Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Відбір ЧС 2022 17:00 Казахстан-Україна. 21:45 Україна-Франція :warning2:

Ви щось не дуже розумієте у чому проблема. Проблема не у наявності якогось наказу, а у тому, що влаштувалася на основі цього якась хуцпа та візантійщина, замість того, щоб попередити одразу.

У мене є інформація, що Комнеболь, бразильська федерація, АФА і АНВІСА домовились. І тому матч почався і гравці пішли грати, у противному випадку організатор матчу (бразильська федерація і Комнеболь) не дала б у ніякому разі добро на це. Кивати на аргентинців тут не має сенсу взагалі, це повністю відповідальність бразильскої федерації футболу і Комнеболу, щоб таке не сталося з того моменту, як почався матч.
Але з останніх новин виявиляється, що АНВІСА раптово почала інтерпретувати зараз, що чотирьох аргентинців потрібно було зачинити на два тижні у готелі (знаючи, що це неможливо) і оголосила, що документи заповнила людина, яка, виявляється, фізично у Бразилії не знаходилась. І що АНВІСА не могла не знати у момент прибуття аргентинців (які надіялися на те, що бразильська федерація футболу має владнані адміністративні питання), звідки і куди вони летіли, бо ця інформація знаходиться у прямому розпорядженні міграційних служб вже на паспортному контролі. І вони мали 4 дні, щоб відреагувати, натомість дочекалися початку матчу і зробили все так, щоб це стало міжнародним скандалом. Тобто, якщо вони знали (а вони знали), що ті чотири аргентинці не можуть в"їхати по правилам у країну, то їх впустили, щоб затримати у готелі на 14 днів, або влаштувати барульо на увесь світ.
Глобо вже написав, що така поведінка Анвіси у ситуації, коли у країні заїжджає, хто хоче і не париться, а бразильці у основному плювали на якісь там накази та роспорядження визває мінімум подив.
Бразильска федерація футболу вже відписала, що все було домовлено і не розуміє ніфіга, що то було з боку санітарної агенції.

Чому так сталося? Я гадаю, щоб 1. хтось у адміністрації Болсонару вирішив піднасрати аргентинцям. Можливо із-за програшу на Маракані 2. Відповісти "дзеркально" ФІФА за те, що не посприяла тому, щоб привезти своїх гравців з Англії. Друге напевно основне.
Питання не в тому, що я розумію, а що - ні.
І чого не розумієте Ви.
Чи не хочете розуміти.
А саме: законно чи незаконно діяли бразильскі державні службовці?
Ви надали мені посилання на документ, на підставі якого було прийнято рішення про необхідність затримання аргентинців для їх подальшої депортації.
Я знайшов в цьому документі норму, яка дійсно встановлює особливості в'їзду для осіб, які нещодавно були в ЮКей.
Задав Вам питання, чи був у цих аргентинців документ, який звільняє їх від цього.
Ви, замість відповіді на це логічне запитання пишете, що в Вас є інформація про якусь домовленість між федераціями і АНВІСА.
Дасте посилання?
   
рубити баблішка хоче))
Нормальное состояние человека
   
Так це тільки ще більше підвищує статус цього ЖК. Багато хто думає, що він настільки крутий що туди привозять дітей до школи з усього Києва
Нет все знают шо сам Конфорт таун гавно, но школа там реально сделана по последнему слову техники и учителя там очень хорошие собрались ...
   

https://ua.tribuna.com/football/1100926448-glava-anvisa-ob-otmene-matcha-braziliya-argentina-chetyrex-argentinski.html
Глава Anvisa подтвердил, что четыре аргентинских футболиста нарушили санитарный регламент Бразилии: «К сожалению, [предписание Anvisa], разумеется, не было выполнено».

Также Торрес опроверг информацию о том, что он давал согласие на проведение матча: «Этих четырех игроков нужно депортировать из Бразилии».

Проведение матча в таких условиях было бы «абсурдом», добавил глава агентства.
   
Красиво разыгран штрафной

?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1434838315040186370%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fterrikon.com%2Fposts%2F384923
   
На Сетанті показують навіть англійську Лігу 1, наживо Болтон - Бертон, до цього Вімблдон - Оксфорд.
   
Поглянув на результати, 5 нічиїх ?? Bloody hell. Шанси нуль я так розумію?
   
Евро-2023 U-21



Фареры U21 - Франция U21 - 1:1

Голы: Локин, 55 – Гуири, 8.


 :facepalm:
   
це наша група



Останнє редагування: 7 вересня 2021 00:23:07 від OldBoy
   
Питання не в тому, що я розумію, а що - ні.
І чого не розумієте Ви.
Чи не хочете розуміти.
А саме: законно чи незаконно діяли бразильскі державні службовці?
Ви надали мені посилання на документ, на підставі якого було прийнято рішення про необхідність затримання аргентинців для їх подальшої депортації.
Я знайшов в цьому документі норму, яка дійсно встановлює особливості в'їзду для осіб, які нещодавно були в ЮКей.
Задав Вам питання, чи був у цих аргентинців документ, який звільняє їх від цього.
Ви, замість відповіді на це логічне запитання пишете, що в Вас є інформація про якусь домовленість між федераціями і АНВІСА.
Дасте посилання?

Аргентинці, як і інші 10 країн (у тому числі і Бразилія, амфітріон Копи Америка та Судамерканської копи), які підписалися під протоколом проведення змагань під егідою Комнеболу, діють в узгодженні з цим протоколом для матчів між збірними та клубами.
https://www.conmebol.com/sites/default/files/version_1_-_protocolo_de_operaciones_2021_v1_esp.pdf
Можете ознайомитися з протоколом, якщо так цікаво і якщо у гуглі забанили.

Що АНВІСА раптово вирішила ігнорувати ці домовленості на рівні федерацій футболу Півд.Америки і місцевими органами підтерлася ними - ну, тут вже нічим крити ФІФА, Комнеболу та федераціям футбольним Бразилії та Аргентини не можна, бо все-таки це суверенна територія Бразилії, хоч федерація футболу Бразилії і була організатором матчу (АНВІСА формально легально має більшу вагу, звичайно, чим федерація футболу Бразилії).

Я ніби чітко дав зрозуміти, що формально ніби "законно", але проблема у тому, що то вибіркова "законність" (візантійщина) і хуцпа. Тут все десь приблизно так "законно", як хуйло "законно" вимагає від Гугла показувати на російській версії мапи, що Крим - російський. На Копа Америка та "законність" була по барабану. Поки не почався матч, "законність" була по барабану. Коли Болсонару сере на "законність" нормативів Анвіса, то теж по барабану.
А так - "йди грай, нема проблеми". А коли почався матч, вискакують чорти з табакерки (ще й з вогнепальною зброєю на поле вилізли) несподівано не тільки для аргентинських та бразильских гравців, але для самих органів футбольних бразильців, Комнеболу та ФІФА та починають малювати "законність" по якимось нормативам внутрішнім, граючи на публіку.
ФІФА тепер "законно" (у рамках своїх правил) впаяє штраф бразильскій федерації футболу і дуже можливо запише поразку бразилам за прокол у організації і все. Єдине питання, нафіга все було провернуто саме таким чином, що з цього і хто виграв. Бразильска федерація футболу навряд чи щось виграє. Аргентинська - максимум заощадила собі необхідність бігати по полю і вигравати, чи програвати матч, бо має дуже великі шанси зарахувати собі технічну перемогу. Що виграв Болсонару - ну створив прецендент відводу уваги з трьох судових процесів, які висять на ньому.
   
Если быть реалистом, то в случае ничьи с Финами , все варианты выхода наших со второго места - это все из области чисто арифметической теории.
Нужно ещё понимать , что завтра ( в смысле сегодня) Боснийцы выиграют у днищевых казахов. И три команды ( фины, боснийцы и мы) набираем 5 очков. У боснийцев и финов игра в запасе.
А в тот день, когда мы сыграем например вничью с финами, боснийцы выиграют у казахов второй матч и будут опережать нас на 2 очка.
Короче, только победа над финами оставит для нас хоть какой то шанс из области реальных предположений.
Уж не говорю о том, что 6 очков с боснийцами взять для наших - не реально.
   
Если быть реалистом, то в случае ничьи с Финами , все варианты выхода наших со второго места - это все из области чисто арифметической теории.
Нужно ещё понимать , что завтра ( в смысле сегодня) Боснийцы выиграют у днищевых казахов. И три команды ( фины, боснийцы и мы) набираем 5 очков. У боснийцев и финов игра в запасе.
А в тот день, когда мы сыграем например вничью с финами, боснийцы выиграют у казахов второй матч и будут опережать нас на 2 очка.
Короче, только победа над финами оставит для нас хоть какой то шанс из области реальных предположений.
Уж не говорю о том, что 6 очков с боснийцами взять для наших - не реально.
звичайно, зустріч з фінами для нас своєрідний проміжний фінал, але без додаткового часу і пенальті). Перемогти фінів на виїзді цілком реально
   
Если быть реалистом, то в случае ничьи с Финами , все варианты выхода наших со второго места - это все из области чисто арифметической теории.
Нужно ещё понимать , что завтра ( в смысле сегодня) Боснийцы выиграют у днищевых казахов. И три команды ( фины, боснийцы и мы) набираем 5 очков. У боснийцев и финов игра в запасе.
А в тот день, когда мы сыграем например вничью с финами, боснийцы выиграют у казахов второй матч и будут опережать нас на 2 очка.
Короче, только победа над финами оставит для нас хоть какой то шанс из области реальных предположений.
Уж не говорю о том, что 6 очков с боснийцами взять для наших - не реально.

Они умеют играть в футбол. Мы - нет. :gigi:
У них есть тренер. У нас - нет.
У них есть штаб. А у нас - Анненков, за еду работает
   
Аргентинці, як і інші 10 країн (у тому числі і Бразилія, амфітріон Копи Америка та Судамерканської копи), які підписалися під протоколом проведення змагань під егідою Комнеболу, діють в узгодженні з цим протоколом для матчів між збірними та клубами.
https://www.conmebol.com/sites/default/files/version_1_-_protocolo_de_operaciones_2021_v1_esp.pdf
Можете ознайомитися з протоколом, якщо так цікаво і якщо у гуглі забанили.
блаблабла
З назви я бачу, що наведений документ стосується клубів. Переводити все мені незручно. 
Щоб це не виглядало "блаблабла", зазначте статтю, яка передбачає, що цей документ,
по-перше, стосується збірних, а, по-друге, має преюдицію і обов'язковість застосування для державних органів.

Ще раз звертаю Вашу увагу: я на початку дискусії запропонував зачекати
аргументації рішення від відповідних міжнародних органів.
Ви самі запропонували ознайомитися з документом, який, як визнали самі,
містить положення, порушені Вашими земляками.
Вони зробили це умисно, оскільки зазначили в деклараціях,
що останнім часом не виїзджали з Британії.
Тому велике прохання: не треба хитрожопості і блаблабла.
Просто дайте відповідь на виділені питання.

Це ж ні на що не впливає, тим більше, що ФІФА відклало вирішення цього питання.
   
УКРАЇНСЬКА ПРЕМ'ЄР-ЛІГА

Витрати    Вхідних трансферів   

56,02 млн. євро    248     

Доходи  Вихідних трансферів 

8,33 млн. євро  290

 Баланс - 47,69 млн. євро

5 найдорожчих новачків: Педріньо («Шахтар»)* - 18 млн. євро, Марлон («Шахтар») - 12 млн. євро, Лассіна Траоре («Шахтар») - 10 млн. євро, Вітіньо («Динамо») - 6 млн. євро, Вінісіус Тобіас («Шахтар») - 6 млн. євро.

5 найдорожчих продажів: Едуард Соболь («Брюгге»)* - 3,5 млн. євро, Давід Хочолава («Копенгаген») - 2,5 млн. євро, Жерсон Родрігеш («Труа») - 1 млн. євро за оренду, Олексій Гуцуляк («Дніпро-1») - 0,5 млн. євро, Микола Кухаревич («Труа») - 0,3 млн. євро.
   
Цікаво Аргентині 3:0 зарахують чи то тільки українців можна було так прокатати?... всім решта перегравання
при цьому Україна навіть нічого не порушила, як деякі
   
Я так розумію шо виграш Франції в фінів 2 мячі і нічия чи виграш в один мяч в матчі BiH - Kaz виводить Україну на 2-е місце?
   
11-12 вересня вже УПЛ, 14-15 вересня ЛЧ. Будуть жалітися на важкий графік?
   
Цікаво Аргентині 3:0 зарахують чи то тільки українців можна було так прокатати?... всім решта перегравання
Обидві національні федерації за те, щоб дограти/переграти. На відміну від швейцарських сцикунів.
Тому, можливо, і переграють. Для бразилів ця гра за те, хто "цар гори", безумовно, принципова.
Тим більше, що з великою вирогідністю обидві збірні підуть далі. 
   
З назви я бачу, що наведений документ стосується клубів. Переводити все мені незручно. 
Тоді слухаєте, шо я кажу а не намагаєтесь вийожуватися, бо я Вам не винен, що Ви мови не знаєте, але намагаєтесь щось заперечувати і у перекладачі не найнявся.
Цитувати

Щоб це не виглядало "блаблабла", зазначте статтю, яка передбачає, що цей документ,
по-перше, стосується збірних, а, по-друге, має преюдицію і обов'язковість застосування для державних органів.

Ще раз звертаю Вашу увагу: я на початку дискусії запропонував зачекати
аргументації рішення від відповідних міжнародних органів.

І я Вам відповів, що Ви якщо хочете, чекайте, скільки Вам заманеться, а я коментую те, що з'являється у новинах на поточний момент.

Цитувати
Ви самі запропонували ознайомитися з документом, який, як визнали самі,
містить положення, порушені Вашими земляками.
По-перше, судячи з цього коментаря про "земляків", Ви собі склали якусь бінарну уяву про інцидент. Для Вас це просто, типу Ви за бразильців, а я за аргентинців. А мені цікаво розібратися, що стоїть за цим інцидентом і у мене нема тут ніякого дербі "бразильці vs аргентинці", бо я вважаю бразильський футбол не менш, а більш постраждалим від інциденту і у мене особливе відношення до Бразилії, ніякої ворогості.
По-друге, я вже третій раз вказую, що формально АНВІСА має більшу легальність, ніж домовленності на рівні федерацій футболу, тобто чисто формально ніби "законно", але це якась вибіркова законність та хуцпа, але Ви чогось вперто повторюєте, як папуга про це.

Тепер відповісте Ви на наступне питання, раз вже Ви заладили про законність. Наприклад. Гравець Корінтніанс, Віллан, який повернувся на початку цього місяця у Бразилію прямо з Британії і вже через два дні грав спокійно у Корінтіанс на полі - це законно? Те, що АНВІСА не вийшла на поле і не запроторила Віллана під карантин, це законно?
   
 
Тоді слухаєте, шо я кажу а не намагаєтесь вийожуватися, бо я Вам не винен, що Ви мови не знаєте, але намагаєтесь щось заперечувати і у перекладачі не найнявся.
В нас же, типу, дискусія, чи не так?
Без переходу на особистості, чи не так?
Якщо це так: тільки рідкісний мудак може зайти на український форум,
кидати загальне посилання на іспанській і, на прохання, якщо не перевести,
дто хоча б вказати статтю,
дорікати опоненту, що той не знає іспанської.
Згодні?
Цитувати
Ви собі склали якусь бінарну уяву про інцидент. Для Вас це просто, типу Ви за бразильців, а я за аргентинців. А мені цікаво розібратися, що стоїть за цим інцидентом і у мене нема тут ніякого дербі "бразильці vs аргентинці", бо я вважаю бразильський футбол не менш, а більш постраждалим від інциденту і у мене особливе відношення до Бразилії, ніякої ворогості.
Я не мешкаю в Латинській Америці. Мені абсолютно пох, яке рішення прийме ФІФА.
Але мені не пох, коли приходить якесь аргентинське чмо і починає мене вчити, що я, такий-сякий
не знаю іспанської і тому повинен слухати, що воно тут вєлєрєчіво втирає.
Є певні правила дискусії, навіть на ФУПі:
той, хто висунув аргумент, повинен його підтвердити.
Якщо Ви не можете це зробити, просто скажіть це.
Так, як Ви визнали, що бразильскі чиновники робили все законно.
Що, по-суті, Ваші хитродупі земляки схитували на кордоні
і порушили бразильське законодавство.

Цитувати
Тепер відповісте Ви на наступне питання, раз вже Ви заладили про законність. Наприклад. Гравець Корінтніанс, Віллан, який повернувся на початку цього місяця у Бразилію прямо з Британії і вже через два дні грав спокійно у Корінтіанс на полі - це законно? Те, що АНВІСА не вийшла на поле і не запроторила Віллана під карантин, це законно?
Так.
Це законно.
Оскільки:
Статья 3 Ограничения, упомянутые в этом Постановлении, не распространяются на:
I - бразильцев, коренных или натурализованных.

І досить вже тут демонструвати всім свою вузьколобу хитродупість,
адже бразильці, яких в АПЛ більше, ніж Ваших гаучос, ЗАЛИШИЛИСЬ НА ОСТРОВІ.

Ще питання є?
   
Так.
Це законно.
Оскільки:
Статья 3 Ограничения, упомянутые в этом Постановлении, не распространяются на:
I - бразильцев, коренных или натурализованных.

І досить вже тут демонструвати всім свою вузьколобу хитродупість,
адже бразильці, яких в АПЛ більше, ніж Ваших гаучос, ЗАЛИШИЛИСЬ НА ОСТРОВІ.

Ще питання є?
Не вірна відповідь, погано читали, читайте ще, нижче по тексту. Як повернуся - перевірю.

П.С. І втямте собі у кінці-кінців (це вже другий раз пояснюю), що гравці не заповняють декларації на входах у країни, коли їдуть як учасники збірної, це за них чиновники Комнеболу, чи федерації їхньої роблять.  І що Анвіса заявила, що заповняв якийсь Фернандо Батіста - а у АФА є Фернандо Батіста (тренер суб-20), але його і близько не було у Бразилії, ні Венесуелі.

П.П.С. і від закомплексованого чмошника чую. Тримайте себе в руках, якщо Вам приспічило сперечатися  ;)

Останнє редагування: 7 вересня 2021 13:06:08 від MartinFierro
   
Я так розумію шо виграш Франції в фінів 2 мячі і нічия чи виграш в один мяч в матчі BiH - Kaz виводить Україну на 2-е місце?
Нет. При выиграше с любым счетом у казахов Босния нас обходит.

Останнє редагування: 7 вересня 2021 13:17:31 від Камрад
   
Вот как они заговорили

А когда нашим не разрешили вообще играть, присудив поражение - это не безумие

Президент ФИФА Джанни Инфантино прокомментировал отмену матча отборочного турнира чемпионата мира-2022 между Бразилией и Аргентиной.

«Мы видели, что произошло во время игры между Бразилией и Аргентиной, двумя самыми прославленными командами Южной Америки. Некоторые чиновники, полиция, сотрудники службы безопасности вышли на поле через несколько минут после начала матча, чтобы увести некоторых игроков, — это безумие, но мы должны решать эти проблемы. Это вопросы, которые возникают на фоне кризиса COVID-19», — приводит слова Инфантино Reuters.
   
І втямте собі у кінці-кінців (це вже другий раз пояснюю), що гравці не заповняють декларації на входах у країни, коли їдуть як учасники збірної, це за них чиновники Комнеболу, чи федерації їхньої роблять.  І що Анвіса заявила, що заповняв якийсь Фернандо Батіста - а у АФА є Фернандо Батіста (тренер суб-20), але його і близько не було у Бразилії, ні Венесуелі.

Перестаньте вже городити маячню.
Гравці - повнолітні. За достовірність декларацій відповідають вони.
Будь-який їбаньєс з федерації тут ні до чого.

Цитувати
П.П.С. і від закомплексованого чмошника чую. Тримайте себе в руках, якщо Вам приспічило сперечатися  ;)
Ще раз кажу Вам, не маєте аргументів, краще мовчіть, а не переходьте на особистості.
Про "вгуглєзабанілі" і папуг розказуйте своїм співвітчизникам, щоб потім тут не скавчати
   
Вот как они заговорили

А когда нашим не разрешили вообще играть, присудив поражение - это не безумие

Президент ФИФА Джанни Инфантино прокомментировал отмену матча отборочного турнира чемпионата мира-2022 между Бразилией и Аргентиной.

«Мы видели, что произошло во время игры между Бразилией и Аргентиной, двумя самыми прославленными командами Южной Америки. Некоторые чиновники, полиция, сотрудники службы безопасности вышли на поле через несколько минут после начала матча, чтобы увести некоторых игроков, — это безумие, но мы должны решать эти проблемы. Это вопросы, которые возникают на фоне кризиса COVID-19», — приводит слова Инфантино Reuters.

В отличие от швейцаров, бразильская федерация поступила прилично.
По закону, они могли выпустить своих игроков и не допустить аргентинцев.
Чтобы все были в равных условиях, они не вызывали своих.
Аргентинцы решили на.бать всех.
На.бали себя.
Бразильцы согласны на переигровку.
Думаю, так и будет.
Безусловно, такое решение в очередной раз показывает беззубость и бессмысленность Павелки.
Даже Суркис не допустил бы такого.
   
Перестаньте вже городити маячню.
Гравці - повнолітні. За достовірність декларацій відповідають вони.

Це факт, а не маячня. Як і те, що Анвіса звинуватила якогось Фернандо Батісту у фальсифікації у своєму коммюніке (самі формуляри вона чомусь не показала).
Як би там не було, не заговорюйте мені зуби своїми фантазіями та домислами, коли є факти, які надають у ЗМІ і які може кожен прочитати (ну якщо мову знає, звісно).

Так що там з вивченням наказу 655, дочитали до кінця, чи ні? Ви ж так впевнено заявили що те, що Віллан не дотримувався 14 днів карантину, цо законно, ще й хамити полізли навіть.
   
Це факт, а не маячня. Як і те, що Анвіса звинуватила якогось Фернандо Батісту у фальсифікації у своєму коммюніке (самі формуляри вона чомусь не показала).
Як би там не було, не заговорюйте мені зуби своїми фантазіями та домислами, коли є факти, які надають у ЗМІ і які може кожен прочитати (ну якщо мову знає, звісно).

Так що там з вивченням наказу 655, дочитали до кінця, чи ні? Ви ж так впевнено заявили, що законно, ще й хамити полізли навіть.

Будь ласка, якщо в Вас є аргументи, готовий їх вислухати.
Про законність Ви самі відповіли.
Є посилання на конкретні статті - давайте.
Ні - не переводьте свій і мій час.
   
Будь ласка, якщо в Вас є аргументи, готовий їх вислухати.
Про законність Ви самі відповіли.
Є посилання на конкретні статті - давайте.
Ні - не переводьте свій і мій час.
От спочатку розберетеся з наказом 655, посилання на яке я надав, дочитаєте до кінця, що повинен робити бразилієць після приїзду з Британії, тоді відповісте заново на початкове питання про законність, а потім дам посилання на статтю з словами Антоніо Барра Торреса, де розбирається цей випадок, якщо Вас на гуглі забанили.
   
В отличие от швейцаров, бразильская федерация поступила прилично.
По закону, они могли выпустить своих игроков и не допустить аргентинцев.

Яка федерація могла таке зробити? Бразильська федерація футболу?
   
Вот как они заговорили

А когда нашим не разрешили вообще играть, присудив поражение - это не безумие

Президент ФИФА Джанни Инфантино прокомментировал отмену матча отборочного турнира чемпионата мира-2022 между Бразилией и Аргентиной.

«Мы видели, что произошло во время игры между Бразилией и Аргентиной, двумя самыми прославленными командами Южной Америки. Некоторые чиновники, полиция, сотрудники службы безопасности вышли на поле через несколько минут после начала матча, чтобы увести некоторых игроков, — это безумие, но мы должны решать эти проблемы. Это вопросы, которые возникают на фоне кризиса COVID-19», — приводит слова Инфантино Reuters.

Ну так це їхній пройоп, ФІФА, у даному випадку. Бразильські органи так у першу чергу їм помстилися за те, що не посприяли, щоб їхніх гравців з Британії привезли, бо вони не мали другу дозу вакцини.
   
От спочатку розберетеся з наказом 655, посилання на яке я надав, дочитаєте до кінця, що повинен робити бразилієць після приїзду з Британії, тоді відповісте заново на початкове питання про законність, а потім дам посилання на статтю з словами Антоніо Барра Торреса, де розбирається цей випадок, якщо Вас на гуглі забанили.
Сперечатися з дурнем все одно, що грати в шахи з голубом -
фігури поваляє, нагадить на дошку та полетить розказувати своїм, що переміг.
Дискусія не склалася, на жаль.
Ігнор
   
Нет. При выиграше с любым счетом у казахов Босния нас обходит.

Тоді поясни чому? Пр перемозі Боснії 1:0 чи 2:1 в них буде різниця мячів 4:4 або 5:5. В України 6:6. І одинаково по 5 очок.
Чому Боснія буде вище? Чи там як Чемпіонаті СССР - "прі равності набраних очков  више тот у кого больше побєд"? :D
   
Сперечатися з дурнем все одно, що грати в шахи з голубом -
фігури поваляє, нагадить на дошку та полетить розказувати своїм, що переміг.
Дискусія не склалася, на жаль.
Ігнор
Ви заявили, що те, що Віллан не дотримався 14 днів карантину - це ніби-то "законно" по наказу 655.
Тому ще раз, вже тикну прямо у те, що Ваша заява не вірна.

Що каже сьомий параграф сьомої статті наказу 655? Що сказав Антоніо Барра Торрес щодо цього випадку?
   
Нет. При выиграше с любым счетом у казахов Босния нас обходит.

А знайшов! Ти не правий! :D

6.
In the league format, the ranking in each group is determined as follows:
a) greatest number of points obtained in all group matches;
b) goal difference in all group matches;
c) greatest number of goals scored in all group matches.
   
Тоді поясни чому? Пр перемозі Боснії 1:0 чи 2:1 в них буде різниця мячів 4:4 або 5:5. В України 6:6. І одинаково по 5 очок.
Чому Боснія буде вище? Чи там як Чемпіонаті СССР - "прі равності набраних очков  више тот у кого больше побєд"? :D
Насколько я знаю, этот самый один выигрыш над казахами их над нами и поставит...
   
А знайшов! Ти не правий! :D

6.
In the league format, the ranking in each group is determined as follows:
a) greatest number of points obtained in all group matches;
b) goal difference in all group matches;
c) greatest number of goals scored in all group matches.
8-) ну значит был не прав...
   
Ви заявили, що те, що Віллан не дотримався 14 днів карантину - це ніби-то "законно" по наказу 655.
Тому ще раз, вже тикну прямо у те, що Ваша заява не вірна.

Що каже сьомий параграф сьомої статті наказу 655? Що сказав Антоніо Барра Торрес щодо цього випадку?
Навіщо ці дурні ігри ? Якщо впевнений і маєш аргументи - викладай їх на стіл .Мені теж цікаво про що пише  сьомий параграф сьомої статті наказу 655 і
що  сказав Антоніо Барра Торрес.
Напиши , проясни ситуацію з Вілліаном .
   
Директор "Шерифа" Важа Тархнишвили поделился мнением о нападающем Жерсоне Родригесе, права на которого принадлежат "Динамо". В сезоне 2018/2019 футболист выступал за молдавскую команду.

Напомним, что в этом сезоне люксембургский форвард отправлен в аренду в "Труа".

- На тот момент Жерсон играл за Телстар. Не поверишь, но все произошло случайно. Я уехал в командировку в Хорватию. Это была пауза сборных. Кто-то из знакомых встретил меня, пошли покушать в ресторан. Включили матч Люксембург-Франция. Его выпустили на замену на 80-й минуте. Что он творил на поле! Чудеса! Говорю своему другу: "Хочу этого Родригеса".

- Как вышли на него?

- Мой друг сказал, что узнает о нем. Начали поиски и нашли во второй лиге в Нидерландах. Через знакомых вышли на него и забрали.

- Кажется, за 40 тысяч.

- Да, именно! Это смешная сумма.


/Я помню эту игру. Он там действительно зажигал на фланге/
   
Навіщо ці дурні ігри ? Якщо впевнений і маєш аргументи - викладай їх на стіл .Мені теж цікаво про що пише  сьомий параграф сьомої статті наказу 655 і
що  сказав Антоніо Барра Торрес.
Напиши , проясни ситуацію з Вілліаном .

Надано було посилання на документ і пояснено. Просто деякі фіг знає що вбивають собі у голову, основуючись на якихось домислах і не сприймають інформацію, яку їм надають, вперто заперечуючи факти і намагаються сперечатися про щось своє, не знаючи мови, ні маючи уяви про те, що пояснюють ЗМІ.

У тому наказі ясно написано, що 1. Ті іноземці, хто їдуть з Британії, не можуть в"їхати у країну. Якщо заявляються, то розвертати, або депортувати.
Тобто, що впустили аргентинців, а не одразу депортували їх - це вже порушення "законності".
2. Якщо той, хто в"їжджає, громадянин (випадок Віллана), то, звичайно, йому не можна заборонити в"їхати у країну, але він має виконати обов"язковий карантин у 14 днів (цей самий сьомий параграф сьомої статті). Це саме підтвердив під час конфенреції Антоніо Барра Торрес з АНВІСА, коли його запитали про це (але він додав, що вони не мають доносу про це, тому не може більше нічого коментувати).
3. Далі зазначується у тому ж наказі, що зі згоди адміністрації президента можуть бути винятки.


Таким чином. Нафітькалися на ту законність, коли не депортували аргентинців, натомість спробували їх зачинити у готелі на 14 днів (а це було виключено для гравців, вони повинні були повертатися до своїх клубів після матчу). Нафітькатися було на санітарні норми та накази, коли організували та проводили Копа Америка та матчі з участю клубів. Нафітькатися на тести, які роблять гравцям при приїзді у країну. Нафітькатися на те, що тоді вже треба було б під карантин, або депортувати усю команду Аргентини (якщо так піклуєшся про санітарні обмеження). Нафітькатися, коли хотіли привезти з Британії своїх гравців, щоб вони прийняли участь у матчах. Нафітькатися, коли мова йде про власних гравців. Нафітькатися, коли сам Болсонару не виконує постанови АНВІСА.
А ось коли треба було влаштувати пастку, помститися ФІФА за те, що не посприяли виїзду власних гравців з Британії, зробити демарш по внутрішньополітични м причинам, та, коли пастка пішла боком, зірвати матч - будь-ласка, пригадали про "законність".

Звичайно, формально органи Бразилії можуть робити, що завгодно. І якщо у них вибіркова законність, то вже їхня справа.
Але по правилам ФІФА владнання таких питань лежить на бразильській федерації футболу. Бо якщо не владнали з органами власної країни, або не попередили заздалегідь, що ці чотири аргентинці не можуть приїхати (а вони туди їхали не тому що забажали самостійно, як туристи, а тому що мали брати участь у матчі під егідою ФІФА і бразильської федерації футболу, які підтвердили і тим самим гарантували, що все владнано), то якого буя ти взагалі берешся за організцію матчу? Відмовляєшся і все, матч переносять у іншу країну, або інша команда підбирає інших гравців, або ще якось вирішують це питання. Але коли вже почався матч, то все, тут вже лохматити бабусю запізно, якщо місцеві органи зривають його, бо це означає, що ти провалив організацію матчу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія