Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Самий відомий Веган в Умані. Веганство - це зло. :X

Це ваш кумир в Україні. Його мозок не отримував нормально заліза і не тіло нормальні амінокислоти, він здурів і в своєму божевіллі спалив пів Світу..
===========
Адольф Гітлер та Беніто Муссоліні спільно перебували в Умані 1941-го року







   
в театрі була велика нарада. їздив в Умані у відкритій машині. я колись розмовляв з очевидцями.
   
в театрі була велика нарада. їздив в Умані у відкритій машині. я колись розмовляв з очевидцями.
Він Вегетаріанець, пів світу спалив))))
   
самое прикольное шо вскормлен он был на нормальной диете , вегом он потом стал ...)))
   
Re: Самий відомий Веган в Умані. Веганство - це зло.  :X

А Сталін, Берія та всі нкведисти й їнша революційно-партійна мерзота теж були вегами?
   
Адольф Гітлер та Беніто Муссоліні спільно перебували в Умані 1941-го року

Я так і знав шо вони хасіди!
   
А Сталін, Берія та всі нкведисти й їнша революційно-партійна мерзота теж були вегами?
Так, ти що завівся, мясоїди агресивні, але це природа людей, а цей просто зглузду зїхав через дієту з трави...
   
Так, ти що завівся, мясоїди агресивні, але це природа людей, а цей просто зглузду зїхав через дієту з трави...

там тупик был ... .евгеника , марксизм ... так искали выход из положения ...  реальное , серьезное вегетарианство (когда животного протеина тупо нет ) -страшная штука ....
   
Re: Самий відомий Веган в Умані. Веганство - це зло.  :X

Я так і знав шо вони хасіди!
:lol:  (tu)
   
:lol:  (tu)

+100 )))))))))))))))
   
Йопть, Тіммі... ото тебе невігластво накрило... по самі вуха.  :facepalm:
Дємон сій... просто вкурив тему, чи хто йому посовітував...  B-) ,  що в цім брєннім мірі можна трохи довше прокантуваться... якщо правильно харчуватися. Ото він і збагнув тую примудрость, бо мав далекоідучі плани... і хтів подовше своє брєнне тєльце сохранить... при таких то нагрузках на карму...  B-)
Закони Всесвіту дійсно работають. І багато з них описані в Святих Писаннях.
Многія дємони соблюдали сії закони і отримували в нагороду велику силу...  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія