Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А Кіра Рудик таки угробить Голос

Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Кіра Рудик

У останньому випуску щорічного журналу ALDE Party – Liberals and Democrats for Europe – «Liberal Bulletin» вийшла моя публікація.

Написала про розвиток нашої ліберальної політичної сили в Україні.
А також про покроковий план Голосy на 2021 рік.
Він включає п’ять основних пріоритетів:
1️ Економіка та бізнес мають працювати без державного тиску
2️ «Зелений курс». Наш пріоритет, щоб з 2030 року українські товари відповідали екологічним стандартам ЄС і не обкладалися додатковими митами.
3️ Рівні правила для всіх. Ми доведемо судову реформу до кінця. Адже без чесних судів в нас не буде розвиватися економіка.
4️ Безпека понад усе. Ми маємо вибудовувати міжнародну коаліцію для тиску на Кремль, щоб у Москві дорого заплатили за окупацію наших земель.
5️ Подолання COVID-19. Це пріоритетне тактичне завдання і для влади, і для опозиції. Ми не лише критикуємо владу за бездіяльність, але й пропонуємо рішення.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Голос
40 хв 

 Коментар прес-служби партії «Голос» щодо заяв окремих депутатів про вихід з партії.
Ми вдячні колегам за спільну роботу і з повагою ставимося до їх рішення вийти з партії,
бо дійсно останні події доводять, що спільна робота з будівництва партії неможлива.

При цьому ми підкреслюємо, що базових ідеологічних розбіжностей з колегами в нас немає.
І впевнені, що вони розуміють, що як депутати, обрані від партії «Голос»,
мають продовжити виконувати програму партії, з якою ми виграли вибори.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Кіра Рудик

У останньому випуску щорічного журналу ALDE Party – Liberals and Democrats for Europe – «Liberal Bulletin» вийшла моя публікація.

Написала про розвиток нашої ліберальної політичної сили в Україні.
А також про покроковий план Голосy на 2021 рік.
Він включає п’ять основних пріоритетів:
1️ Економіка та бізнес мають працювати без державного тиску
2️ «Зелений курс». Наш пріоритет, щоб з 2030 року українські товари відповідали екологічним стандартам ЄС і не обкладалися додатковими митами.
3️ Рівні правила для всіх. Ми доведемо судову реформу до кінця. Адже без чесних судів в нас не буде розвиватися економіка.
4️ Безпека понад усе. Ми маємо вибудовувати міжнародну коаліцію для тиску на Кремль, щоб у Москві дорого заплатили за окупацію наших земель.
5️ Подолання COVID-19. Це пріоритетне тактичне завдання і для влади, і для опозиції. Ми не лише критикуємо владу за бездіяльність, але й пропонуємо рішення.

Не маю особливих заперечень.
Правда четвертий пункт трохи дивний.
То може бути доповненням до основного - розбудови армії.
 
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Голос
40 хв 

 Коментар прес-служби партії «Голос» щодо заяв окремих депутатів про вихід з партії.
Ми вдячні колегам за спільну роботу і з повагою ставимося до їх рішення вийти з партії,
бо дійсно останні події доводять, що спільна робота з будівництва партії неможлива.

При цьому ми підкреслюємо, що базових ідеологічних розбіжностей з колегами в нас немає.
І впевнені, що вони розуміють, що як депутати, обрані від партії «Голос»,
мають продовжити виконувати програму партії, з якою ми виграли вибори.

Непогано.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Голос
56 хв  ·
Делегати з'їзду «Голосу» висловили підтримку Кірі Рудик

На з'їзді партії «Голос» лідерка партії Кіра Рудик відзвітувала про роботу партії з часу проведення місцевих виборів жовтня 2020 року
та презентувала стратегічне бачення подальшого розвитку партії. Відповідаючи на запит частини партійців,
було поставлено на голосування питання довіри голові партії.
86% делегатів висловили свою підтримку чинній голові партії.

З'їзд політичної партії «Голос» продовжує свою роботу та перейшов до розгляду інших питань,
важливих для розвитку партії та заявлених у порядку денному.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

86% делегатів висловили свою підтримку чинній голові партії
Хороший процент в период турбулентности :)
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Хороший процент в период турбулентности :)

угу, чутки про смерть поцієнта виявились трішки перебільшеними
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

а депутат голосу рудик
в неї є прійомнік грундік?
вона його ночами крутить?
ловить контра еф-ер-ге?
 :gigi:

вакарчук - мудак, голос - запроданці.
полізли у верховну раду за пільгами, нема в них ідеї, нема й майбутнього ...
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

ну шо там, кірдик нарешті?
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

З'їзд «Голосу» затвердив зміни до Статуту партії

Сьогодні, 29 липня, на з'їзді політичної партії «Голос» була затверджена нова редакція статуту,
яка конкретизувала ідеологічні засади і мету роботи партії, розширила залучення територіальних організацій партії до управління і прийняття управлінських рішень в партії,
суттєво зменшила повноваження голови партії на користь Політичної ради,
забезпечила незалежність Контрольно-ревізійної комісії від одноосібної позиції голови партії.

«Інституційна організація є тільки тоді, коли поважаються правила, навіть якщо вони комусь не подобаються.
Відповідаючи на запит частини партійців, розуміючи політичні можливості і зміни в роботі партії, що стали наслідком місцевих виборів 2020,
 нам було критично важливо продемонструвати готовність залучати в наші лави нові команди,
створювати для них мотивацію, давати чітке розуміння порядку залучення в роботу партії,
в якій стратегічні рішення ухвалюють колегіально і де добре чують партійців на місцях», — підкреслив народний депутат фракції «Голос» та керівник Статутної комісії Андрій Осадчук.

Нова редакція Статуту була підтримана усіма присутніми делегатами.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

З'їзд «Голосу» затвердив зміни до Статуту партії

Сьогодні, 29 липня, на з'їзді політичної партії «Голос» була затверджена нова редакція статуту,
яка конкретизувала ідеологічні засади і мету роботи партії, розширила залучення територіальних організацій партії до управління і прийняття управлінських рішень в партії,
суттєво зменшила повноваження голови партії на користь Політичної ради,
забезпечила незалежність Контрольно-ревізійної комісії від одноосібної позиції голови партії.

«Інституційна організація є тільки тоді, коли поважаються правила, навіть якщо вони комусь не подобаються.
Відповідаючи на запит частини партійців, розуміючи політичні можливості і зміни в роботі партії, що стали наслідком місцевих виборів 2020,
 нам було критично важливо продемонструвати готовність залучати в наші лави нові команди,
створювати для них мотивацію, давати чітке розуміння порядку залучення в роботу партії,
в якій стратегічні рішення ухвалюють колегіально і де добре чують партійців на місцях», — підкреслив народний депутат фракції «Голос» та керівник Статутної комісії Андрій Осадчук.

Нова редакція Статуту була підтримана усіма присутніми делегатами.

Ще б назву поміняти на не таку дебільну. :(
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Какой смысл обсуждать умирающие проекты? Голос создавался под выборы, случайно прошел в ВР и после выборов закончит свое существование. Ну может активные депутаты типа Киры перебегут в СН.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Какой смысл обсуждать умирающие проекты? Голос создавался под выборы, случайно прошел в ВР и после выборов закончит свое существование. Ну может активные депутаты типа Киры перебегут в СН.

Я думаю що голос пройшов не випадково.
Частина суспільства потребує іншої еліти чим Квартал 95, або оточення Порошенка.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Я думаю що голос пройшов не випадково.
Частина суспільства потребує іншої еліти чим Квартал 95, або оточення Порошенка.
Ну поэтому и прошел, его создатели и рассчитывали оттянуть голоса. Только результат обычный. Хотели как лучше, получилось как всегда.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Ну поэтому и прошел, его создатели и рассчитывали оттянуть голоса. Только результат обычный. Хотели как лучше, получилось как всегда.

 :weep:
"создатєлі расчітивалі оттянуть голоса"
цікаво а є такі партії які на це не розраховують?
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Смортрите на ситуацию реально . Нет , да и не было никакой партии Голос. Это была партия фанов  Вакарчука..Многие  в философских словах песен Вакарчука увидели идею и поддержали ее.
Нет Вакарчука - НЕ БУДЕТ и партии. Кира Рудык и все члены партии - просим на выход, все свободны.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Это напомнило мне Рудьковского... Был Мороз , и на его имени была партия, Рудьковский захотел лидерства?  - нет партии . а Рудьковский в тюрме
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Ну поэтому и прошел, его создатели и рассчитывали оттянуть голоса. Только результат обычный. Хотели как лучше, получилось как всегда.

Я вважаю що то результат досить обнадійливий.
Частина суспільства намагається створити нормальну еліту.
Досить не мала частина.
І це дає надію.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Голосу намалював статевий орган вагінального вигляду ще Вакарчук. Власне кажучи, штучність цього створіння була чітко зрозуміла ще на виборах. Тому зараз хоч Кіра Рудик, хоч ще хтось - не принципово. По завершенні каденції цього недопарламенту ця недопартія зникне.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Голосу намалював статевий орган вагінального вигляду ще Вакарчук. Власне кажучи, штучність цього створіння була чітко зрозуміла ще на виборах. Тому зараз хоч Кіра Рудик, хоч ще хтось - не принципово. По завершенні каденції цього недопарламенту ця недопартія зникне.

Це не дуже важливо.
Головне що є люди які хочуть щоб у владі були розумні.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Це не дуже важливо.
Головне що є люди які хочуть щоб у владі були розумні.

Та я теж цього хочу, але ж як це зробити з 73 відсотками довбойобів?
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Та я теж цього хочу, але ж як це зробити з 73 відсотками довбойобів?

Зробити їх теж розумними. :(
Але то стратегія. :)
Тактики я не знаю.
Треба якось зробити так щоб навіть в Україні розумним було б бути вигідніше чим бути вантажником.

Останнє редагування: 29 липня 2021 19:39:42 від Vad_Sv
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Зробити їх теж розумними. :(
Але то стратегія. :)


Це ніколи робити.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Це ніколи робити.
Та скільки там лишилося.
В будь якому випадку ми не встигнемо.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Голосу намалював статевий орган вагінального вигляду ще Вакарчук. Власне кажуштучністцього створіння була чітко зрозуміла ще на виборах. Тому зараз хоч Кіра Рудик, хоч ще хтось - не принципово. По завершенні каденції цього недопарламенту ця недопартія зникне.

Вона  зникне  раніше..Що там закон каже, що буде з ВР?
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Який там в сраці "Голос"! Це мертвий ембріон.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Смортрите на ситуацию реально . Нет , да и не было никакой партии Голос. Это была партия фанов  Вакарчука..Многие  в философских словах песен Вакарчука увидели идею и поддержали ее.
Нет Вакарчука - НЕ БУДЕТ и партии. Кира Рудык и все члены партии - просим на выход, все свободны.

я не фан вакарчука, підтримав голос не тому що вірив в вакарчука
а тому що не вірив в порошенка (бо там солідний корупційний шлейв) і в зеленського (бо там намагання знайти компроміси по важливим питанням + було не зрозуміло куди він поверне і чи буде реально проводить реформи)

ніша голосу-самопомочі як була так і залишилась, ці люди нікуди не ділись і їх хтось рано чи пізно підхопить цю нішу
скоріш за все притула
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Вона  зникне  раніше..Що там закон каже, що буде з ВР?

нічого не буде, поки є моносброд™
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

я не фан вакарчука, підтримав голос не тому що вірив в вакарчука
а тому що не вірив в порошенка (бо там солідний корупційний шлейв) і в зеленського (бо там намагання знайти компроміси по важливим питанням + було не зрозуміло куди він поверне і чи буде реально проводить реформи)

ніша голосу-самопомочі як була так і залишилась, ці люди нікуди не ділись і їх хтось рано чи пізно підхопить цю нішу
скоріш за все притула

і де зараз увесь цей порошенківський корупційний шлейф? :-)o
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

я не фан вакарчука, підтримав голос не тому що вірив в вакарчука
а тому що не вірив в порошенка (бо там солідний корупційний шлейв) і в зеленського (бо там намагання знайти компроміси по важливим питанням + було не зрозуміло куди він поверне і чи буде реально проводить реформи)

ніша голосу-самопомочі як була так і залишилась, ці люди нікуди не ділись і їх хтось рано чи пізно підхопить цю нішу
скоріш за все притула
  ДЕ БАБКИ на партію-ось де питання рівня гамлета.А без того  ті всі "молоді і прагнучі" будуть і далі прибиватися до когось іншого(ті у яких є бажання підробити солідно :D  і бачення шляху до того) а решту знову буде "битися у відкриті двері". Чи ти віриш,що бабки то другорядне? :)
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

ну шо там, кірдик нарешті?
Кіра "Кірдик" Рудик?
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Я думаю що голос пройшов не випадково.
Частина суспільства потребує іншої еліти чим Квартал 95, або оточення Порошенка.

Так, але нажаль ця частина не достатньо велика.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Так, але нажаль ця частина не достатньо велика.
ну чому вона велика тільки готова прийти на все готове а самим впрягатися-нема часу.пожливостей.зд ібностей ,жінка і діти.робота, інші проблеми особисті і т.д. Тобто ви зробіть а ми приклеїмся B-) ну як завжди,однією фразою - ми пахали, Я  і трактор.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос
den

Завалила таки Кіра
Молодець

Я хз хто б ще голосував за такі співучо артистичні проекти  ( Славко Притула етц )

   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

На з'їзді політичної партії «Голос» була затверджена нова редакція статуту,
яка конкретизувала ідеологічні засади і мету роботи партії, розширила залучення територіальних організацій партії
до управління і прийняття управлінських рішень в партії, суттєво зменшила повноваження голови партії на користь Політичної ради.
Всі нововведення підтримали усі присутні делегати.
Це стане важливим і потужним кроком для подальшого розвитку й зміцнення нашої команди.
Про це заявив народний депутат партії «Голос» у Верховній Раді Андрій Осадчук.

«Сьогодні була ухвалена редакція статуту, над якою ми працювали півроку.
З'їзд підтримав запропоновані зміни і я певен, що це дасть суттєвий поштовх для розвитку партії.
Зміни, які ми внесли до статуту, не є технічними.
Таблиця правок складається зі 130 сторінок і члени партії бачили, що всі зміни якісні.
По-перше, ми вдосконалили ідеологічні засади. На даний момент її мета — розбудова України як ліберально-демократичної республіки,
в якій панує демократія, верховенство права, вільна ринкова економіка,
без преференцій й адміністративних переваг, де забезпечене економічне зростання та можливість кожної людини реалізувати себе,
гарантована довгострокова безпека народу України і кожного громадянина через членство України в НАТО», — розповів Андрій Осадчук.

Так само вдосконалені основні завдання партії, де на першому місці —
збереження і захист конституційного ладу,
розвиток українських державних інституцій і
просування до системи безпеки Євроатлантичного Альянсу, підкреслив народний депутат.
 Було багато розмов і спекуляцій щодо ролі голови партії в системі органів управління партії «Голос».
Хоча ці правила були започатковані ще 2 роки тому засновником партії.

Розуміючи важливість ролі регіонів, «Голос» планує запровадити статутний дорадчий орган — Раду регіонального розвитку,
до якої ввійдуть керівники всіх місцевих осередків і також керівництво виконавчого органу партії.
Це потрібно, щоб представники регіонів відчували власну причетність до розбудови партії і були в курсі всіх подій.

Партія «Голос» певна, всі нововведення сприятимуть розвитку й зміцненню партії для впровадження якісних змін в Україні.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Это была партия фанов  Вакарчука.
:laugh:
Не знаю никого из тех, кто голосовал за Вакарчука, кто бы слушал его песни
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Завалила таки Кіра
Молодець
Кира молодец :)
Справилась с махновщиной внутри партии
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія