Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щас я вам скажу що у хуйло на умі і як йому вставить ума.

У хуйло на умі нагнути америку не брати Україну в НАТО, а також щоб америка нагнула нас виконати мінські угоди. Ось такий Шах і мат нам від хуйла.
Щоб досягти своєї мети хуйло застосовує шантаж і погрози, аж до розв'язання війни. Звичайно насправді ніякої війни не планується, а планується взяти лоха на понт.
Тому у відповідь Америка повинна по прискореній процедурі прийняти Україну в НАТО, а після того як ми будемо в НАТО, вимагати від хуйла забратися з лугандону і звільнити територію краіни НАТО від своїх окупаційних військ.
Поставити йому ультиматум, що якщо територія не буде звільнена до певного часу, буде застосована військова силу у повному обсязі. Ось такий Шах і мат хуйлу, і його повне фіаско.
   
а ху ху , нє  хо хо ?
   
Байден сказав що Україна буде в НАТО дуже не скоро.
Все. Розходимось
   
Можеш вважати що хуйло нагнув Америку
   
Та Хуйлу насправді насрати на НАТО. Він його не боїться, від слова зовсім.
   
Так, придумує собі всякі ультиматими, які б прининизили "партньоров".

Развлєкаєцца, а заодно показує своєму посконному бидлу, який він крутий...
   
Та Хуйлу насправді насрати на НАТО. Він його не боїться, від слова зовсім.

може й так

якщо корейський пончик на всіх хєр кладе, то хуйлу тим паче нема чого боятися

знай собі час від часу кричи — я єбанутий дєржітє мєня сємєро всєх  папішу парєжу !

А старий ссикун Байден максимум шо може це шось там бубонити про санкції. На які хуйло теж клав хєр, тому шо від цих санкцій він не перестане бути царем. Втрата росією якогось майбутнього бабла його теж не лякає, бо накрав вже стільки, шо воно йому не цікаве.
   
У хуйло на умі нагнути америку не брати Україну в НАТО, а також щоб америка нагнула нас виконати мінські угоди. Ось такий Шах і мат нам від хуйла.
Щоб досягти своєї мети хуйло застосовує шантаж і погрози, аж до розв'язання війни. Звичайно насправді ніякої війни не планується, а планується взяти лоха на понт.
Тому у відповідь Америка повинна по прискореній процедурі прийняти Україну в НАТО, а після того як ми будемо в НАТО, вимагати від хуйла забратися з лугандону і звільнити територію краіни НАТО від своїх окупаційних військ.
Поставити йому ультиматум, що якщо територія не буде звільнена до певного часу, буде застосована військова силу у повному обсязі. Ось такий Шах і мат хуйлу, і його повне фіаско.

мета хуйла - легалізація на міжнародному рівні анексії Криму та зняття санкцій. а мінські - це лише крок
але такі хатєлкі ніхто задовольняти не збирається
   
У хуйло на умі нагнути америку не брати Україну в НАТО, а також щоб америка нагнула нас виконати мінські угоди. Ось такий Шах і мат нам від хуйла.
Щоб досягти своєї мети хуйло застосовує шантаж і погрози, аж до розв'язання війни. Звичайно насправді ніякої війни не планується, а планується взяти лоха на понт.
Тому у відповідь Америка повинна по прискореній процедурі прийняти Україну в НАТО, а після того як ми будемо в НАТО, вимагати від хуйла забратися з лугандону і звільнити територію краіни НАТО від своїх окупаційних військ.
Поставити йому ультиматум, що якщо територія не буде звільнена до певного часу, буде застосована військова силу у повному обсязі. Ось такий Шах і мат хуйлу, і його повне фіаско.

Теж мені Америку відкрив. Про це розумні люди вже два місяці говорять.
   
У хуйло на умі нагнути америку не брати Україну в НАТО, а також щоб америка нагнула нас виконати мінські угоди.

Мы жжж не против ,только перед шагом Украины находится пункт "передать под контроль ВСУ государственную границу до конца 2015 года". Сегодня какой год?
   
мета хуйла - легалізація на міжнародному рівні анексії Криму та зняття санкцій. а мінські - це лише крок
але такі хатєлкі ніхто задовольняти не збирається
ну канєшно, якщо америка прогнеться хотєлки шантаж і погрози зростатимуть в геометричній прогросії.
потім буде крим, зняття санкцій, далі прибалтика, нікому спокою не буде. хуйлу потрібно відволікати власне бидло від внутрішніх негараздів.
   
Мені здається що Хуйло пройшло стадію заперечення, зараз закінчується стадія агресії й починається стадія торгу.
   
Теж мені Америку відкрив. Про це розумні люди вже два місяці говорять.
Не знаю, в основному чую що невідомо що у хуйла на умі, та який він йобнутий.
   
який там на умі? хулом керує виключно страх - якби не страх він вже давно все б захапав
і якби отримав по ебальнику - вже давно в забув свою риторику :laugh:
   
Та Хуйлу насправді насрати на НАТО. Він його не боїться, від слова зовсім.
+
   
Та Хуйлу насправді насрати на НАТО. Він його не боїться, від слова зовсім.
То коли він нападе на прибалтів?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія