Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ваш дед /прадед оккупант?

Re: Ваш дед /прадед оккупант?

 :super: да, население состоит только из потомков эсэсовцев и оккупантов. не вижу аэлита с его лозунгом, это гивно, а не народ.  :weep:
и поэтому, господь жги здесь уже никого не спасти (©)  X(
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

да, население состоит только из потомков эсэсовцев и оккупантов. не вижу аэлита с его лозунгом, это гивно, а не народ.

"нам нужно больше золота эсэсовцев.!" :gigi:
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

:facepalm: да ладно  :weep: если тамбовские селяне пиз3дили комуняк за то что они комуняки, то украинские селяне (тот же махно) наоборот зачищали территорию от врагов большевиков, а потом даже вставали под их знамена. это активная часть, а пассивная только шапки ломало перед очередными хозяевами.

https://www.youtube.com/watch?v=_N8M432St7o

ага, ну молодець що ти перекав історію про комуняк написану самими комуняками,
і при цьому ілюструєш її кіном яке знову ж таки зняли самі комуняки про себе

можеш ще про євреїв мені розказати кадрами із німецької пропаганди


   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

ага, ну молодець що ти перекав історію про комуняк написану самими комуняками,
і при цьому ілюструєш її кіном яке знову ж таки зняли самі комуняки про себе

можеш ще про євреїв мені розказати кадрами із німецької пропаганди


 :facepalm: это иллюстрация , а не доказательство, надо давать определение слову «иллюстрация»?  :weep:
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

:super: да, население состоит только из потомков эсэсовцев и оккупантов. не вижу аэлита с его лозунгом, это гивно, а не народ.  :weep:
и поэтому, господь жги здесь уже никого не спасти (©)  X(

 (tu)
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

:facepalm: это иллюстрация , а не доказательство, надо давать определение слову «иллюстрация»?  :weep:

можеш не давать, твоя позиція хахла-малароса не є секретом ні для кого
у тебе і позиція і докази і ілюстрації взяті у коцапів
свого ти не продукуєш, а коли бачиш щось українське - інстинктивно-рефлекторно обсираєш
чисто для того щоб на контрасті здаватись розумніше
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

Знаю двох прадидів.. Один просидів у таборх з 37 по 56 роки...  Досить?? 8-)
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

Я,особисто, окупант, за що все життя соромно...  :(

1987-88 служив у Латвії (Вайнуде, Ліпайскій район... :(
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

Я помню, я горжусь.  :super:

Чим ти можеш гордитись, голь пєрєкатная?
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

Я,особисто, окупант, за що все життя соромно...  :(

1987-88 служив у Латвії (Вайнуде, Ліпайскій район... :(

Більш того... У жовтні 2019 ...15/10/19 - особисто ходив до парламенту Латвії та вибачався :)  [ua]   
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

3
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

Тяжко зрозуміти що ссср окупував ЗУ в 39 році?
От вони прям горіли бажанням приєднатись до гулагів і голодоморів
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

Особисто я був окупантом. Півтора роки, коли служив строкову в радянській армії. В 1977-1978 роках в Угорщині. Був..
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

 да ладно  :weep: если тамбовские селяне пиз3дили комуняк за то что они комуняки, то украинские селяне (тот же махно) наоборот зачищали территорию от врагов большевиков, а потом даже вставали под их знамена. это активная часть, а пассивная только шапки ломало перед очередными хозяевами.



невіглас
не знає справжньої історії України, тому меле абищо
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

Тяжко зрозуміти що ссср окупував ЗУ в 39 році?
От вони прям горіли бажанням приєднатись до гулагів і голодоморів
а чого, чого прагнули? бути Kresy Wschodnie?
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?
LSD

там де і були
завжди

ну не може із України бути Франції

ні другої, ні десятої навіть
При наявності таких чмошників не буде.. Почекаємо...
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?
LSD

Мій батько у 39 Коломию окупував, до Львова не дійшов. Львів залишив для мене, що я здійснив у 1979 році... :D
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

набір варіантів неповний - не вистачає опції про аффтара  B-)
+100500
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

Галичину дійсно совок окупував, віджав у Польщі.

Усім від того тільки гірше стало.
Пацифікація була продуктом своєї епохи, зараз би поляки визнали галицьких українців повноцінними поляками а ті були би в ЄС.
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

да это вообще хохма, ударили во фланг деникину, а потом оказывается, что украинцы боролись с коммунизмом, а русские нет.

ещё эстонцы отличились с юденичем. потом через 20 лет жаловались что коммунисты их обманули.

:facepalm: да ладно  :weep: если тамбовские селяне пиз3дили комуняк за то что они комуняки, то украинские селяне (тот же махно) наоборот зачищали территорию от врагов большевиков, а потом даже вставали под их знамена. это активная часть, а пассивная только шапки ломало перед очередными хозяевами.

https://www.youtube.com/watch?v=_N8M432St7o
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?
LSD

Галичину дійсно совок окупував, віджав у Польщі.

Усім від того тільки гірше стало.
Пацифікація була продуктом своєї епохи, зараз би поляки визнали галицьких українців повноцінними поляками а ті були би в ЄС.
А не пішов би ти нахій бабаю?
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

А не пішов би ти нахій бабаю?
тре відбирати карту поляка/польки за заперечення Пацифікації :laugh:
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

Кстати мой в Польше 7 лет прослужил в своё время и моя тетя там родилась.Правда не помню чтобы он говорил что их кто то считал оккупантами.Наоборо т рассказывал что норм относились.Дед ещё возмущался что поляки говорили польский солдат освобождал,а радецкий (советский) помогал  :laugh:
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

не може бути окупаційною армія, підтримувана більшістю населення

українці творці совка і творці перемоги більшовизму

спроби подати історію як "боротьбу із окупантами" це традиційна хитрожопість. я не я і хата не моя.

більшовизм зазнав істоичного краху, совок розвалився.  Тепер треба вимазати лоб зельонкою і прикинутись жертвою а не лузером цивілізаційним.

П!здун твоя фамилия!

З першого речення.
До речі, тому совок і розвалився, що підтримки не мав серед населення навіть після "вєлікай пабєди"
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

П!здун твоя фамилия!

З першого речення.
До речі, тому совок і розвалився, що підтримки не мав серед населення навіть після "вєлікай пабєди"


та невже?
мабуть тому за півроку до розвалу совка майже 70% українців проголосували за збереження України у складі СССР   :laugh:
і навіть після розвалу совка, коли першою вийшла Росія, а у України уже і виходу іншого не було,  ті ж самі 70% обрали старого комуніста Кравчука і комуністичну більшість у верховну раду

Останнє редагування: 1 травня 2021 11:16:12 від OldBoy
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

да это вообще хохма, ударили во фланг деникину, а потом оказывается, что украинцы боролись с коммунизмом, а русские нет.

ещё эстонцы отличились с юденичем. потом через 20 лет жаловались что коммунисты их обманули.



галичани чесно воювали за "білих", підтримували російську монархію  [ua]
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

Кстати рассказывал как их вызывали для подкрепления во время чешских событий.Говорит чехи очень негативно против них были настроены по сравнению с Польшей.Рассказывал как наши встретились там с немцами,которых прислали из ГДР.Попросили у местных попить воды,а все отморозились и начали делать вид что не понимают чего от них хотят.Тогда кто то из немцев сказал:кто так просит?Навел автомат и что то по немецки крикнул и тут же через пару минут была вода.Дед еще смеялся что помнят местные что с немцами лучше не шутить.Не уверен что пересказал все точно и без ремиксов,но историю такую от него помню.
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

І ті, і ті були окупантами. Але ж навіть маленька правда страшна для окупанта.

P.S. Точніше - не окупанти, а українці в окупантських арміях.

Останнє редагування: 1 травня 2021 13:09:26 від хутір
   
Re: Ваш дед /прадед оккупант?

Чергова дибільна голосувалка ні про що.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія