Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

А вот и по жопе прилетело! [ua]
Пресс-служба офиса президента Украины Владимира Зеленского осудила проведение в Киеве марша националистов, приуроченного к 76-й годовщине формирования дивизии СС "Галичина".

"Категорически осуждаем любые проявления пропаганды тоталитарных режимов, в частности национал-социалистического, и попытки пересмотреть правду о Второй мировой войне", — говорится в заявлении, опубликованном на официальном сайте главы Украины.

В заявлении подчеркивается, что Украина никогда не была заинтересована в том, чтобы на оккупированных территориях нацисты использовали людей ради своих целей.

"Разгром нацизма стал победой для нашего народа. Украинцы вместе с другими народами завоевали право на жизнь, — подчеркнули в администрации Зеленского. — Ожидаем от Национальной полиции и Министерства внутренних дел Украины установления всех обстоятельств произошедшего и привлечения к ответственности всех виновных в нарушении закона. Правоохранители имеют для этого все возможности".

Ранее с осуждением марша националистов в Киеве выступили представители США, Германии, Франции, Израиля и ряда других государств.



Не здивуюся, що для них українці-поліцаї винні в винищені євреїв України. Як же цивілізовані всякі Німеччини і Росії вміють перекладати свої злочини на слабших українців - це феноменально.
   
Не здивуюся, що для них українці-поліцаї винні в винищені євреїв України. Як же цивілізовані всякі Німеччини і Росії вміють перекладати свої злочини на слабших українців - це феноменально.
А точно вони не винищували? Абсолютно ніхто? Навіть гонта з залізняком? А може якихось інших козаченько обмовили?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Все набагато простіше
Коли у 1939 Західну приєднали до Совєцької України, люди у Львові зустрічали Совьєти з квітами
Хоча на той момент вже не могли не знати про шикарні атрибути, які ніс поневоленим народам більшовизм
а за менш як два роки ті ж самі львів"яни вже з квітами зустрічали Вермахт
це про що говорить?
так само можна сказати, що мільйони українців воювали в красній армії, щоб закріпити за українцями статус упослідженої нації в напевно найкривавішій імперії в історії
і не треба розповідати про видатних українців совєтської епохи - вони всі були у Маскві і працювали не на Україну
Тож у 1941 перед західняками постав вибір - одне з двох, і вони мали повне право обирати.


так перед усіма постав вибір.
донбасяни теж у 1991 голосували за незалежність а у 2014 вступали в ополченіє проти Києва воювати

якщо ви вважаєте, що краще було би, аби переміг Гітлер і українці мали статус унтерменш, то треба шанувати СС Галичина.

я думаю, що Україні дуже пощастило, що галичани виявились маленькою часткою від українців, і зазнали розгрому під Бродами. Що перемогли Кожедуб і Лавриненко а не Шухевич і Бандера.
все ж таки я ніколи себе унтерменш не відчував ні при СССР, ні після. А хто розказує як його дуже сильно принижували просто нещирий.

Останнє редагування: 1 травня 2021 15:07:54 від OldBoy
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Не здивуюся, що для них українці-поліцаї винні в винищені євреїв України. Як же цивілізовані всякі Німеччини і Росії вміють перекладати свої злочини на слабших українців - це феноменально.


виходить таки кляті москалі організували провокацію?

українці ССівців шанувати не можуть
   
так перед усіма постав вибір

якщо ви вважаєте, що краще було би, аби переміг Гітлер і українці мали статус унтерменш, то треба шанувати СС Галичина.

я думаю, що Україні дуже пощастило, що галичани виявились маленькою часткою від українців, і зазнали розгрому під Бродами.
все ж таки я ніколи себе унтерменш не відчував ні при СССР, ні після. А хто розказує як його дуже сильно принижували просто нещирий.

А вони скажуть що Гітлер переглянув свою позицію
   
А точно вони не винищували? Абсолютно ніхто? Навіть гонта з залізняком? А може якихось інших козаченько обмовили?
Та євреям місця кращого в світі не було, ніж з українцями. Кількість їх тут - доказ.

На заходіУкраїни, коли прийшли комуністи і почали євреїв називати по-комуністичному - євреями, то вони ображалися, і казали що вони "жиди".

Останнє редагування: 1 травня 2021 15:14:41 від хутір
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

от мені подобається

СССР був поганий, тому мали повне право воювати за нацистів, які би не тільки Україну ліквідували, а і українців худобою зробили

так а Україна хороша?  чим вона хороша.  корупційна відстала діра.

тож виходить донбасяни цілком мають право воювати за Росію, хоча вона в багатьох аспектах іще гірше.

логіка та ж сама.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Та євреям місця кращого в світі не було, ніж з українцями. Кількість їх тут - доказ.


можна подумати українці тут були господарями. українці в такому самому статусі були як і євреї.
як тільки українці відчували можливість "попанувати у своїй сторонці" то перше що починали це погроми євреїв і дерибан їх майна
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Не здивуюся, що для них українці-поліцаї винні в винищені євреїв України. Як же цивілізовані всякі Німеччини і Росії вміють перекладати свої злочини на слабших українців - це феноменально.

Зачем шо-та на кого-то "перекладати"? Украинцы сами, добровольно принимают ответственность за злочини. Вона, почитать некоторых шо делалось при немцах в оккупации, ага. Сплошная идиллия и буколические картинки - то немцы украинских детишек шоколадками угощают, то к хорошему кофею приучают, то, вишь ты, нанимаются к украинцам землю пахать, ага.  Тишь, да гладь и божья благодать.
А кто-же за время оккупации сжёг около 1 300 сёл?
Немцы? Дануна, милейший люди, они в это время на своих лошадях украинцам землю вспахивали, есть свидетели.
Коммуняки? Так они далеко.
И кто, в таком случае,  остаётся? Ото ж, ото ж...
   
Зачем шо-та на кого-то "перекладати"? Украинцы сами, добровольно принимают ответственность за злочини. Вона, почитать некоторых шо делалось при немцах в оккупации, ага. Сплошная идиллия и буколические картинки - то немцы украинских детишек шоколадками угощают, то к хорошему кофею приучают, то, вишь ты, нанимаются к украинцам землю пахать, ага.  Тишь, да гладь и божья благодать.
А кто-же за время оккупации сжёг около 1 300 сёл?
Немцы? Дануна, милейший люди, они в это время на своих лошадях украинцам землю вспахивали, есть свидетели.
Коммуняки? Так они далеко.
И кто, в таком случае,  остаётся? Ото ж, ото ж...
Зато росіяни голодомор робили з по батьківськи добрими обличчями. А, і в голодомор українці в українців конфісковували хліб, а як же.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Не здивуюся, що для них українці-поліцаї винні в винищені євреїв України. Як же цивілізовані всякі Німеччини і Росії вміють перекладати свої злочини на слабших українців - це феноменально.



Так це, на фото нижче, напевно, переодягнені німці і москалі, а не українці-поліцаї?  [ua]

 



   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Зато росіяни голодомор робили з по батьківськи добрими обличчями. А, і в голодомор українці в українців конфісковували хліб, а як же.

Ты не рассеивай внимание, ага, а то ишшо заболеешь отвратительной болезнью.
 Мы ща про войну, оккупацию и украинцев-полицейских речь ведём, ага. Напоминаю, ты же про них и начал.
   
Так це, на фото нижче, напевно, переодягнені німці і москалі, а не українці-поліцаї? 

А ти по фото навчився вже і національність визначати?
   
Так це, на фото нижче, напевно, переодягнені німці і москалі, а не українці-поліцаї?  [ua]




Во-во, це якраз Німеччина і Росія просувають. А так як війна між ними  і основні злочини були на території українців, то і злочини зручно на українців повішати.

Як там цитата Шухевича? :laugh:

Останнє редагування: 1 травня 2021 15:33:15 від хутір
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

То есть ты подтверждаешь,что у граждан разных регионов Украины(запад-восток) разные герои,разные ценности?


Повторю свой вопрос к ЛАРТА!
   
Повторю свой вопрос к ЛАРТА!

Питання не в регіонах,а в світогляді людини.бо і у Львові є ті,хто комуністів славить.так само і на сході України вистачає людей,які схвально ставляться до УПА
   
А точно вони не винищували? Абсолютно ніхто?
Що, зібрались українці-поліцаї і пішли винищувать євреїв? При німецькому то орднунгу  :S
Самому не смішно?
Для чогось ще коліївщину приплів.


Останнє редагування: 1 травня 2021 15:42:37 від Лимарь
   
Ты не рассеивай внимание, ага, а то ишшо заболеешь отвратительной болезнью.
 Мы ща про войну, оккупацию и украинцев-полицейских речь ведём, ага. Напоминаю, ты же про них и начал.

Ви,коли в Москві Сталіна та Леніна приберете з Червоної площі, тоді і матимите бодай найменший аргумент дорікати в чомусь українцям
А так що нацисти,що комуністи-це два лайна.тільки нацисти нищили інші народи, а комуністи-свій
   

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0
Цитувати
Окрім книжок і альбомів, злочин Долінської був використаний пропагандою в інших формах. У липні 2003, з нагоди 60-річчя Волинської трагедії, у Перемишлі на військовому цвинтарі був відкритий меморіал пам'яті польським жертвам УПА, що містив кам'яний рельєф у вигляді зв'язаних дротом дітей, що висіли у тому самому положенні, що й діти М. Долінської. Дріт розташований у тих самих місцях, що й штрихи на третій версії знімка. На початку жовтня 2008 року рельєф прибрано з пам'ятника[4].

Пам'ятник жертвам УПА у Перемишлі до демонтажу суперечливого рельєфу
У 2007 року гарячі суперечки викликав проект пам'ятника жертвам ОУН-УПА професора Маріана Конечного (відомого також пам'ятниками В. І. Леніну в Новій Гуті й Івану-Павлу ІІ у Ліхені-Старому) у Варшаві. Первісний розглянутий проект являв собою 5-метрове розкидисте дерево, з прибитими до нього дітьми. Унаслідок листа-протесту інтелігенції первісний проект був відхилений[1], а затверджений варіант вирішено поставити біля Ґжибовської площі[pl].

У 2008 році на вулицях Варшави були вивішені плакати з нагоди 65 річниці волинської трагедії, на яких поміщено всі три версії знімків убитих дітей Долінської — з підписом з книжки Кормана.
   
Во-во, це якраз Німеччина і Росія просувають. А так як війна між ними  і основні злочини були на території українців, то і злочини зручно на українців повішати.

Як там цитата Шухевича? :laugh:
До речі, про фото.
Не так давно лєнта.сру полюбляла публікувати подібні фото.
Через деякий час в мене склалось враження, що це не ілюстрації а смакування.
Видно не в мене одного. Тому що подібні публікації різко припинились.
   
Ви,коли в Москві Сталіна та Леніна приберете з Червоної площі, тоді і матимите бодай найменший аргумент дорікати в чомусь українцям
А так що нацисти,що комуністи-це два лайна.тільки нацисти нищили інші народи, а комуністи-свій
Скільки там в тих росіян було свого народу? В основному завойовані народи.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Що, зібрались українці-поліцаї і пішли винищувать євреїв? При німецькому то орднунгу  :S
Самому не смішно?
Для чогось ще коліївщину приплів.


а це про те, що тільки заклик дай, що когось порізати можна..і відразу збираються натовпи
   
а це про те, що тільки заклик дай, що когось порізати можна..і відразу збираються натовпи

Достатньо було тоді просто тюрми відкрити після відступу комуністів.саме це нацисти і зробили
   
а це про те, що тільки заклик дай, що когось порізати можна..і відразу збираються натовпи
Повністю згоден.
"Еврейские поселенцы напали на дома палестинцев в городе Эль-Халиль на оккупированном Западном берегу реки Иордан.
Как сообщил агентству «Анадолу» палестинский активист Иса Амр, группа еврейских поселенцев забросала камнями и попыталась поджечь десятки домов палестинцев в Эль-Халиле.
По информации израильских СМИ, жители незаконных еврейских поселений на оккупированном Западном берегу реки Иордан в прошлом году совершили 482 нападения на палестинцев."
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Ви,коли в Москві Сталіна та Леніна приберете з Червоної площі, тоді і матимите бодай найменший аргумент дорікати в чомусь українцям
А так що нацисти,що комуністи-це два лайна.тільки нацисти нищили інші народи, а комуністи-свій

Любопытно, любопытно, еге ж. И хде я "дорiкал" чимось? Цитату благоволите?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

То есть ты подтверждаешь,что у граждан разных регионов Украины(запад-восток) разные герои,разные ценности?
Я кажу, що у кожен народ має своїх героїв і ми теж маємо своїх. Хто ідентифікує себе українцем, хто живе в українському світі, той визнає, що герої у нас спільні: чи з Заходу, чи зі Сходу. Хто має в голові інше, той хилиться до інших авторитетів.

Я наприклад вжахнулася, коли прочитала про Ісуса Навіна, але мені б і в голову не прийшло розказувати євреям, що вони мають про нього думати.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

А точно вони не винищували?
А як я тут напишу про те, що робили євреї з українцями, мене не забанять?  :shuffle:
   
Любопытно, любопытно, еге ж. И хде я "дорiкал" чимось? Цитату благоволите?


"Украинцы сами, добровольно принимают ответственность за злочини. Вона, почитать некоторых шо делалось при немцах в оккупации, ага. Сплошная идиллия и буколические картинки - то немцы украинских детишек шоколадками угощают, то к хорошему кофею приучают, то, вишь ты, нанимаются к украинцам землю пахать, ага.  Тишь, да гладь и божья благодать.
А кто-же за время оккупации сжёг около 1 300 сёл?
Немцы? Дануна, милейший люди, они в это время на своих лошадях украинцам землю вспахивали, есть свидетели.
Коммуняки? Так они далеко.
И кто, в таком случае,  остаётся? Ото ж, ото ж...
"

Окуляри дати?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Достатньо було тоді просто тюрми відкрити після відступу комуністів.саме це нацисти і зробили
зманіпулювали...  почуттями. а почуттям ніколи не можна волю давати
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

А як я тут напишу про те, що робили євреї з українцями, мене не забанять?  :shuffle:

пан прихильник тези "око за око"?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

"Украинцы сами, добровольно принимают ответственность за злочини. Вона, почитать некоторых шо делалось при немцах в оккупации, ага. Сплошная идиллия и буколические картинки - то немцы украинских детишек шоколадками угощают, то к хорошему кофею приучают, то, вишь ты, нанимаются к украинцам землю пахать, ага.  Тишь, да гладь и божья благодать.
А кто-же за время оккупации сжёг около 1 300 сёл?
Немцы? Дануна, милейший люди, они в это время на своих лошадях украинцам землю вспахивали, есть свидетели.
Коммуняки? Так они далеко.
И кто, в таком случае,  остаётся? Ото ж, ото ж...
"

Окуляри дати?

Понималки отщипнуть?
   
Понималки отщипнуть?


Те,що ти злиєшся,  було доволі очікуваним 
Хотів " хохлам" трохи підрозказати,а тут самого ткнули обличчям в своє ж лайно  :)
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Те,що ти злиєшся,  було доволі очікуваним 
Хотів " хохлам" трохи підрозказати,а тут самого ткнули обличчям в своє ж лайно  :)

До-до-до... Назначь себя победюлькиным и походи с гордым видом, ага.   :tease:
   
можна подумати українці тут були господарями. українці в такому самому статусі були як і євреї.
як тільки українці відчували можливість "попанувати у своїй сторонці" то перше що починали це погроми євреїв і дерибан їх майна
І зробили одразу єврея своїм любим президентом. Остальний геноцид - подібний.

Останнє редагування: 1 травня 2021 16:38:02 від хутір
   
До-до-до... Назначь себя победюлькиным и походи с гордым видом, ага.   :tease:

Це мені без потреби
А ось чергового кацапа,який з менторським тоном буде намагатись щось українцям дорікати, поставити на місце-це я завжди готовий  :)
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Це мені без потреби
А ось чергового кацапа,який з менторським тоном буде намагатись щось українцям дорікати, поставити на місце-це я завжди готовий  :)

"Какой важный, -  подумал Валерка.
 И почему-то вспомнился ему соседский индюк" (с)  :tease:
   
"Какой важный, -  подумал Валерка.
 И почему-то вспомнился ему соседский индюк" (с)  :tease:

Ти думаєш,що ти такий самий дотепний,як і твоє плешиве Хуйло?  :)
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

   
Этот марш в честь Галичины должен быть последним в Украине!
 Хватит воевать с советами, уже 30 лет. как нет СССР!
   
Этот марш в честь Галичины должен быть последним в Украине!
 Хватит воевать с советами, уже 30 лет. как нет СССР!

А з ким воюють ті,хто вшановує бійців РККА?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія