Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
81
17 лютого 2024 02:42:39
Це тепер на совісті сирського :X

Ні, як і "фортеця Бахмут", "фортеця Авдіївка" на совісті Верховного Головнокомандувача, який прямо з сцени самодіяльного шоу перемістився до карт Генштабу і Ставки і почав приймати стратегічні рішення і віддавати накази професійним військовим
82
17 лютого 2024 02:29:51
бо він ніякий
тепер це називають харизма

а нормальною мовою це переконливисть
лідер має випромінювати впевненість, переконаність, бачити шлях, ясно і впевнено артикулювати куди йти і що він туди приведе
+ ЗМІ.
Бо хто ж побачить його випромінення, якщо його нема в телевізорі?

Кошулинський був в телевізорі досить часто, ставши заступником голови ВР був там щоденно. І Свобода досить активно його піарила перед виборами.
АЛЕ ЯКЩО НЕМА ЩО ПРОДЕМОНСТРУВАТИ ОКРІМ СІРОСТІ ПЕРЕСІЧНОГО РЯДОВОГО МАНЮПАСА, ТО НІЯКЕ ТБ НЕ ПОКАЖЕ ТЕ ЧОГО НЕМА.
83
17 лютого 2024 01:17:27
Мораль сей басни такова. Когда нам говорят, что на войну в России идут только спитое, убогое, деревенское быдло, то это не совсем так. Кредитная система загоняет в отчаяние и двольно образованных людей. При чем доводит их до такого днища, что им ничего не остается как продавать душу дьяволу, ради удовлетворения имперских амбиций кремлевского питараса

і також своїх власних імперських амбіцій теж.

Отака доля вати - здохнуть за царя і атєчєство, а приводи для того можуть бути будь-які.
84
17 лютого 2024 01:05:49
Як політика, я його ніколи не поважала і його смерть, як політичного опонента хуйла, нічого не змінює, як і вся його політична діяльність, ні для рашки ні для України.

А чисто як людину, жалко, бо його довго катували і помер мученицькою смертю - такого не побажаєш навіть злочинцю, яких закон вбиває швидко.
І тими муками і смертю він спокутував всі свої земні гріхи, як людські так і політичні.
Тепер вже лише Божий суд і його вирок...
85
16 лютого 2024 14:24:30
а что он должен был сказать?
Крым - это Украина?
так
ну поедь в Москву, стань на красной площади и скажи это, если ты такой крутой

В Києві МІЛЬЙОН з ночі до ранку зібрався через побиття студентів. А москвичам слабо вийти МІЛЬЙОНУ на ту червону площу?

Оце і є різниця між нами.
86
15 лютого 2024 22:23:25
Абсолютно нехаризматичний звичайний непомітний функціонер партії, яка і сама по собі не отримувала більш-менш значної підтримки на виборах навіть у своїх західних областях України. Лідер "Свободи" Тягнибок, значно більш харизматичний і досвідчений політичний діяч набрав лише 1,43%. На що міг розраховувати абсолютно бездіяльний блідий і непомічений ні в яких особистих діяннях і талантах та лідерських якостях  Кошулинський, про РЕАЛЬНЕ життя якого і РЕАЛЬНІ якості якого ніхто нічого не знає, лише пишуть що він порядний?
Після обрання декількох свободівців у ВР, навіть на посаді зам.голови ВР він абсолютно нічим не відзначився, лише оцє фото після демонстративної бійки з синячими депами і запам'яталось.
87
15 лютого 2024 12:11:20
та діють ригівськими методами

Не ригівськими, а чисто кацапська метОда повної тотальної зачистки політичного поля, щоб була одна партія і один месія на всю оставшуюся жизнь.
МетОда добре відпрацьована в рашці і у нас діють так само. І відкриття кримінальних справ проти політиків по взятим зі стелі приводам - то фірмова мітка.
Може і Юлька знов "тягтиме строк" якщо не буде з своєю Батьківщиною хорошим дисциплінованим і слухняним спарінг-партнером слугам, як, наприклад, Жирік з ЛДПР чи Зюганов з КП для єдіноросов в рашці.

п.с. Неймовірна,  якась запрєдєльна особиста ненависть Зєльки до Порошенка, яка активно проявляється публічно і в реальних діях владної сили, стала вже просто непристойною.
88
15 лютого 2024 02:41:31
ніфіга не зрозуміло
і справа навіть не у тому, що Петро ніякий не лідер опозиції
Чому смертельна загроза саме ЯК п"ятому президенту?
Чого це не лідер? З усіх крім слуг найбільша фракція і РЕАЛЬНО партія діюча, на відміну від слуг що є не партією, а ситуативним сбіговиськом з історією в декілька років.  А навіщо сказав ГУР що небезпека саме як президенту, то їх спитайте. Хоча кацаписька ненавидять Пороха з часів його президентства так само скажено як і Зєлька - ото нажив собі ворогів!
Діюча, це правда. От тільки діє вона вузькоспецифічно, реально збіговисько для обслуговування владних потуг одного з олігархів, який до усирачки любить гроші і владу.
Та й лідером його має визнати опозиція, а не виключно своя кишенькова партєйка.
А от прямої мови ГУР я так і не знайшла - тут наведено у довільному переказі Петро. Надто довільному. Так само як колись казав червонозадий Петьо : "Ми как комуністи..."

Слуги обслуговують тільки владні інтереси Зєлькі і Ко, вся Батьківщина працює лише на інтереси Юдьки - "ета другоє"? :D

І хто ж з політиків світу не любить владу і гроші? Світова історія таких не знає. Може ви знаєте?
89
15 лютого 2024 01:35:10
Звідки він (Буданов) взяв що небезпека загрожує саме як "п'ятому президенту і лідеру опозиції"?
Як де взяв? В ОПі дали. І саме про 5-го президента і лідера опозиції, бо решті депів і пр. дєятєлєй без таких ознак як у Пороха, нічого не загрожує і їх випускають аж бігом куди їм треба.
ніфіга не зрозуміло
і справа навіть не у тому, що Петро ніякий не лідер опозиції
Чому смертельна загроза саме ЯК п"ятому президенту?

Чого це не лідер? З усіх крім слуг найбільша фракція і РЕАЛЬНО партія діюча, на відміну від слуг що є не партією, а ситуативним сбіговиськом з історією в декілька років.  А навіщо сказав ГУР що небезпека саме як президенту, то їх спитайте. Хоча кацаписька ненавидять Пороха з часів його президентства так само скажено як і Зєлька - ото нажив собі ворогів!
90
15 лютого 2024 01:08:03
одразу ж після перетину кордону Україна-Польща, а особливо в Мюнхені, мені, як п'ятому президенту і лідеру опозиції, загрожує смертельна небезпека.
Звідки він (Буданов) взяв що небезпека загрожує саме як "п'ятому президенту і лідеру опозиції"?

Як де взяв? В ОПі дали. І саме про 5-го президента і лідера опозиції, бо решті депів і пр. дєятєлєй без таких ознак як у Пороха, нічого не загрожує і їх випускають аж бігом куди їм треба.
91
14 лютого 2024 23:48:57
Я вибачаюсь, але мені Сирський, зовні, як мужчина, схожий на ..... - такий же маленького зросту, лисий, негарний, знов же вибачте, але якийсь "плюгавий" - типова кацапська безпородна зовнішність, є у них, кацапів, такий типаж.

Це безвідносно особистості генерала, а стосовно суто зовнішності :shuffle:
92
14 лютого 2024 23:37:05
А у США є чим вивести щось на орбиту щоб протидіяти "касмічєскім сілам" рашки?

Бо вони все по кацапським старим станціям шаройобляться чи комерційні якісь запуски роблять. А ота їх Маски то таке - хочуть запустять, а схочуть хуйлу потрафити то не запустять. Де потужна космічна держава США?
93
14 лютого 2024 22:51:48
у Зєлі точно вже дах повністю зірваний, його непристойна нестриманість при відповіді журналістці про каяття за шашлики і пр., тому доказ.
Це про що, перепрошую? Десь якесь інтерв'ю?

Ось відео того позориська - аж трусився від ненависті і не міг стримати себе, а по суті питання про каяття не сказав ні слова, очевидно що йому і в голову не приходить що за "сеньора Голодомора", за "шашлики" і "повію" що приймає з усіх сторін, за "армавір" чи "термос", за "ебонітові палички " беркутів що били студентів на Майдані треба колись покаятись і визнати помилки. Значить не вважає все ті паскудства ні помилкою ні гріхом - значить не змінився з тих часів зовсім.
94
14 лютого 2024 22:01:07
Справа не просто в шаленій ненависті Зєлі до Пороха.
Головна мета всіх тих дій то реалізація плану побудови вертикалі влади по зразку рашинсько-хуйловської.
Все робиться як під копірку - ЗМІ, парламент, місцева влада, армія і спецслужби все під щільним контролем невеликої групи осіб з оточення одного ставленика.
ЙДЕ ПОВНА ЗАЧИСТКА ПОЛІТИЧНОГО ПОЛЯ - щоб було одна-єдина партія, як в рашці єдіная расія, залишать пару-тройку прикормлених мілких і споріднених по ідеологіх дєятєлєй і на тому все - обирати нема з кого, партій проукраїнських просто нема - оце і є мета єрмака і його кураторів.
А у Зєлі точно вже дах повністю зірваний, його непристойна нестриманість при відповіді журналістці про каяття за шашлики і пр., тому доказ.
95
12 лютого 2024 22:32:38
Мої прогнози були не рожевими, точно знала що війна буде і буде довгою, що будуть окуповані ще території, але зараз ситуація і відповідні їй прогнози ще суворіші.
Хоча і будуть темні та важкі часі для більшості людства, а для нас особливо, але все проходить, пройде і це. І як сказав вбитий Януком мольфар, розірвана на шмаття Україна знов об'єднає всі свої землі і народ і держава будуть жити. Жаль що я вже того не побачу.
96
12 лютого 2024 22:25:26
долгорукого тоже можем обменять
У нас в лаврі його поховання немає, там кенотаф
Долгорукий вроде в институте археологии чалится на полке. А саркофаг - да, пустой.
И говнюком этот Долгорукий был изрядным. С одной только Москвой как нам подосрал!
Не говоря уже о Боголюбском.

Так, сволота, але наша сволота та історична особа.

п.с. Колись тут стібались з Петра Ющенка, що подав законопроект про відзначення дат народження наших князів, в тому числі Анни, що було королевою Франції. А потім обурювались що хуйло ту Анну називає русской. Хотіли підісрати Ющенку, а обісрались самі.
97
12 лютого 2024 22:11:15
Очевидно, що уряд Польщі така ситуація цілком влаштовує.
Якісь мутки.
Але питання - 0чому це влаштовує самих поляків?
Поляки з початку війни трошки обдристалися від переляку. З часом очухалися, ввжають, що зі сторони рашки їм в найближчі 10-15 років нічого не загрожує. А Україна в ЄС то для них реальний конкурент. Окупована Україна то територія під санкція і ніякої конкуренції створювати не буде. Ну десь так.

А ще хуйло обіцяє що дасть роздерибанити західні області України полякам і угорцям - то ж вони не проти скористатись нагодою і показати хто пан а хто бидло. Тому і така битва на кордоні з інтересами воюючої України - є надія на зиск від хуйла.
А мешканці тих областей і не проти такого вирішення проблеми війни - війна і окупація десь там, а вони оппа! і вже в країні ЄС з усіма ніштяками. То доводилось до поляків їхати працювати і кому свєзьот і жити, а так залишаєшся в рідній хаті і вже одразу в ЄС і під парасолькою НАТО, а Україна то таке, а що вона нам дала з тією так званою незалежністю (цитата однієї тернополянки) - одні вигоди і хуйлу, і полякам, і угорцям, і нашим тамтешнім манюпасам. :X  :(
98
12 лютого 2024 22:02:15
І скільки людиногодин витрачено щоб придумати ту назву? Не знаю як ви, а отому комарику все від цієї влади як цвяхом по склу.
Ті хто такі недолугі назви-гасла продукує, не волонтерять, а таку діяльність гроші хороші отримують і їх там таких вагон з тєлєжкой. А видають продукт подібний до стєнгазєти в школє №5 Кривова Рога.
Кривий Ріг - українське місто з гарною українською назвою. Козаки придумали безкоштовно.

Так, погоджуюсь

А пункти незламності і армія відновлення - придумані якимись бевзями
99
12 лютого 2024 21:49:35
Надайте декілька своїх варіантів назв для порівняння щоб зрозуміти хто з вас креативніше
А без пафосних ярликів ніяк? Справою бл@дь займіться, пустозвони. Користь від вас - відʼємна
І скільки людиногодин витрачено щоб придумати ту назву? Не знаю як ви, а отому комарику все від цієї влади як цвяхом по склу.

Ті хто такі недолугі назви-гасла продукує, не волонтерять, а таку діяльність гроші хороші отримують і їх там таких вагон з тєлєжкой. А видають продукт подібний до стєнгазєти в школє №5 Кривова Рога.
100
12 лютого 2024 21:45:04
Не треба.  Нашого також десь несе під час інтерв'ю.  
І, у випадку Найвеличнішого, Карлсон не буде поблажливий, буде розкатувати його по повній. 
Ганьба практично гарантована.  Кацапи зганьбились зі своїм хуйлом, так давайте не будемо ганьбитись з Найвеличнішим.
Хай готується, не просто готується а дуже добре готується. Якщо не Карлсон то косплеїти приїдуть інші!
Найвеличніший зуміє добре вистояти те інтерв'ю тільки у випадку, коли буде знати питання і йому напишуть класні відповіді.  Карлсон йому такого не подарує, він, після провалу з хуйлом, бажає реваншу.

Саме так - підготуватись може той хто має вже знання, може вчитись і має хай не талант, а хоча би здібності до аналітики, має якісь свої думки щодо політики внутрішньої і міжнародної, знає історію міжнародних стосунків, знається на фінансах, економіці, знає що таке армія і війна.
Зєлє що готуйся, що ні, треба лише готовий написаний кимось текст відповідей на заготовлені питання - експромтів не може бути, бо буде суцільне стидобище.
101
12 лютого 2024 19:58:56
Оті назви "армія відновлення" чи "пункт незламності" штиняють совком і якимось "піанєрскімі зорькамі" - як гвіздком по склу (td)
Надайте декілька своїх варіантів назв для порівняння щоб зрозуміти хто з вас креативніше

Та нема потреби в ніяких особливих назвах - були при всяких надзвичайних ситуаціях завжди ті намети з обігрівом, чаєм де можна було отримати тимчасовий притулок і допомогу, нікому і в голову не приходило називати ті пункти аж "незламними".
І відновлення зруйнованого окупантами, то потрібно організовувати державним конторам, з державним фінансуванням, плануванням, звітністю і відповідальністю і все згідно спеціально прийнятим законам - яка нах армія, навіщо!
Рівень провінційної самодіяльності в клюбі в усій діяльності кварталівської влади - недолугість і непрофесійність зашкалюють.
102
12 лютого 2024 19:47:39
Місцева влада в польській Медиці не видала перевізникам дозвіл на блокування руху вантажівок через пункт пропуску "Медика – Шегині".

Перед цим перевізники на чолі з ультраправим Меклером подали заяву про проведення страйку в Медиці з 15 січня до 15 березня 2024 року.

Прихильники Меклера закликають розпочати блокаду, не підкорившись рішенню влади. Водночас перевізники планують подати апеляцію до районного суду у Перемишлі

Всі ультраправі в Європі на підсосі у хуйла, а він обіцяє в разі перемоги над Україною віддати західні області України на розподіл полякам і угорцям - звідти і підтримка тих покидьків від пересічних манюпасів, там же теж скрєпи чухаються і в одних і у других.
103
12 лютого 2024 19:36:02
Долгорукого ні
Хоча , не відомо що там
А розстріляного нах
Феншуй портить
долгорукий наш чувак, київський, з рюриковичів, це вже потім орда віджала в нас північні колонії, після чого владу після смути захопли мокшани романови, короче привласнили собі наші мокшанські колонії самим брутальним методом ще й і нашу назву собі вкрали...
Дядя, учи историю лучше. Ни Юрия, ни сынулю его в Киеве не любили. .

До чого тут любили- не любили?
Народився в Києві, коли про москву і гадки не було, не те що московсьї держави, був сином князя Київського, три рази брав силою князівство в Києві і тут же його кияни і травонули і поховали- коріння Майданів у нас дуже глибоке.
Ця особа наша історія, до якої кацапи не мають стосунку і віддавати їм ми нікого з наших князів не будемо - ні хороших ні роганих.

А Столипін і його поховання в Києві, то "зігзаг історії", випадковість. Хай його кістки забирають з НАШОЇ святині нах!
104
12 лютого 2024 16:51:16
Оті назви "армія відновлення" чи "пункт незламності" штиняють совком і якимось "піанєрскімі зорькамі" - як гвіздком по склу (td)
105
12 лютого 2024 16:47:39
Це 15-річний німець-турок із Гельзенкірхена та 14-річний німець-грек із Герне, обидва вже потрапили в значні кримінальні справи.


Треба писати в новинах "громадянин Дойчланду турецького походження і громадянин Дойчланду грецького походження".

Ті еміги не відчувають себе етнічними дойчами. Вони точно знають і відчувають себе етнічними турками, курдами, греками і т.д.
106
7 лютого 2024 22:41:48
Що б там не баї\хнуло і згоріло, то полюбе нам позитив - гори, гори ясно, клята параша!
107
7 лютого 2024 22:36:01
Шось незрозуміле. Швидко згасло. Ніяких відео з вибуховими хвилями.

"− час горіння одного спорядженого корпусу першої ступені(найбільшої) становить близько 10-15 хвилин (без сопла, з відкритими люками);
− горіння ТРП може відбуватися без доступу кисню;
− виникає масштабне розповсюдження небезпечних речовин вповітря;
− виникає масштабна теплова емісія під час горіння ТРП"

Випробовування движка, напевно, не потребує стільки ТРП як в 1-й ступені, тож бахнуло не дуже і згоріло швидко
108
7 лютого 2024 21:48:48
Вибух ТРП такого масштабу то вже забруднення і ризик для всіх хто там працював і мешкає поруч
Ну, такоє... Ото якби ємності з гептилом уєбали, з розльотом решток - це було б епічно. Але, на жаль, тут паливо тверде.

"Тверде ракетне паливо (ТРП) складається з окисника і пального, які знаходяться в суміші твердих речовин. Амоній у складі ТРП застосовується як окиснювач. Він пожежо- та вибухонебезпечний, вибухає масою. У складі ТРП застосовується у вигляді робочої суміші NH4ClO4.
У разі виникнення надзвичайних ситуацій через займання ТРП, виникає інтенсивне розповсюдження хімічно небезпечних речовин в повітря і виникає ризик ураження людей на території. В першу чергу в область ураження потраплять працівники  робочої зони, а також працівники, що знаходяться на прилеглій території"

Сподіваюсь що отих кацапів-щурів при вибуху таки і попалило і потруїло
109
7 лютого 2024 21:42:26
https://t.me/hameleonua/14458

Сподіваюсь що не просто одну ракету знищили, а ВИРОБНИЦТВО тих ракет через розпиздяйство каців гигнуло :D
110
7 лютого 2024 21:39:14
так км чи м:shuffle:
Звісно, км.
А ближче - то кацапи.
ну якщо так то ясно, але тоді до казахів ближче, до них 700-800 км

Між Воткінськом і Іжевськом десь 70 км. Вибух був на околиці. По всім відео зрозуміло що н\п там поряд і до кацапського мирняка зовсім недалеко. Вибух ТРП такого масштабу то вже забруднення і ризик для всіх хто там працював і мешкає поруч
111
7 лютого 2024 21:27:08
Той завод від міста далеко? І вітер куди дме?
Писали до людей 1300км

То ніби як до нас, до території України.
112
7 лютого 2024 21:17:31
Сподіваюсь там бч були до тих
Тополь, Ярс, Іскандьор
ну це вже взагалі тупо би було споряджати БЧ в тому ж місці де ракети виготовляються.
Хоча все може бути  B-)

Ракети окремо, ядерні і пр. боєголовки окремо - це навіть я знаю.

Движок ракети на твердому паливі випробовували, значить паливо там було і саме воно і могло ТАК вибухнути і горіти
113
7 лютого 2024 21:14:43
Де виробляється і зберігається сучасне тверде ракетне паливо. У разі виникнення надзвичайних ситуацій через займання палива в сховищі або на етапі перевезення, виникає інтенсивне розповсюдження хімічно небезпечних речовин в повітря і виникає ризик ураження людей.

Той завод від міста далеко? І вітер куди дме?
114
7 лютого 2024 21:06:00
1300+ км...  8-)
:facepalm1:

ти дійсно думаєш шо дрони пролетіли з України тищу км?
якщо це наші а не хуйлораспіздяйство, то запускали десь рядом
там одні ліси на сотні км, можна рядом з-під забору запускати

ТАКЕ важливе стратегічне виробництво і без якогось Джеймса Бонда? Нє вєрю!
А може просто дали бабла якомусь кацапіку з завода і він насцяв в бак чи гайки повикручував :shuffle:

Якщо випробовування рекетних двигунів призводить до ТАКИХ наслідків, то що ж буде як каци ядрьому бомбу випробують?
115
7 лютого 2024 20:58:23
https://t.me/ssternenko/25144

Ото обісрався кацап! :K

Але ж паскуди :X , за війну майже всі і чомусь не сцяли жити поряд з виробником балістичних ракет - гарділісь вяліяієм і мощой і вважали що по ним там ніхто ніколи не вдарить?
А тут ОПпа! і от тобі пацан і юрьєв дєнь! Воно ж явно пересцяло що то ядерний удар по заводу!
116
7 лютого 2024 18:32:23
Я здивувалась побачивши відео знищеного в перший день нападу пункту командування ППО Києва, збудованого за совка і який мав витримати пряме попадання атомної бомби. А не витримав і попадання Калібра - пробитий навскрізь і знищений.

Якщо по всьому саюзу отакі бункери стратегічних найважливіших воєнних об'єктів - то можна і не ядерними боєголовками їх знищити.
Хуйло не даремно собі бункер новий зробив десь в горі і далеко від московських боліт - дізнався що в столиці, яка вся топях та болотах, бункери ніякі як і всі КП.

Тому є деяка надія що ядерний ведьмідь  не такий сильний, але все ж висратись ядеркою (ведмежа хвороба відомо яка) може і нагадить точно.
Никакой бункер такое на выдержит, это сказочки для дурачков, разве что бункер в середине горы разместить.

Часто говорили чи писали в  совку про якісь об'єкти що вони ТАК глибоко знаходяться і ТАК потужно закриті, що "витримають прямий ядерний удар".
До речі, так писали і про бункери під ЦК КПУ та ВР, про київське метро теж. І оті всі совкові "бомбосховища" масово набудовані в 50-х роках, теж мали витримати удари в ядерній війні.

Я до чого - і сама ЯЗ і вся система укриттів від неї на даний час не відповідають тим міфам, якими живе людство досі.
Сцялись армії рашки до нестями. А їх "танкові орди" зупинили рештки ЗСУ. Тепер сцються "мертвої руки" чи як там зветься система, що має знищити весь світ, якщо знищать керівництво в Кремлі.
Як буде виглядати в реалі ядерна війна - не знає точно ніхто. І тому підготуватись теж не може ніхто.
А переможе той хто не засцить і "не моргне першим".
І певеошник що показував отой пробитий КП ППО Києва, теж явно вірив що в бункері вони в повній безпеці.
117
7 лютого 2024 15:06:30
Я здивувалась побачивши відео знищеного в перший день нападу пункту командування ППО Києва, збудованого за совка і який мав витримати пряме попадання атомної бомби. А не витримав і попадання Калібра - пробитий навскрізь і знищений.

Якщо по всьому саюзу отакі бункери стратегічних найважливіших воєнних об'єктів - то можна і не ядерними боєголовками їх знищити.
Хуйло не даремно собі бункер новий зробив десь в горі і далеко від московських боліт - дізнався що в столиці, яка вся топях та болотах, бункери ніякі як і всі КП.

Тому є деяка надія що ядерний ведьмідь  не такий сильний, але все ж висратись ядеркою (ведмежа хвороба відомо яка) може і нагадить точно.
118
6 лютого 2024 11:28:44
Тема якась гімняна
Ну сколько можно о гомне?
Давайте снова о войне!

Війна такі теми і проблеми лише загострює.
На фронті в окопах проблема з туалетами дуже важка і болюча і то кожен день по декілька разів, особливо важко взимку. Щодо смороду теж не айс. Нормальний туалет і душ - то мрія кожного бійця.
119
6 лютого 2024 00:55:12
Призываю действующих патриотов работать с российским народом который является силой Пу.тина и его армии. Ослабив позицию Пу.тина мы ослабим их армию и спасем тысячи украинских солдат. Я работаю с их народом и их военными, даже в акопавх. Могу показать мноэиство фото моих контактов. А мои контакты это поражение врага сто %
 Осдабить российскую армию на 10 % обходится миру миллиарды доллоров, а я это делаю по своему убеждению и способностям.

Кстати по результатам своей работы виже перспективу завалить % Пу.тина на выборах. Вы все вспомните об этом через пару месяцев.  :buba:
Если есть сложности, пишите. Обсудим.
У меня тоже есть кое-какие наработки, которые действовали безотказно. 
сметано, обережно, це агент ФСБ, полює за тобою.

А оце вже точно занадто - людина реально хвора і саме страждає манією переслідування, лікувався в стаціонарі - отак лякати та стібатись в подібній ситуації просто злочинно :X
120
6 лютого 2024 00:45:08
Людей було мало і вони не засірали все тотально.
Як тільки почали купчитись тисячами в містах - змушені були думати що робити з тими ріками сечі і тонами лайна.

У нас і зараз села і райцентри живуть без каналізації, очисних споруд, без водогонів і нічого, не тонуть в лайні :shuffle:
Хоча вже знають що таке нормальні сучасні комунальні служби і що з водогоном, каналізацією і пр. жити значно комфортніше. Проте стадіон збудують чи клюб, а про каналізацію і не думають

Повна версія