Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

МЕГОГО

МЕГОГО

Вчора дивився футболи по МЕГОГО за допомогою ноута і андроїд приставки . На ноуті у всіх каналів чудова картинка , 1080 ,  все як має  бути .  А от на приставці канал Футбол  НД1 з Динамо йшов з ривками , зате інші футбольні та нефутбольні НД канали працювали суперово .Перевірив вранці - картина збереглась - погано працює тільки Футбол  НД1.Хтось може пояснити що відбувається ?
   
Re: МЕГОГО

бегают быстро...  :-)o
   
Re: МЕГОГО

Вчора дивився футболи по МЕГОГО за допомогою ноута і андроїд приставки . На ноуті у всіх каналів чудова картинка , 1080 ,  все як має  бути .  А от на приставці канал Футбол  НД1 з Динамо йшов з ривками , зате інші футбольні та нефутбольні НД канали працювали суперово .Перевірив вранці - картина збереглась - погано працює тільки Футбол  НД1.Хтось може пояснити що відбувається ?
В мене така сама фігня була. Саме НД1 рвав картинку.
   
Re: МЕГОГО

Неприємна , якась відштовхуюча , назва сайту - особисте сприйняття .
   
Re: МЕГОГО

В мене така сама фігня була. Саме НД1 рвав картинку.
Може в них щось з серверами ? Не підготувались до такої трансляції ?
   
Re: МЕГОГО

Неприємна , якась відштовхуюча , назва сайту - особисте сприйняття .
Мене цікавить не назва а футбол . :)
   
Re: МЕГОГО

Вчора дивився футболи по МЕГОГО за допомогою ноута і андроїд приставки . На ноуті у всіх каналів чудова картинка , 1080 ,  все як має  бути .  А от на приставці канал Футбол  НД1 з Динамо йшов з ривками , зате інші футбольні та нефутбольні НД канали працювали суперово .Перевірив вранці - картина збереглась - погано працює тільки Футбол  НД1.Хтось може пояснити що відбувається ?

Выставь время буферизации 3 секунды
   
Re: МЕГОГО

Есть ли возможность переключатся между серверами? Можно разные сервера пробовать
   
Re: МЕГОГО

перегрівся, постав монітор температури
   
Re: МЕГОГО

Выставь время буферизации 3 секунды
:facepalm: нафіга писати дурню?

ts chunk має розмір 10 секунд.

Очевидно що декодер не встигає розкодувати вчасно.
   
Re: МЕГОГО

 В настройках поклацай на кодировку h.265
   
Re: МЕГОГО

:facepalm: нафіга писати дурню?

ts chunk має розмір 10 секунд.

Очевидно що декодер не встигає розкодувати вчасно.
Ок. Але чому тоді решта НД каналів приставка показує в чудовій якості і без проблем  ? Проблеми тільки з  Футбол  НД1 ?
   
Re: МЕГОГО

Коли починається відос, софт робить запит маніфест файлу. Маніфест має різні розміри для того щоб юзер міг почати перегляд миттєво і адаптувати бітрейт до поточних умов.

Швидше за все канал має проблемний маніфест, в якому є тільки здоровенні чанки і приставка банально не встигає.

Щоб сказати точно треба підрубити проксі і порівняти маніфест проблемного каналу і того що працює ок.
   
Re: МЕГОГО

В настройках поклацай на кодировку h.265
Поклацав ,не допомогло .
   
Re: МЕГОГО

В настройках поклацай на кодировку h.265
Треба глянути що сервак віддає. Для початку я би поставив Charles proxy на ноуті і глянув який формат і що у маніфесті написано.
   
Re: МЕГОГО

До речі, зараз перевірив - картинка нормалізувалась .Мабуть ця проблема повязана з тим ,що матч Динамо -Бенфіка дивилось дуже багато людей.Питання ,що буде під час наступної гри Динамо ?
   
Re: МЕГОГО

Питання ,що буде під час наступної гри Динамо ?

Якщо поступить багато скарг, то, можливо, додадуть потужностей. Хоча б на час футболу.
   
Re: МЕГОГО

конченый МЕГОГО, вчера купил максимальный пает, спецом под ЛЧ
НА смартфоне все показывает и все ркуто, включил на приставке. тупо зависает
   
Re: МЕГОГО

на лж телевізорі зі смарт тв теж саме було на футболі  через ОЛЛ.ТВ
   
Re: МЕГОГО

А если тот же футбол включить на Сетанте? Тоже тормозит?
   
Re: МЕГОГО

У меня все нормально прошло.
   
Re: МЕГОГО

яка температура проца? проблему тротлінгу ніхто не розглядає?
   
Re: МЕГОГО

потрібно розуміти послідовність підключеня до нету. якщо просто на вход роутер і без дротів, то нічого дивного, на 2-3 гаджеті НД тупить завжди, хоча на вході 1 гігабіт, тому по квартирі розвів кабель до 4х компів, а планшети і телевони на вайфаї, тоді не підтуплює
   
Re: МЕГОГО

потрібно розуміти послідовність підключеня до нету. якщо просто на вход роутер і без дротів, то нічого дивного, на 2-3 гаджеті НД тупить завжди, хоча на вході 1 гігабіт, тому по квартирі розвів кабель до 4х компів, а планшети і телевони на вайфаї, тоді не підтуплює
Потрібно розуміти що можуть бути різні CDN криві маніфести і глючні бокси  :facepalm:  Гігабіт  :facepalm:  30 мБ - з головою.
   
Re: МЕГОГО

МІГОГО намагаються стати монопольними трансляторами найважливіших хвутбольних подій, але ще монополька в них не відросла  :gigi:
   
Re: МЕГОГО

Можна в сапорт написати, як варіант. Не бийте капцями.
   
Re: МЕГОГО

МІГОГО намагаються стати монопольними трансляторами найважливіших хвутбольних подій, але ще монополька в них не відросла  :gigi:
В них немає тільки збірних. УПЛ нікому не потрібна.
   
Re: МЕГОГО

конченый МЕГОГО, вчера купил максимальный пает, спецом под ЛЧ
НА смартфоне все показывает и все ркуто, включил на приставке. тупо зависает
Я не спец в приставках. Но мне говорили, что дешовые тормозят.
   
Re: МЕГОГО

Я не спец в приставках. Но мне говорили, что дешовые тормозят.
Так, зара стандарт 4/64, але в багатьох 2/32 чи навіть 1/16.
   
Re: МЕГОГО

В них немає тільки збірних. УПЛ нікому не потрібна.
Да ладно УПЛ очень недурственно смотрят у Украине.
   
Re: МЕГОГО

Да ладно УПЛ очень недурственно смотрят у Украине.
Якщо на халяву на Ютюб.
   
Re: МЕГОГО

Я не спец в приставках. Но мне говорили, что дешовые тормозят.
Але чому гальмує тільки Футбол  НД1  ? Інші НД канали працюють чудово .В мене приставка 2/32 .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія