Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

(tu)
До редактирующих видео в пользу быкующих УДОшников даже не доходит, что то, что они вырезают достаточно рассказывает про то, что на самом деле произошло

+
   
В фейсбуках пишут о связи с Морозом

Зрозуміло що в боксера звязки нехилі. Лише одна миттєва поява в суді депутата, який поручився за честь і гідність боксера говорить про це. Не кожен депутат стане підписуватись в резонансній справі за підозрюваного в навмисному вбивстві.

Так все таки - чим займався той боксер? Хто він по житті? Чим заробляв на те саме життя цей «безробітний»?
   
А можна лінк на це відео?
Дивись с початку
https://m.youtube.com/watch?v=LBMVfaLsMUI
До речі камера повністю показує зону с пішохідним переходом. Тобто те що нам казали , що можна тільки нижче поясу знімати - виявилось брехнею. Менти навмисно зрізали верхню частину
   
Дивись с початку
https://m.youtube.com/watch?v=LBMVfaLsMUI
До речі камера повністю показує зону с пішохідним переходом. Тобто те що нам казали , що можна тільки нижче поясу знімати - виявилось брехнею. Менти навмисно зрізали верхню частину

Подивився відео.

1. Твоє твердження «Менти навмисно зрізали верхню частину» є НЕПРАВДА. Або як ти говориш БРЕХНЯ. Якщо ти уважно глянеш на відео, там у верхній частині відображена цифрова інформація із камери. Тобто верхня частина відео, як стверджуєш ти, не зрізана. На відео повна картинка, там добре видно і верхня, і нижня частина зображення. То просто так камера втановлена. Ну і відео знімали руками вже з монітора, на якому зображення з кількох камер. Тому картинка «плаває».

2. Так, відео не суцільне. Показали основне - коли боксер сам підійшов до автівки, і момент удару. Нічого нового я не побачив. Крім одного - вже чітко видно що боксер сам підійшов до автівки і щось говорив. Це вже точне підтвердження того, що ми вище обговорювали - «боксер догнав автівку на шлафбаумі». І заявив про ДТП. Скоріше всього в дуже грубій формі. Чоловіки вийшли глянути що там сталось.

3. Розповідь свідка подій нічим не суперечить всій інформації яку ми маємо на даний момент. І опосередковано підтверджується показами боксера в суді.
   
Показали основне - коли боксер сам підійшов до автівки, і момент удару
Та канешно, то, что произошло до удара, совсем совсем не важно. Особенно учитывая, что тут в обсуждении уже была версия, что есть свидетельские показания, что быкующий удошник первым толкнул боксера.
   
Твоє твердження «Менти навмисно зрізали верхню частину» є НЕПРАВДА. Або як ти говориш БРЕХНЯ. Якщо ти уважно глянеш на відео, там у верхній частині відображена цифрова інформація із камери
Ти що що-небуть чув про програми редагування відео? Вони якраз без проблем можуть замалювати верхню частину і наліпити туди цифрову інформацію з камери. У 2019 році така релактура - елементарна. Менти вперто не показують повне відео з камери, яка повністю відображає дорогу з зеброю. Тільки маленький фрагмент. Цікаве питання чому?  Хай покажуть,  там все чіто відно.
   
Та канешно, то, что произошло до удара, совсем совсем не важно. Особенно учитывая, что тут в обсуждении уже была версия, что есть свидетельские показания, что быкующий удошник первым толкнул боксера.

Добре, почекаємо повного відео. Тоді повністю все проясниться хто кого перший штовхав чи вдарив. Воно мабуть з‘явиться лише після суду.

А поки що маємо:

- до цього моменту (навіть не знаю як назвати, назву умовно «опоненти») «опоненти» репетували, що боксер ішов собі мирно, а бики-удошніки вискочили з автівки і почали його пресувати. Насправді все було навпаки - боксер догнав автівку на шлафбаумі і почав конфлікт. Це підтверджено на відео.

- я не знаю звідки ви висмоктуєте такі «факти», що «есть свидетельские показания, что быкующий удошник первым толкнул боксера». На відео виступу боксера на суді він ні словом не промовився про те, що його хтось штовхав.
   
- до цього моменту (навіть не знаю як назвати, назву умовно «опоненти») «опоненти» репетували, що боксер ішов собі мирно, а бики-удошніки вискочили з автівки і почали його пресувати. Насправді все було навпаки - боксер догнав автівку на шлафбаумі і почав конфлікт. Це підтверджено на відео.
Якась маячня. Очеретяний зробив зауваженя на відстані більше метра від автівки, розіврнувся і пішов собі назад. На якій підставі вони за ним побігли?
   
То просто так камера втановлена
Так не може бути встановлена камера в принципі. Це камера що слідкує за певною зоною перед будинками.  І вона не може бути обмежена нічим згори  :facepalm:
   
Ти що що-небуть чув про програми редагування відео? Вони якраз без проблем можуть замалювати верхню частину і наліпити туди цифрову інформацію з камери. У 2019 році така релактура - елементарна. Менти вперто не показують повне відео з камери, яка повністю відобрадає дорогу з зеброю. Тільки маленький фрагмент. Цікаве питання чому?  Хай покажуть,  там все чіто відно.

Та ні, про програми редагування відео чув лише ти один.  :)

І, так виглядає, що лише десь чув. Тому що приведене тобою відео НЕ РЕДАГОВАНЕ. Те, що там часові (временные) фрагменти, це вірно. Але відео не піддавалось редагуванню.

Та і навіщо редагувати. Це була б повна дурня. Тому що рано чи пізно з‘явиться повне оригінальне відео, а не перезняте з монітора смартфоном з руки.

І що там можна було редагувати? Що на що там можна було підмінити?
   
Якась маячня. Очеретяний зробив зауваженя на відстані більше метра від автівки, розіврнувся і пішов собі назад. На якій підставі вони за ним побігли?

Він міг сказати: «Я вибачаюсь, але Ви переїхали (ледве не переїхали) мою собачку. Он там. На переході. Це є ДТП. Будьте любязні ознайомитись з місцем дорожно транспортної пригоди.»   :)
   
І, так виглядає, що лише десь чув. Тому що приведене тобою відео НЕ РЕДАГОВАНЕ. Те, що там часові (временные) фрагменти, це вірно. Але відео не піддавалось редагуванню
Звичайно що редактоване. З чого ти вирішив, що ні? Дивись як світло плигає на відео

Я тобі задаю дуже просте питання. Там є камера яка націлена на дорогу і повністю охоплює зону переходу (зебру). Працює ця камера в непреривному режимі і нам показали маленький фрагмент з неї. Так от питання - де повне відео?  Чого його не показують?
   
Він міг сказати: «Я вибачаюсь, але Ви переїхали (ледве не переїхали) мою собачку. Он там. На переході. Це є ДТП. Будьте любязні ознайомитись з місцем дорожно транспортної пригоди.»   :)
Згідно норм ПДР в Україні всі ознайомлення відбуваються після прибуття дорожньої поліціі на місце дтп. Вони ж самі менти, повинні були викликати поліцію і діяти згідно процедурі  :D
   
Звичайно що редактоване. З чого ти вирішив, що ні? Дивись як світло плигає на відео

Я тобі задаю дуже просте питання. Там є камера яка націлена на дорогу і повністю охоплює зону переходу (зебру). Працює ця камера в непреривному режимі і нам показали маленький фрагмент з неї. Так от питання - де повне відео?  Чого його не показують?

А з чого ти вирішив, що відео редаговане? Та ще й «заичайно». А я вирішив що відео не редаговане. І навіть абсолютно в цьому впевнений. :)

Крім того в боксера є адвокати, які відразу піднімуть хайп про фальсифікацію речових доказів. Які (фальсифікації) миттєво розкриє елементарна експертиза. Яку можуть вимагати ті ж адвокати.

Чому так встановлена камера - це запитання до тих, хто встановлював цю камеру. А на до поліції. І тим більше не до мене.

Все відео зараз у слідчих. І мабуть в суді. І як я розумію, не лише це відео.

Чи зараз функцію суду виконує активна громадськість? Якій слідчі ЗОБОВ‘ЯЗАНІ негайно надавати всю інформацію?  :)
   
Згідно норм ПДР в Україні всі ознайомлення відбуваються після прибуття дорожньої поліціі на місце дтп. Вони ж самі менти, повинні були викликати поліцію і діяти згідно процедурі  :D

Тобто, ти стверджуєш, що при ДТП всі учасники повинні залишатись на своїх місцях, не роблячи жодного крока і не покидаючи автівок? Ох і жорсткий протокол. Ще жорсткіший ніж в Америці.  :)

От самі менти і вийшли глянути що там сталось а заоодно і викликати поліцейський патруль. Щоб офіційно оформити ДТП.


Останнє редагування: 10 січня 2019 15:12:13 від Маковій
   
От самі менти і вийшли
Ти тупий чи що? Вони не дорожна поліція :facepalm:
Все що треба було ім зробити, це викликати або дорожню поліцію, якби вони хотіли зафіксувати дтп, або патруль поліціі, якщо вони важали, що їх образили.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ипать...
Друг мента рассказывает, как целый И ещё живой , капитан предлагает бксеру подраться, а Маковей все дурака включает...

Маковей ты видео смотрел?
   
Ти тупий чи що? Вони не дорожна поліція :facepalm:
Все що треба було ім зробити, це викликати або дорожню поліцію, якби вони хотіли зафіксувати дтп, або патруль поліціі, якщо вони важали, що їх образили.

Упс... Мабуть я даремно витрачаю час дискутуючи з бидляком.

Спробую ще трохи. Може мені лише здалось, що А.Сурженко є бидляк. Може А.Сурженко не геть втрачений для суспільства.  :)

Вони дійсно не є дорожня поліція. Вони вийшли з автівки щоб переконатись що ДТП має місце. І якщо ДТП дійсно відбулось, то викликати наряд дорожньої поліції для офіційного оформлення згідно чинного законодавства. Так зрозуміло?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Все стає на місце.Боксер виявився мільйонером- виклав 600 тис не торгуючись. За вбивство смерда-в Україні штраф. Заплатить  вдові тисяч двісті грн, може й не платити-самооборона 100%(див. справу Хімікуса).Нема чого перед мажорами бикувати.
   
Добре, почекаємо повного відео. Тоді повністю все проясниться хто кого перший штовхав чи вдарив. Воно мабуть з‘явиться лише після суду.

А поки що маємо:

- до цього моменту (навіть не знаю як назвати, назву умовно «опоненти») «опоненти» репетували, що боксер ішов собі мирно, а бики-удошніки вискочили з автівки і почали його пресувати. Насправді все було навпаки - боксер догнав автівку на шлафбаумі і почав конфлікт. Це підтверджено на відео.

- я не знаю звідки ви висмоктуєте такі «факти», що «есть свидетельские показания, что быкующий удошник первым толкнул боксера». На відео виступу боксера на суді він ні словом не промовився про те, що його хтось штовхав.
Про смоктание, так это твоя профессия. Смокчешь ты, оправдывая быкующих уродов. Перечитай тему и найдешь, кто это писал. У штабных смокчущих, вроде тебя, тут слуг нет.
Пресовать быков, даже не подойдя к машине на расстояние вытянутой руки, он никак не мог.
   
Ипать...
Друг мента рассказывает, как целый И ещё живой , капитан предлагает бксеру подраться, а Маковей все дурака включает...

Маковей ты видео смотрел?

А можна без дураків? Як правило лише дурні наліво і направо роздають дурнів.

Я відео дивився. Там друг мента розповідає трохи не так. Розповідає, що боксер дуже наполягав на розвиткові конфлікту. І розмахував руками. Вбитий під час «дискусії» ПОГОДИВСЯ помірятись з боксером силами. От тільки треба зняти курточки.

Вічна проблема - хто сильніший, боксер чи борець.

Навіщо вбитий згодився на таке, це запитання не до мене.

Але до чесного єдиноборства справа не дійшла. Боксер раптово вдарив суперника, коли в того були руки в кишенях.

Це ще раз показує безглуздість отих всих популярних понтів «ну давай по чесному один на один». По чесному не буде...
   
Про смоктание, так это твоя профессия. Смокчешь ты, оправдывая быкующих уродов. Перечитай тему и найдешь, кто это писал. У штабных смокчущих, вроде тебя, тут слуг нет.
Пресовать быков, даже не подойдя к машине на расстояние вытянутой руки, он никак не мог.

Зрозуміло. Дискусія не склалась.
   
...Тому що приведене тобою відео НЕ РЕДАГОВАНЕ. Те, що там часові (временные) фрагменти, це вірно. Але відео не піддавалось редагуванню. ...
Специально для специалиста по смоктанию.
1-я и 3-я фраза в насмоктаном тобой прямо противоречат 2-й. Нарезка - это и есть редактирование.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Маковей. Тебя абсолютно не смущает предложение капитана силовго ведомства подраться, чтобы решить кнфликт!?

Ты можешь себе представить, чтобы на твоей нынешней родине, полицейский  в гражданке предложил хулигану драться один на один?
   
Маковей. Тебя абсолютно не смущает предложение капитана силовго ведомства подраться, чтобы решить кнфликт!?

Ты можешь себе представить, чтобы на твоей нынешней родине, полицейский  в гражданке предложил хулигану драться один на один?

Ні, я такого не чув, щоб копи мірялись із хуліганами своєю фізичною підготовкою. Навіть коли копи не при виконанні.

Навіщо капітан на це погодився я не знаю.

   
Вони дійсно не є дорожня поліція. Вони вийшли з автівки щоб переконатись що ДТП має місце. І якщо ДТП дійсно відбулось, то викликати наряд дорожньої поліції для офіційного оформлення згідно чинного законодавства. Так зрозуміло?
А нащо їм в чомусь переконуватися? Вони знаходяться в небезпеці всередені салону. До них підійшов Очеретяний, який за словами товариша загиблого - "був агресивно налаштований і мав намір подратися".  Все, тихенько собі сидять в машині п'ють чай і чекають на прибуття чергової групи поліціі. Це вже зовсім треба не мати розума, щоби виходити до чувака під два метра росту з мастифом , дивитися чи "дтп має місце"  :lol:
   
А нащо їм в чомусь переконуватися? Вони знаходяться в небезпеці всередені салону. До них підійшов Очеретяний, який за словами товариша загиблого - "був агресивно налаштований і мав намір подратися".  Все, тихенько собі сидять в машині п'ють чай і чекають на прибуття чергової групи поліціі. Це вже зовсім треба не мати розума, щоби виходити до чувака під два метра росту з мастифом , дивитися чи "дтп має місце"  :lol:

Особисто я б так і зробив - викликав би і чекав поліцію.

Ну а вони, то вони...  Якщо біля автівки бігають і волають «вихаді, я тя щас і так і єдак...», то відморозитись мабуть вважається зєло западло. Треба виходити. Країна неляканих крутеликів...
   
Особисто я б так і зробив - викликав би і чекав поліцію.

Ну а вони, то вони...  Якщо біля автівки бігають і волають «вихаді, я тя щас і так і єдак...», то відморозитись мабуть вважається зєло западло. Треба виходити. Країна неляканих крутеликів...
Але ж вони професійні охоронці, тобто завжди повинні оцінювати небезпеку. Якщо вони прийняли рішення вискочити і наздоганяти чувака, який "провокував і хотів подратися", більш того той чувак фізично розвинений і має собаку бійцівської породи, то у них був пістолет, згоден?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Не здивуюся, як виявиться, що у друзях Очеретяного той же Крисін. А який депутат за нього вписався?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Навіщо капітан на це погодився я не знаю.

Ви або дурний, або зелений. Капітани, які можуть померти на  вулиці, погоджуються  на бійку коли  вони бидло, та  гопота. Це  той  самий  випадок, коли бидло  померло.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

   
ну от вам відео.
що тепер скажуть відмазувальники вбивці?
   
ну от вам відео.
що тепер скажуть відмазувальники вбивці?
  Тихо отморозятся. Видео не смотрел, но из тех фактов, что были и так понятно, что "хозяин жизни" решил проучитть смердов. Это абсолютно очеаидно 1 что таксу без поводка ночью заметить практически невозможно 2 боксер вернулся и привязал собаку.  Итого боксер шел с намерением физически проучить. А учитывая силу удара боксера, это фактически предумышленное  убийство. Но учитывая его связи и как легко он достал сумму залога его не посадят. Полиняет на деньги только.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

тупо вбив. дій, які б погрожували його життю на відео нема.
бий першим, фредді! ото і вся філософія роздратованої та неврівноваженої людини.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

скажений, треба усипляти
   
ну от вам відео.
що тепер скажуть відмазувальники вбивці?

...на відєо видно шо 1. сабачнік тримає витянуту перед собою руку і нікого не бьёт.. 2. удошнік ту руку рєско відбиває...
 
 3. сабачнік дєлаєт шаг впєрёд і бьёт
   
Де мразота яка виправдовувала вбивцю? Ау.
   
...на відєо видно шо 1. сабачнік тримає витянуту перед собою руку і нікого не бьёт.. 2. удошнік ту руку рєско відбиває...
 
 3. сабачнік дєлаєт шаг впєрёд і бьёт

Ох ти і брихун Де він там "різко" відбиває ? ніякого різко там нема.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ох ти і брихун Де він там "різко" відбиває ? ніякого різко там нема.

Відштовхнув убік.
А чого той руку виставив в обличчя?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Відштовхнув убік.
А чого той руку виставив в обличчя?

це прийом такий
імітація нападу на себе
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія