Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дайте модера!!

Дайте модера!!

Пришліть на ФУП хоч якогось модера, хоч тимчасово, бо тут роботи непочатий край, і то термінової!
Видаліть деякі ганебні гілки нах у Смітник ( " общєніє" Вольки з Ельфом, усі гілки Сергія номерного!)
І забаньте на хороший термін ( не менше місяця, для вироблення певних звичок людині треба 21 день, то  може дехто позбудеться словесної діареї ) особливо небезпечних зло.. тобто юзерів, ну ви зрозуміли про кого йдеться!
Усіх чорноротих - у Передбанник нах, а то й у бан.
   
Re: Дайте модера!!

Этому городу форуму нужен герой
   
Re: Дайте модера!!

Марні надії :(
   
Re: Дайте модера!!

Фотожаби тягають, як в останній день,
Дами лаються матом
Матюччя повні гілки

   
Re: Дайте модера!!

якщо просто забрати персональні гілки та злісний офтоп то й без банів можна спокійно обійтись
   
Re: Дайте модера!!

А мені подобається такий ФУП:

То ли дело Всраке от педи...с  децтва привык, шо оно сосет у педи, а ежели на отдыхе- то его жонка.Это всяко лучче, чем воевать, ну или проявлять хохловский дух -типа укусить за членик, когда в вас кончают... А ежели еще ты там квакнешь - слава Юкрейн... Чиста герои, а не пидарасы ,да???

Может ты, вафельница , и подпалила??? Католики -единственные, кому не башляет власть и профуры типа тебя!

Ну давай, типа непидар, похвастайся - скока ты на передке соседей завалил! Могу поспорить - никуя. Бо ты тока можешь отсосать... И то - тока у педи...Дафай, фастайся, а ми - поопладуемо!!!Даже пидарасу тебе :D

А, типа волнуешься- не оттолкну ли я тебя, старую б***ь, и твоего менеджара??? Нет. Я - совсем по другому...
И когда ты со своим вафлистом будешь штурмовать аэропрорт я буду кричать: Феникс, держись!!! Я иду к тебе!!!

Есть пару вопросов к крутым иносратым пидарам:
1. Вы абсолютно уверены , шо будете тута, как дома??
2. У вас стока бабла, шо вы уже заранее купили не тока ментов, но и посторонних прохожих??
3.Ну и если ты всем этим пользуешься - значит отбашлял Зе нужную сумму??? уверен, шо шило от старого тебя не достанет- иначе Хер бы ты, пидар, тут бы так залупалось- все уже куплено?И???
 ШО ты, пидар, докажешь??? Шо бабло всегда перемогает??? Так ты ж это усегда спиваешь, сося у педи...
Я понимаю еще, када б ты согласился голяк на голяк вместе ,де никого !!! нет, а у нас тока : шило у тебя и у меня...
Тут понятно- при фарте- мож тя и спасет бабло , если , как всегда, соврешь, наебешь, отсосешь и предашь...- ты ж тока ЭТО и умеешь???
Устраивает??? Оба в исподнем и с шилом??? И НИКОГО рядом?
СКОРАЯ и прочее приезжают тока через 40 мин! Шоб дать достигнуть резалта.
Могу замазать - шо зассышь. Бо падаль - оно могучо тока при преемуществе...
4. Ну терь послушаю условия крутого пидара с липецка.
Кста,ты там и не был даже крутым - просто пидаром. Не, классные мачо, шл слау, шо хомапидр - главное: умно жениццо - а там уже вытиянут)))
Лана, вафельники вафельник, пидар хомка и пидар- я открыт к бою.

Жду условий, боевой ты наш отсасун
   
Re: Дайте модера!!

Редя наш дуеліст на шилах в споднєму!
   
Re: Дайте модера!!

Це які дами матюкаюца? Свєтка та Мирослава? "Дами" то незаслужений комплімент для них :lol:
   
Re: Дайте модера!!

Ніфіга такого не буде.
Тут Вам ФУП (= віддушина для ментально-стурбованих покидьків), а не політичний форум якийсь чи що.
"Генератор контенту".
Погляньте, який чудово-ілюстрований контент згенеровано в гілці сергій нумерного! Та й Волька не відстає.
Молодці! udaff.com нервово куристь осторонь.
   
Re: Дайте модера!!

Можна наполовину знизити навантаження на сервер, якщо Ельф перестане демонструвати, що в нього всі в іґнорі, але для цього йому потрібно пройти довготривале лікування від важкого психічного розладу.
   
Re: Дайте модера!!

Самомодерацією користуватись не пробувала?
Обов'язково аби хтось відбирав що і кого читати на форумі?
   
Re: Дайте модера!!

Фотожаби тягають, як в останній день,
Дами лаються матом
Матюччя повні гілки


Бгг, раніше це могла робити лише модерша Йожиха і її свита, а тепер всі  :weep: какая боль  :lol:

Останнє редагування: 5 вересня 2021 22:13:46 від SvitLana
   
Re: Дайте модера!!

Пришліть на ФУП хоч якогось модера, хоч тимчасово, бо тут роботи непочатий край, і то термінової!
Видаліть деякі ганебні гілки нах у Смітник ( " общєніє" Вольки з Ельфом, усі гілки Сергія номерного!)
І забаньте на хороший термін ( не менше місяця, для вироблення певних звичок людині треба 21 день, то  може дехто позбудеться словесної діареї ) особливо небезпечних зло.. тобто юзерів, ну ви зрозуміли про кого йдеться!
Усіх чорноротих - у Передбанник нах, а то й у бан.
піздно дійшло

Останнє редагування: 5 вересня 2021 22:22:04 від magistr
   
Re: Дайте модера!!

Самомодерацією користуватись не пробувала?
Обов'язково аби хтось відбирав що і кого читати на форумі?
Якби хтось провітрював повітря від гівноротих, я би була вдячна. Чомусь не люблю смороду, особливо коли він є єдиною метою в будь-якій темі.
   
Re: Дайте модера!!

Он Сметана створив другу тему з одним і тим самим роліком за дві глодини. Модер би вже прибив за флуд. А так я можу поглузувати з психічно хворої людини, якій конче потрібна увага.
   
Re: Дайте модера!!

Якби хтось провітрював повітря від гівноротих, я би була вдячна. Чомусь не люблю смороду, особливо коли він є єдиною метою в будь-якій темі.

Якби цей хтось притримувався правил , а не своїх політвподобань, я б двома руками, але ...
   
Re: Дайте модера!!

" общєніє" Вольки з Ельфом
по-моєму, шикарна тема.
Вольтметр сам себе виіпав, це ж феномен нах. Форумний пхеномен, не побоюсь цього слова.  :super:


усі гілки Сергія номерного!
у "фото".
Хай там модерує, він сильно хотів модерувати власні теми



ну ви зрозуміли про кого йдеться!
нє.
   
Re: Дайте модера!!

Всьо, зелені спустили Лусьтрацію в унітаз. Ельф через психічну хворобу помилково подумає, що я звертався до нього і напише, що я в нього в ігнорі.
   
Re: Дайте модера!!
N88

Дайтє мнє модєра, каже!

   
Re: Дайте модера!!

На форумі також є люди, які просили та просять деяких зупинитися, тому що все має свою міру.
   
Re: Дайте модера!!

Якби хтось провітрював повітря від гівноротих, я би була вдячна. Чомусь не люблю смороду, особливо коли він є єдиною метою в будь-якій темі.

Я тільки за модерацію.
Раз політичний форум всі теми "пожрал/посрал" у Вільне спілкування і авторам там тільки дозвіл дописувати.
Але такого тут не було ніколи. І не буде.
Така вже політика форуму.
   
Re: Дайте модера!!

Українці це європейці)
   
Re: Дайте модера!!

Українці це європейці)

Вам як пілотові з повітря видніше  :crazy_pil:
   
Re: Дайте модера!!

Українці це європейці)
на жаль до цього ще далеко :sad:
   
Re: Дайте модера!!

Я тільки за модерацію.
Раз політичний форум всі теми "пожрал/посрал" у Вільне спілкування і авторам там тільки дозвіл дописувати.
логічно, але не це знищує форум
   
Re: Дайте модера!!

На форумі також є люди, які просили та просять деяких зупинитися, тому що все має свою міру.

Проблема в тому що вони просять деяких )) деяких опонентів ) але ніяк не своїх ))
   
Re: Дайте модера!!

Я тільки за модерацію.
Раз політичний форум всі теми "пожрал/посрал" у Вільне спілкування і авторам там тільки дозвіл дописувати.
Але такого тут не було ніколи. І не буде.
Така вже політика форуму.

Але ж ви з нього не йдете  :)
   
Re: Дайте модера!!

фуйня гасло, все може робитися в налаштуваннях
не бiльш 1тема на день
не бiльш 10 вiдповiдей на день
однаковi права усiм фупчекам

   
Re: Дайте модера!!

Кращої модерації ніж зараз не було ніколи.  (tu)

Єдине звичайно було б добре щоби подвоїти ігнор.
   
Re: Дайте модера!!

Кращої модерації ніж зараз не було ніколи.  (tu)

Єдине звичайно було б добре щоби подвоїти ігнор.

А мені теж подобається ) як в лісі, сам регулюєш )) максимальна свобода  ;)
   
Re: Дайте модера!!

максимальна свобода

Свобода під/з відповідальністю  :)
   
Re: Дайте модера!!

Але ж ви з нього не йдете  :)
Я здатен.
Самомодерацією користуватись не пробувала?
Обов'язково аби хтось відбирав що і кого читати на форумі?
   
Re: Дайте модера!!

фуйня гасло, все може робитися в налаштуваннях
не бiльш 1тема на день
не бiльш 10 вiдповiдей на день
однаковi права усiм фупчекам

Повністю підтримую)))
Плюс всіх зачинщиків "тролінгу"—— в бан на місяць, всіх хто тягав фотожаби( всі)—— в бан на місяць)), хто злісно тягав жаби і займався злісним некропостінгом—— бан на 3 місяці))
Сергію——можливість модерувати своі гілки)))
Буде реально чистіше))
   
Re: Дайте модера!!

Єдине звичайно було б добре щоби подвоїти ігнор.
Тоді ти Петя зможеш сам з собою.  :laugh:
   
Re: Дайте модера!!

А мені теж подобається ) як в лісі, сам регулюєш )) максимальна свобода  ;)
нє, модерація потрібна. Але по-мінімуму, ну і звісно не така як була тут.
В ідеалі, як уже давно кажу: одна тема, відкрита, для скарг. І потім, якшо чувак дійсно зарвався і багато дописувачів висловлюються за бан, робиться голосування, і пункт, за який буде більшість, модер виконує.
Це було би ідеально
   
Re: Дайте модера!!

Повністю підтримую)))
Плюс всіх зачинщиків "тролінгу"—— в бан на місяць, всіх хто тягав фотожаби( всі)—— в бан на місяць)), хто злісно тягав жаби і займався злісним некропостінгом—— бан на 3 місяці))
Сергію——можливість модерувати своі гілки)))
Буде реально чистіше))

чистіше було б якби твій флуд зносили в вільне
   
Re: Дайте модера!!

ой ой спасайте форум от ватных патриотов  :weep:
   
Re: Дайте модера!!

чистіше було б якби твій флуд зносили в вільне
та хоча б ваш альянсний бруд зносили у смітник
   
Re: Дайте модера!!

А мені подобається такий ФУП:


 :facepalm1:  :weep:

Бот, вважаєш, що головне прикинутися невинною овечкою? Якщо твою ольгінську бригаду і пару співробітників з відділення "Петькіно" забанити, то відразу форум на 90% і очиститься. А вас, до речі, тут не так вже й багато - чоловік ботів 4-5 невпинно трудяться на благо хуйлостану і панамської вітчизни  ;)
   
Re: Дайте модера!!

:facepalm1:  :weep:

Бот, вважаєш, що головне прикинутися невинною овечкою? Якщо твою ольгінську бригаду і пару співробітників з відділення "Петькіно" забанити, то відразу форум на 90% і очиститься. А вас, до речі, тут не так вже й багато - чоловік ботів 4-5 невпинно трудяться на благо хуйлостану і панамської вітчизни  ;)
зьєбільно!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія