Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жахи офіційної медицини

Жахи офіційної медицини

Умерла, отказали почки через неделю, нестарая еще, только на пенсию вышла.

На жаль, немає статистики, від якої саме медицини (народної або "офіційної") вмирає більше людей,
хоча і так не складно здогадатися, тим більше по ТБ часто показують,
як то діти, то дорослі помирають у лікарнях від тупості медиків, ось наприклад:







   
Re: Жахи офіційної медицини

Якщо умови підходять, то вони отримують потрібний результат, але якщо умови не відповідають, то результат буде катастрофічний



Народна медицина і сучасна медицина, це як алхімія і сучасна хімія




   
Re: Жахи офіційної медицини

Прокуратура Киевской области направила в суд обвинительный акт в отношении хирурга, из-за непрофессиональных действий которого скончался пациент

https://kyiv.комментарии/news/2017/03/27/224606.html

Об этом сообщили в пресс-службе прокуратуры Киева.
Как отметили в ведомстве, хирург во время обследования пациента не провел все необходимые диагностические процедуры, в результате чего уже через неделю после обращения к врачу мужчина скончался.
Действия хирурга квалифицированы по ч. 1 ст. 140 (ненадлежащее исполнение профессиональных обязанностей медицинским или фармацевтическим работником) Уголовного кодекса Украины.
Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до 5 лет, или исправительные работы на срок до 2 лет, или ограничение свободы на срок до 2 лет, или лишения свободы на тот же срок.
   
Re: Жахи офіційної медицини

Врач Витовской (Жовтневой) ЦРБ предстанет перед судом: его обвиняют в ненадлежащем исполнении проф-обязанностей

http://korabelov.info/2017/07/49751

«Прокуратура направила в суд обвинительный акт в отношении врача, по вине которого молодая женщина стала инвалидом», — сообщили правоохранители.

_____

Ps: І таких повідомлень можна знайти десятки, якщо не сотні.
   
Re: Жахи офіційної медицини

Врач Витовской (Жовтневой) ЦРБ предстанет перед судом: его обвиняют в ненадлежащем исполнении проф-обязанностей

http://korabelov.info/2017/07/49751

«Прокуратура направила в суд обвинительный акт в отношении врача, по вине которого молодая женщина стала инвалидом», — сообщили правоохранители.

_____

Ps: І таких повідомлень можна знайти десятки, якщо не сотні.

 :facepalm1:

Всі ці повідомлення не мають ніякого відношення до медицини як такої, це все максимум недбалість.
   
Re: Жахи офіційної медицини

Всі ці повідомлення не мають ніякого відношення до медицини як такої, це все максимум недбалість.

Медицина в якій працюють медики, з-за яких гинуть діти, типу не винна, це все "максимум недбалість".  :facepalm1:
   
Re: Жахи офіційної медицини

У Львові в пологовому померла дитина: проводять розслідування

http://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_v_pologovomu_pomerla_dytyna_provodyat_rozsliduvannya_241396.html

Станом на зараз з’ясовують причину смерті дитини у пологовому відділенні 3-ї комунальної міської лікарні, що на вул. Рапопорта, 8. У лікарні повідомили, що проводиться службове розслідування та очікують висновків судово-медичної експертизи, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як зазначив головний лікар 3-ї комунальної міської лікарні Вадим Олійник, відкрите провадження, створена комісія, яка аналізує всю медичну документацію, як надавалася допомога  і якою була  причина, що у плода в утробі матері зупинилося серце.
Нагадаємо, про смерть дитини повідомили родичі і близькі породілі у мережі Варта1 на Фейсбук.

Олена Стельмах:

Максимальний репост!!!Дітовбивця!!!
У моєі подруги трагедія ,горе!! В неі в утробі вбили, бо інакше це не можна назвати , дитину. Вбили просто з недбайливості, непрофісіоналізму, байдужості, що неможливо для лікаря, тимпаче нібито "хорошого" лікаря, про яку є багато схвальних відгуків, але можливо породіллям просто пощастило! Це лікар з Рапопорта -Колодій Оксана Іванівна.
Вагітність у Тані протікала добре, без ускладнень, і вела вагітність та сама лікар Колодій. Термін ставили на 25 вересня, і в ці дні вона знаходилась в патологіі під наглядом цієі лікарки. В суботу 1 жовтня узд показало маловоддя, і густі води.Самі уздисти говорили що потрібно вже народжувати.Схваток не було, і ніби щось відчуваючи Таня просила лікаря простимулювати іі, на що чула : " Ще не час,сама народиш". Ввечері 3 жовтня у Тані почались схватки.Вона звернулась до Колодій,та оглянула іі на кріслі,і сказала що матка туга, ще чекаемо, і дала випити таблетку. Таня послухалась лікаря , якому довіряла, і схватки припинились.Цього ж вечора Колодій була черговим лікарем.Дівчат, які народжували в цей вечір було багато, можливо й тому лікар відмахнулась від Тані.

Зранку 3 жовтня Таня відчула болі внизу живота, і у неі почало кровити. Вона позвонила лікарці, щоб повідомити про свій стан.Колодій ій відповіла що в родзалі, і зараз занята, щоб Таня іі чекала. Чому досвідчена лікар не передала вагітну іншому лікарю незрозуміло. Але Таня не стала чекати і сама пішла на КТГ (перевірити серцебиття плоду), де ій повідомили , що в дитини немає серцебиття.Що було з нею і іі сімєю, я небуду описувати, ви ітак все розумієте. Але і на цьому це страхіття не закінчилось, бо діставати дитинку лікарі вирішили через 2 дні.Тобто Тані треба було провести ночі з мертвою дитиною. Ніхто тоді й не думав,що може початись інтоксикація у мами, неговорячи вже про іі моральний стан. І тільки коли рідні підключили впливових знайомих, дитинку дістали шляхом стимуляціі вже 4 жовтня зранку. Це дівчинка 3800, 56 см, в якоі просто забрали життя.
Але й зараз лікар Колодій продовжує працювати, приймає роди і може скалічити ще чиісь долі. Вважаємо, що такому лікарю не можна довіряти життя мами і дитини, і якщо не відправити за грати, то хоча б звільнити без права відновлення. Це найменше , на що вона заслуговує.
Дівчинку батькам вже не повернути, але хочемо справедливості, і винні повинні понести покарання.
   
Re: Жахи офіційної медицини

Доповнення від батька Тетяни до посту Олени Стельмах про Дітовбивцю

Я батько Татяни.

Дякую тобі Оленко за те, що ти наважилась написати цю статтю. Все що ти написала - це правда, мою онучку вбили. Я не буду описувати ситуацію з точки зору медицини, я хочу щоб люди, чиновники які будуть вирішувати долю цієї лікарки, прочитали це.
Я незнаю чому донька вибрала цей пологовий будинок. Вона сама медик, працює фельдшером на швидкій допомозі, має акушерську спеціальність. Один раз сама приймала пологи по виклику, у квартирі пацієнтки. Вона впевнена, що жінки мають народжувати самі, лікарі лише мають їм в цьому допомогти. Поступила вона в пологовий будинок "на Джамбула" 30 вересня.
По результатам УЗД було виявлено згущення вод та маловоддя і лікарка УЗДистка сказала вже час народжувати, що не варто тягнути. Ти більше термін пологів настав ще 26 вересня. На це її лікарка Колодій відповіла, що ще не час і все в нормі - так має бути, на УЗД не можуть побачити маловоддя. Майже такі самі відповіді були на різні запитання доньки до 3 жовтня. Сказала, що в понеділок буде професорський обхід і тоді будемо вирішувати. Під час обходу Колодій сказала професору, що в Тані ще тиждень часу, професор "ткнув" пальцем в живіт і вони вийшли. В той день я перший раз за 9 місяців почув як моя дитина плаче. Ми почали обздвонювати знайомих лікарів. Відповіть у всіх була одна - або вона дурна, або вона тягне час щоб кесерити, бо це дорожче. Сказали терміново їхати до лікарки і вирішувати що робити.

В 22:00 ми з дружиною вирішили їхати в пологовий будинок але дочка сказала, що сама підійде до неї і буде вимагати пояснень. В той вечір її лікарка була черговою. Вже вночі подзвонила Таня і сказала що болі в животі посилились і що Оксана Іванівна порадила добре виспатись, бо в ночі народжувати гірше, а зранку будемо вирішувати що робити, дала обезболююче та таблетку "гінепрал", яка виявилась препаратом, що пригнічує пологову діяльність. Сказала щоб лягала спати та пішла. Зранку дочка почала відчувати, що дитина поводить себе не як зажди, подзвонила до Колодій, на що Колодій відповіла, що вона зайнята і вона про неї не забула. Таня не стала її чекати і побігла до іншого лікаря, який зробив КТГ і сказав що немає серцебиття.
4 жовтня я був на роботі і коли побачив що дзвонить донька, я подумав що нарешті все закінчилось і в мене народилася онучка. Але те що я почув, я не забуду до кінця свого життя. Це був несамовитий вий: Тату, вони вбили мою дитину, приїдь і вбий їх! Описати мої відчуття? Думаю, не треба. Коли я приїхав і побачив свою донечку, я подумав, що може вона помилилась. Вона сиділа на ліжку, тримала животик і мовчала. Так з мертвою дитиною вона проходила майже добу. Описати її відчуття? Посеред вою та плачу нашої сім'ї, зі ступору вивів візглявий голос "лікарки" Колодій: що ви всі від мене хочете, причому тут я?
Бог їй суддя, але суд Божий буде колись. Напевно я поганий християнин.

Я не прощу! Я не прощу біль нашої сім'ї, моєї дружини, яка три доби не відходила від нашої дитини, яка була присутня при пологах і перша побачила нашу онучку, вимазану зеленою жижою, бо в животі небуло ні каплі вологи, а потім обнявшись ридала разом з завідуючим відділення, який приймав пологи. За пекло, яке я пережив виносячи з моргу в труні свою онучку, не ембріон, а пухленьку дівчинку 3 кг. 800 гр., 57 см. одягнену в малюсеньке біле платтячко, в те саме, в якому ми мали зустріти на виході з пологового будинку. Як клав в труну м'яку іграшку, яку просила покласти моя донька. За ридання мого сина, сльози якого я бачив ще в дитинстві. Мою внучку звали Поліна Стронціцька.

Я дуже вдячний людям які відгукнулись на наше горе, слідчій, яка одразу відреагувала на мою заяву, тендітній дівчині - журналісту телеканалу ZIK Мар'яні Гайдучик, яка плакала, коли я розповідав свою історію, завідуючому відділенням Улашину Олександру Борисовичу та іншим лікарям, які опікуються Тетяною. Не буду дякувати "лікарю" Колодій О. І. , яка вчора прийшла в палату до моєї доньки не вибачитись, а просити щоб ми нарешті відчепились від неї, бо вона може сісти в тюрьму, а в неї двоє дітей.
Не буду дякувати чиновникам міського департаменту охорони здоров'я, які на моє питання, як вони відреагували на смерть моєї онучки та ще 23 дітей які померли за останній час в цьому пологовому будинку, чиновник сказав, що він не в курсі про це, що заяв до них ніяких не поступало. Я напишу заяву, нехай я буду першим. Таким як вони, я хочу побажати здоров'я їм та їхнім дітям і щоб ніхто з них ніколи не почув: "Татку, приїдь до мене, вони вбили мою дитину".
   
Re: Жахи офіційної медицини

Черкащанка судитиметься з лікарями через втрату дитини на 9-му місяці вагітності

http://pro-vincia.com.ua/novini/news_podyi/8124-cherkaschanka-suditimetsya-z-lkaryami-cherez-vtratu-ditini-na-9-mu-msyac-vagtnost.html

Жителька Черкас 30-річна Олена Гагосова звинувачує місцевих лікарів у халатності, і що їхня бездіяльність спричинила втрату доношеної дитини.
Восени 2012 року жінка завагітніла і стала на облік у лікаря на вул. Конєва у Черкасах. Це була не перша її вагітність. Нині має двох дочок. Останні пологи були 11 років тому.
"Знову почалися аналізи, УЗД, таблетки, токсикоз..., - говорить Олена Гагосова. - На 29 тижні УЗД показувало, що у мене здорова красива дівчинка, з уже практично розвиненими легенями. Лікарі сказали обстежуватися вже на 37-38 тижнях. Коли я пішла на УЗД, то воно показало трикратне туге обвивання пуповиною навколо шиї. Дитина страждала - у серці йшла аритмія і на голові надулася артерія. Біопрофіль дитини був 6 балів із 10".
Черкащанці порадили негайно робити "кесареве", аби врятувати дитину.
"Я відразу зателефонувала дільничному лікарю. Він сказав, щоб я дуже швидко їхала в лікарню і лягала у стаціонар. У лікарні довелося годину просидіти на лавці під приймальним відділенням. Пояснили, що медсестра дуже зайнята виписуванням немовлят, оскільки вона одна. Це була п'ятниця перед святами (Трійця). Я дуже переживала за стан дитини. Мене поклали у відділення патології вагітних. Лікарів я практично не бачила у відділенні, була лише одна літня жінка, яка і виявилася моїм лікарем", - розповіла жінка.

У результаті їй відмовилися робити терміновий кесарів розтин, натомість призначили крапельниці.
"У вівторок (після свят - ред.) будуть лікарі, вони вирішать, що робити далі", - сказала мені лікар. І мені прописали крапельниці з пентоксифіліном, який, як написано в інструкції, протипоказаний при вагітності. Але за три дні дитині стало краще. У вівторок УЗД показало, що біопрофіль 10 балів, аритмія серця пройшла, артерія на голові прийшла у нормальний стан. Проте трикратне туге обвиття у дитини залишалося. Лікар сказала, що показань до кесаревого вже немає. Це був вівторок, а в неділю пологовий будинок закривався, і всіх намагалися виписати", - пояснила Олена.
Вона запитала, чи має теж виписуватися. Лікар відповіла, що можна виписуватися, але змусила у картці за зразком написати, що "на виписці жінка наполягає".

"Зі спокійним серцем я пішла додому, радіючи, що дитині стало краще. Це був вівторок. А у п'ятницю дитина затріпотіла всередині мене, брикнула ногами і затихла. Я викликала "швидку" і сказала, що не чую ворушінь. Мене повезли на це ж Конєва і почали слухати серцебиття дитини. Пішли на УЗД, лікар сказав, що серце дитини зупинилося і вона померла", - пригадує жінка.
Її поклали у відділення на першому поверсі і сказали чекати до ранку, поки прийде головлікар і вирішить, що робити.
"Це було жахливо, я всю ніч не спала. Вранці прийшов головлікар, оглянув мене і пішов. Сказали чекати, доки сама не почну народжувати. Моя мама заплакала. Вона боялася, щоб і зі мною нічого не трапилося. Мені теж стало страшно. Я ридала і просила прибрати з мене мертву дитину, яка вже спливла і дуже тиснула мені під ребра", - з сумом пригадує потерпіла.
За її словами, лікар не хотів, щоб на його зміні щось трапилося. Однак другий черговий лікар сказав, що, мовляв, скільки ж можна чекати і стимулював пологи. Вони тривали 6 годин.

"Як тільки дитина народилася, мені відразу підсунули підписувати папери, у пологовому залі. Змусили дивитися на мертву дитину і писати, що я згодна з тим, що вона народилася мертвою. Дівчинка була така гарненька, ротик був відкритий... Акушерка з жахом сказала, що навіть їй моторошно, а як воно нам - навіть не уявляє", - каже Олена.
Після пологів дитину відправили на експертизу.

"Після всього цього жаху я звернулася до дільничного лікаря з питанням - невже нічого не можна було зробити? Чому мене вчасно не "прокесарили"?, - говорить жінка. - "Кесареве - це ж операція! - відповів він. - А раптом би з тобою щось трапилося".

А я запитала - а що, так нічого не сталося?.."

Зараз черкащанка консультується з юристами і збирається писати заяву в прокуратуру на лікарів за халатність.
"Лікар сказав мені, що це все через те, що зараз навколо кесаревого розтину якісь мутки. Це пов'язано з ухваленням якихось законів, що, мовляв, дуже багато кесаревих роблять", - додала жінка.

   
Re: Жахи офіційної медицини

У Маріуполі дворічна дитина померла в кріслі стоматолога

В Маріуполі під час відвідин стоматолога померла дитина віком 2,5 року. Про це повідомила прес-служба прокуратури Донецької області.

За попередньою інформацією, батько привів хлопчика у приватну клініку, де лікар після огляду вирішив поводити процедури під загальним наркозом. Однак незабаром дитині стало погано. Фахівцям клініки і викликаної швидкої не вдалося реанімувати його на місці. Лікарі клініки, куди госпіталізували дитину, лише констатували її смерть.



   
Re: Жахи офіційної медицини

У Києві судитимуть лікаря-гінеколога, з вини якого померла новонароджена дитина

http://k-z.com.ua/kievskie-novosti/27366-u-kievi-suditimut-likarya-ginekologa-z-vini-yakogo-pomerla-novonarodzhena-ditina

Прокуратура Дарницького району скерувала до суду обвинувальний акт стосовно столичного акушера-гінеколога, яка під час проведення пологів припустилася медичної помилки, що спричинила смерть новонародженої дитини. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Дарницького району міста Києва.

Трагічний випадок стався у жовтні 2010 року в одній зі столичних лікарень.

Досудовим слідством встановлено, що під час проведення загального огляду 27-річної породіллі акушер-гінеколог не врахувала рідкісну фізіологічну особливість пацієнтки та замість призначення операції з кесаревого розтину прийняла рішення про проведення пологів природнім шляхом. Внаслідок цього новонароджена дитина отримала пологову черепно-мозкову травму, від якої померла через 14 днів.

За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження та призначено комплексну судово-медичну експертизу, яка підтвердила причинно-наслідковий зв'язок між діями медика та смертю немовляти.

У подальшому лікарю було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.140 КК України – неналежне виконання своїх професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки.

Наразі матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом прокуратурою Дарницького району скеровані до суду для розгляду по суті.
   
Re: Жахи офіційної медицини

У тернопільській лікарні після пологів померла дитина. Батьки звинувачують лікарів

http://zz.te.ua/u-ternopilskij-likarni-pislya-polohiv-pomerla-dytyna-batky-zvynuvachuyut-likariv/

У Тернопільській міській лікарні №2 всього за кілька годин після народження померла щойно народжена Богданна.
Батьки переконані – це сталося через халатність лікарів, які одразу після смерті немовляти виривали «непотрібні» сторінки з медкартки на очах у рідних, щоб приховати своє професійне недбальство. Про це пише інтернет-видання Тернополяни.
У подружжя Романа та Надії Грицишин після пологів у Перинатальному центрі Тернопільської міської лікарні №2 померла донька. Батьки, які втратили немовля, переконані, що трагедія трапилася через халатність лікарів, та що їхню дитину можна було врятувати, якби вчасно зробили кесарів розтин.
У свою чергу, лікарі чомусь хаотично почали виривати сторінки у медкарті на очах у рідних. На думку людей, вони намагалися таким чином приховати професійне недбальство. Одразу після смерті медики стверджували, що  причиною смерті стала серцева патологія. Хоча, протягом дев’яти місяців вагітності жінки, жодних відхилень не було виявлено.
Ще у минулий вівторок, 6 червня, Надія здала всі аналізи, результати яких підтвердили – з дитиною все гаразд. Протягом вагітності жінка зробила більше 10 УЗД, в різних клініках, на яких не було виявлено жодних відхилень плоду. Це перша вагітність жінки.

«За направленням, у вівторок мене положили в Перинатальний центр, бо того вимагали терміни – йшла 41 неділя моє вагітності і лікарі говорили, що треба родити,» – розповіла матрі покійного немовляти Надія.
Жінці запропонували застосувати ламінарії, для стимуляції пологів. «Спочатку я підписала відмову і наполягала на кесаревому ростині та згодом, мене таки вмовили і запевнили: «У понеділок поїдеш додому із здоровою дитинкою» – каже жінка.
Рідні Надії Грицишин розповідають, що 8 червня, близько 14:00, акушер-гінеколог розпочала введення ламінарії та їй завадила заввідділу. «Вона влетіла, посадила мене на крісло і почала «оглядати», гірше, ніж корову, що в мене аж кров пішла». Згодом лікарі таки розпочали стимуляцію,» – з жахом пригадує Надія Грицишин.

Так як в жінки були сильні болі лікарі викликали анестезіолога, аби ввести епідуральну анестезію, далі зі слів жінки: «Мені було дуже боляче, я крутилася і кричала, а він (Філімонов, авт.) скрутив мене і сказав: «Закрий рот, не скавули».
9 червня, близько 14:00 ще ненародженій дитині робили КТГ, а у жінки піднімався тиск. Породілля каже: «Я бачила, що щось не так, чула, як вони перешіптувались: «…без кесарового не обійдеться»». Після того лікар вийшла на коридор і сказала завідуючій, що показники погані, на що та відповіла: «Чого ти панікуєш. Вона сама вродить». Я говорила, що погано себе почуваю. Мене боліло серце, давило у грудях, було важко дихати, та мені відповідали, що то все паніка, то нормально.»
Згодом жінка повідомила анестезіолога про те, що її щось пече в середні, а у відповідь почула: «Я тобі в середину нічого не пхав, хіба то твій чоловік пхав. Шо ти мені голову крутиш.» Після чого лікар пішов, проігнорувавши скаргу жінки.
Після анестезії матка все ще не розширювалася. Завідуюча знову почала стимулювати матку власноруч, після чого вийшли води коричневого кольору. Надія розповідає: «Я дуже злякалася, бо спочатку мені взагалі сказали, що води пропали і їх не було. Коли я ходила на УЗД – показники були ідеальними, а тут таке. Коли я запитала, чому такий колір, вона відповіла: «Закрий писок і роби своє діло. Менше коментарів».

Протягом двох годин жінка наполягала на кесаревому ростині та лікарі й далі говорили, що немає показників для цього.
О 17-ій годині показники КТГ були невтішними. Серце немовля сповільнювалося. Тоді лікарі прийняли рішення кесарити жінку, бо матка далі не розширювалася, а стан дитини погіршувався. Та потрібен був дозвіл завідділенням, котра не підносила слухавку, а потім просила фото результатів КТГ, перш ніж почати операцію.  Не стримуючи сліз Надія говорить: «Я ж просила їх, благала. Чому вони не зробили цього раніше? Можливо, все б закінчилося добре.»
Жінку забрали в реанімацію та провели кесарів ростин. О 17:58 народилася дівчинка, з вагою 3, 200 кг та ростом 51 сантиметр – абсолютна норма для 41 тижня.

Роман батько померлої дитини розповідає: «Після того як жінку кесарили, дитинку одразу забрали до реанімації, коли я пришов, з нею все було гаразд та вже через пів години почала синіти. Її підключили до апарату штучного дихання і пояснили, що в легенях чомусь кров».

Її підключили до апарату в критичному стані. Чоловіку не дозволили залишитися на ніч і він поїхав додому. 10 червня близько 6 ранку Романа повідомили, що стан дитина в критичному стані. Дівчинку охрестили і о 8:25 лікарі повідомили про смерть.
Мати породіллі Ольга розповідає: «Я стояла в коридорі і почула з кабінету голос нашого лікаря. Та сказала: «Історія в мене. Добре, я зараз», – після чого жінка почула, як рветься папір. Я зайшла і запитала, навіщо вона рвала, та відповіді не почула. Після того як лікар вийшла, я схопила сміттєвий мішок і побігла на вулицю, де була поліція. Там, ми разом знайшли сторінки з медкартки моє дочки. Що не треба вирвали та порвали. Через годину у лікарки з’явилася вже нова картка».
Стосовно факту порушено кримінальне провадження та ведеться розслідування. 11 червня дитину направили до психоневрологічної лікарні для проведення судмедекспертизи та встановлення причини смерті.
P.S.: Перед самою публікацією рідні надали довідку про смерть маленької Богданни Грицишин, де чітко вказано, що причиною смерті є зовсім не проблеми з серцем.
   
Re: Жахи офіційної медицини

#ДЯКУЮДАНКОВУ. У ЛЬВОВІ СУДЯТЬ ВІДОМОГО ЛІКАРЯ

http://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_tryvaie_sud_nad_zaviduvachem_pologovogo_viddilennya_82076.html

Галицький районний суд висунув обвинувачення у причетності до смерті дитини 2,5 роки тому Олегу Данкову – завідувачу поголовим відділенням комунальної 3-ї міської клінічної лікарні Львова. Лікарю, якого підозрюють у неналежному виконанні професійних обов’язків, суд обрав запобіжний захід.

Розслідування смертельного випадку у пологовому будинку на вул. Раппопорта у Львові тривало 2,5 роки. 10-го листопада відбувся суд, на якому лікарю висунули звинувачення в присутності батька померлої дівчинки Остапа Пудляка та інших родин, які втратили малят у цьому пологовому, - інформував IA ZIK.

Суддя Катерина Котельва відхилила пропозиції прокуратури та слідства відсторонити Олега Данкова від посади та обрати у якості запобіжного заходу домашній арешт, аргументуючи це недостатністю доказів слідства та тим, що упродовж 2-х років підозрюваний працював без порушень та не перешкоджав слідству. Таким чином, суд обрав «особисте зобов’язання» як запобіжний захід, висунув завідувачу пологовим відділенням вимогу прибувати до слідчого та не покидати межі Львова без згоди слідства.

У коментарі для Tvoemisto.tv Остап Пудляк, батько дитини, яка померла 2,5 роки тому, пояснив: "Я подавав клопотання, щоб суд дозволив журналістам не тільки бути присутніми в залі, а й знімати фіксованими камерами. Однак суддя вимагала, щоб журналісти і родини потерпілих покинули приміщення суду, обгрунтувавши це необхідністю не допустити розголошення конфіденційної інформації про підозрюваного. Я був присутній усе слухання й можу сказати, що на ухвалі суддя повторила все сказане, тому ситуація виглядає дивно". Також Остап Пудляк наголосив: "Рішення судді про міру запобіжного заходу оскарженню не підлягає, очевидно, вона мала підстави для прийняття саме такого рішення. Подання апеляційної скарги - прерогатива прокуратури, я ж інформації щодо цього не маю". Свою мотивацію потерпілий батько прокоментував: "Я бачу, що в соцмережах це все називають жагою помсти й крові. У душі я не тримаю образи на лікарів, причетних, на мою думку, до смерті моєї дитини. Як би я не старався, що би не робив, дитину повернути не зможу ніяк. Однак, сподіваюся, мої дії вплинуть на те, щоб поняття смертності через недбалість, халантність, некомпетентність чи недостатню увагу лікарів зменшилось, а то й зникло".

Тим часом у соцмережі створили флешмоб на підтримку лікаря Олега Данкова - #дякуюданков. Жінки, які народжували у пологовому будинку на вул. Раппопорта, викладають на сторінці у Facebook фотографії своїх дітей та висловлюють вдячність завідувачу відділення за допомогу у складних випадках.  Крім того, вчора, 16-го листопада, організатори прийняли рішення  "надіслати документ під назвою "Заява" від кожного бажаючого долучитися та підтримати лікаря, на адреси голів ЛОДА, ЛМР, Прокуратури м. Львова та Управління Поліції".

"Я щиро поважаю думку кожного, якщо вона є конструктивна, не маніпулятивна і доречна. Я радію за кожного, у кого народилося щасливе і здорове дитя. Я маю зараз доньку, яку обіймаю щовечора, і раджу це робити всім, бо інколи буває, що обіймати лишається тільки світлину", - пояснив свою позицію щодо флешмобів у соцмережах Остап Пудляк.

   
Re: Жахи офіційної медицини

Лікар, якого звинувачують у смерті дитини, надалі лікуватиме людей

http://radiotrek.rv.ua/news/likar_yakogo_zvynuvachuyut_u_zagybeli_dytyny_nadali_likuvatyme_lyudey_217850.html

Так вирішив суд

Завідувача відділенням планової хірургії рівненської дитячої обллікарні Костянтина Думановського поновили на посаді.

Нагадаємо, що 1,5 роки тому 5-річний Микола Антонюк помер від невідомої хвороби. Рідні кажуть, що за наказом Думановського дитині не надали належної допомоги. Протягом ночі хлопчик помер.
Сьогодні Рівненський міський суд частково задовольнив позовні заяви Думановського, який хоче поновитися на посаді, а отже скандальний лікар і надалі працюватиме в дитячій лікарні. Про це повідомляє рівненська правозахисниця Ліана Диновська на своїй сторінці у ФБ.

   
Re: Жахи офіційної медицини

У Львові мами розповіли, як через байдужість лікарів втратили дітей

http://leopolis.news/u-lvovi-mamy-rozpovily-yak-cherez-bajzhuzhist-likariv-vtratyly-ditej/

Під стінами Львівської обласної державної відбувся пікет, участь у якому взяли жінки, які не задоволені роботою пологових будинків у місті.

Під стінами адміністрації учасники акції протесту запалили лампадки на пам’ять про дітей, які загинули в пологових будинках, повідомляє кореспондент Leopolis.news.



Учасники пікету тримали у руках плакати із написами:

«Скільки ще треба смертей, щоб нас почули?», «Пологи – лотерея ціною в життя», «Наші діти мають право на життя», «Колодій – лікар-вбивця», «Колодій. Відсторонити від роботи», «У кожного лікаря – свій цвинтар. Жахливо, коли цвинтар дитячий»...

Пікетувальники вимагали швидкого та якісного розслідування справи Тетяни Стронціцької, дитина якої загинула в утробі, а також неупередженої перевірки всіх пологових будинків у Львові та реальних кроків у боротьбі з корупцією в медицині.

Пацієнтка пологового відділення комунальної 3-ої міської клінічної лікарні Львова Юлія Мигаль, у якої померла дитина, розповіла, що перед пологами була у лікарні, тож за кілька днів до трагедії під час обстеження лікарка звернула увагу на те, що у дитини уповільнене серцебиття.

«УЗД показало проблеми із серцебиттям у четвер. Я відразу пішла до лікаря Халіної, яка сказала, що все гаразд, мій хлопчик заснув і я теж можу іти спати. Наступного дня почав дуже сильно боліти живіт, але моя лікар була після двох діб, втомлена, тому вколола мені знеболююче і сказала готуватися до пологів на наступний день. Вранці я прокинулась, але серце дитини вже не билося. Я народила мертвого хлопчика. Пологи приймав лікар Данков», – розповіла Юлія Мигаль.

«Мої родичі хотіли влаштувати самосуд Халіній, але до мене у палату прибіг лікар Данков і попросив усе це зупинити. Він пообіцяв, що наступну мою вагітність доведе до кінця. Дійсно, через два роки він мене прийняв, але вдав, що не знає. Коли я виписувалась, лікар зайшов у палату і перед всіма сказав: «Ми тобі віддали дитину, все зробили, тому прошу до нас більше не приходити», – додала вона.

Ще одна пацієнтка поголовного будинку на вул. Рапопорта Вікторія Сеник розповіла, що торік 1 січня приїхала у відділення з сильними болями в животі.

«В ту ніч чергувала лікар Халіна. Вона мене швидко оглянула, щоправда, з таким виразом обличчя, ніби я прийшла на огляд до неї додому. Після огляду вона сказала, що відхилень у мене немає, родової діяльності також, тому мені треба знеболююче і їхати додому. Біль не зупинявся, тому через кілька годин я знов приїхала на у відділення на Рапопорта, але дитина уже була мертва», – розповіла Вікторія Сеник.

«Сьогодні ми зібралися не лише через біду Тані, в якої померла дитина, а через біду усіх нас, бо таких історій багато. Народження мертвих дітей є систематичними, але вони замовчуються. Однак ми більше не хочемо мовчати і просимо, щоб наша влада хоча б щось почала робити», – додала вона.

Заступник голови Львівської ОДА Мар’яна Вільчинська розповіла пікетувальникам, що за фактом смерті дитини у пологовому відділенні комунальної 3-ої міської клінічної лікарні органи поліції проводять досудове слідство. Висновки слідства буде передано у департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністраці ї на експертизу, а після експертизи матеріали знову передадуть у поліцію, а потім – в суд. Саме суд обере міру покарання та остаточно визначить винних у смерті дитини.

Нагадаємо, учасники акції під стінами Львівської ОДА, які прийшли вшанувати пам’ять дівчинки Полінки Стронціцької, яка загинула у пологовому будинку, вирішили піти на зустріч із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою, однак їх не впустили у приміщення адміністрації.  Згодом до пікетувальників таки вийшли чиновники.

Водночас у міській раді повідомили, що від сьогодні до 8 листопада пологове відділення 3-ої міської клінічної лікарні на вул Рапопорта, 8 у Львові планово закрите на профілактику.
   
Re: Жахи офіційної медицини

Ruthene, приклади, які Ви привели,  дуже прикрі, але  що Ви пропонуєте породіллі?

Народжувати дома з пупорізкою, що начиталася такіх "лікарів", як той Попов? ?

Чи у морі?

Аби не в лікарні?.
   
Re: Жахи офіційної медицини

Ruthene, приклади, які Ви привели,  дуже прикрі, але  що Ви пропонуєте породіллі?

Народжувати дома з пупорізкою, що начиталася такіх "лікарів", як той Попов? ?

Чи у морі?

Аби не в лікарні?.

У чувачка явкно криша з'їхала, там скоріше за все було щось персональне, що наклалось на психічні проблеми.
   
Re: Жахи офіційної медицини

Ruthene, приклади, які Ви привели,  дуже прикрі, але  що Ви пропонуєте породіллі?

Я нічого не пропоную. Ці приклади показують те, що показують, висновки кожен може зробити сам.
   
Re: Жахи офіційної медицини

У чувачка явкно криша з'їхала, там скоріше за все було щось персональне, що наклалось на психічні проблеми.

та капец...

Нащо копіювати прикрі приклади без жодного коментаря?

Так, горе лікарі бувають,куди правду діти,  але яку альернативу пропонує Ruthene ?

Особливо у випадку пологів, та ще й важких?

Не звертатися до лікарів зовсім? Так поки не зверталися та народжували по хатах, дитяча смертність зашкалювала. Саме це пропоную Ruthene ?

Або вважає, що, якщо випити травки, то пологи просто розсосуться самі по собі?

Останнє редагування: 14 серпня 2017 01:57:21 від шуша
   
Re: Жахи офіційної медицини

Я нічого не пропоную. Ці приклади показують те, що показують, висновки кожен може зробити сам.

Та не треба тут копіпастити. Ми й самі можемо натискати "контрол ц, контрол в".

Повторюю, нащо ти сюди припер пологи?

Породіллі треба було під кущами в садочку народжувати, а ще краще - чайку з травок попити, щоб розсмокталося?
   
Re: Жахи офіційної медицини

Кримський лікарь випадково ампутував руку дитині

http://transkarpatia.net/ukraine/85809-krimskiy-lkar-vipadkovo-amputuvav-ruku-ditin.html

"Суд” Ялти на окупованому Кримському півострові виніс вирок лікарю за неналежне надання медичної допомоги, що призвело до ампутації руки дитини.

Згідно з повідомленням “прокуратури” дитячого хірурга Ялтинської міської лікарні №1 визнали винним у спричиненні тяжкої шкоди здоров’ю з необережності, скоєне внаслідок неналежного виконання особою своїх професійних обов’язків.

Засуджений медичний працівник через неправильні маніпуляцій в зв’язку з відкритим переломом руки у хлопчика заподіяв йому тяжку шкоду, ампутувавши кінцівку.

Винний отримав два роки обмеження волі, з нього стягнуто 1,5 мільйонаросійських рублів за моральну шкоду. Також він на півтора року позбавлений права займатися лікарською діяльністю.

____

"Випадково"... 
   
Re: Жахи офіційної медицини

У Львівській області через лікарів, які поставили неправильний діагноз, помер 12-річний хлопчик.

У Жидачівській районній лікарні дитині поставили діагноз "отруєння" і "тепловий удар", у результаті чого хлопчика добу неправильно лікували.

Батьки впевнені, що їхній син помер через зволікання медиків з правильними призначеннями.

"Дитині давали заспокійливе, кололи димедрол, знеболюючі. Коли треба було лікувати - говорили, що він симулює. Валеріана є прописана, боржомі", - говорить батько хлопця Володимир Кулак.


   
Re: Ужасы народной медицины

Та не треба тут копіпастити.

Не подобається? То чи не читай.
   
Re: Re: Ужасы народной медицины

Не подобається? То чи не читай.

Вас попередили.

Дуже рекомендую прислухатися до порад.
   
Re: Re: Ужасы народной медицины

 5-річна дівчинка ледь не померла через помилку лікарів. Ледь не померла через апендицит, бо лікарі думали, що це застуда...



 :facepalm1:
   
Re: Жахи офіційної медицини

Подивився перших два ролики. В першому - журналісти розповідають, що батарейка застрягла в стравоході і спричинила розрив аорти.
А прокурор розповідає, що батарейку знайшли у шлунку. ;o

У другому ролику, журналюги постійно плутаються: то у них 9-річна дитина померла від менінгіту, то 9-місячна. ;o
Як добре, що ті журналісти пішли учитися саме на журналістів, а не на лікарів. Бо при такому недбалому ставленні до своєї роботи,
вони могли б убити не одну сотню пацієнтів. :sad:
   
Re: Re: Ужасы народной медицины

5-річна дівчинка ледь не померла через помилку лікарів. Ледь не померла через апендицит, бо лікарі думали, що це застуда...

https://www.youtube.com/watch?v=un_nZXd_10A
:facepalm1:

А як народна медицина лікує апендицит?  :S
   
Re: Жахи офіційної медицини

наша медицина дуже недосконала
але

все починається з хворого і його родичів

1 включайте голову, якщо є, що включати
2 треба знати свої права
3 треба розуміти, що поки не копнеш - нічого не буде, за рідкісними виключення Людей у білих халатах

і головне

думати про здоров*я треба постійно, а не коли припече

про апендицит і діагностику

головне правило - краще мати три точки зору чим дві, краще мати два результати аналізів, чим один


парадокс
коли машину здають на автосервіс, то дуже уважно питають, а що буде робитись, які запчастини, який майстер, а потім ще і перевіряють роботу,
а от дитину віддали лікарям і все
не розумію
   
Re: Жахи офіційної медицини

про пологи

в мене між доцею і молодшим десять років різниці
народжували в одному і тому ж пологовому

різниця - земля і небо
ремонт, обладнання, забезпечення і т.д.
люди?
а люди ті ж самі

для чого чоловік на пологах?
для того, що б копати лікарів і приймати адекватні рішення, жінка в цей момент не здатна думати і приймати адекватні рішення

   
Re: Жахи офіційної медицини

Трагедии в медицине, как правило, являются итогом стечения нескольких обстоятельств. Одним из таких неблагоприятных обстоятельств является человеческий фактор - некомпетентность (разгильдяйство) врача. Во всем мире на организационном уровне существует система "от дурака". Например, переливание крови. Все бутылки с донорской кровью четко помечены "группа крови и резус фактор". В качестве "защиты от дурака" используется цветовая маркировка бутылок - каждой группе крови соответствует свой цвет. Аналогичные предохранительные системы существуют практически везде. У нас их нет. Спрашивать почему не буду.
   
Re: Жахи офіційної медицини

Трагедии в медицине, как правило, являются итогом стечения нескольких обстоятельств. Одним из таких неблагоприятных обстоятельств является человеческий фактор - некомпетентность (разгильдяйство) врача. Во всем мире на организационном уровне существует система "от дурака". Например, переливание крови. Все бутылки с донорской кровью четко помечены "группа крови и резус фактор". В качестве "защиты от дурака" используется цветовая маркировка бутылок - каждой группе крови соответствует свой цвет. Аналогичные предохранительные системы существуют практически везде. У нас их нет. Спрашивать почему не буду.

згоден

але в нас відсутній захист від пацієнта-дурня

а пройде, а народна медицина, а терпи
а ще в аптеці можна антибіотики і т.д. придбати без рецепта

тому і чекають до останнього і привозять вже
в критичному стані чи в запущеному стані
   
Re: Жахи офіційної медицини

Нас спасе гомеопатія і бабусина народна "медицина"
а ще бабки різні які знімуть те що "пороблено"
і головне ніяких вакцин і прививок
 (tu)
   
Re: Жахи офіційної медицини

Телеканал ICTV - Смерть з аптеки: хто вбиває нас фальшивими ліками?



За 2016 рік українці витратили на ліки 46 млрд. привень.
Вдумайтеся в цю цифру - 46 млрд гривень.
Державним службам перевірки якості ліків на рівні закону заборонено контролювати якість ліків, які продаються в аптеках.
Кожні 4-ті ліки можуть бути смертельно небезпечними.
Правди не доб'ешся.
А люди гинуть.
   
Re: Жахи офіційної медицини

на своем примере столкнулась с "глупостью" (даже не знаю как на самом деле это назвать) врачей. когда такую ошибку допустили несколько хирургов, из-за которой моя знакомая чуть не лишилась ноги, а у ее сестры и того хуже могло быть. как вспомню этот ужас, прям опять в пот бросает. другие врачи, к которым экстренно обратились просто в шоке были. на кону человеческие жизни были, а врачи те до сих пор работают
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія