Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разгрузка британских ПТРК NLAW видео. И второе от Дискавери что такое NLAW

Дятел! Так я же и говорю, что, свиноботы, срочно приступайте!
Кто это будет делать? прихильники певної політсили??? Нет, конечно!
Кто как не вы???
 :laugh:

  авжеж, твої прихильники певної політсили зараз зайняті тим, що за допомогою безвізу з хуйлостаном, запускають в Україну хуйлячі ДРГ...
   
ти можеш я знаю  (tu)
+============================+
Трошки почитай доктрину НАТО...
   
У нас его нет.
Поменяли на бумажку, в Будапеште.
Ніхто не забороняв вступити в НАТО раніше за Польщу чи Румунію.
   
+============================+
Трошки почитай доктрину НАТО...

ти сюди процитуєш, я вірю
   
ти сюди процитуєш, я вірю
В Хаврюші як не статут НАТО, так доктрина.
   
  авжеж, твої прихильники певної політсили зараз зайняті тим, що за допомогою безвізу з хуйлостаном, запускають в Україну хуйлячі ДРГ...
+================================================+
Ти у складі такої "хуйлячої ДРГ"? Якщо ні, то чого пі3диш?
   
ти сюди процитуєш, я вірю
+==============================================================================+
А нащо? Я спілкувався з офіцерами англійського центру з виготовлення ядерної зброї в Харуелі.
Бо це через паркан до лабораторії RAL, де я проводив експерименти з непружного розсіяння
нейтронів. А ресторан був спільний для цих двох контор, за на 15 миль південіше Оксфорда.
   
Из за отсутствия новостей, пошел флуд...
   
Ніхто не забороняв вступити в НАТО раніше за Польщу чи Румунію.

Тут уж воапросы к багатовекторному Леонид Данилычу...
   
+==============================================================================+
А нащо? Я спілкувався з офіцерами англійського центру з виготовлення ядерної зброї в Харуелі.
Бо це через паркан до лабораторії RAL, де я проводив експерименти з непружного розсіяння
нейтронів. А ресторан був спільний для цих двох контор, за на 15 миль південіше Оксфорда.

Щоб ознайомити тих хто не спілкувався.
   
Из за отсутствия новостей, пошел флуд...

Само собой ;)
   
+==============================================================================+
А нащо? Я спілкувався з офіцерами англійського центру з виготовлення ядерної зброї в Харуелі.
Бо це через паркан до лабораторії RAL, де я проводив експерименти з непружного розсіяння
нейтронів. А ресторан був спільний для цих двох контор, за на 15 миль південіше Оксфорда.
Про Папу Римського виглядало правдивіше, Хаврюша.
   
Тут уж воапросы к багатовекторному Леонид Данилычу...
Так як раз він і готувався до вступу. Аж тут касетний скандал і всяке інше гімно: Мороз, Ющенко, Юля.
   
+==============================================================================+
А нащо? Я спілкувався з офіцерами англійського центру з виготовлення ядерної зброї в Харуелі.
Бо це через паркан до лабораторії RAL, де я проводив експерименти з непружного розсіяння
нейтронів. А ресторан був спільний для цих двох контор, за на 15 миль південіше Оксфорда.
Яке багатюще життя в людини... Танки через нетрі проводив, експериментував з ненапряжним розсіянням нейтрино, англійських конструкторів ядрьоної бомби бачив, і навіть говорив з ними хз якою мовою... І кацапів стріляв!  (tu)  :-)o
   
Яке багатюще життя в людини... Танки через нетрі проводив, експериментував з ненапряжним розсіянням нейтрино, англійських конструкторів ядрьоної бомби бачив, і навіть говорив з ними хз якою мовою... І кацапів стріляв!  (tu)  :-)o
Межи роги!
З машиненгевера!
   
+================================================+
Ти у складі такої "хуйлячої ДРГ"? Якщо ні, то чого пі3диш?

   піЗдиш це ти, прихильники певної політсили, так само як і всі інші твої прихильники певної політсили

  а брити, кілька днів тому, повідомили що ці, впушені прихильники певної політсили в Україну хуйлячі ДРК, вже знаходяться в Україні
   
Яке багатюще життя в людини... Танки через нетрі проводив, експериментував з ненапряжним розсіянням нейтрино, англійських конструкторів ядрьоної бомби бачив, і навіть говорив з ними хз якою мовою... І кацапів стріляв!  (tu)  :-)o

Ще власник рпк та ящиків з набоями. Талановита людина - талановита у всьому!
   
Ще власник рпк та ящиків з набоями. Талановита людина - талановита у всьому!
MG-42 дванадцять штук!
   
та ядрен-батон - и похер все эти разговоры о состоянии нашей армии.
+1 і не лише нашої, а і всіх світових
   
+1 і не лише нашої, а і всіх світових

та да
   
З останніх відосів вони тягали тести на ковід з китаю до європи.
Мрія з крамом - визнаний саміми зелейобами факт. Ну, кажуть, трохі неправі були....
   
То боеприпас.
А тут проще. Два свинобота и лопата заменяют экскаватор! :)
ні, того не можна. Кловун мае підготувати заздалегіть шляхі, щоб кацапськи танкі не подерли фарбу.
   
нейтралізується використанням хімічної зброї.сумніваюсь, що зараз протигаз є в складі амуніції, особливо тероборони
одненьке едине застосування Україною хімічної зброї, і весь світ встане в чергу ебати Україну, а бріти літаками будуть сучасну зброю возити в Смоленськ.
   
+==============================================================================+
А нащо? Я спілкувався з офіцерами англійського центру з виготовлення ядерної зброї в Харуелі.
Бо це через паркан до лабораторії RAL, де я проводив експерименти з непружного розсіяння
нейтронів. А ресторан був спільний для цих двох контор, за на 15 миль південіше Оксфорда.
то не офіцери англійського центру були, а vkhavr1, vkhavr3, та vkhavr4. Ви швидко прогресуете в вашої поважній хворобі.
   
Військовослужбовці ЗСУ опановують тактичні дії щодо застосування ПТРК NLAW в урбанізованій місцевості.

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного інтенсивно проводяться практичні заняття з підготовки військовослужбовців ЗСУ до застосування ПТРК NLAW.

За три дні вишколу під керівництвом інструкторів зі складу тренувальної місії ЗС Великої Британії в Україні ORBITAL українські воїни опанували теоретичні основи застосування цього сучасного озброєння.

"Сьогодні вони вже на навчально-тренувальному комплексі "Бій в місті" навчаються правильних тактичних дій під час ураження противника з NLAW. Адже, як відомо, ці протитанкові ракетні комплекси є дуже ефективними під час ведення оборонного бою саме в умовах міської забудови", — повідомив начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.
   
Дальнейшие поставки будут сюрпризом для кацапов если полезут, так понимаю.. :-)o

   
В Украину должно прибыть до 45 (!) самолетов с военной помощью от США на 200 миллионов долларов. Об этом «РБК-Украина» сообщили в Минобороны.

В ведомстве отметили, что в Украину доставят боеприпасы, средства контрбатарейной борьбы, противотанковые средства, стрелковое вооружение и прочее.


 [ua]
   
Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що українська влада не контролює велику кількість військовослужбовців, як перебувають біля лінії розмежування на Донбасі.

Джерело: російський "Інтерфакс", який цитує Лаврова

Пряма мова Лаврова: "Я не виключаю, що дехто хотів би спровокувати військові дії. І київський режим не контролює величезну кількість військовослужбовців".

"За даними Заходу навіть, на мою думку, близько 100 тисяч на лінії дотику. І київський режим більшу частину цих озброєних людей не контролює".

Деталі: Також Лаврова обурили нещодавно прийнятий законопроєкт, який розширив права добровольчих батальйонів. 

Пряма мова: "Їм (батальйонам територіальної оборони – ред.) роздають уже ПЗРК – ця інформація, яка активно крутиться у ЗМІ. Їх закликають приносити з собою мисливські рушниці, бо на всіх не вистачить ПЗРК. Це просто такий мілітаристський психоз".
   
Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що українська влада не контролює велику кількість військовослужбовців, як перебувають біля лінії розмежування на Донбасі.

Джерело: російський "Інтерфакс", який цитує Лаврова

Пряма мова Лаврова: "Я не виключаю, що дехто хотів би спровокувати військові дії. І київський режим не контролює величезну кількість військовослужбовців".

"За даними Заходу навіть, на мою думку, близько 100 тисяч на лінії дотику. І київський режим більшу частину цих озброєних людей не контролює".

Деталі: Також Лаврова обурили нещодавно прийнятий законопроєкт, який розширив права добровольчих батальйонів. 

Пряма мова: "Їм (батальйонам територіальної оборони – ред.) роздають уже ПЗРК – ця інформація, яка активно крутиться у ЗМІ. Їх закликають приносити з собою мисливські рушниці, бо на всіх не вистачить ПЗРК. Це просто такий мілітаристський психоз".

кгхм...
 треба ж бути таким йобнутим
   
Тем временем, Ан-124 летит из Киева в Бишкек.  ;o
   
Германия не будет поставлять летальное вооружение в Украину, заявили в правительстве ФРГ.
   
Тем временем, Ан-124 летит из Киева в Бишкек.  ;o
уявляєте, що буде, якщо ЗЕсотоварищи щось з отриманого нещодавно передадуть в "одкб"?!!!!
сподіваємось, що клепки у прадЬюсераф-стендапероф95 на таке не вистачить...
   
Германия не будет поставлять летальное вооружение в Украину, заявили в правительстве ФРГ.
Та врешті хй на них.
При бажанні могли б перекрити потреби війська в медикаментах, екіпіровці, є купа "нелетальних" речей, від яких залежить життя і здоров'я воїна.
   
уявляєте, що буде, якщо ЗЕсотоварищи щось з отриманого нещодавно передадуть в "одкб"?!!!!
сподіваємось, що клепки у прадЬюсераф-стендапероф95 на таке не вистачить...

представляю что будет если ты и шоколадные сотоварищи изнасилуете дворнягу.Надеюсь у вас и ваших кукловодов хватит ума этого не делать
   
представляю что будет если ты и шоколадные сотоварищи изнасилуете дворнягу.Надеюсь у вас и ваших кукловодов хватит ума этого не делать
ти свої хворі зоо-фантазії залиш при собі
якось не пасує дорослим читати таке на ФУПі...
я склав про тебе хибну  думку...
   
ти свої хворі зоо-фантазії залиш при собі
якось не пасує дорослим читати таке на ФУПі...
я склав про тебе хибну  думку...

Ну такая версия по правдоподобности ничем не отличается от твоей
   
уявляєте, що буде, якщо ЗЕсотоварищи щось з отриманого нещодавно передадуть в "одкб"?!!!!
сподіваємось, що клепки у прадЬюсераф-стендапероф95 на таке не вистачить...

Если подумать, то можно вспомнить, что Бишкек был накопительно-распределительным центром для снабжения армии США в Афганистане.
Похоже, что что-то из тех остатков забирать полетел.
   
Тренуються  (tu)
?single
   
Если подумать, то можно вспомнить, что Бишкек был накопительно-распределительным центром для снабжения армии США в Афганистане.
Похоже, что что-то из тех остатков забирать полетел.

Там часть вертолетов перелетевших из Афгана. Похоже их нам отдают, так как я уже несколько рейсов 124 оттуда видел.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія