Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
28 вересня 2021 21:38:07
Що уже Ольга вимагає жаліти тупіки вигаданих людей?

Типово для уської пропаганди. Вигадати тупіки і вимагати щоб їх жаліли, як розпятого хлопчика на танку...


Нам усіх має бути шкода що померли вигадані люди у вигаданій історії... Навіть не смішно...  :facepalm1:
2
28 вересня 2021 19:35:45
Людас, секрет в у великий китайські вогняній стіні... Великий китайський фаєрвол... Іноземці мають окремо ВПН для робити, і скайп теж прослуховують китайський варіант. І весь секрет.
3
28 вересня 2021 19:33:45
Ти колись чув про велику китайську вогняну стіну?
А чув за систему балів яку впроваджують?За великий китайський файєрвол уже років 5 чи більше говориться... :facepalm1:

А що вони пишуть в статистику, в СССР теж по статистиці знімали фільм Москва сльозам не вірить....
4
28 вересня 2021 19:20:30
В тексті ніпрощо новина... Ні числа ні хто ні як пітвердили, дуже нагадує що її виціцяла з пальця.
Ну конечно, от вакцины никто не имеет права ласты склеить. Потому что в лабах пфайзеров и модерн сидят Боги? А знаете почему вы так уверенны в своей защите? Все просто. Нет никакой чипизации, есть просто бизнес. Сначала надо напугать, тем более есть все предпосылки. Болезнь действительно не простая, я сам две недели канал. Потом пошёл режим спасения, и уже нет разницы, что там вам колят, моча или солевой раствор или вакцина. Вера в спасение после долгого страха.
У мене знайомі лікарі в ковідному робили, там стільки імітації хворих, стільки чіпів по навводили. І знайомі хворіли запаленням вірусним легень... :facepalm1:
5
28 вересня 2021 18:50:10
В тексті ніпрощо новина... Ні числа ні хто ні як пітвердили, дуже нагадує що її виціцяла з пальця.
6
28 вересня 2021 18:41:00
Кажуть що ця пара голосувала за Трампа, тому ліваки за Байдена , лікарі, так їх тровили вакциною... :gigi:
7
28 вересня 2021 16:30:21
Я кращу історію можу вигадати і більш правдоподібну))))  :weep:
8
28 вересня 2021 16:21:09
Люди которые тут возмущаются искренне рады каждому новому смертному случаю среди не привитых.

Но вот один случай который разрушает их теорию и визг стоит хуже чем на свиноферме.
а ТИ ПРИВИЛАСЬ?

БАТЬКІВЩИНА УСА Чекає :weep:
9
28 вересня 2021 12:47:00
Ну як уже Війка помстилась державі яка її бідну ображає?  :weep:
10
28 вересня 2021 12:46:15
Це і погано і добре...

Україна тепер без зазріння совісті може нац меншини пресувати... І вказувати пальцем на Орбана... А щось тявкає на ЄС, нам їх інтереси цікаві так само як їх війна цікавить...
11
28 вересня 2021 11:54:50
все бабы - козлы. серия надцатая  B-)
Людині просто подобалось тровити, не могла зупинитись...
12
28 вересня 2021 09:02:20
Венедіктова, диверсія:

проникнення сторонньої особи на територію частини.

Підгорілий Олдбой, диверсія:

нічого не було зроблено для посилення охорони складів

Яке ж охуєнне життя! B-)
А чого так? Тому що Олді україножер.
13
28 вересня 2021 08:37:51
Як я ненавиджу ЗЕ-скот, але з арсеналами був суцільний бардак! Причому вже криком усі кричали-робіть щось падли! Був саботаж на рівні десь генштабу,суцільні шпійони.  Де працювали диверсанти, де агентура, але ж для посилення охорони та безпеки ні фіга ж не робилося!

 Це правда.

Бо там реально немає що робити. Склади треба в землю закопувати і бункера робити... Скіки років на це і які суми який бюджет?
14
28 вересня 2021 08:36:47
нагадаю, вибухи в Калинівці відбулись після вибухів на інших артскладах, і нічого не було зроблено для посилення охорони складів

так що диверсія безумовно була, і диверсія на найвищому рівні
Нагадую що даний дописувач є Україножером...


Склади можна покращити охорону тільки побудувавши підземні склади, зовнішня охорона нічого не змінить сильно при сучасних засобах ураження. Чи знає про це україножер олді і чи знає суми про які мова і що це не потягнуть навіть США? Звісно знає, його задача це поширення ворожнечі і брехні між українцями. Зміст життя україножера в цьому.
15
28 вересня 2021 08:23:22
Сумки фігня, а от чому баби роблять пілінг  - питання ?! :weep:
так а нафига делаешь? он реально шлифует, но и истончает кожу. не увлекайся.
як нафіга? Щоб не виглядати як фрекен бок.
Не хвилюйся, все під контролем косметолога.

16
28 вересня 2021 08:02:53
Цитата: Стаття продовження

Захист від деменції
Незрозуміло, чому Какехі продовжувала вбивати чоловіків, яких вона зустріла через агентства знайомств, навіть зібравши мільйон доларів.
У своїй постанові суд дійшов висновку, що Какехі "скористалася" довірою своїх жертв та їх надією на спільне майбутнє, щоб здійснити вбивства. Незважаючи на те, що вона зізналася у злочинах, вона принесла невеликі вибачення сім'ям жертв, демонструючи відсутність "щирого саморефлексування",-йдеться в ухвалі.
Але її команда захисту бачила це по -іншому. Вони базували своє звернення на невідповідності у її свідченнях, вказуючи на її визнання та його подальше відкликання як на доказ деменції та примусу.

Зрештою, її команда програла апеляційну скаргу, і її смертний вирок залишився без змін. Дата розстрілу Какехі не повідомляється. Згідно із законом, ув'язнені повинні бути страчені протягом шести місяців з дня їхнього винесення вироку - але експерти кажуть, що це рідко трапляється через тривалі спроби оскарження, і багато з них вимушені чекати роками.
Незрозуміло, чи планують адвокати Какехі, які відмовилися коментувати цю доповідь, подати на повторний розгляд - єдиний спосіб врятувати їй життя.
Какехі мало публічних заяв і рідко спілкувався зі ЗМІ.
Її свідчення в суді зображують суперечливий образ жінки, яка коливалася між протестом проти своєї невинуватості та прямим визнанням своїх злочинів. Іноді під час судового розгляду вона виглядала розгубленою та втомленою. Її волосся стало білим за роки після арешту у 2014 році, а слух погіршився.
З твердженнями про недоумство, що огорнули її свідчення, та додатковими передбачуваними вбивствами, за які вона ніколи не звинувачувалася, ми можемо ніколи не дізнатися, що насправді сталося - або що змусило її почати вбивати своїх коханих до кінця свого життя.
В інтерв'ю у 2019 році місцевій газеті Yomiuri News Какехі висловила відставку і час від часу висловлювалася про долю, яка її чекає.
"Навіть якщо ви подумаєте над цим, ваші гріхи не зникнуть", - сказала вона. "Це не дійде до мертвих".

17
28 вересня 2021 08:02:16
Цитата: Стаття продовження
Незрозуміло, яке фінансове становище Какехі було на той час і чи мала вона власні заощадження. Але до смерті четвертої жертви вона забрала у своїх жертв стільки грошей, що її мотив більше не можна було пояснити ні потребою, ні відчаєм, - йдеться у постанові, - вона відверто "нехтувала людським життям заради власних фінансових бажань".
Какехі заробила близько 16 мільйонів ієн (145 000 доларів) від Honda. Asahi News Однак, за оцінками Kakehi отримала близько 500 мільйонів ієн ($ 4,5 млн) в загальній складності від спадкування Її партнерів, цінностей та інших активів - по деякими оцінками , розмістити цю цифру сягає 800 мільйонів ієн ($ 7,3 млн).
Любовні афери
Широко розкритий випадок Какехі витіснив афери кохання у суспільну свідомість.
У Японії є другий вбивця Чорної Вдови: 46 -річна Канае Кідзіма, яка також засуджена до смертної кари за вбивство трьох чоловіків, яких вона зустріла на веб -сайтах знайомств у 2009 році, і в кожному випадку це виглядало як самогубство. За словами Асахі, її теж мотивували гроші.
Після 100-денного суду над Кіджамою вона була засуджена до смертної кари у 2012 році.
Аферисти, які ховаються у додатках для знайомств та соціальних мережах, у 2020 році досягли рекордних результатів
Аферисти, які ховаються у додатках для знайомств та соціальних мережах, у 2020 році досягли рекордних результатів
Какехі та Кідзіма знаходяться у смертельно далекому кінці спектру "шахрайства кохання" - виду фінансового шахрайства, яке спирається на створення романтичних стосунків із жертвою. Більшість з них не закінчуються отруєннями чи вбивствами, а злочинці часто зникають, коли їхні жертви спорожняють гаманці.
Більше 32 мільйонів користувачів зареєстровані в топ -10 додатків для знайомств країни, а близько 600 консультацій щодо знайомств та шлюбу - подібно до тієї, що використовувала Какехі - зареєстровані по всій країні, згідно з Японською асоціацією радників із дизайну життя, яка надає сертифікат компаніям, які слідувати його експлуатаційним стандартам.
Японська консультативна організація з питань розладів особистості та шлюбних шахрайств, токійська група підтримки жертв шахрайства, заявляє, що щорічно бачить близько 100 випадків любовних афер.
За словами прес -секретаря, жертв часто знаходять за допомогою шлюбних консалтингових компаній, які використовуються для пошуку серйозного партнера для шлюбу. Жертвами, як правило, є самотні розлучені або вдови без сім’ї, або сім’ї, що живуть далеко - і які, можливо, виявили великі зарплати чи фінансові активи у своїх профілях, додала речник.
Шахраї часто просять у своїх жертв дорогі подарунки на день народження та інші фінансові вимоги, поки у їхніх жертв не залишиться грошей. Іноді жертви змушені брати позики у акул -позичальників, щоб забезпечити своїх підробних коханців, сказав речник.

18
28 вересня 2021 08:01:53
Цитата: Стаття продовження
Через два місяці поліція заарештувала Какехі. Після кількох місяців допитів Какехі зрештою зізнався у отруєнні Хонди, Хіокі та Суехіро капсулами з ціанідом.
Поліція також вважає, що Какехі була пов'язана з вбивствами чотирьох інших чоловіків, на додаток до чотирьох обвинувачених, але прокуратура врешті -решт вирішила не пред'являти їй обвинувачення через недостатність доказів, повідомляє NHK.
В ній за гроші
Чотири чоловіки жили в різних містах, працювали на різних роботах і не мали зв’язку між собою - за винятком одного: усі вони мали значні заощадження та активи.
Це, у поєднанні з їхнім пізнім віком та неодруженим статусом, зробило їх ідеальними мішенями.
Перше з чотирьох отруєнь було спричинено боргом: Какехі заборгував Суехіро 48 мільйонів ієн (близько 437 000 доларів).
Какехі "думала, що вб'є (його) і уникне виплати".
Через два місяці після смерті Суехіро у лютому 2008 року Какехі написав листа своїм дітям, у якому сказав, що вона повернула гроші, використовуючи «спадщину іншої людини», згідно з ухвалою.
Лист шокував дітей Суехіро, які не знали про позики свого батька і мало знали про Какехі. Вони навіть не знали її імені. Коли вони намагалися запитати у неї більше, вона "мовчки пішла", зазначила ухвалу, залишивши їх без відповідей про крах їхнього батька чи його таємничого супутника.

19
28 вересня 2021 08:01:34
Цитата: Стаття продовження

Спіймати вбивцю
Розтини рідко зустрічаються в Японії і, як правило, виконуються лише при підозрі на недоброзичливу гру - саме тому смерть її колишніх партнерів в той час залишалася в основному непомітною.
Але смерть Ісао Какехі вважалася досить підозрілою, щоб вимагати розтину, який виявив смертельну кількість іонів ціаніду в його серці, крові та шлунку, а також ерозію в шлунку.
Через кілька днів після його смерті влада знайшла в квартирі Какехі таблетки для здоров’я та порожні капсули - це свідчить про те, що вона спорожнила добавки для здоров’я та наповнила їх ціанідом, перетертим у порошок.
У серпні 2014 року слідчі виявили у квартирі Ісао Какехі їх курильну зброю. Похований у горщику, який його дружина викинула, був поліетиленовий пакет із слідами ціаніду.
Колір пакета та його вміст свідчать про те, що ціанід був похований протягом кількох місяців - і такий же тип пластикового мішка для зберігання на блискавці був знайдений у квартирі Какехі. Какехі отримала ціанід, працюючи на поліграфічній фабриці.

20
28 вересня 2021 08:01:09
Цитата: Стаття продовження

Жертва мотоцикла
Свій 71 рік Масанорі Хонда був у гарній формі.
До 2011 року його діабет знизився до "легкого стану", і він часто відвідував спортивні клуби.
Він також занурився у відносини з Какехі.
Хоча незрозуміло, як вони познайомилися або як довго вони зустрічалися, пара розповіла друзям пізніше того року, що планує одружитися.
Наступної весни Какехі зробила свій крок.
9 березня 2012 року вона зустріла Хонду в магазині, потім вони пішли своїми шляхами. Близько 17 -ї години того дня він втратив свідомість під час їзди на мотоциклі. Менш ніж через дві години в лікарні лікарі підтвердили його смерть.
Свідки пізніше показали, що Какехі не планувала доживати свої роки з Honda. За два місяці до його смерті, у січні 2012 року, вона вже почала таємно зустрічатися з іншими чоловіками через агентство знайомств.
Вижив рак та остання жертва
Мінору Хіокі в останні роки боровся з самотністю та рецидивом раку легенів. Але до липня 2013 року життя почало підніматися вгору: його рак був майже повністю вилікуваний променевою терапією, і "він був у здоровому стані", - йдеться у постанові.
До всього іншого у 75-річної дівчини виник новий романтичний інтерес.
До серпня 2013 року Хіокі виявився відданим Какехі, написавши їй в електронному листі, що хоче "залишитися разом назавжди". "Вони були близькі, часто їли разом і ночували вдома один у одного", - йдеться у постанові.
Їх ідилічний роман закінчився 20 вересня, коли пара вийшла на вечерю.
Хіокі, як і другий чоловік Какехі Суехіро, часто приймала добавки для здоров’я у формі таблеток - тому їй було легко дати йому таблетку ціаніду «під виглядом здорової їжі», - йдеться в ухвалі. Вони щойно закінчили їсти, коли Хіокі втратив свідомість. На момент прибуття швидкої допомоги він "болісно дихав і задихався", згідно з постановою.
Незважаючи на те, що він знав, що у нього є діти і одужав від раку, Какехі збрехав бригаді швидкої допомоги, стверджуючи, що у нього немає сім'ї і він страждає від раку легенів. Коли вони запропонували процедуру реанімації, вона відмовила в дозволі реанімувати його. Він помер протягом двох годин.
Какехі лише нахабнішав у накопиченні стосунків та жертв. У листопаді 2013 року, всього через два місяці після смерті Хіокі, вона вже вийшла заміж за свою наступну і останню ціль - Ісао Какехі. І лише через місяць після їхнього весілля вона почала зустрічатися з іншим чоловіком таємно, згідно з постановою.
Але Ісао Какехі не був розумнішим і, здавалося, відновився з ентузіазмом до життя. В обмінах електронною поштою та повідомленнях він сказав своїй новій дружині, що хоче "зробити все можливе, щоб насолоджуватися яскравим другим життям і жити довго".
Протягом кількох тижнів після їхнього шлюбу молодята перенесли серцево -легеневу зупинку незабаром після вечері вдома зі своєю новою дружиною. Вона викликала швидку, яка доставила його до лікарні, але він помер лише через годину.
Його смерть викликала підозру щодо низки нещасних коханців Какехі, що викликало поліцейське розслідування, яке швидко розкрило її мережу обману.

21
28 вересня 2021 08:00:54
Цитата: Статті цитата

74-річна вбивця "Чорної вдови", яка вбила своїх коханих ціанідом(CNN) У 75 років Ісао Какехі був міцним здоров’ям і закоханим.

Це був 2013 рік, і він розпочав захоплюючі нові стосунки з 67-річною вдовою Чісако Какехі, з якою познайомився через японське агентство сватання.
Протягом двох місяців пара одружилася, переїхала разом і почала, здавалося б, блаженне життя в місті Кіото Муко, готуючи рисові коржі для новорічних свят.
Але Ісао Какехі не дожив до нового року.
28 грудня він став четвертою і останньою жертвою японського вбивці "Чорна вдова".
74 -річна Чисако Какехі засуджена до смертної кари за вбивство трьох романтичних партнерів та спробу вбивства четвертого.
Вбивства почалися в 2007 році, коли їй було 61, але вона уникнула підозри, поки смерть Ісао Какехі не викликала поліцейське розслідування, яке призвело до її арешту в 2014 році.


У 2017 році вона була засуджена до смертної кари після одного з найдовших судових процесів у Японії. Апеляція про скасування ухвали провалилася у червні цього року.
"Вона використовувала агентство зі сватів, щоб один за одним знайомитися зі старими жертвами і отруїла їх, змусивши довіритись їй", - заявив суддя у червневому рішенні, повідомляє громадський телеканал NHK.
"Це нещадний злочин, заснований на спланованому і сильному вбивчому намірі".
Цей випадок захопив Японію та підкреслив небезпеку, що ховається в Інтернеті для старілих одиноких, уразливих до любовних афер.
І це також викликало у країни питання, чому жінка у свої західні роки почне вбивати чоловіків, яких вона нібито кохала.
Починаються вбивства
Жінці, яка стала сумно відомою в Японії, публічно мало відомо про особисте життя Чисако Какехі.
Народившись у південно -західній японській префектурі Сага, Какехі працювала на друкарській фабриці і вийшла заміж за свого першого чоловіка у 1969 році, коли їй було 23 роки, повідомляє філія CNN Asahi News .
Чорна вдова Японії '  серійний вбивця програв апеляційну скаргу
Японський серійний вбивця "Чорна вдова" програв апеляційну скаргу
Їх шлюб тривав 25 років до смерті хвороби в 1994 році .
До 2007 року вона вступила у відносини з 78-річним Тошіакі Суехіро.
18 грудня 2007 року вдень Какехі обідав із Суехіро та його дітьми. Суехіро прийняв добавки до здоров'я, що спростило Какехі маскувати капсулу ціаніду як одну зі своїх таблеток і дати їй, - йдеться у постанові.
Менш ніж за 15 хвилин після обіду Суехіро без свідомості впав на вулицю. На момент прибуття швидкої допомоги він задихався і "був на межі зупинки дихання", - йдеться у рішенні суду.
Какехі супроводжувала Суехіро до лікарні, але при розмові з персоналом швидкої допомоги та родиною Суехіро дала собі псевдонім «Хіраока». У лікарні лікарі виявили, що він був близький до смерті після перенесеної внутрішньої задухи.
Суехіро вижив - єдиний із чотирьох жертв Какехі, який це зробив - але у нього залишилася «невиліковна вища дисфункція та порушення зору», - йдеться у рішенні суду. За даними Asahi News, він помер через півтора року пізніше від незв'язаної хвороби .


22
28 вересня 2021 07:59:02
https://edition.cnn.com/2021/09/25/asia/japan-black-widow-killer-intl-hnk-dst/index.html

Цікава стаття як жінки люблять користуватись ядом... І щось мені підказує що примітивно думати що тут жага наживи, просто отруїла бо це прикольно, а гроші це бонус.
23
28 вересня 2021 07:00:25
Я подумав, що тут буде про реєстр виборців)
А вакцинований вже не виборець?
Якраз навпаки, кажуть що на дільницях будуть звіряти чи вакцинований, якщо немає в реєстру вакцинованих не пустять на дільницю...  :weep: Ще конспірологія?
24
28 вересня 2021 06:57:45
Отже, якщо реєстру немає, якщо станеться локдаун, працюватимуть або непрацюватимуть усі.

Хіба може прийти перевірка і проконтролювати.
На місцях місцеві ОТГ (ОПГ) складають списки вчителів які вакциновані, так що все є на місцях.
А виші, підприємства?

Де можна ознайомитись?

Чи складають на колінах записуючи на папірець?  :facepalm:
Просто не публікують у відкритому доступу... А все є ))))
25
28 вересня 2021 06:53:13
Отже, якщо реєстру немає, якщо станеться локдаун, працюватимуть або непрацюватимуть усі.

Хіба може прийти перевірка і проконтролювати.

На місцях місцеві ОТГ (ОПГ) складають списки вчителів які вакциновані, так що все є на місцях.
26
27 вересня 2021 18:31:42
В контексті згадування про Блаватську цікаво почути думку суспільства - Чи можна вважати Тайну Доктрину частиною укрвїнської культури ( мадам народилася у Дніпрі)
безсумнівно. Там і зараз відьом повно
Думаєш ці труди потрібні?
27
27 вересня 2021 18:31:06
Янголи безсмертні
І падші ангели теж безсмертні))))
28
27 вересня 2021 18:30:08
діти - ангели
дорослі псують їх, докладаючи максимум зусиль
для хворого дорослого здорова дитина - свідчення його хвороби
Чергова брехня від екстрасенсів...
кому як не тобі це знати
От на тих твоїх тезах і побудоване НУШ, взято з 20-30 років у екстрасенса блаварської, школа поритить просвітлених дітей... Травмує. Бо діти мають знання з попереднього життя.  :facepalm1:
29
27 вересня 2021 18:26:47
А коли «під роздачу» почнуть потрапляти не поодинокі «громадяни», а високопосадовці та члени їхніх родин?
Випередив. B-)
Вотімєнно.
Насправді це все погано.
30
27 вересня 2021 18:26:18
А ти розумієш що це погано?

От реально для економіки це погано...  :facepalm1:
31
27 вересня 2021 18:12:21
а батьки не вчилися?
в этом главная загадка природы
Дети  - в большинстве - красивые, умные, веселые
Взрослые из них получаются - некрасивые, унылые, бестолковые
Вот как так?? 8-:
Немає там загадки природи, все по педагогічній науції... Треба просто вміти читати те що в книзі написано.
32
27 вересня 2021 18:11:06
а батьки не вчилися?
в этом главная загадка природы
Дети  - в большинстве - красивые, умные, веселые
Взрослые из них получаются - некрасивые, унылые, бестолковые
Вот как так?? 8-:
діти - ангели
дорослі псують їх, докладаючи максимум зусиль
для хворого дорослого здорова дитина - свідчення його хвороби
Чергова брехня від екстрасенсів...
33
27 вересня 2021 18:10:24
шапочка из фольги
для мамы
неЩасные люди те учителя
У меня родственницы учительствуют
Говорят, что дети как дети.
Но родители проблемные через одного.
А я за це попереджав а мене ніхто не слухав.... :facepalm1:

Всі думали що я просто так на Греневич гоню...  :facepalm:
34
27 вересня 2021 18:07:48
Вынужден был зайти, потому что только конченная мразь и пид.ар за педины деньги мог вместе слепить :
 Знаєте що смішно у верещанні
 и пролитую кровь.
Тварь и уе бок ты, не шизанутый.
Пане Редіс, сьогодні не тяпниця, ви наче серед тижня не пєте.

Усик це чистої води православна вата... І раз ти його підтримуєш у ватності це лишній доказ що я не помилився.
35
27 вересня 2021 18:06:01
Для тих, хто питав, де далекобійники:
https://www.youtube.com/watch?v=iX9ZOEjGk2I
дивись, вія. Ти про це відкривала аж цілу тему https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108237, в якій розмістила фейсбучний пост якогось угорця угорською мовою. Справа в тому, що ти ніяк ні при яких умовах не могла надибати того посту сама. Висновок: тобі його НАДАЛИ. Як і оцей новий відосік

Той пост з Фб бачив і я, тільки я знаю що ті пости поширють боти ФСБ скоріш за все... Тому і не тащив нікуди ці речі.

Просто війка має в друзях Ольгінських ботів і їх групи, от її гілка новин і підтягує таку шизу.
37
27 вересня 2021 15:02:53
Зараз розміщу посилання на гілку цю на:
 Севасінфо
НТВ
Россия 1

Нехай порегочуть з йохнутих хахлів (tu)

І сюди силку притащи на них... Теж поржемо.
38
27 вересня 2021 14:05:40
Нажаль у війки класичний випадок, спроба покарати державу яка винна у тому що у неї несклалось життя.  :(
39
27 вересня 2021 14:02:41
Одна тут выплясывала по поводу масок, что люди мрут от недостатка кислорода, теперь вас тут епт бригада работает. Накуа оно вам лично? Онли бизнес?
війка точно не бригадна...

Просто ображена на життя і державу, їй здається що так хоч когось врятує від цієї держави  :(
Та саму себе врятую. Мені оно вже пропонують на хуторі відстрілюватися від вакцинаторів, це що за еклмн на моїй рідній землі?
Я їм, сцукам, покажу таку примусову вакцинацію, що всруться. І зброї в Україні вистачає, це так, невеличка ремарка, якщо що.

Бачиш Шор про що я кажу?

Людина має образу на державу на невдавшеся життя, це такий розлад....

Людина захищати буде свій рожевий світ в якому її образила зла держава... А вона державу буде карати тим що бориться з вакцинами... Ну от Так...

 :( зовсім не рідкість така позиція у людей. Хтось зе має бути винний що у людини не складається життя?  :(
40
27 вересня 2021 13:55:35
цікаво,що думають самі бєларуси про це?
Вони думають те що каже Лукашенко. Нажаль так.
Я би не спішив з такими висновками. Білоруси, на відміну від каців, втратили віру у свого царя.
Ти думаєш расіянє вірять Пуйлу?

Ти дуже помиляєшся... Їх влаштовує ця риторика.

Повна версія