Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Цитата: Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

ЯЯЯЯЯ!!!! Завтра поїду ось сюди... нарешті вільний день!



   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Глетчери

Так, Штубайський льодовик начебто не тане
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Ще пару тижнів легко!

чув, що там великий плюс прогнозують
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

чув, що там великий плюс прогнозують

аби не дощ , сніг і до квітня пролежить. А в Драгу і до травня
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Судячи по вебкам ще є де покарвити https://bukovel.com/ru/cams/

сидів вебки дивився. Ех
І людей небагато
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

аби не дощ , сніг і до квітня пролежить. А в Драгу і до травня

минулого року ми на Маланку були і перші дні по дощу катали))
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

сидів вебки дивився. Ех
І людей небагато
По минулим рокам людей у будні не дуже багато, особливо якщо від 7 і 5 триматись подалі  :)  А от по вихідним  "ой леле"  :facepalm1:
Мабуть пару областей з'їжаються попити оковиту не злазячи з лиж  :-)o
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

ЯЯЯЯЯ!!!! Завтра поїду ось сюди... нарешті вільний день!

Показати зображення...

   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Люди, а шо там на Буке нынче? Снег не сошел часом? Во мне еще живет хоть и слабая но надежда проехаться

не не сошел.

ехали сюда, в Надвирной было +17))

вчера дождь ночью шел
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ?

Вартує, старий

Всілякі там моря не йдуть в порівняння  :) як відпочинок

Зараз це легко. В Україні є Буковель і не тільки

а вечером після катання ноги мабудь  болять шо пистець ?
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ?

а вечером після катання ноги мабудь  болять шо пистець ?
Так заради того "чарівного" моменту  коли ти знімаєш боти і впадаєш в катарсис і займаються гірськими лижами  :D     
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ?

а вечером після катання ноги мабудь  болять шо пистець ?
навряд чи болять сильно, ти ж ними не бігаєш особливо, нагору їдеш підйомником, вниз своїм ходом)
це я жартую, звичайно
але якби бігти 70 км, як каже Фрілендер, то мабуть сильніше боліли б)
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ?

а вечером після катання ноги мабудь  болять шо пистець ?

Перші 2 дні болять, якщо не займаєшся в залі.

 Потім літаєш як боїнг 777
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ?

навряд чи болять сильно, ти ж ними не бігаєш особливо, нагору їдеш підйомником, вниз своїм ходом)
це я жартую, звичайно
але якби бігти 70 км, як каже Фрілендер, то мабуть сильніше боліли б)
Болять друже pin2  :)  Особливо на початку сезону, бо небагато народу протягом року спеціально тренують "гірськолижні м'язи".
В мене був знайомий що круглий рік займався трюками на велосипеді (BMX чи щось таке), так і у нього три перші дні добряча "кріпатура" була,а ноги в нього треновані.  :)   
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ?

навряд чи болять сильно, ти ж ними не бігаєш особливо, нагору їдеш підйомником, вниз своїм ходом)
це я жартую, звичайно
але якби бігти 70 км, як каже Фрілендер, то мабуть сильніше боліли б)

болять.
перших два дні особливо
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Шумахер вже докатався на лижах  :(
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Щоб не було травм, то не потрібно літати як дурне при відсутності техніки катання. На самій високій ступінь ризику ті, хто десь та якось вміє стояти на лижах чи борді, та думають що цих  мінімальних знань набутих за три дні катання в минулий сезон їм вистачить щоб летіти як скажене збиваючи дерева та дітей.
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Так, Штубайський льодовик начебто не тане

Штубай и Хинтертукс до июня работают в более менее нормальном режиме. Но, это уже все равно не то.

Я свои лыжи уже убрал. А на следующий НГ уже забукано в Ишгле
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ?

Перші 2 дні болять, якщо не займаєшся в залі.

 Потім літаєш як боїнг 777

Если свои правильно подобранные ботинки, то почти не болят
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Щоб не було травм, то не потрібно літати як дурне при відсутності техніки катання. На самій високій ступінь ризику ті, хто десь та якось вміє стояти на лижах чи борді, та думають що цих  мінімальних знань набутих за три дні катання в минулий сезон їм вистачить щоб летіти як скажене збиваючи дерева та дітей.
Нажаль це не зовсім так, свій відрив ключиці я заробив на "синенькій" трасі коли показував дружині як їздити "коньковим ходом".
Трохи сбоку (метра зо 2) від мого курсу стояла група сноубордистів, і один з них раптом почав падати і зробив щось схоже на "ластівку" щоб встояти, а так як до його ноги був пристібнутий борд то цією дошкою він просто зніс мене. Тепер маю чудові титанові шурупи і лавсанову жилку у плечі. 
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ?

Болять друже pin2  :)  Особливо на початку сезону, бо небагато народу протягом року спеціально тренують "гірськолижні м'язи".
В мене був знайомий що круглий рік займався трюками на велосипеді (BMX чи щось таке), так і у нього три перші дні добряча "кріпатура" була,а ноги в нього треновані.  :) 
а хто в хокей грає, цікаво, в тих болять?)
я не граю, просто цікаво
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

не не сошел.

ехали сюда, в Надвирной было +17))

вчера дождь ночью шел

о. Помню у нас такое в Польше было.
Приехали в Краков, а там +14 и ливень фигачит. Потом по дороге на Закопане в горы всматривались, снег искали.
Ничего, нормально откатали в результате)
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ?

Так заради того "чарівного" моменту  коли ти знімаєш боти і впадаєш в катарсис і займаються гірськими лижами  :D   

факт! (tu)  :D
Я на гірськолижному форумі якось  тему знайшов "Секс на гірськолижному курорті" називається.
Був в шоці якщо чесно)))
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ?

а хто в хокей грає, цікаво, в тих болять?)
я не граю, просто цікаво
Ну от просто "информация к размышлению" (с).
На тому тижні катав в Гудаурі, в перший день (в наступні більше) по gps проїздив трохи більше 60 км із максимальною швидкістю ~90 км 
уяви які навантаження припадають на ноги котрим ти керуєш (і головне амортизуєш нерівності) лижами, ніякий біг такого навантаження не дасть.

Останнє редагування: 3 березня 2017 17:19:35 від Сліпий
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Нажаль це не зовсім так, свій відрив ключиці я заробив на "синенькій" трасі коли показував дружині як їздити "коньковим ходом".
Трохи сбоку (метра зо 2) від мого курсу стояла група сноубордистів, і один з них раптом почав падати і зробив щось схоже на "ластівку" щоб встояти, а так як до його ноги був пристібнутий борд то цією дошкою він просто зніс мене. Тепер маю чудові титанові шурупи і лавсанову жилку у плечі. 
Ну то, бачиш, що небезпечніше - лижі чи парашут!
А в тебе цю конструкцію вийматимуть з ключиці? В мене знайома отримала такий перелом на таеквон до, досить довга була реабілітація...
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Ну то, бачиш, що небезпечніше - лижі чи парашут!
А в тебе цю конструкцію вийматимуть з ключиці? В мене знайома отримала такий перелом на таеквон до, досить довга була реабілітація...
В мене не перелом, а відрив, і ці конструція замість зв'язки.
ЇЇ не виймають, так що я тепер "залізна людина" з титановими шурупами у плечі і трубкою в серці. :D
А що стосується парашюту, то на нашому "Прогресі" хлопець трохи важчий 90 кг при нормальному приземлені 9навіть вітру не було) просто попав ногою в невелику ямку і зламав голеностоп  :(
моя травма  того ж сорту, що називається "на рівному місті"

Останнє редагування: 3 березня 2017 18:35:51 від Сліпий
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ?

Ну от просто "информация к размышлению" (с).
На тому тижні катав в Гудаурі, в перший день (в наступні більше) по gps проїздив трохи більше 60 км із максимальною швидкістю ~90 км 
уяви які навантаження припадають на ноги котрим ти керуєш (і головне амортизуєш нерівності) лижами, ніякий біг такого навантаження не дасть.

Ти професійний Боді Мілер? Тепер уяви перед собою дитину, і ти такий гарний в червоних шароварах та зелених бутах як реальний пацан летиш 90 Км/год. Ну свою долю ти сам вибрав розігнавшись швидше професійних атлетів, а дитину за що ти збив та поломав?
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ?

а вечером після катання ноги мабудь  болять шо пистець ?

Новачок вранці може взагалі з ліжка не злізти самостійно)) Не знаю як у лижників , а дошці перші 3 години адово болять гомілкостопи. Потім попускає і починається мєгакайф
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ?

Ти професійний Боді Мілер? Тепер уяви перед собою дитину, і ти такий гарний в червоних шароварах та зелених бутах як реальний пацан летиш 90 Км/год. Ну свою долю ти сам вибрав розігнавшись швидше професійних атлетів, а дитину за що ти збив та поломав?
Професійні атлети їздять сильно більше 100 км на годину. А 90 км це моя максимальна швидкість в той день, швидше за все при спуску по чорній з Кудебі (повільно там не з'їдеш, на щастя там не тільки дітей, а і просто "чайників" що їздять поперек немає, для них то важка трасса) . 70 км це швидкість яку ви отримаєте секунд через 10 на синій трасі якщо будете їхати на прямих лижах, тому перша заповідь "гірськолижника" - "ніколи не сідай на жопу". тих кого ви описуєте то "ломи" - дуже "стійкі" і абсолюно не вміючі керувати і зупинятися, як правило п'яні, ідіоти.
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

в Києві точно ніхто таким не займається, нмд)
Валом в Киеве занимаются, в Пуще - Водице для беговых лыж трассы, только дебилы на джипах их перерывают, конченные. Возле Академки по дороге на Ирпень собачники тусуются. И зимой и летом, летом на великах и скутерах с собаками, зимой на нартах.
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Штубай и Хинтертукс до июня работают в более менее нормальном режиме. Но, это уже все равно не то.

Я свои лыжи уже убрал. А на следующий НГ уже забукано в Ишгле

бывал в ишгле. там на самом деле по скипасу вся долина доступна, бегают шатлы промеж каталок,  зее и капл так себе, а  ишгль и гальтюр понравились. не забудьте спустится в  самнаун это уже швейцария, там сплошной дьютифри. ну и подъем оттуда на двухэтажном маятнике зачетный.
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Валом в Киеве занимаются, в Пуще - Водице для беговых лыж трассы, только дебилы на джипах их перерывают, конченные. Возле Академки по дороге на Ирпень собачники тусуются. И зимой и летом, летом на великах и скутерах с собаками, зимой на нартах.
О, цікаво, треба буде пошукати коли вони виступають і подивитися) а то в Харкові були якісь забіги цьогоріч, я ще подумав - чогось Києві таких немає...
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

О, цікаво, треба буде пошукати коли вони виступають і подивитися) а то в Харкові були якісь забіги цьогоріч, я ще подумав - чогось Києві таких немає...
В Голосієво народ цієї зими бігав на лижах
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ?

Ти професійний Боді Мілер? Тепер уяви перед собою дитину, і ти такий гарний в червоних шароварах та зелених бутах як реальний пацан летиш 90 Км/год. Ну свою долю ти сам вибрав розігнавшись швидше професійних атлетів, а дитину за що ти збив та поломав?

блін ну для чого фігню писати?
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Я на трасах кожного року останні 15 років та регулярно бачу збитих людей та дітей з поломаними кістками, носами та струсом мозоку.
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Я на трасах кожного року останні 15 років та регулярно бачу збитих людей та дітей з поломаними кістками, носами та струсом мозоку.
Думаю що в основному це сині траси, можливо легкі червоні - це нажаль основний ареал існування "ломів"  :(
На чорних вони, на щастя, добряче ламаються нікого не пошкодивши і на цьому їх "жажда скорости" закінчується
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Саме так, зелені та особливо сині, це зона підвищеного ризику. Я коли дітей ставлю на лижі та коли вони ще ідуть більше поперек ніж вниз, то я завжди прикриваю їх собою.
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Щоб не було травм, то не потрібно літати як дурне при відсутності техніки катання. На самій високій ступінь ризику ті, хто десь та якось вміє стояти на лижах чи борді, та думають що цих  мінімальних знань набутих за три дні катання в минулий сезон їм вистачить щоб летіти як скажене збиваючи дерева та дітей.
(tu)
Стаж з 1983 року)) Ще Полспорткомпакт с КГЛ-ми, хто пам*ятає)))
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

Саме так, зелені та особливо сині, це зона підвищеного ризику. Я коли дітей ставлю на лижі та коли вони ще ідуть більше поперек ніж вниз, то я завжди прикриваю їх собою.
Це абсолютно правильно, моєму брату коли дочку ставив (на Буковелі) навіть довелось прийняти на себе удар, добре що він того йолопа встиг помітити і відкинути в сторону. А так було б щось отаке  :(

 

Останнє редагування: 3 березня 2017 19:01:42 від Сліпий
   
Re: Лижі гірські хто полюбляє ? B-)

(tu)
Стаж з 1983 року)) Ще Полспорткомпакт с КГЛ-ми, хто пам*ятає)))
"Младость" с КГЛ-ми та шкіряні "бескиди" :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія