця в окопі і плавця з тиси ?

Якщо звичайного піхотинця , то ні , бо пловець з тиси то морська піхота
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Если ты под временной защитой и выехал после 24 февраля 2022, то на учет становится не требуется... Если ты выехал на много раньше, то это уже совсем другой базар.

Не зовсім. Був закон, більше року тому, що ті хто за кордоном мають стати на консульський облік. Недорацювали.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Був закон, більше року тому, що ті хто за кордоном мають стати на консульський облік.

Танунах.... У консульства физически времени нет такой байдой заниматься. Плюс это НИКОГДА не требовалось.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Танунах.... У консульства физически времени нет такой байдой заниматься. Плюс это НИКОГДА не требовалось.

На постійний консульський облік приймаються громадяни України, які відповідно до чинного законодавства України є такими, що постійно проживають за кордоном (в паспорті громадянина України для виїзду за кордон міститься проставлена компетентними органами України відмітка «Постійне проживання»).
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Нарешті я побачив хоч один нормальний закон від нашої влади. А якого хєра хтось має захищати майно того хто зїпав за кордон?
Це я так розумію перший крок, далі буде повістка- не зявився в краіні, майно під арешт, на продажу і на потреби фронта, або родинам загиблих.
Це буде справедливо. Вон вже чутно закукарєкало ко-ко-ко-ко, я бомж, в мене нічого нема.
А до війни було ква- ква-ква-ква у Чернівцях, на кобілянськой ква-ква-ква
Ось і буде тобі замість ква -ква-ква буде ко-ко-ко-ко

Зрітє в корінь.  Але закон не є справедливим.  Майно мусорів та чиновників якого хєра хтось має захищати? Ще й клоунів на додачу.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Зрітє в корінь.  Але закон не є справедливим.  Майно мусорів та чиновників якого хєра хтось має захищати? Ще й клоунів на додачу.
Ну так в кожній державі є свої кловуни)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Але закон не є справедливим.

Закони в принципі не справедливі, тому що обов'язково когось чи щось обмежують. Інших Законів не буває.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

На постійний консульський облік приймаються громадяни України, які відповідно до чинного законодавства України є такими, що постійно проживають за кордоном (в паспорті громадянина України для виїзду за кордон міститься проставлена компетентними органами України відмітка «Постійне проживання»).

Это можно делать, но не обязательно.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Танунах.... У консульства физически времени нет такой байдой заниматься. Плюс это НИКОГДА не требовалось.

Десь у січні-лютому минулого року був такий закон.
Зараз готуються якісь підзаконні акти що до оновлення персональних данних військовозобов'язаними за кордоном через консульства.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я хуею. Цікаво читати все це з під Авдіївки. Бля, якби ухилянти знали,які ми злі на них, то самі б в окопи пішли.  Бо інакше  буде ще боляче.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

На постійний консульський облік приймаються громадяни України, які відповідно до чинного законодавства України є такими, що постійно проживають за кордоном (в паспорті громадянина України для виїзду за кордон міститься проставлена компетентними органами України відмітка «Постійне проживання»).
Щоб стати на постійний консульський облік, мало постійно проживати закордоном.  Потрібно знятися з обліку в Україні.  Це досить муторна справа, тому таких хто стоїть на постійному обліку, одиниці. В більшості стоять на тимчасовому обліку.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Зараз готуються якісь підзаконні акти що до оновлення персональних данних військовозобов'язаними за кордоном через консульства.

Это другое. Это не консульский учет, а военный учет.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Я хуею. Цікаво читати все це з під Авдіївки. Бля, якби ухилянти знали,які ми злі на них, то самі б в окопи пішли.  Бо інакше  буде ще боляче.
Не чуйний ви - у людей поїздка до Туреччини може зірватися а ви про якусь Авдіївку)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Это другое. Это не консульский учет, а военный учет.

Має бути так. Торішній закон був "невдалий".
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Плюс это НИКОГДА не требовалось.
до 22го заробітчани  (з різними статусами перебування ) ставали на консульський облік тому що на авто з іноземними бляхами в Україну був заїзд обмеженим не 5- чи 10 (транзит)днями а 2ма місяцями
тому ставати на облік було актуально
зараз укрномери тут є дійсні вже третій рік (достатньо раз на рік виїхати з ат)
і така потреба не є актуальна
тим паче страхівка тут на місцеву реєстрацію джипчега  в 4літри  дорожча ×15раз ніж зелена карта на укрномери
і штрафи можна викидати
наш наріт за кордонами неньки є дуже практичний)
не триндить про права
а рахує євро
 
#мова про фемін за кермом що мотаються в неньку споглядати як там хатинка під львовом   
їм той облік нах не потрібен
примусь як в чехах ставати на закордон номери і ті (хто тут з авто) побіжать ставати на облік самі
тутешніх  рятує що австрійці не чехи
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

до 22го заробітчани  (з різними статусами перебування ) ставали на консульський облік тому що на авто з іноземними бляхами в Україну був заїзд обмеженим не 5- чи 10 (транзит)днями а 2ма місяцями
тому ставати на облік було актуально
зараз укрномери тут є дійсні вже третій рік (достатньо раз на рік виїхати з ат)
і така потреба не є актуальна
тим паче страхівка тут на місцеву реєстрацію джипчега  в 4літри  дорожча ×15раз ніж зелена карта на укрномери
і штрафи можна викидати
наш наріт за кордонами неньки є дуже практичний)
не триндить про права
а рахує євро
 
#мова про фемін за кермом що мотаються в неньку споглядати як там хатинка під львовом   
їм той облік нах не потрібен
примусь як в чехах ставати на закордон номери і ті (хто тут з авто) побіжать ставати на облік самі
тутешніх  рятує що австрійці не чехи
Доречі а що з водійськими посвідченнями?
З Швейцарії мені розказали що треба отримувати нові швейцарські а українські діти цим літом вже не приймають)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну фактично так і зробили ;) Як вони без паспорта повернуться?
консульство випише білий
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну фактично так і зробили ;) Як вони без паспорта повернуться?
Повернутися в Україну можна по любому документу, що засвідчує громадянство України, навіть по протермінованому.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 13 гостей
 
Повна версія