Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Анклав Сеута

Анклав Сеута

Є в Мароко іспанський анклав Сеута.
За останні два дні там була навала мігрантів - до 8000 людей, з яких 1500 неповнолітніх прорвали огорожі і повалили в Сеуту.
Іспанський уряд мобілізував армію і ви...в кийками потенційних шукачів притулку.
Хоча дітей, вік яких підтвердили лікарі, забрали до цетрів тимчасового утримання.
Думаю, повторення 2015 року вже не буде.
   
Re: Анклав Сеута

Не хотів би я там жити....


Трохи більше матеріалів
https://www.bbc.com/russian/news-57163915
   
Re: Анклав Сеута




   
Re: Анклав Сеута

Це - діти?  :facepalm1: Вони вже можуть грабувати, гвалтувати і вбивати.

Якщо вже є бажання бути толєрантними до дітей, то треба, як татари - ставили до колеса свого воза, все, що вище - знищували. Бо вони вже пам'ятають мову, віру, звичаї свого народу. Меньших можна інтегрувати, більших - ні.
Якщо вони не будуть повертати назад "підлітків" віком 17 років - вони будуть мати ще більшу проблему. Бо неодружена молодь - найбільш агресивна і криміналізована.


   
Re: Анклав Сеута

Думаю, повторення 2015 року вже не буде.
Буде, буде. В Італії те саме. А в Боснії мігранти сидять в таборах і готуються до наступу на ЄС.
   
Re: Анклав Сеута

Хочется пожелать всяческих успехов в борьбе, сокрушительных побед и поражений и еврогеям и абизянам .
   
Re: Анклав Сеута

зато в рашку никто неторопится прорывать кордоны.
   
Re: Анклав Сеута

Я от чесно не знаю нафіга їм той геморой
   
Re: Анклав Сеута

суета-сует.
   
Re: Анклав Сеута

зато в рашку никто неторопится прорывать кордоны.
Спішать укріпити кордон з іншого боку.
   
Re: Анклав Сеута

Залишилось трохи зачекати і колонізатор з вузькими очима закриє це все у концтаборах та вимусить працювати по 12 годин за миску рису. Не хотіли європейської колонізації- отримали китайську, яка цяцкатись не буде.
   
Re: Анклав Сеута

Не хотів би я там жити....
https://youtu.be/2Ut4T8xWxqY
Трохи більше матеріалів
https://www.bbc.com/russian/news-57163915
кордон це та сіточка котра просто закінчується буквально перед самим морем? :weep:  і по мілководдю її проходять? Уявляю, як там легко наркоту разом зі зброєю пронести

Останнє редагування: 19 травня 2021 09:56:03 від Raindrop
   
Re: Анклав Сеута

Залишилось трохи зачекати і колонізатор з вузькими очима закриє це все у концтаборах та вимусить працювати по 12 годин за миску рису. Не хотіли європейської колонізації- отримали китайську, яка цяцкатись не буде.

Так, китайці панькатися не будуть. І на думку лібералів їм буде начхати.
Тим часом вони вже велику частину Африки скупили.
   
Re: Анклав Сеута

Марокканские пограничники ведут себя пассивно и не препятствуют нелегальному пересечению границы. El Periódico пишет, что такое поведение марокканских властей - месть за то, что в Испании приняли на лечение Брагима Гали, лидера Фронта Полисарио -  движения, добивающегося независимости Западной Сахары, и ведущего вооружённую борьбу с властями Марокко и Мавритании - которые так же считают Западную Сахару своей.

Оппозиционная ABC утверждает, что министр внутренних дел Испании Гранде-Марласка выступал резко против того, чтобы лидера мятежников принимали в стране, и предупреждал о последствиях. Однако Санчес и министр иностранных дел Испании не прислушались к его советам, и исходя из гуманитарных соображений распорядились принять  Гали. Официальный Рабат был ожидаемо взбешён, и демонстративно перестал препятствовать притоку мигрантов, желая, видимо, показать, что спокойствие в африканских эксклавах Испании зависит только от него
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія