Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому іудей Зеленський не допоможе Ізраїлю зупинити арабо-ізраїльський конфлікт і добится миру?

Адже араби хочуть від Ізраїлю теж, що кацапи від України - припинення існування гсударства.
Чому Зеленський не допоможе Ізраїлю своїми рецептами?
У Кривому розі народжуються найрозумніші євреї? В Ізраїлі ні до кого не дійшло, що треба "Просто перестати стріляти?" і притримуватися дорожніх карт і вимог арабів і Ірану і телефонувати арабским і іраньским керівникам з проханнями вплинути на "ту сторону"(с)??
   
не думав що я раніш за кацапів торкнуся еврейской теми с Зеленским
але ж він серед евреів або геній або дебіл
   
ой чьому чьому не не не ... обисрались ватники ...
   
не думав що я раніш за кацапів торкнуся еврейской теми с Зеленским
але ж він серед евреів або геній або дебіл

А ты-молдаванн,который зачем-то сует свой молдавский нос в дела другого государтства.
У тебя президент кто? Додон? Вот им  занимайся.
   
не думав що я раніш за кацапів торкнуся еврейской теми с Зеленским
але ж він серед евреів або геній або дебіл
Тебя бы лучше молдавская тема интересовала. А украинцы сами разберутся.  Бля, каждая воша лезет со своими "советами".. :facepalm1:
   
Адже араби хочуть від Ізраїлю теж, що кацапи від України - припинення існування гсударства.
Чому Зеленський не допоможе Ізраїлю своїми рецептами?
У Кривому розі народжуються найрозумніші євреї? В Ізраїлі ні до кого не дійшло, що треба "Просто перестати стріляти?" і притримуватися дорожніх карт і вимог арабів і Ірану і телефонувати арабским і іраньским керівникам з проханнями вплинути на "ту сторону"(с)??

1. Ізраїль ці моменти вже багато разів проходив. І, напевно, ще буде проходити. "Так думає" Арестович
2. Ізраїль- країна іммігрантів. Хто одразу "втомлювався від війни" , міг туди й не в'їжджати. А в нас є 73% "втомлених", яких хер випхнеш із країни. І які скоріше випхнуть саму країну до Росії, як вони вже зробили це з Кримом ( що, звісно, не має жодного юридичного значення- нікчемна анексія )
   
Тебя бы лучше молдавская тема интересовала. А украинцы сами разберутся.  Бля, каждая воша лезет со своими "советами".. :facepalm1:
Так я хочу до Ізраіля поїхати ,в мене там друзі  - а там кажуть стріляють --ось і маю надію що Володя , як іудей,найде час і  допоможе Ізраілю припинити війну ,шоб ті жиди с керивницьства Ізраілю не барижили на війни яка їм вігідна!Може підказав ім куди зателефонувати.
   
араби хочуть від Ізраілю того, чого Україна хоче від Росії
хочуть щоб Ізраіль звільнив незаконно захоплені ним території

а Ізраіль чинить як Росія: посилає всіх накуй по праву сильного


так які там були питання із Молдови до зеленського?
   
1. Ізраїль ці моменти вже багато разів проходив. І, напевно, ще буде проходити. "Так думає" Арестович
2. Ізраїль- країна іммігрантів. Хто одразу "втомлювався від війни" , міг туди й не в'їжджати. А в нас є 73% "втомлених", яких хер випхнеш із країни. І які скоріше випхнуть саму країну до Росії, як вони вже зробили це з Кримом ( що, звісно, не має жодного юридичного значення- нікчемна анексія )

як думаете що після Зеленского людина яка пообіцяе зупинити війну ,"просто перестав стрелять " не знайде відгуку в 73% ?

73 %  це результат програша в інформаційні війни
в РМ 80% впевнені що 1992 то була громадянска війна  .
як би евреі 50-70% спилкувалися арабскою ,і у арабів були в Ізраілю своі канали .евреі теж думали що іх сварять з арабами політики ,а вони братья,і араби ім ще газ і нафту дешево продадуть
   
А ты-молдаванн,который зачем-то сует свой молдавский нос в дела другого государтства.
У тебя президент кто? Додон? Вот им  занимайся.

а ты че Нидерландами не занимаешься? :lol:
   
араби хочуть від Ізраілю того, чого Україна хоче від Росії
хочуть щоб Ізраіль звільнив незаконно захоплені ним території

а Ізраіль чинить як Росія: посилає всіх накуй по праву сильного


так які там були питання із Молдови до зеленського?
питаня таке:
Чому він ,такий розумний миротворець, не замирить арабів з евреями і не отримае Нобелевску премію ,а експерементуе з своіма рецептами на украінцях ?
Для кращого розміня запитаю тебе твоею рідною мовою:
на.....я на моему горбу  велосипед изобретать?
   
А чому молдованин Петро обкрадав армію України?
   
питаня таке:
Чому він ,такий розумний миротворець, не замирить арабів з евреями і не отримае Нобелевску премію ,а експерементуе з своіма рецептами на украінцях ?
Для кращого розміня запитаю тебе твоею рідною мовою:
на.....я на моему горбу  велосипед изобретать?
БГГГГГ А какаим фуем твой горб к Украине?  :lol:
   
А чому молдованин Петро обкрадав армію України?
напевне тому що йому як Зеленскому не світіла Нобелевска премія миру за замиреня арабів з евреями і кацапья з украінцями,а їсти самі цукеркі він не хотів ,хотів кувбаски,сиру,молочка ,а на то тре гроші мати,от і крав потрохі
   
Друґ Зїлєнскава - Бернар-Анрі Леві: вважає - що Україна то щось найгірше: Ніневія!
   
питаня таке:
Чому він ,такий розумний миротворець, не замирить арабів з евреями і не отримае Нобелевску премію ,а експерементуе з своіма рецептами на украінцях ?
Для кращого розміня запитаю тебе твоею рідною мовою:
на.....я на моему горбу  велосипед изобретать?


у мене рідна узбецька, але ти її не осилиш, та я і сам її не пам'ятаю
так що не мучай жопу

а щодо Ізраілю так я тобі поясню:  Ізраілю мир не потрібен, бо Ізраіль агресор і окупант, який слабким сусідам диктує свої умови, як Росія диктує умови Україні
як тільки араби починають щось там про себе мнити і чогось вимагати, Ізраіль завдає їм військової поразки і примушує до миру на своїх умовах
так ферштейн?
   
у мене рідна узбецька, але ти її не осилиш, та я і сам її не пам'ятаю
так що не мучай жопу

а щодо Ізраілю так я тобі поясню:  Ізраілю мир не потрібен, бо Ізраіль агресор і окупант, який слабким сусідам диктує свої умови, як Росія диктує умови Україні
як тільки араби починають щось там про себе мнити і чогось вимагати, Ізраіль завдає їм військової поразки і примушує до миру на своїх умовах
так ферштейн?

Твоя рідна - олбанська. З совковим акцентом.

(Я навіть не здивований).
   
1. Ізраїль ці моменти вже багато разів проходив. І, напевно, ще буде проходити. "Так думає" Арестович
2. Ізраїль- країна іммігрантів. Хто одразу "втомлювався від війни" , міг туди й не в'їжджати. А в нас є 73% "втомлених", яких хер випхнеш із країни. І які скоріше випхнуть саму країну до Росії, як вони вже зробили це з Кримом ( що, звісно, не має жодного юридичного значення- нікчемна анексія )
Ты смотри, в окопы "Волю" уже провели...
З.Ы. С прошедшим днем связиста!
   
Так я хочу до Ізраіля поїхати ,в мене там друзі  - а там кажуть стріляють --ось і маю надію що Володя , як іудей,найде час і  допоможе Ізраілю припинити війну ,шоб ті жиди с керивницьства Ізраілю не барижили на війни яка їм вігідна!Може підказав ім куди зателефонувати.
Звони прямо в израильское посольство, расскажешь о своих идеях, как иудеям прекратить войну, и как жидам перестать барыжить. И можешь с чистой совестью ехать к друзьям, тебя прям в аэропорту Тель-Авива и встретят...
   
Твоя рідна - олбанська. З совковим акцентом.

(Я навіть не здивований).


там пану Сміту вже памперс час поміняти і анус продезінфікувати, не відволікайся від своїх основних обов'язків, наш заокеанський друже жопомий  :laugh:
   
там пану Сміту вже памперс час поміняти і анус продезінфікувати, не відволікайся від своїх основних обов'язків, наш заокеанський друже жопомий  :laugh:

Так а чого ти заздриш? Сходи хоча б свою дупу помий та й заспокойся вже, памперсо-стурбований.
   
Так а чого ти заздриш? Сходи хоча б свою дупу помий та й заспокойся вже, памперсо-стурбований.


Заздрю, що доводиться свою жопу саиому мити, а ти так далеко
Покажи свій патріотизм, повертайся мити наші жопи
   
Адже араби хочуть від Ізраїлю теж, що кацапи від України - припинення існування гсударства.
Чому Зеленський не допоможе Ізраїлю своїми рецептами?
У Кривому розі народжуються найрозумніші євреї? В Ізраїлі ні до кого не дійшло, що треба "Просто перестати стріляти?" і притримуватися дорожніх карт і вимог арабів і Ірану і телефонувати арабским і іраньским керівникам з проханнями вплинути на "ту сторону"(с)??

Тому що в Україні в них інші цілі.
   
Тому що в Україні в них інші цілі.
у кого у них?
   
Заздрю, що доводиться свою жопу саиому мити, а ти так далеко
Покажи свій патріотизм, повертайся мити наші жопи

Якщо тебе мамка не навчила жопу мити, я вже нічим не допоможу. :K
   
Тому що він атеїст, а не юдей. І взагалі він швидше космополіт з кацапською культурою,єврейським походженням та українським пашпортом.
   
у мене рідна узбецька, але ти її не осилиш, та я і сам її не пам'ятаю
так що не мучай жопу

а щодо Ізраілю так я тобі поясню:  Ізраілю мир не потрібен, бо Ізраіль агресор і окупант, який слабким сусідам диктує свої умови, як Росія диктує умови Україні
як тільки араби починають щось там про себе мнити і чогось вимагати, Ізраіль завдає їм військової поразки і примушує до миру на своїх умовах
так ферштейн?
О, мудрий і славетний нащадок Насредина і Тімура !
Я напряг всі зусиля на розтувмаченя  вашого логічного ланцюжка,і хочь і не зрозумів навіщо Ізраілю поглинаня і знищеня сусідних арабских країн,як в разі РФіі з Украіною,
але припустив що ви правий
і не зрозумів тоді  лише одного
Якшо Россіі мир не потрібен , навіщо Зеленский його обіцяе і "швидко"?
Тобто питаня не знято --
По ваші аналогіі ,е війсковий конфлікт , де одні стороні мир не потрібен Так?
Так . Якшо геніальний Володька Зеленский найшов вихід,і хоче помогти украінцям, то хай допоможе і арабам,розвяже арабо ізраільске питаня  і дістане Нобелевку!

Останнє редагування: 10 серпня 2019 07:31:49 від bassarabia
   
араби хочуть від Ізраілю того, чого Україна хоче від Росії
хочуть щоб Ізраіль звільнив незаконно захоплені ним території

А что, есть такие территории, которые Израиль занимает законно??? С точки зрения арабов. Таких территорий нет. Первая арабо-израильская война началась в день провозглашения государства Израиль. То есть Израиль в принципе не законен. С точки зрения арабов. Другое дело, что поделать с гадскими жыдами арабы ничего не могут. Трагическое противоречие между желаниями и возможностями.
   
Якщо тебе мамка не навчила жопу мити, я вже нічим не допоможу. :K

ОлдХлопчик чекае, коли американцi/европейцi
прийдуть його жопу мити ..,,
 :lol:  :weep:


   
Зеленський не юдей, він єврей

Ньєт: он їврєй-МФА: ед. ч. [ɪ̯ɪˈvrʲeɪ̯]. Українська мова каже щось інше про нього - справжнім слов'янським концептом та формою. Ану вгадайте якими?
   
Зеленський не юдей, він єврей
:-B
дуже сумніваюсь, що він іудей. і тому що народжений вже в атеїстичному совку. і тому що хтось з його предків прізвише змінив (предп. з Грінберг, чи щось таке). а такі навряд чи іудаїзму слідували.
   
ТС, розкажи про Молдову. Які настрої, чим країна живе. Я серйозно.
   
А ты-молдаванн,который зачем-то сует свой молдавский нос в дела другого государтства.
У тебя президент кто? Додон? Вот им  занимайся.

Блазні, а в чому він не правий :)?
   
не зрозумів навіщо Ізраілю поглинаня і знищеня сусідних арабских країн
https://en.wikipedia.org/wiki/Greater_Israel
   
А что, есть такие территории, которые Израиль занимает законно???

   
Зеленський - нехай уперш допоможе сам собі і мерщій вивчить українську мову. Бо я його не розумію.
   
"втомлені від війни 73%"
не можна брати на меми.
   
Тому що ця технологія була застосована  тільки до України, і не є універсальною. І голобородька в Ізраїлі не зрозуміють
   
Ньєт: он їврєй-МФА: ед. ч. [ɪ̯ɪˈvrʲeɪ̯]. Українська мова каже щось інше про нього - справжнім слов'янським концептом та формою. Ану вгадайте якими?

Слушайте, у вас такой талант - вам бы надо корпоративы вести!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія