Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Збір коштів для 45 окремої артилерійської бригади - Благодійний марафон

Вам подобались відоси 45ї бригади? А їм зараз потрібен тягач для гармати. Знаю, грошей немає, але що робити?
Допомагаємо.

---
Збір коштів для 45 окремої артилерійської бригади - Благодійний марафон

Ось і почався довгоочікуваний марафон збору коштів для 45 окремої артилерійської бригади ЗСУ

Сторінка марафону: https://www.facebook.com/watch/45oabr/

Сторінка збору коштів: https://secure.wayforpay.com/payment/sef4975b42cb9

   
хто ви?
гроші дають, якщо знають людину (приклади: Притула, або Натіві на форумі)
   
хто ви?
гроші дають, якщо знають людину (приклади: Притула, або Натіві на форумі)

Гроші в 45оабр, офіційна сторінка, офіційний марафон, бігають во Львові. Я кошти не збираю, але прошу панство долучитись до події, що зараз йде.

Останнє редагування: 25 червня 2022 13:43:45 від dmp
   
Гроші в 45оабр, офіційна сторінка, офіційний марафон, бігають во Львові. Я кошти не збираю, але прошу панство долучитись до події, що зараз йде.
Ви впевнені що там не шахраї? це не зрада, мені потрібно щоб ти точно сказав що там окей.  тоді приєднаюся
   
Ви впевнені що там не шахраї? це не зрада, мені потрібно щоб ти особисто сказав що там окей.  тоді приєднаюся

Мій найкращий друг зараз в 45й, дав це посилання на збір коштів, я впевен на 100%, свої гроші переказав :)

   
Мій найкращий друг зараз в 45й, дав це посилання на збір коштів, я впевен на 100%, свої гроші переказав :)
Добре, дякую  [ua]
   
Що це, пардон, за хня діється взагалі?
Артбригада. В складі ЗСУ. Бойова артбригада.
На озброєнні котрої хер зна скільки тих тягачів, бо це профіль бригади.
І раптом - бригаді не вистачає тягача!
І держава нічого не може з тим поробити!
Не вирішиться питання, поки люди не зберуть по копієчці, а потім - куплять той тягач де? Ясно, там де держава не могла купити. :facepalm1:
Гармати і снаряди не пора всім миром купувати?
   
Що це, пардон, за хня діється взагалі?
Артбригада. В складі ЗСУ. Бойова артбригада.
На озброєнні котрої хер зна скільки тих тягачів, бо це профіль бригади.
І раптом - бригаді не вистачає тягача!
І держава нічого не може з тим поробити!
Не вирішиться питання, поки люди не зберуть по копієчці, а потім - куплять той тягач де? Ясно, там де держава не могла купити. :facepalm1:
Гармати і снаряди не пора всім миром купувати?

Що я тобі скажу. Так, це дійсно дивно, наче саме це й повинна робити держава, але маємо таке. Я знаю, що вони над тими тягачами та гарматами трусяться, дядько отримав недавно нагороду за те, що вивів тягача зі снарядами з під обстрілу та затушив на ньому вогонь.
   
Що я тобі скажу. Так, це дійсно дивно, наче саме це й повинна робити держава, але маємо таке. Я знаю, що вони над тими тягачами та гарматами трусяться, дядько отримав недавно нагороду за те, що вивів тягача зі снарядами з під обстрілу та затушив на ньому вогонь.
Та я не сумніваюсь, що це реальна потреба.
Але ж їтійогомать, це не дрібниці, котрі просто полегшують службу, тут держава за всим не услідкує, тут сам Бог велів потурбуватись співгромадянам.
Якщо такий дефіцит тягачів, то чи хтось цим займається зараз? Це ж не хаймарси чи літаки, такого добра повинно бути достатньо на заході.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія