Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как живет народ - наблюдение в очереди на базаре.

Re: Как живет народ - наблюдение в очереди на базаре.

Що це за риба по 45 грн за кг, тюлька та бички в рази дорожче коштують.
для кота потроха
   
Да салака, 250 грамм только съел, готовлю просто быстро и вкусно. Даже головы перижевую, смакота.  (tu)
Это стёб?
   
Это стёб?
Так, не досі вмілий. "Я такой простой пацанчик, дорогие продукты развод на бабки".
   
Так, не досі вмілий. "Я такой простой пацанчик, дорогие продукты развод на бабки".

мелкие душонки, я же выше сказал шо вы как в стаде одно и тоже  :K
   
мелкие душонки, я же выше сказал шо вы как в стаде одно и тоже  :K
Виокремлювати себе зі стада це взагалі гіперкомпенсація підліткових комплексів, відсутність самодостатності при потребі в ній. Звідси комплекси від того, що хтось купує набагато дорожчі речі, що гіперкомпенсується вигадкою про те, що мотивація цієї покупки - уразити тебе.

І ще відсутність самодостатності виявляється в тому, що ти сам для себе не авторитет або підсвідомо розумієш, що в тебе психологічні проблеми, тому ти шукаєш підтвердження, створюючи тему. Підлітки взагалі дуже залежать від думки дорослих, шукають у них схвалення та підтвердження своїх дій.
   
Виходить, що Сметана - дуже недовірливе невпевнене в собі дитя із низькою самооцінкою
   
Найдешевше, що купую останні років п'ять - форель, десь 200-250 гривень. Що там по 45 гривень - страшно уявити.

Інколи живих карасів за 25грн. купую.
Смак дитинства згадати...
   
Живут они, вы к сожалению существуете.
Это не оскорбление, нет, это просто факт.
А поступать с рыбой как у Булгакова в Мастере или нет решать вам.
Мне кажется что нужно, но евреи всем внушили что частная собственность неприкосновенна
вне зависимости как она стала частной... а революция это плохо, это выводит покупателей
за 245 из зоны комфорта, из лексусов и кончезаспаных их выводит.
Народ пока безмолвствует. РешайТе... жить или существовать.
Не існує ніякого вибору, ілюзія вибору. Це як сказати чорношкірому, що він мав вибір народитись чорним або білим. Риба за 45 нижче по харчовому ланцюгу ніж риба за 245 , відповіно концентрація різних небажаних речовин нижча у рибі за 45. Тому варто добре подумати хто в цій ситуації через років 10 буде далі в "зоні комфорту" , а хто лікуватиме нирки печінку чи ще бозна що.

Останнє редагування: 17 квітня 2021 16:31:04 від boduk333
   
Риба за 45 нижче по харчовому ланцюгу ніж риба за 245 , відповіно концентрація різних небажаних речовин нижча у рибі за 45.
   
Інколи живих карасів за 25грн. купую.
Смак дитинства згадати...
Так це Сметані ввижається, що його хочуть принизити придбанням риби за 245 гривень, так-то кожен хто що хоче, той і жере.
   
Як би Сметана їв хорошу дорогу  рибу, може булоб більше фосфору в голові...
   
Показати зображення...
Я про таке -
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%82%D1%83%D1%82%D1%8C_%D1%83_%D1%80%D0%B8%D0%B1%D1%96
В древньому Єгипті фараони помирали в молодому віці, і теж усі довкола вважали що поступають дуже правильно.
   
Стою за рыбой крайний, за мной занимают очередь простая пожилая пара, они между собой говорят; а вот такая, возьмем ? 
Я беру свежемороженной 45 гр за кг, пока её укладываю женщина заказывает тоже килограмм рыбы, из брикета мороженые кусочки рыбы как одно целое, за 245 гр. кг. Мы уходим и у каждого один кг рыбы.
Я плачу 45 а они 245, на 200 гривен больше.  ;o  ;o
 Ну ладно бы в два раза дороже чем я, а то на 200 гр больше !!!

Вот так мы и живем  B-)

на суку сидит варона
и клюйот свая нога.
пачиму нога клюйот?
патамушто жизнь такой!

 :buba:
   

Я не маю субсидії, ось вчора заплатив за ЖКХ майже 11 тис. грн, але це за 4 місяці відразу (окрім ЕЕ, за яку я сплачую кожен місяць).


теж так само хоч я киянин тільки в шостому коліні :weep:
   
Як би Сметана їв хорошу дорогу  рибу, може булоб більше фосфору в голові...

 :lol:   (tu)
   
Стою за рыбой крайний, за мной занимают очередь простая пожилая пара, они между собой говорят; а вот такая, возьмем ? 
Я беру свежемороженной 45 гр за кг, пока её укладываю женщина заказывает тоже килограмм рыбы, из брикета мороженые кусочки рыбы как одно целое, за 245 гр. кг. Мы уходим и у каждого один кг рыбы.
Я плачу 45 а они 245, на 200 гривен больше.  ;o  ;o
 Ну ладно бы в два раза дороже чем я, а то на 200 гр больше !!!

Вот так мы и живем  B-)
ми беремо в основному охолоджену сьомгу  іноді балуємо себе осетром
   
Все дуже дорого(
   
Вирішив перейти з Джека Деніелса  на вотку Ґрін Дєй результат той самий але ціна більш ніж в чотири разів менше звичайно ірландський віскі в каву ніщо не замінить (
   
Ну шо вы мелите, свежая рыба, полноценная рыба !

флешка для размера


солона вона буде бомба ..
   
солона вона буде бомба ..
риба для котів
   
Жінка холодцю зготувала стегно індюшатіни пару курячих філейок  ...ммм... смакота! (tu)
   
Жінка холодцю зготувала стегно індюшатіни пару курячих філейок  ...ммм... смакота! (tu)

только не жарьте если хотите пожить дольше  :)
   
только не жарьте если хотите пожить дольше  :)
що жарити ?..холодець? :S
   
Стою за рыбой крайний, за мной занимают очередь простая пожилая пара, они между собой говорят; а вот такая, возьмем ? 
Я беру свежемороженной 45 гр за кг, пока её укладываю женщина заказывает тоже килограмм рыбы, из брикета мороженые кусочки рыбы как одно целое, за 245 гр. кг. Мы уходим и у каждого один кг рыбы.
Я плачу 45 а они 245, на 200 гривен больше.  ;o  ;o
 Ну ладно бы в два раза дороже чем я, а то на 200 гр больше !!!

Вот так мы и живем  B-)
привычка нищеброда считать чужие бабки
   
45 за кг і морожена - собаці б не дав.
   
Ну шо вы мелите, свежая рыба, полноценная рыба !

флешка для размера


Я теж інколи купую салаку . Запікаєш в духовці - смакота ! Смачно і поживно ! справжня дика риба .
   
Вы назвали оба блюда самые страшные для человека. Честное слово не придумал на ходу, это как раз то что хорошим людям не советую если хотят рано не состарится и хотят пожить подольше. Я действительно всем хорошим  знакомым говорю это, так как хочу чтобы они пожили подольше.
самые страшные блюда для человека те, что в него не лезут и неприятны по ощущениям
всё остальное говорильня ни о чем тех, кто пытается заработать на человеческих страхах и предрассудках
крайний, последний... какая разница
вредные блюда? мясо, под употребление которого человек заточен изначально вредный продукт?
случайно не потому вредный, что говядину уже не каждый может себе позволить из-за неподъемной цены?
прекращай
   
а я сьогодні почув таке в києві

"от побачим коли хуйло буде бомбить козин хто за них умиратиме".

 B-)
   
Живут они, вы к сожалению существуете.
Это не оскорбление, нет, это просто факт.
А поступать с рыбой как у Булгакова в Мастере или нет решать вам.
Мне кажется что нужно, но евреи всем внушили что частная собственность неприкосновенна
вне зависимости как она стала частной... а революция это плохо, это выводит покупателей
за 245 из зоны комфорта, из лексусов и кончезаспаных их выводит.
Народ пока безмолвствует. РешайТе... жить или существовать.

Так уже ж жили при "всьо вокруг колхозноє, всьо вокруг майо", не треб більше
Тоді такої салаки, я у пана Сметани, і близько не було

А чи можно зараз прожити рік за орендну плату з твоїх 2 гектарів с/г землі?
Хто знає?
   
Помилуй нас. Сосиски з відходів м'ясного виробництва від олд-вуда, тепер смажена салака.

Підтверджую правоту пана Сметани:
Являющиеся традиционными для эстонской кухни видами рыба килька и салака по своему содержанию жирных кислот намного полезнее, чем популярный в Эстонии лосось
https://zdorovje.postimees.ee/4419885/kilka-dast-foru-lososyu
   
ірландський віскі в каву
:facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія