Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попробуем?

Re: Попробуем?

Прошу надати такое право мне, обещаю, буду строг и справедлив
   
Re: Попробуем?

Прошу надати такое право мне, обещаю, буду строг и справедлив
Категорично проти - це вже ні в тин ні в ворота. Охолонеш, розрахуєшся з Рахою, покаєшся - тоді подумаю.
   
Re: Попробуем?

дайте мне кнопку.. я уничтожу по меньшей мере мовну проблему на форуме
   
Re: Попробуем?

дайте мне кнопку.. я уничтожу по меньшей мере мовну проблему на форуме
кнопка= парабеллум?
   
Re: Попробуем?

дайте мне кнопку.. я уничтожу по меньшей мере мовну проблему на форуме

Будеш видаляти всі пости написані українською мовою?
   
Re: Попробуем?

Pravda, навіщо ви надали можливості ахметівській "шістці" Alezka створювати свої гілки та терти всі пости які йому не подобаються?
Його гілки виглядають як "прес-релізи ахметки з ДТЕК" - вичищена "демократія па-данєцкі".
Навіщо це на ФУПі?
Він просто зловживає наданими йому привілеями!
   
Re: Попробуем?

Можно и мне дать право реадактирования
   
Re: Попробуем?

Pravda, лише не Фантамас!  :facepalm:  Робіть шо хочете, викручуйтесь, як можете....
   
Re: Попробуем?

Можно и мне дать право реадактирования

дадуть, але після полового созрєванія
   
Re: Попробуем?

Pravda, лише не Фантамас!  :facepalm:  Робіть шо хочете, викручуйтесь, як можете....

Тебя забыли спросить, грязь
   
Re: Попробуем?

Тебя забыли спросить, грязь
Доведи шо ти джентльмен! Це ж так просто!  :laugh:
   
Re: Попробуем?

прошу закінчити експеримент
   
Re: Попробуем?

прошу закінчити експеримент

Що сталось?
хто тебе обідив? скажи мені, я розберусь
   
Re: Попробуем?

прошу закінчити експеримент
+1
   
Re: Попробуем?

прошу закінчити експеримент
+1
   
Re: Попробуем?

Прошу надати такое право мне, обещаю, буду строг и справедлив /ц/ спорцмен
   
Re: Попробуем?

прошу закінчити експеримент
+1
   
Re: Попробуем?

 costashu, 10 липня 2019 21:47:12    прошу закінчити експеримент

а проанализировать последствия?
   
Re: Попробуем?

costashu, 10 липня 2019 21:47:12    прошу закінчити експеримент

а проанализировать последствия?
наслідки аналізувались рік тому. прогнози збулись із завидною тосчністю.
   
Re: Попробуем?

Тут хоч би теми створювати дозволили, не то що модерувати  :(
   
Re: Попробуем?

costashu, 10 липня 2019 21:47:12    прошу закінчити експеримент

а проанализировать последствия?

Хорошее предложение.  Посмотреть чьи посты в основном удаляли.  Уверен,  что это будет не больше 5 пользователей,  с большим отрывом от остальных.

Есть тут группа товарищей,  которые на ФУПе только для того,  чтобы переводить ветки в срач. Раньше они утягивали вместе с собой в бан и пару других ФУПчеков. Теперь они расстроены,  что срач реже выходит.

Но если посчитают,  что эксперимент надо отменить,  то ОК. Мне на ФУПе хорошо,  что с этой функцией,  что без нее.
   
Re: Попробуем?

Тут хоч би теми створювати дозволили, не то що модерувати  :(
Є розділ в якому в адмінці створють запит, а потім натискаєш на себе доповідь щоб адмін звернув увагу на прохання.
   
Re: Попробуем?

Хорошее предложение.  Посмотреть чьи посты в основном удаляли.  Уверен,  что это будет не больше 5 пользователей,  с большим отрывом от остальных.

Есть тут группа товарищей,  которые на ФУПе только для того,  чтобы переводить ветки в срач. Раньше они утягивали вместе с собой в бан и пару других ФУПчеков. Теперь они расстроены,  что срач реже выходит.

Но если посчитают,  что эксперимент надо отменить,  то ОК. Мне на ФУПе хорошо,  что с этой функцией,  что без нее.
  :gigi:
якшо ніхто незапрінтскрінив - щитай, пропало.
   
Re: Попробуем?

  :gigi:
якшо ніхто незапрінтскрінив - щитай, пропало.

Тут есть один немецкий безработный, который как раз и занимается тем, что собирает скрины постов ФУПчеков  :help:

А если серьезно, то у админов все есть. Ничто в инете нельзя удалить без следов.

Но вообще я не понимаю, какой смысл приходить в ветку для срача (переход на личности,  флуд с некропостингом), а потом когда тебя трут бежать и ныть на весь ФУП, что хулиганы зрения лишают  меня модерируют.

Кто меня трет (есть и такие), я к ним просто не хожу в ветки.  В итоге win-win



   
Re: Попробуем?

Тут есть один немецкий безработный, который как раз и занимается тем, что собирает скрины постов ФУПчеков  :help:

А если серьезно, то у админов все есть. Ничто в инете нельзя удалить без следов.

Но вообще я не понимаю, какой смысл приходить в ветку для срача (переход на личности,  флуд с некропостингом), а потом когда тебя трут бежать и ныть на весь ФУП, что хулиганы зрения лишают  меня модерируют.

Кто меня трет (есть и такие), я к ним просто не хожу в ветки.  В итоге win-win

Видаляєш тільки ти.
Я не знаю навіщо тобі надали право редагувати свої гілки, особливо після 15 років "ахметівської брехні" яку ти тут розповсюджуєш з завидною регулярністю. Один час у "нульові" та на початку правління Янука ти постив таку "фєдєрастичну" херню що дуже легко тягла на 110 ст. КК.
Адміни або мазохісти або не знаю що.
Саме головне в гілочкі де тобі задають "чіткі питання" як то - звідки в ахметки мільярдні статки - ти сциш заходити, й я розумію чому, Олежка. :K
   
Re: Попробуем?

Ничто в инете нельзя удалить без следов.
ще й як можна
   
Re: Попробуем?

ще й як можна

Ну точно не простым del. Было бы интересно посмотреть статистику наиболее удаляемых дописувачив.  Чтобы они проанализировали,  почему с ними никто не хочет общаться.  Хотя скорее всего они просто штабные
   
Re: Попробуем?

Ви що, вирішили мене підставити?  :shuffle:
   
Re: Попробуем?

Ви що, вирішили мене підставити?  :shuffle:
Ви що, вирішили мене підставити?  :shuffle:


Ви що, вирішили мене підставити?  :shuffle:
   
Re: Попробуем?

я наваіть цитувати не можу!  :(  :( :( 
   
Re: Попробуем?

я наваіть цитувати не можу!  :(  :( :( 


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=792150.msg14649838#msg14649838

О ця тема, тут дають заявки, яб запросто натиснув доповідь, адмін тут один, і він просто хверне увагу що є в цій темі таке прохання. Він не часто тут і часто банить чисто по формальному признаку, тому вам немає чого боятись бану.
   
Re: Попробуем?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=792150.msg14649838#msg14649838

О ця тема, тут дають заявки, яб запросто натиснув доповідь, адмін тут один, і він просто хверне увагу що є в цій темі таке прохання. Він не часто тут і часто банить чисто по формальному признаку, тому вам немає чого боятись бану.

почитай его первый пост, (там всего одиннадцать, или чуть больше), судя по первому посту, этому персонажу тут долго не быть, все равно забанят.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1041972.msg22662461#msg22662461

вот, нашла.
   
Re: Попробуем?

Цікаво, я не шукав по користувачу компроматів, не затримається так не затримається, людині просто рішив підказати. Але дехто вже почав шукати ворогів ...  :facepalm1:
   
Re: Попробуем?

Тут есть один немецкий безработный, который как раз и занимается тем, что собирает скрины постов ФУПчеков

Так он больной просто.
   
Re: Попробуем?

+1

+1
   
Re: Попробуем?

Так он больной просто.

Говорят,  что в Германии хорошая медицина.  Врут?
   
Re: Попробуем?

+1
+1
   
Re: Попробуем?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=792150.msg14649838#msg14649838

О ця тема, тут дають заявки, яб запросто натиснув доповідь, адмін тут один, і він просто хверне увагу що є в цій темі таке прохання. Він не часто тут і часто банить чисто по формальному признаку, тому вам немає чого боятись бану.

Нажмакала на"Доповідь" насамунасебе  :facepalm1:
Все!
Досвіданіяусим і не познайомившись.
   
Re: Попробуем?

Адмін був тут в 16 а ви все ще тут ))) Вас не помітили))))
   
Re: Попробуем?

Адмін був тут в 16 а ви все ще тут ))) Вас не помітили))))

Не смішно! ((((
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія