Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
20 квітня 2024 23:58:15
У тему про ,,менше охочих повертаються,, Два роки тому сюди, до Греції приїхали біженці з Маріуполя, Вона старша медсестра в тій Маріупольській лікарні, яку розбомбили, а він мент маріупольський. Так ось два дні тому я дізнався, що вони повернулися і куди? До Маріуполя, до України? Ні вони поїхали до Ростова. Отакі вони патріоти Маріупольці. :S

От і добре - "чемодан вокзал" в дії.

Вони ж в Греції на програмі тимчасового притулку не могли гордо всюди заявляти "Я рускій!", а це ж нєвинасімо!

В Ростові будуть гардіцца і працвєтать

Хай би всі такі  звалили в рашку і очистили від себе Україну
2
20 квітня 2024 14:31:41
за великим рахунком, поїхали і залишилися ті, хто давно мріяв про еміграцію, але не мав можливості внаслідок відсутності професійних навичок
самостійно вони б там не вижили, а накопичень для старту не мали і не могли наскирдувати, знову-таки в силу відсутності професійних навичок
щойно відкрилось вікно з стартовою ковбасою, житлом і мовними курсами, як вони ломанулись потоком

І серед таких є вже досить багато розчарованих - реалії життя виявились не такими райдужни ми  як то бачилось з дому.
Одне справа слухати "успішного ковбасника" що хизується перед родичами чи односельцями і зовсім інше жити місяцями як цигани в центрах біженців в наметах\общагах\дормиторіях монастирів/в чи приймах в чужих хатах і т.д.
Без мови, професії у 40+  тут перспективи сумні - соціальне дно і на відміну від України де і житло і коло спілкування, рідня - тут ні кола ні двора і не світить хоч колись то тут мати. А серед того дна де існують і місцеві  такі ж  як і вони, вони чужі і небажані, бо є конкурентами за просту роботу, що знижує можливість місцевим пролетарям качати права і вимагати більших з\п і т.д.

З різних причин повернення йде постійно. Багато повернулись після звільнення Київщини, Харківщини, Сумщини, Херсонщини і частини Запоріжської.  І зараз і приїздять і повертаються,  хоча і тих і тих стає менше - у всіх різні обставини.
3
20 квітня 2024 14:04:18
Ну і плюс за ГУР МО розробка операцій/засад.
І блокування території від зайвих очей за потреби
ну так.

я дуже спрощено пояснив, бо валом ідіотів, які волають "до чого тут Буданов!?"


Але мусить казати що українські конструктори розробили\удосконалили ракети і ППОшники збили .... за допомогою і спеців та бійців ГУР і СБУ. Командна робота і координація працюють і дають успіх - слава ЗСУ!

А так як він каже, то ніби ті ракетники і конструктори випадково поряд стояли і в носі длубались.
4
15 квітня 2024 20:17:48
На ПОЛІТИЧНОМУ форумі юльки продовжують обсірати конкурента

І ніхто не пише що у нас досі не сформована система реальних партій, політичних ідеологічних. А є лише проекти під вибори

"Глос" стух, слуги і не були ніколи партією, "Удар" Кличка теж проект під лдного лідера, Юлька з "Батьківщиною" є проектом популістичним а не політичним, "Свобода" втратила фінансування і заглохла, социки зникли як роса на сонці,
про решту зареєстрованих в Мінюсті "партій" непристойно і згадувати і таких примар там декілька сотень.

Наше політичне поле - пустка. Нема ні правих, ні дівих, ні радикалів, нікого нема - є лише слуги.

ОП вже намагається реанімувати Ляшка, щоб хоч хтось був крім слуг у виборчих списках, щоб був зручний спарінг-партнер Зєлє на президентських

А Порошенко сам тримає свою партію з мережею первинних організацій і з корпусом депів різних рівнів, з чітким демократично-патріотичним спрямуванням - бо Порошенко, з усіма його помилками, пройобами і гріхами таки ПОЛІТИК і  лідер ПОЛІТИЧНОЇ партії. І саме цим він цінний.


5
12 квітня 2024 03:15:42
Руская література та й українська часів імперських, що за царя що в совку, то оті "макарони в тюрмі" які дехто згадують як дуже смачну їжу


Всі народи мають творчих більш чи менш талановитих людей, то ж точно знаю що українська література матиме своє місце в світовій літературі.

А от у руской літератури перспективи поганенькі - занадто там всі скалічені, скрєпи вялічія в душах і мізках повростали намертво.
6
12 квітня 2024 03:04:00
Нема тут в гілці нікого іншого окрім жертв, зварених в тому котлі рашки
для вас создана ветка про украинскую литературу
оставьте свой отзыв, поддержите украинскую культуру, не жертва   :)

Українська література це ще більш ніж руская фільтрована і понівечина імперською цензурою і прямими заборонами навіть її друку і самої мови. Саюс пісьменників в совку, то окрема палата для переламаних скалічених інвалідів з підписками про співпрацю з органами, завдяки тому з посиленим харчуванням, пайками і спецсанаторіями - нема там що підтримувати, бо якщо український літератор ,  писав те що хотів, його не друкували і як впирався то просто вбивали
7
11 квітня 2024 16:29:14
Ця гілка нагадала анекдот про котел в пеклі де варять грішників і вони одне одного там тримають і не випускають

Нема і не було ніколи в рашці ні культури, ні науки - в 19 ст при царі і в 20-му при совку, за залізною завісою жорсткої цензури дозволялось одним "творити" іншим споживати ті творіння.  Оцей мізерний безжально фільтрований шар "культури" і є вся велич в якій ми всі ЗМУШЕНІ були формуватись і жити.
І при царі і при коммі рашка була відокремлена від світової культури і науки - жили з наглим плагіатом, варились у власному лайні і тішились своїми містечковими геніями

Нема тут в гілці нікого іншого окрім жертв, зварених в тому котлі рашки - лише хтось усвідомлює це, а хтось і досі не відчуває жаху того що з нами всіма зробила та пекельна кухня
8
10 квітня 2024 13:24:02
Самураї всрались  :-o

Питання сформульовано так, що японці згадали про СВ2 і відмовились воювати знов за імператора проти США.
Австріяки, талійці  і німці теж такі мають спогади.

Питання треба ставити "Чи будете ви захищати свою країну від нападу агресора", тоді будуть інші розклади.
9
10 квітня 2024 12:37:51

 ;o

Показати зображення...

А було те лайно отаким

Розперло на кацапських харчах?
10
10 квітня 2024 12:34:04
Мабуть чекав ослобонітєлєй і зрозумів що не дочекається)
Так дочекався, ослобонили, проте Бахмут в руїнах, в дупу окупантам заглядав, проте у каців є і свої заберуть його бізнесок і пошлють його нах.
А тікати в рашку не хоче от і дочекався 60 років і поліз до НАТО і ЄС - ватани практично всі як таргани чи щурі - шукають де жратва краще.
До речі, спвєцкіє єврєі-ватани теж так здебільшого робили - тікали  з совка від антісємітов не в Ізраіль, а в Європу та Америку, а там тепер стоять в кілометрових чергах щоб голоснути за хуйла і дідов на палках тягають.

В рашці ж і совок і вялічіє і радной язик! Але ні, в кляту Європу та Америку лізуть.
переживаєте, що місця в Ірландії на всіх не вистачить?  :pooh_lol:

Тут отакої вати і чисто кацапні з ерефії вже і так вагон з тєлєжкой наїхало та й до війни було багато тих хто себе тут рускімі називали, але були і є чистопородними совками :(
11
10 квітня 2024 11:21:33
втік...

Фінансував ВПК рф: екснардеп-регіонал намагався незаконно виїхати з України, — СБУ

Колишній нардеп від Партії регіонів у 2020 році став депутатом від ОПЗЖ міськради Бахмута. Після захоплення частини регіону, Лукʼянов почав працювати на росіян — завдяки його власній компанії інтернет-провайдера, ФСБ отримала повний контроль над інтернет-активністю містян. Також він сплачував податки росії.

Лукʼянова затримали, коли він хотів перетнути кордон на Одещині.
-------
Мабуть чекав ослобонітєлєй і зрозумів що не дочекається)

Так дочекався, ослобонили, проте Бахмут в руїнах, в дупу окупантам заглядав, проте у каців є і свої заберуть його бізнесок і пошлють його нах.
А тікати в рашку не хоче от і дочекався 60 років і поліз до НАТО і ЄС - ватани практично всі як таргани чи щурі - шукають де жратва краще.
До речі, спвєцкіє єврєі-ватани теж так здебільшого робили - тікали  з совка від антісємітов не в Ізраіль, а в Європу та Америку, а там тепер стоять в кілометрових чергах щоб голоснути за хуйла і дідов на палках тягають.

В рашці ж і совок і вялічіє і радной язик! Але ні, в кляту Європу та Америку лізуть.
12
9 квітня 2024 15:59:17
Будинок що відреставрували для "музею Булгакова" треба зберегти як зразок міської забудови. Бо знайдеться багато тих хто захоче хапнути і збудувати там якесь одоробло.

До речі, "музей однієї вулиці" на Андріївському узвозі тулиться в підвалі, то можна експозицію розташовувати і в будинку. Тим більше що Дім Листовничого — філія Музею історії Києва
13
8 квітня 2024 20:09:38
Дружбан і соратник Дімона Корчинського і Люсі Арестовича :X
14
7 квітня 2024 18:36:52
Якість продуктів висока.
Молочка дуже хороша, вершкове масло  (tu) і зараз вже дорожче ніж було 10 років тому. Хороша яловичина і її тут споживають більше ніж у нас.
Але малий вибір кисломолочних продуктів, на диво мало сортів місцевих твердих сирів.
І на диво мало риби на острові в океані :S Нема сільодкі, зовсім :( , в польських магазинах в баночках є і не дуже смачна.
Це особливості місцевої кухні, яка досить сильно відрізняється він нашої українсько-совкової. Місцеві досить консерватівні щодо їжі.
Але мені місцева кухня подобається.  В Ірландії треба їсти ірландське, вдома будемо їсти своє.
15
6 квітня 2024 23:37:30
Пропоную заселяти працьовитими індусами та тюркомовними - турками та узбеками - один фіг у нас їхня кров на чверть чи скільки там. На противагу китайцям та таджикам (афгано-іранцям).
Південні індуси. Їх у Львові багато навчається. І не бояться, ще й гроші платять за навчання. Не те, що наші біженці.

Південні індуси це з штату Керала?  Там 60 років правлять комуняки такі як в північній Кореї - тамтешні люди гірші за кацапів, нах вони нам потрібні?
Саме звідти їдуть вчитись до "расіі" (СССР)
16
6 квітня 2024 16:33:42
Булгаков в принцирі 100 років назад показав "сущность" сучасних свинособак. Шаріков - то збиральний образ кацапів на чолі з хуйлом.
а достоєвскій?  :rotate:
Ну цей нічого дотичного з Україною не має на відміну від Булгакова.

Дєд Фєді служив священником і мешкав до самої смерті в селі Війтівці Вінницької області, там народився і батько Фєді. І більш ранні предки теж мешкали на нашій території. А Булгакова батько приїхав в Україну з єбєнєй кацапії вже дорослим і Міша був першим хто народився вже в Києві.

Обидва походять з татар - Достоєвський з роду татар Ртіщевих, Булгакова і по прізвищу видно.
17
6 квітня 2024 00:52:21
 :(

Дуже шкодять репутації наших відверті соціальщики, що не працюють.
А ще наїхало досить багато нашого криміналу, руськомірних з ОРДЛО, Крима  і просто кацапів що тікали від мобілізації, а це одинокі чоловіки що пиячать і створюють напругу з тихих провінційних містечках.
Ми поселені біля маленького містечка в 5000 мешканців, де головні виробництва це два заводи по переробці молока і навколо ферми, ферми, ферми
А наші тут більш-менш спокійні, більшість мами з дітьми, то за 2 роки був лише один конфлікт наших босяків з місцевими босяками. Тому у нас нема мітингів і протестів проти українців.

На жаль, в Україні ситуація все напруженіша, а допомога і співчуття в ЄС зменшується. І тим хто поїде  не заради еміграції чи соціалу (як сказала тут одна дура - "єврікі папалучать хачю), а щоб просто врятувати життя дітей, вже буде значно складніше.

п.с. Тут у багатьох наших умови життя в Україні є значно кращими за ті які є в Ірландії і на які можна розраховувати в якіійсь перспективі. Вдома і квартири, хороші будинки, дачі, авто, бізнеса, робота, рідня, а тут лише незначеність і "тимчасовий притулок"
 
18
5 квітня 2024 18:57:40
Якось я навіть запідозрила що в алкоголіків існує свій таємний клюб знайомств , принаймні в нашому місті.
В ірландії давно паби і є для всіх отим клубом знайомств - то не лише місце для випивки і алкоголіків, а здебільшого для спілкування.
У аліків і тут є свої "точки", а вдома "солісти" п'ють - це дешевше.
Не бійтесь пабів в Ірландії, просто треба дізнатись "репутацію" закладу і матимете свій "клуб знайомств і спілкування"
Я про українські ''клуби'' писала. В п'ющому середовищі дуже швидко знаходять заміну втраченому партнерові, існує своєрідна взаємодопомога.

В середовищі аліків то не знайомства\партнерства, а бєспарядочниє половиє связі по п'яні :D
19
5 квітня 2024 18:29:42
Якось я навіть запідозрила що в алкоголіків існує свій таємний клюб знайомств , принаймні в нашому місті.

В ірландії давно паби і є для всіх отим клубом знайомств - то не лише місце для випивки і алкоголіків, а здебільшого для спілкування.
У аліків і тут є свої "точки", а вдома "солісти" п'ють - це дешевше.
Не бійтесь пабів в Ірландії, просто треба дізнатись "репутацію" закладу і матимете свій "клуб знайомств і спілкування"
20
4 квітня 2024 23:29:12
Блядюга кацапська  :D
і воно було ПЕРШИМ радником Президента України:

https://www.radiosvoboda.org/a/intervyu-spivzasnovnyk-kvartalu-borys-shefir/32890812.html

Співзасновник «Кварталу» Борис Шефір: «Я не можу дивитися, як руйнують пам’ятники Пушкіну»
Ну Пушкін мабуть трішки семіт а у жидів з цим манечка як і з руською культурою у совкових жидів)
Це показує що ми на правильному шляху - всіх Пушкіних, хуюшкіних і Булгакових - нахєр - хто захоче прочитає, а плодити музеї і памʼятник і іноземним пвдарасам кацапським  досить
+1005000
Як би не приємно мені колись в дитинстві було читать "Театральний роман" - я його, чомусь, полюбила більше за "МіМ".

Ті раки були цікавими лише на совковому безриб'ї - вся світова література залишалась десь там, за залізною завісою і ми не могли мати можливості порівняти і обрати те що нам сподобалось.  От вимушено і любили "пламбір" :X .

п.с. Я, до речі, читала вперше того імперця ще на "папіроснай бумагє" саміздату, дали прочитати на одну ніч  :facepalm1:
21
4 квітня 2024 01:44:11
Пєтя на байку і з обмовкою все ж краще ніж стара Юлька в прикиді "шестова елємєнта" - тьотка, загалом, з сценічними кустюмами і образами такі фортеля робила що "Ой"
22
3 квітня 2024 14:37:15
Отакі новини з Ірландії -
23
1 квітня 2024 22:51:35
Типове мнєніє раба. Українець знає, що гарна шляхетна людина влади не хоче, і тому не довіряє владі апріорі.
;o  8-:

Керувати повинні потужні лідери, харизмати, альфи, розумні, досвідчені менагери, жорсткі і рішучі.

Такі особи ніколи не бувають білими і пухнастими, "хорошими" чи "порядними" з точки зору пересічного манюпаса.

Оцінювати їх можна лише по результатам діяльності. Довіряти керування треба саме таким лідерам
Ви описали сталіна. Хароший керівник.  :facepalm1:

Йося був інтриган, маніпулятор, не жорсткий, а до звірячості жорстокий - практично був психом, як і адольфік.
А Черчіль був і харизматом, і розумним, і жорстким, і дуже амбіційним - зовсім не "харошій чєлавєк", але хороший політичний лідер і діяч
З слабких осіб, що отримують владу, завжди утворюються дикі тирани
24
1 квітня 2024 22:19:43
Німаків заєпало з якою швидкістю наші вчать мову, пропонують кардинально змінити підхід.

всі арбайтен. при тому, що вони очікують все більшої кількості біженців

Показати зображення...
Ну бля за два роки і угорську можна вивчити…

Дивлячись який вік, здібності  і який рівень треба щоб працювати за спеціальністю яку має емігрант

Здрасті\досвіданья, соррі\пліз для самої простої роботи можна і швидше ніж 2 роки, а там де потрібне практично вільне спілкування+вся термінологія професійна, то не просто.
25
1 квітня 2024 22:11:01
От у мене дисонанс. Вочевидь, будували у 80ті халтурно. Студенти, "хіміки", ліміта усяка, ПТУшніки.
Але. Збудовано десятки тищ будинків. І що? Впав десь балкон? Та навіть жертв від ракет набагато менше чим могло бути. Бо якось чи то з запасом, чи проекти такі вдалі.

Падали балкони і в совку - в Києві точно обвалили балкон як гості всі вийшли туди палити, а дехто ще й підтанцьовував під ритмічну музику. Падали і просто від того що старі і руйнувались навіть як пусті були.
26
1 квітня 2024 13:31:30
. Пасха - це про те що життя перемагає смерть. [ua]
Пасха - це про вихід ізраїльтян з Єгипетського рабства.

То Песах, ще чекати і чекати євреям того свята - Песах 2024 з вечора понеділка 22 квітня і до вечора вівторка 30 квітня
27
1 квітня 2024 13:13:49
Та що там "клієнт" чи не клієнт після 60-ти.

У нас масово поширене ставлення до старших жінок як до  темних бабусьок, що лише печуть пиріжки, пораються по господарству, доять корів та садять картоплю і дивуються як бачать що сама звичайна на вигляд проста НЕ БАГАТА бабуська має і ПК і з ноутом вправляється і тіліпончик є і юзає його аж бігом.
У нас старий значить бідний, темний майже неграмотний, хоча часи неграмотних старих давним-давно минули, але стереотипи залишились.
28
1 квітня 2024 12:54:39
Ну як святкуєм" 8-)  - тут Пасха хоч і святковий день, але крашанки не роблять, паски не печуть і в церквах то не святять, не христосуються,  а потім не збирають вдома гостей за пишним багатим столом, не п'ють горілку неміряно і не співають пісень

В церкву на службу йдуть багато людей,  купують дітлахам шоколадних зайців та й по тому.

Купили з онуком кекса якогось, з'їли і запили молоком, в столовці взяли пару яєць варених і коцнулись ними

В порівнянні з днем св. Патріка все тихо, тихіше ніж сімейне свято Різдва, бо на Різдво хоч ялинки, розпродажі та всякі прикраси на вулицях і у вітринах.
розкажіть про "день св. Патріка"Можу описати одним словом "карнавал"
В церквах служби є і народ на них ходить, але головне для пересічних це карнавали і паради на вулицях, посиденьки в барах, віскі, пиво. На запитання нашого простого манюпаса "За що аж так шанують того Патріка" відповідь такого ж просто ірландського манюпаса була "За те шо змій вигнав з Ірландії"

А Пасха навпаки - головні дії в церквах і там головний наголос на "стражданнях Христових", на тому що страстний тиждень, Христос помер заради нашого спасіння в страстну п'ятницю, тому покаяння, збори на потреби приходів, на відміну від нашого - у нас більше наголос саме на радості, бо ж "Христос воскрес!",
Тому у ірландців на вулиці і вдома тиша та  спокій, а у нас радісні вітання\цілування, випивка і щедра ситна закуска
29
1 квітня 2024 03:05:09
Ну як святкуєм" 8-)  - тут Пасха хоч і святковий день, але крашанки не роблять, паски не печуть і в церквах то не святять, не христосуються,  а потім не збирають вдома гостей за пишним багатим столом, не п'ють горілку неміряно і не співають пісень

В церкву на службу йдуть багато людей,  купують дітлахам шоколадних зайців та й по тому.

Купили з онуком кекса якогось, з'їли і запили молоком, в столовці взяли пару яєць варених і коцнулись ними

В порівнянні з днем св. Патріка все тихо, тихіше ніж сімейне свято Різдва, бо на Різдво хоч ялинки, розпродажі та всякі прикраси на вулицях і у вітринах.
30
31 березня 2024 00:00:15
Европе и нах эмигранты не нужны, она не знает куда деть азиатов, а тут еще и украинцы в миллионах. Она уже перенаселена так что на головах друг у друга живут. Просто Европа оказалась в такой ситуации, они квоты на эмигрантов уже распределяют ибо Германия вешается.
Це зараз. Але що буде через 20-30 років, коли тим кому зараз 30-40 будуть вже на пенсії. А працювати залишиться 1,3-1,5 їх дитини

На пенсії підуть інженери, кваліфіковані специ, вчителі і пр.
Їх не замінять ні дорожні робочі  з Турції, ні соціальники з Сирії ні їх діти. "От осінкі не родятся апєльсінкі" -ті хто зараз бігають по вулицях емігрантських районів, яскраве підтвердження того. Потрібні декілька поколінь щоб більш здатні до навчання емігі пробились крізь своє середовище невігласів і могли замінити німців чи шведів.
31
30 березня 2024 23:47:00
Типове мнєніє раба. Українець знає, що гарна шляхетна людина влади не хоче, і тому не довіряє владі апріорі.
;o  8-:

Керувати повинні потужні лідери, харизмати, альфи, розумні, досвідчені менагери, жорсткі і рішучі.

Такі особи ніколи не бувають білими і пухнастими, "хорошими" чи "порядними" з точки зору пересічного манюпаса.

Оцінювати їх можна лише по результатам діяльності. Довіряти керування треба саме таким лідерам
Москалі такому і довірили. Ну як тобі результат?

І хуйло і адольфік і йося сталін не альфи, зовсім.
Найстрашніші наслідки є коли мілке чмо-омега, в налідок зіг-загу історії, інтригам, випадку, отримує велику владу - от з тих і стають криваві диктатори, що компенсують свою дрібність масштабом злочинів.
32
30 березня 2024 20:26:01
Ти не українець.
Бо Українець - вільний козак. Він ніколи не довіряє владі. Це в генах.
Я якраз українець. Але просто розумію, що для викаблучувань повинні бути вагомі підстави. Якщо підстав не бачу, то і викаблучувань ви від мене не дочекаєтесь  :gigi:
Типове мнєніє раба. Українець знає, що гарна шляхетна людина влади не хоче, і тому не довіряє владі апріорі.

 ;o  8-:

Керувати повинні потужні лідери, харизмати, альфи, розумні, досвідчені менагери, жорсткі і рішучі.

Такі особи ніколи не бувають білими і пухнастими, "хорошими" чи "порядними" з точки зору пересічного манюпаса.

Оцінювати їх можна лише по результатам діяльності. Довіряти керування треба саме таким лідерам

33
30 березня 2024 19:49:43
Крысы потихонечку сходят с корабля
Бля

Щурам дозволили  злиняти. Тепер ще десь на Закарпатті відкрити аеропорт і запустити приватні джети з погрузкою пасажирів і вантажів без чужих очей - аварійний вихід запрацює на повну потужність
34
30 березня 2024 19:43:36
З Харкова і з прифронтових зон  точно треба організовано вивозити дітей!
35
30 березня 2024 19:41:49
Хто в такі буремні часи віддасть свою дитину педагогу?!  Хай в селі сидять,  може щось важче планшету піднімуть та поважатимуть те,  звідки береться їжа на маминому столі

І в мирні часи не всі відправляли своїх дітей на літо в табори, бо самі виросли в селі і мали там бабусь які гляділи їх дітей.

САМЕ В БУРЕМНІ ЧАСИ НЕБЕЗПЕКИ МАСОВАНИХ БОМБАРДУВАНЬ британські мами які і не чули ніколи ні про які табори, відправляли своїх дітей по організованій урядом програмі в безпечні місця, БО ГОЛОВНЕ ЦЕ ВБЕРЕГТИ ЖИТТЯ ДІТЕЙ

Не у всіх є таке село В БЕЗПЕЧНІЙ зоні. Не  всі мами можуть покинути роботу і везти в село чи за кордон дітей самі.

А ДІТИ СИДЯТЬ ПО ПІДВАЛАМ І БІГАЮТЬ ХОВАТИСЬ ВІД ОБСТРІЛІВ

Ви уявляєте який це стрес для дитини, навіть якщо поряд не вдарить і  дитя не побачить руйнувань і смертей?

І дивно читати від ніби сучасної людини що діти мусять бути в селі з лопатами чи сокирами для дров, а не з підручниками і вчителями щоб набувати знання.
36
30 березня 2024 14:58:38
Конкуренція йде і буде йти не за людей і чисельність населення, а за трудові КВАЛІФІКОВАНІ ресурси і їх потомків здатних до навчання і розвитку і за таланти, що здатні рухати прогрес і тримати країну в лідерах.

Часи потреби робочих з лопатами, сапками, кайлом в руках минули давно.

А відсоток людей не здатних отримати хоч якусь спеціальність, яка потребує хоч трохи мізків, залишається сталим. І вони являють собою соціальну загрозу суспільству, якщо залишаються без можливості "брати більше і нести дальше" бо все механізовано, автоматизовано і роботизовано. Західна цивілізація вже переживала соціальні наслідки розвитку технологій, коли зникали мільони робочих місць що не потребували ніякої кваліфікації від працівників.

Тому і виникають проекти з гарантованим доходом для всіх і пр.

І завжди будуть фільтрувати економічних мігрантів, щоб було менше "пустої породи" і більше "діамантів". США на тому і виросли і тому їм не потрібні "бідні бо дурні" мексиканці.
Конкуренція буде йти перш за все за споживачів. Робочі руки зможуть замінити роботи.

Що і скільки можуть споживати хронічно бідні злидні не здатні до розвитку бо дурні?

Лише соціал можуть спожити і роблять то нахраписто і вперто - виживають як можуть.
37
30 березня 2024 14:56:36
І завжди будуть фільтрувати економічних мігрантів, щоб було менше "пустої породи" і більше "діамантів". США на тому і виросли і тому їм не потрібні "бідні бо дурні" мексиканці.
Але в Штати пруть саме такі.

От  тому і є в США проблема "стіни" - бідні бо дурні нікому ніде не потрібні.
38
30 березня 2024 14:49:52
Конкуренція йде і буде йти не за людей і чисельність населення, а за трудові КВАЛІФІКОВАНІ ресурси і їх потомків здатних до навчання і розвитку і за таланти, що здатні рухати прогрес і тримати країну в лідерах.

Часи потреби робочих з лопатами, сапками, кайлом в руках минули давно.

А відсоток людей не здатних отримати хоч якусь спеціальність, яка потребує хоч трохи мізків, залишається сталим. І вони являють собою соціальну загрозу суспільству, якщо залишаються без можливості "брати більше і нести дальше" бо все механізовано, автоматизовано і роботизовано. Західна цивілізація вже переживала соціальні наслідки розвитку технологій, коли зникали мільони робочих місць що не потребували ніякої кваліфікації від працівників.

Тому і виникають проекти з гарантованим доходом для всіх і пр.

І завжди будуть фільтрувати економічних мігрантів, щоб було менше "пустої породи" і більше "діамантів". США на тому і виросли і тому їм не потрібні "бідні бо дурні" мексиканці.39
30 березня 2024 13:21:28
Вся та побєдобєсна гігантоманія розгорталась у мене на очах. Я пам'ятаю часи коли не було ніякого "дня пабєди"

Як і росімперія мовчала про війну в Криму багато років, а потім почали "вшановувати героїв", згадали матроса Кошку і почали будувати в Сєвасі панораму і пр. і все таке величне, монументальне. В тому не було ніякої пошани до тих хто воював і гинув  - була відмазка і реабілітація вялічія імперії.
Коммі діяли так само - поки була свіжа пам'ять про реальну війну, мовчали. А як рани трохи зарубцювалися, почали мітити територію та історичну пам'ять отими до уродства величезними скульптурами і комплексами і чим далі будо він війни тим настирливіше і нагліше було пропаганда вялічія савєцкой арміі імперії. Вони ж натикали отих здоровенних міток своєї влади і по всій окупованій після СВ2 Європі!

Розвінчувати отой совковий міф про "освободітєлєй і вялічіє красной арміі" необхідно. Як це робити ефективно, як не втратити при тому повагу до пам'яті загиблих воїнів і цивільних - треба думати.
40
30 березня 2024 02:50:48
Не можу створювати теми, тому напише тут - може варто зробити самим і запропонувати ЄС програму, яку зробили в Британії під час СВ2 коли організовано вивозили дітей з міст з-під обстрілів. Хоча б на час літніх канікул вивезти дітей групами\класами з вихователями\вчителями в щось подібне за "піонерські" або скаутські  табори

Батьки працюють, не у всіх є дідусі\бабусі в селах в більш-менш безпечних регіонах, тим більше не всі мами можуть виїхати з ними за кордон. А дітей в небезпеці багато.

В Карпати, в Закарпаття  можна організовано вивозити на літо дітей.

За кордон діти теж можуть їхати групами з знайомими їм педагогами - розмістити в таборі 20-30 дітей з 2-3 педагогами не так складно як знайти окреме житло для кожної мами з дитиною


Повна версія