Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ученые назвали пять главных симптомов COVID-19 у вакцинированных

На жаль так.  Daily Deaths теж пішли а гору.

лаг десь 3 тижні. Уряд вирішив пройти дельту швидко влітку тому зняли запобіжники. Але це ризик як на автогонках...
   
Та я слухаю "спеців". Кажіть, що там, 50% вимре після вакцини?  :weep:

99.999%
дивитись фильм "Я легенда"
   
... І зможе розносити вірус далі.

І що? Всі ми носії якигось вірусів ... далі, то проблеми нещеплених
Я розумію що ви мрієте про тотальний локдаун (тюрьму) для всіх, але видихніть ... цього не буде ...

Останнє редагування: 2 серпня 2021 20:32:59 від Скептик
   
І що? Всі ми носії якигось вірусів ... далі, то проблеми нещеплених
Я розумію що ви мрієте про тотальний локдаун (тюрьму) для всіх, але видихніть ... цього не буде ...
=====================
Якби вас ті проблеми менше йїпли! :aggressiv:

Не перекладай з хворої голови на здорову- це саме вашими зусиллями все  рухаєцця до лохдаунів та
поділу людей на правильних та неправильних.
   
Я ще планую станцювати хаву нагілу на церемонії прощання з ігзпердами
========================
 :facepalm1:
   
І що? Всі ми носії якигось вірусів ... далі, то проблеми нещеплених
Я розумію що ви мрієте про тотальний локдаун (тюрьму) для всіх, але видихніть ... цього не буде ...


Про тотальний локдаун може мріяти лише ідіот.
Це вимушений крок.

Але сподіватись на цю скорострільну вакцинацію експериментальними бовтанками для emergency use можуть тільки ідіоти в кубі.

* Вже восени такі як ви будуть повзати навколішках і благати ці недолугі уряди зачинити все що можна.

Але це робити треба вже зараз. Точніше ще вчора.


** Я  вакцинувався  інактивованими спліт-вакцинами проти сезоного грипу більше 10 років. Тому велике прохання не тулити ярлики 'антиваксера'.
Думаю пан стільки не вакцинувався


Останнє редагування: 2 серпня 2021 20:52:29 від Людас
   
Але це робити треба вже зараз.
Так, повна блокада Полтави
   
========================
 :facepalm1:


Чомусь згадався Берліоз з ' Мастера і Маргарити '.



Останнє редагування: 2 серпня 2021 21:05:23 від Людас
   
Про тотальний локдаун може мріяти лише ідіот.
Це вимушений крок.

Але сподіватись на цю скорострільну вакцинацію експериментальними бовтанками для emergency use можуть тільки ідіоти в кубі.

* Вже восени такі як ви будуть повзати навколішках і благати ці недолугі уряди зачинити все що можна.

Але це робити треба вже зараз. Точніше ще вчора.


** Я  вакцинувався  інактивованими спліт-вакцинами проти сезоного грипу більше 10 років. Тому велике прохання не тулити ярлики 'антиваксера'.
Думаю пан стільки не вакцинувався

який саме штам пророкуєте на осінь?
   
який саме штам пророкуєте на осінь?

Яка там літера наступна за Дельта?
   
Чомусь згадався Берліоз з ' Мастера і Маргарити '.

мені теж...
   
мені теж...

Що цікаво , навіть, зовнішній образ співпадає.



' ...Приблизительно сорокалетний, маленького роста, темноволос, упитан, лысоватый, аккуратно выбритое лицо'
   
Яка там літера наступна за Дельта?

британці таки сильно деградували коли отаким чином вивчають грецьку абетку...
   
Виходить що коронавірус цілеспрямовано мутує у напрямку ADE?!!!
Куди його штовхають, туди він і мутує.
Вони задовбали вже приписувати властивості живих організмів уламкам життя, якими є віруси.
Мутують *лядь. Так ви ж своїми діями і робите так, щоб відбувались ці зміни.
Тупих на Землі багато, але не всі.
   
Новини з Австралії - ВСІ госпіталізовані є вакцинованими.

https://www.brighteon.com/cadbb773-4e16-4b93-976d-78f32e27db83
   
Це при чому рівень вакцинації в Австралії в районі 15%...

   
Куди його штовхають, туди він і мутує.
Вони задовбали вже приписувати властивості живих організмів уламкам життя, якими є віруси.
Мутують *лядь. Так ви ж своїми діями і робите так, щоб відбувались ці зміни.
Тупих на Землі багато, але не всі.

дякую за уточнення. Авжеж не всім читачам зрозуміло що тотальна вакцинація не просто впливає, а вже визначає напрямок мутації коронавіруса.
   
Новини з Австралії - ВСІ госпіталізовані є вакцинованими.

https://www.brighteon.com/cadbb773-4e16-4b93-976d-78f32e27db83

так це ж точнісенько те про що ми сьогодні балакали!!!
   
шестой главний сімптом
covid toe



не путать с
camel toe  :)

/
   
Це при чому рівень вакцинації в Австралії в районі 15%...

кілька днів тому подивився австралійські новини де прем"єр грозивсі вакцинувати всіх  :X  ну звичайно я не витримав і висловив своє занепокоєння...
Це раніш Бог позбавляв розуму щоб наказати, а тепер - вакцинує.
   
Про тотальний локдаун може мріяти лише ідіот.
Це вимушений крок.

Але сподіватись на цю скорострільну вакцинацію експериментальними бовтанками для emergency use можуть тільки ідіоти в кубі.

* Вже восени такі як ви будуть повзати навколішках і благати ці недолугі уряди зачинити все що можна.

Але це робити треба вже зараз. Точніше ще вчора.


** Я  вакцинувався  інактивованими спліт-вакцинами проти сезоного грипу більше 10 років. Тому велике прохання не тулити ярлики 'антиваксера'.
Думаю пан стільки не вакцинувався

Ага, шведи ж всі тотально вимерли ....  :zrada:
   
=====================
Якби вас ті проблеми менше йїпли! :aggressiv:

Не перекладай з хворої голови на здорову- це саме вашими зусиллями все  рухаєцця до лохдаунів та
поділу людей на правильних та неправильних.


Не, ну нормально ... саме невакциновані почали тут верещати про те, що і вакцинованих потрібно "закрити" ... а потім ще "щоб вас менше йїпли"   ;o 

Л - Логіка   :facepalm1:
   
Украина в ближайшее время будет вынуждена внедрять ограничения для невакцинированных граждан, говорит глава парламентского комитета по вопросам здоровья нации Михаил Радуцкий.

Источник: Радуцкий в Facebook

Детали: По словам Радуцкого, Украина в будущем будет вынуждена вводить ограничения для невакцинированных граждан. Минздрав уже анонсировал, что в случае ухудшения эпидемиологической ситуации работать будут школы, где вакцинировано не менее 80% учителей (в настоящее время привита только половина педагогов от общего количества).

Прямая речь: "По моему мнению, аналогичные ограничения логично ввести для транспортников, предприятий общественного питания и коммерческих или коммунальных структур, сотрудники которых непосредственно контактируют с населением. Больной водитель маршрутки инфицирует никак не меньше людей, чем учитель.

Мы в Украине не говорим об обязательной вакцинации, никто не имеет права заставлять человека прививаться. Но вполне справедливо требовать, чтобы работу, которая предполагает контакт с большим количеством людей, выполняли вакцинированные сотрудники.
   
Еще месяц назад у нас был дефицит препаратов для прививки. Но на позапрошлой неделе мы получили более 2 млн. вакцин, на прошлой неделе более 2.5 млн. Вакцинация открыта для всех желающих. Предприятиям предлагаем подавать заявку, заказывать мобильную бригаду и вакцинировать сотрудников прямо на рабочем месте.

Поэтому теперь каждый решает сам - досуг и полноценная работа или вынуждены ограничения на время очередной волны коронавируса".

Воооот. Мы завезли ширялова и теперь будем вас нагибать на волшебный укольчик. Л - логика.
   
Ага, шведи ж всі тотально вимерли ....  :zrada:


Ні. Тому що замість  карнавалу ідіотів в масках , комендатської години чи заборони прогулянок в парках як 'боротьби' з вірусом застосували дійсно ефективні елементи класичних епідеміологічних заходив. Повна заборона масових здибанок+ заборона пересування груп  ризику

Останнє редагування: 3 серпня 2021 09:42:01 від Людас
   
Ні. Тому що замість  карнавалу ідіотів в масках , комендатської години чи заборони прогулянок в парках як 'боротьби' з вірусом застосували дійсно ефективні елементи класичних епідеміологічних заходив. Повна заборона масових здибанок+ заборона пересування груп  ризику

Щось я не чув щоб шведи кафешки закривали  :shuffle:
   

Щось я не чув щоб шведи кафешки закривали  :shuffle:
І давно кафе то масові заходи?

Зачиняти їх теж ідиотизм. Досить дистанції та антисептиків. А ось концерти, футболи, мітінги то зовсім інша справа



Останнє редагування: 3 серпня 2021 10:40:14 від Людас
   
Ипанутым все неймется. Из-за этих тупорылых антиковидников пандемия не закончится никогда. В среде долбо...пов то и дело возникают мутации. Та жрите. Придуркам только хуже будет.
   
Ипанутым все неймется. Из-за этих тупорылых антиковидников пандемия не закончится никогда. В среде долбо...пов то и дело возникают мутации. Та жрите. Придуркам только хуже будет.

 (tu) Точно. Я бы этих гадских еретиков на кострах сжигал. Чтобы смуту в умах не сеяли.
   
ну давайте победим грипп. А чо? Лехко.
Если бы народ вакцинировался от гриппа - то и победили бы ... Но недоумков больше :((
   
Варто вакціонуватись навіть заради того, щоб крутити дулі упоротим антиваксерам )))
   
І давно кафе то масові заходи?

Зачиняти їх теж ідиотизм. Досить дистанції та антисептиків. А ось концерти, футболи, мітінги то зовсім інша справа

Перечитайте бдлска старт-топік - там мова йде саме про "кабаки й спортзали" - про це і я веду мову ... Про що ведети мову ви - відомо тільки вам :(
   
Що спільного між татальною ковідною вакцинацією і Світовою революцією?
Обидва безглуздя з маніакальною впертістю впроваджуються ліваками.
Зверніть увагу що реалізація йде під тиж самим гаслом порятунку людства від... 100 років тому рятували від капіталізму, тепер рятують від вірусу з китайської лаби. Ну і сам процес йде за участю неосвічених і люмпенізованих прошарків населення, для яких віра у гасла замінює науково обгрунтовані попередження спеців про небезпечність цього екперименту.
Зверніть увагу що вакцинація починалась з обіцянок що вакциновані хворіти не будуть, тепер обіцяють що не всі вакциновані помруть... ну точнісенько як з побудовою комюнізму.
   
Украина в ближайшее время будет вынуждена внедрять ограничения для невакцинированных граждан, говорит глава парламентского комитета по вопросам здоровья нации Михаил Радуцкий.

Источник: Радуцкий в Facebook

Детали: По словам Радуцкого, Украина в будущем будет вынуждена вводить ограничения для невакцинированных граждан. Минздрав уже анонсировал, что в случае ухудшения эпидемиологической ситуации работать будут школы, где вакцинировано не менее 80% учителей (в настоящее время привита только половина педагогов от общего количества).

Прямая речь: "По моему мнению, аналогичные ограничения логично ввести для транспортников, предприятий общественного питания и коммерческих или коммунальных структур, сотрудники которых непосредственно контактируют с населением. Больной водитель маршрутки инфицирует никак не меньше людей, чем учитель.

Мы в Украине не говорим об обязательной вакцинации, никто не имеет права заставлять человека прививаться. Но вполне справедливо требовать, чтобы работу, которая предполагает контакт с большим количеством людей, выполняли вакцинированные ґсотрудники.

Обмеження моїх прав - коштує величезних коштів....
 Кажу відверто - держава порушує мої права -  ну тоді обмежу свої обов'язки.  В будущем...
   
(tu) Точно. Я бы этих гадских еретиков на кострах сжигал. Чтобы смуту в умах не сеяли.
ну к чему эти крайности. никого сжигать не не надо.
просто запрет на пересечение границы в обе стороны
+ запрет на работу в образовании медицине, транспорте, сфере обслуживания, магазинах.
   
ну к чему эти крайности. никого сжигать не не надо.
просто запрет на пересечение границы в обе стороны
+ запрет на работу в образовании медицине, транспорте, сфере обслуживания, магазинах.

Як не кацап, то брехун і тоталітараст.
   
ну к чему эти крайности. никого сжигать не не надо.
просто запрет на пересечение границы в обе стороны
+ запрет на работу в образовании медицине, транспорте, сфере обслуживания, магазинах.

==========================
І ошийник та спеціальна мітка для невакцинованого. :weep:

ПиСи  на підставі ЯКОГО ЗАКОНУ ТАКІ ОБМЕЖЕННЯ??? Процитуй нам його! :X
   
Варто вакціонуватись навіть заради того, щоб крутити дулі упоротим антиваксерам )))
=====================
"На зло мамі відморожу вуха!"(ц) (tu)
Фуй би з вами самими, морозьте, коліцця хоч кожного місяця вакцинами,які
 нічого не гарантують,крім ускладнень,за які ви будете самі й відповідальні,
 але нафуя ви робите так,щоб через ваш йїпанатизм примушували морозити вуха всіх інших??? 8-: 
   
Обмеження моїх прав - коштує величезних коштів....
 Кажу відверто - держава порушує мої права -  ну тоді обмежу свої обов'язки.  В будущем...

================
Якби то воно було так просто  зробити!!! :X
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія