Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

СРСР, 1970-ті

Re: СРСР, 1970-ті

1972-й.
9-й класс.
Во время визита инспектора гороно обнаружилось, что в классе завелась популяция поклонников Битлс. В количестве 6 (шести) персон.
Был вызван участковый для препровождения оных фанатов в парикмахерскую и приведения их внешнего вида в соответствие с "Образцами причесок учащихся", утвержденных Министерством образования.
Но и там мы исхитрились на протест и все подстриглись под 0!
   
Re: СРСР, 1970-ті

б***ь, я про ті часи, коли за освіту потрібно було платити. І хто вас до району буде возити, наприклад в моєму селі це 14 км по бездоріжжю.

Коли платити? ніколи не чула, щоб мої батьки чи кузини чи кузени платили за середню школу.

В район ходили рейсові автобуси між селами. Я такими сама подрожувала багато з батьками у дитинстві.  Дехто працював, завозив-забирав дітей.
   
Re: СРСР, 1970-ті

вы просто все говорите про разное время, ссср сталина, ссср хрущева и ссср брежнева это практически три разных страны,

когда то комсомол был привилегией, мало кого брали это почти как партия была, а при брежневе пошёл охват массовостью , гребли всех

Саме так. Про що я теж написала в одному із постів.
   
Re: СРСР, 1970-ті

Та там глибше покопати.  :D

Що копати? я уже написала, що сестра моєї бабусі (тьотя тата) сиділа у сталінських таборах. Її забрали молодою дівчиною за нібито розкидання упівських листівок. Після смерті Сталіна її випустили, як і сотні тисяч (якщо не мільйони) таких же в"язнів.

Цей факт мав 0 значення для життя моєї бабусі, тата, моєї тьоті та їх дітей. Бо всі розуміли, що натворив Сталін.

Ще були родичі в УПА, але далекі.
   
Re: СРСР, 1970-ті

от не нада писдіти ,хабарництво на зу процвітало
від лікарні по вузи
я навіть знаю людей які в 80тих їздили поступати в вузи в росію бо на зу без грошей не було можливості

Ти тупий чи читати не вмієш?? мій пост саме про це.
   
Re: СРСР, 1970-ті

То це вона хотіла похвалитися, що на Рівненщині жили добре навіть за совка. Бо лише там живуть справжні українці. На відміну від Київщини, де вже якісь попорчені українці живуть в кацапських хатах (далі на схід, на всяких там Полтавщинах, взагалі чисті кацапи гніздяться,мабуть  :D ).
Тому діти упівців,які стали комуністами, - не зрадники, бо в них знак якості стоїть. А інші неякісні, які не проголосували за Порошенка, - зрадники. Така от математично-айтішна незаперечна логіка

Ну ви самі писали, що у вас навіть у 80-х не було телевізорів. Для мене це звучить дико.
   
Re: СРСР, 1970-ті

Мене бісить, коли ці ідіоти розповідають про безкоштовні книжки, навчання, лікування, квартири і інше. Все це було оплачено нашими батьками або нами. Трудову діяльність почав у 1970 р.

Імпліцитно чи як? бо ми за книжки не платили в середній школі.

Так само як в Канаді бесплатна медицина, але це ж не гроші інопланетян, а канадських платників податків.
   
Re: СРСР, 1970-ті

та то всі директори були такі. вони просто виконували вказівки начальства.

А нібито зараз керівники не виконують накази начальства?
   
Re: СРСР, 1970-ті
Ice9192

от не нада писдіти ,хабарництво на зу процвітало
від лікарні по вузи
я навіть знаю людей які в 80тих їздили поступати в вузи в росію бо на зу без грошей не було можливості
Вона не з ЗУ.
Вона з Рівненщини.
   
Re: СРСР, 1970-ті

Вона не з ЗУ.
Вона з Рівненщини.

Рівненщина вважається частиною Західної України і була під Польщею. Цілком бандерівський край, до речі.

   
Re: СРСР, 1970-ті
LSD

1972-й.
9-й класс.
Во время визита инспектора гороно обнаружилось, что в классе завелась популяция поклонников Битлс. В количестве 6 (шести) персон.
Был вызван участковый для препровождения оных фанатов в парикмахерскую и приведения их внешнего вида в соответствие с "Образцами причесок учащихся", утвержденных Министерством образования.
Но и там мы исхитрились на протест и все подстриглись под 0!
:D А штани "кльош" не обрізали?
   
Re: СРСР, 1970-ті
LSD

Коли платити? ніколи не чула, щоб мої батьки чи кузини чи кузени платили за середню школу.

В район ходили рейсові автобуси між селами. Я такими сама подрожувала багато з батьками у дитинстві.  Дехто працював, завозив-забирав дітей.
Якщо не чула, то збав обороти.
   
Re: СРСР, 1970-ті
Ice9192

Рівненщина вважається частиною Західної України і була під Польщею. Цілком бандерівський край, до речі.
Ти помиляєшся
... Відсотків на 50.
   
Re: СРСР, 1970-ті
LSD

Імпліцитно чи як? бо ми за книжки не платили в середній школі.

Так само як в Канаді бесплатна медицина, але це ж не гроші інопланетян, а канадських платників податків.
До чого тут книжки? Ти ще запитай про ковбасу за 2,20, хліб по 16 коп, горілку про 3,62......
   
Re: СРСР, 1970-ті

1972-й.
9-й класс.
Во время визита инспектора гороно обнаружилось, что в классе завелась популяция поклонников Битлс. В количестве 6 (шести) персон.
Был вызван участковый для препровождения оных фанатов в парикмахерскую и приведения их внешнего вида в соответствие с "Образцами причесок учащихся", утвержденных Министерством образования.
Но и там мы исхитрились на протест и все подстриглись под 0!

 :weep:
1987-й
мене на комітеті комсомолу розбирали за те, що слухав хеві метал  :weep:
   
Re: СРСР, 1970-ті

Якщо не чула, то збав обороти.

Сам збав. Тобі вже написали, що в різні періоди було по-різному.
   
Re: СРСР, 1970-ті

:D А штани "кльош" не обрізали?

На вулицях вже ні.
Таке було проти "стиляг", у 60-ті.
А в школі була форма, шкільна.
   
Re: СРСР, 1970-ті

:weep:
1987-й
мене на комітеті комсомолу розбирали за те, що слухав хеві метал  :weep:

А у нас на партах було нашкрябано AC/DC із блискавкою і ніхто нікому нічого не втирав. На дискотеках звучали всі шлягери зарубіжної естради, а у 4 чи 5 класі під час особливого уроку англійської мови ми танцювали під буржуйську пісню Абби Money Money.

1987 рік - це вже після Чорнобиля, перестройка, свобода.  Як можна було взагалі когось розбирати на комітеті комсомолу? у цей час на комсомол всі давно наклали. Вчителі вже в церкви ходили на Паску  :facepalm1:
   
Re: СРСР, 1970-ті

А у нас на партах було нашкрябано AC/DC із блискавкою і ніхто нікому нічого не втирав. На дискотеках звучали всі шлягери зарубіжної естради, а у 4 чи 5 класі під час особливого уроку англійської мови ми танцювали під буржуйську пісню Абби Money Money.

1987 рік - це вже після Чорнобиля, перестройка, свобода.  Як можна було взагалі когось розбирати на комітеті комсомолу? у цей час на комсомол всі давно наклали. Вчителі вже в церкви ходили на Паску  :facepalm1:
у 87- ще ні
Класти, обережно так :) , почали з 88-го
   
Re: СРСР, 1970-ті

:weep:
1987-й
мене на комітеті комсомолу розбирали за те, що слухав хеві метал  :weep:

1987?
Не скрізь, видно, відчувалась горбачовська відлига!

У 1983 у мене було спілкування у райкомі з приводу "Стіни" "Пінк Флойд".
Як же! "Ідеологічна диверсія".
На вечорі старшокласників!
   
Re: СРСР, 1970-ті

у 87- ще ні
Класти, обережно так :) , почали з 88-го

У нас цей комсомол був нікому не потрібний. Записували, але всі розуміли, що фейк.
   
Re: СРСР, 1970-ті

1987?
Не скрізь, видно, відчувалась горбачовська відлига!


У 1983 у мене було спілкування у райкомі з приводу "Стіни" "Пінк Флойд".
Як же! "Ідеологічна диверсія".
На вечорі старшокласників!

у 87-у можна було легально слухати "Черний кофє", "Арію". А от Kiss, AC/DC, Accept та прочії Slayer з Manowar ще вважалися антісовєтчіной  :weep:
   
Re: СРСР, 1970-ті

У нас цей комсомол був нікому не потрібний. Записували, але всі розуміли, що фейк.

без комси було майже нереально поступити до військового училища. та до деяких вузів
   
Re: СРСР, 1970-ті

А яка армія чудова була, перший рік тебе весь рік кожного дня 3.14здили, а на другий рік ти когось постійно 3.14здив.
Потім після армії, кілька років відновлював психіку.
   
Re: СРСР, 1970-ті
LSD

Сам збав. Тобі вже написали, що в різні періоди було по-різному.
Я у ці періоди жив, тому нехай пишуть тобі.
   
Re: СРСР, 1970-ті

Ну ви самі писали, що у вас навіть у 80-х не було телевізорів. Для мене це звучить дико.

Що написала я -

"Дві сестри моєї бабусі жили в різних селах Димерського району. На канікулах я там бувала. Телевізорів не було в обох. Машин не було ні в кого в селах, хіба мотоцикли. В один хутір два рази на тиждень привозили хліб, за іншим треба було ходити до сусіднього села. Середина 70х. Може, десь на Полтавщині було краще, бо там і зараз виглядає краще."

Якось дивно сприймає цифрову інформацію висококваліфікована айтішниця.

А який УДК української кандидатської?  8-)

   
Re: СРСР, 1970-ті
TC

без комси було майже нереально поступити до військового училища. та до деяких вузів

Тогда в комсомол принимали поголовно. Вне комсомола - неблагонадежный человек. Проблемы могли возникнуть в любом ВУЗе. Да и на любом рабочем месте.
   
Re: СРСР, 1970-ті

Тогда в комсомол принимали поголовно. Вне комсомола - неблагонадежный человек. Проблемы могли возникнуть в любом ВУЗе. Да и на любом рабочем месте.

Принимали поголовно, но не всех. У меня в подразделении в каждом новом призыве (5-7 человек) 1 человек, как минимум, был "несоюзная молодёжь". Иногда два-три.
В-основном, "несоюзники" были из республик Ср. Азии.  Из армии уходили, ессно, вээлкасэмятами.
   
Re: СРСР, 1970-ті

Якщо не чула, то збав обороти.

Чул і було. Тільки не рейсові, а шкільні-колгоспні.
В нашому селі вчилися учні з кількох невеликих сіл. Зранку колгоспний ГАЗон-автобус всіх збирав. а після школи розвозив по тих селах
   
Re: СРСР, 1970-ті

Рівненщина вважається частиною Західної України і була під Польщею.

Під Польшею була 20 років, під Рос. Імперією - 200 років
   
Re: СРСР, 1970-ті

Під Польшею була 20 років, під Рос. Імперією - 200 років
і уявіть, 20 років вистачило, щоб вони голосували завжди більш притомніше за сусідів хмельничан і житомирян.
   
Re: СРСР, 1970-ті

і уявіть, 20 років вистачило, щоб вони голосували завжди більш притомніше за сусідів хмельничан і житомирян.
20 років НЕ під більшовиками - це таки важить
   
Re: СРСР, 1970-ті

Коли платити? ніколи не чула, щоб мої батьки чи кузини чи кузени платили за середню школу.
Ты просто молодая-зеленая, мбугога.
В 1940 году вышло постановление СНК СССР «Об установлении платности обучения в старших классах средних школ и в высших учебных заведениях СССР и об изменении порядка назначений стипендий». Согласно этому постановлению, с 1 сентября 1940 года вводилось платное обучение в 8—10 классах средних школ, в техникумах, педагогических училищах, сельскохозяйственны х и других специальных средних заведениях, а также в высших учебных заведениях.

Для учащихся 8-10 классов средних школ, техникумов, педагогических училищ, сельскохозяйственны х и других специальных средних заведений плата составляла от 150 до 200 рублей в год. Обучение в высших учебных заведениях стоило от 300 до 500 рублей в год. Плата за обучение составляла в 1940 году в среднем примерно 10 % от семейного бюджета (при одном работающем), в 1950 году и далее вплоть до отмены оплаты в 1956 — около 5 %.

Решением Совета Народных Комиссаров № 27 от 26 октября 1940 года в СССР была введена общеобязательная плата за обучение для всех учащихся вузов, 8, 9, и 10 классов средних школ, а также техникумов, педагогических училищ, сельскохозяйственны х и других специальных средних заведений. Данное постановление действовало вплоть до его отмены в 1956 году по решению Совета Министров СССР
   
Re: СРСР, 1970-ті
LSD

20 років НЕ під більшовиками - це таки важить
(tu)
   
Re: СРСР, 1970-ті

вони жили в зовсім інших умовах
ми мали 2 польських канали в тб , мали постійні контакти з іноземцями , майже всі мали родичів за кордоном від польщі по америку
там навіть в 91му був глибокий дрімучий совок
село чкалово в якому був колгосп імені чкалова , вулиця чкалова на якій була школа імені чкалова :laugh:
але люди були добрі , памятаю як один мужик в неділю приніс нам дві трилітрові банки домашнього вина
там теж зустрічався з дівчиною місцевою до якої потім приїжджав два рази , але якось не зрослось
Так, ви були вже тоді ближче до Європи. Я 68 р.н. , навчався в Одесі  з хлопцями з Західної Ураїни в тому числі. Так вони вже в 83 році майстрували антенні поля з лижних палок, щоб не тільки слухати, а й БАЧИТИ по ТБ "загнивання капіталізму". Чкалово, то те, що в Новотроїцькому р-ні на кордоні Асканійських степів? То здорове та багате село навіть зараз.
   
Re: СРСР, 1970-ті

Потому шо всем мозги засрать на ЗУ за 40 лет не успели - ещё жили люди, помнящие "за цисаря". А в остальной Украине - пистуц был полный, никто детям/внукам нифейхоа не рассказывал (бо помнили 37) ни за голодомор, ни за репрессии - совкодроч был тотальный.
:good:
   
Re: СРСР, 1970-ті

20 років НЕ під більшовиками - це таки важить
ну так, самий жорсткий каток по нації проїхався в 20-30их роках. декілька післявоєнних років, то вже так, лайт. а потім вже хрущівська відлига.
   
Re: СРСР, 1970-ті

:weep:
1987-й
мене на комітеті комсомолу розбирали за те, що слухав хеві метал  :weep:
79-й! Мене виключили з піонерів!!!! за те, що забив фуй на парад 7-го ноября та поїхав до дядька на свадьбу( через два тижні тихенько повернули піонерську удавку) :tease:
84-й! Ісключили з комсмолу за пройобану комсомольську ксіву ( через рік урочисто прийняли обратно шо б не нарушать показатєлі) :tease:
87-й! (уже в армії, а це,на сєкундочку, ВПС КДБ СРСР)- ісключили з комсомолу за повторно пройобану ксіву- прийняли тихенько через два дні! Бонус- увольнєніє в город шоб сфоткався. Бонус№2- замполіти від ротного до полка получили ТАКИИИИХ пісдофф!!!! за те, що такий кадр вабще до них попав :fuck:
   
Re: СРСР, 1970-ті
TC

79-й! Мене виключили з піонерів!!!! за те, що забив фуй на парад 7-го ноября та поїхав до дядька на свадьбу( через два тижні тихенько повернули піонерську удавку) :tease:
84-й! Ісключили з комсмолу за пройобану комсомольську ксіву ( через рік урочисто прийняли обратно шо б не нарушать показатєлі) :tease:
87-й! (уже в армії, а це,на сєкундочку, ВПС КДБ СРСР)- ісключили з комсомолу за повторно пройобану ксіву- прийняли тихенько через два дні! Бонус- увольнєніє в город шоб сфоткався. Бонус№2- замполіти від ротного до полка получили ТАКИИИИХ пісдофф!!!! за те, що такий кадр вабще до них попав :fuck:

 :laugh:

   
Re: СРСР, 1970-ті

Мой отец родом из села (Одесская область, Саратский район). Летом из его села в пионерские лагеря на 3 недели посменно ездили ВСЕ дети.
обласний центр не село, тыльки харош триндіти.
1 Їздили далеко не всі!!!!!!
2. Про щось типу артеку звичайний піонеер міг тільки мріяти.
3. Максимум якась клоповня типу бараків що повезло то і річка поруч.
так що харош п***а савкадрочери
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія