Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

визначаємось з ботами на форумі

Re: визначаємось з ботами на форумі

реєструємось далі
8-)
   
Re: визначаємось з ботами на форумі
LAR

Я не за гроши. Я над схваткой, поэтому мне некому платить B-) Просто за Украину я.
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Юльки перевіряють свої ряди, чи як? Хто віддано тільки на мамку працює, а хто за сумісництвом ще й служкою найнявся?
Які ви убогі!  Подумайте, скільки років життя пропало на такий бруд!  :facepalm: 
Якщо хтось ще за переконанням собі і підпрацьовує, то це ще куди не йшло. А хто ніс тримає за флюгером - де більше платять, то це моральна проституція.
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Якщо хтось ще за переконанням собі і підпрацьовує, то це ще куди не йшло. А хто ніс тримає за флюгером - де більше платять, то це моральна проституція.
повідом це тутешній бригаді порохоботів
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Це так мімімішно, коли бот Косташу піднімає свою гілку про те, хто тут на ФУПі бот :blush2:

Мабуть,  щоб ніхто не подумав, що він сам - бот, бо тицяє від 100 до 200 повідомлень за день?
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Дуже актуальне запитання для костіка. :lol: Тут досить очевидно хто працює за гроші а хто ні. Досить подивитись на кількість повідомлень в день і скільки часу ТС сидить тут.

Незважаючи на політичні пристрасті, для мене було б принизливо так заробляти гроші.  :bueee:
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Незважаючи на політичні пристрасті, для мене було б принизливо так заробляти гроші.  :bueee:
А нічого не годен більше - нє вострєбован.  B-)
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

вау, +1 бот, тепер 9
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Что костяй хочешь знать сколько тут кроме тебя еще ботов?
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Что костяй хочешь знать сколько тут кроме тебя еще ботов?

Дик у нього тут конкуренція :gigi:

Ща будуть  розподіляти гілки, у якій хто з них буде пости набивати.
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Что костяй хочешь знать сколько тут кроме тебя еще ботов?
всі 9 ботів свинячі
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

всі 9 ботів свинячі
поправка - вже всі 10 ))
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

всі 9 ботів свинячі

а чо не ваші ?

вор крічіт дєржі вора (с)
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

а чо не ваші ?

вор крічіт дєржі вора (с)
бо "наших" не існує в природі взагалі
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

ух ти, вже 11
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Бот кричит - "Держи бота!"
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

ТС винюхує, де більше платять.
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Це так мімімішно, коли бот Косташу піднімає свою гілку про те, хто тут на ФУПі бот :blush2:

Мабуть,  щоб ніхто не подумав, що він сам - бот, бо тицяє від 100 до 200 повідомлень за день?
ой, не кажить. Мало не заплакав, як побачів тему та ТС.
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

новачки, відмічаємось у відомості
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

я не за гроші, я за Показати зображення... :lol:
ні...я за родзинка в шоколаді !)))
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

+1 бот
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Ого, 12 чоловік пишуть за гроші... ;o
Я думала тут ботів не більше 5 - 6 ніків.
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Я теж думав про краще.
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Юльки перевіряють свої ряди, чи як? Хто віддано тільки на мамку працює, а хто за сумісництвом ще й служкою найнявся?
Які ви убогі!  Подумайте, скільки років життя пропало на такий бруд!  :facepalm: 
Якщо хтось ще за переконанням собі і підпрацьовує, то це ще куди не йшло. А хто ніс тримає за флюгером - де більше платять, то це моральна проституція.
От ти й замислися
стільки років самовіддано вилизувати Дрища Хорунжівського, як скажена кидатися на кожного, хто лише згадає про дитячу лікарню майбутнього, щоб тепер - набувши певного досвіду - подвоїти зусилля, аби їх вистачило і на цинічного олігарха-україножера, що знову скажено рветься до влади  :facepalm1:
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

ТС винюхує, де більше платять.
Тобі платять обидва?
То це ти своїми апетитами змусила Дрищару йти на базар продавати колекцію старожитностей?
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

А Порошенко интересно платит, а то я тут порохоботничаю, и получается даром, а мог бы копеечку заработать  :D
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

А Порошенко интересно платит, а то я тут порохоботничаю, и получается даром, а мог бы копеечку заработать  :D
ото хіба копійочку і заробите, не більше
тому навряд чи варто заводитися - більше на суди витратите
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

А Порошенко интересно платит, а то я тут порохоботничаю, и получается даром, а мог бы копеечку заработать  :D
та сама хуета.
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

А Порошенко интересно платит, а то я тут порохоботничаю, и получается даром, а мог бы копеечку заработать  :D
звернись до марти
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

новенькі ніки забанених довічно дописувачів відмічайтесь також
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

новенькі ніки забанених довічно дописувачів відмічайтесь також

Ти спочатку зі своїми ніками розберись, відмічальник.
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

мне интересно, а кто на фупе в своё рабочее время строчит на фупе?

Останнє редагування: 18 грудня 2020 09:25:01 від oleg kievsky
   
Re: визначаємось з ботами на форумі


Когда я работал, то у меня просто не было времени писать на фупе.

Есть предложение - выяснить кто в своё рабочее  время часто и много пишет на фупе.

Косташу! Ты сейчас кем и где работаешь?
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

мне интересно, а кто на фупе в своё рабочее время строчит на фупе?
це питання і мене постійно інтригує))

Когда я работал, то у меня просто не было времени писать на фупе.

Есть предложение - выяснить кто в своё рабочее  время часто и много пишет на фупе.

Косташу! Ты сейчас кем и где работаешь?
в мене теж на роботі часу на форум не було, в тому числі на віддаленій. А зараз я, олег, не працюю, ніким, весь час мій
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

вау, додався один бот, вже 13
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

22%  кaкao. А решта що... мука?
В СССР было два сорта  - " Золотой ярлык" и " Серебряный ярлык". Первый был лучше качеством и стоил дороже.
 Отличие же было в количестве собственно не самих какаю- бобов. В Серебрянном ярлыке было больше самих оболочек плодов  .  Больше "балласта".
 Кроме того,самым ценным продуктом  -бобов есть масло из них. Которое экстрагируют гептаном по технологии как и для подсолнечного масла. Гептан затем отгоняют. А подсолнечное масло   затем называют " рафинированное".
 Масло   идёт парфюмерам и для изготовления настоящего шоколада.То твёрдое,что остаётся после экстракции.сушится и измельчается до порошка.  Которое и носит название " Какао   - порошок".
 Шоколад же положено получать из собственно очищенных от посторонней шелухи   бобов Путём растирки их в пасту. Чем больше всяких добавок в эту пасту- сахара,орехов,кокосового и пальмового масла,измельчоной шелухи,тем дешевле конечный продукт,тем больше обмана покупателя и тем выгоднее " шоколад" для его изготовителя.
 Так называемый молочный или белый шоколад  это вообще не шоколад,а его эрзац без собственно   бобов коричневого цвета .
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

це питання і мене постійно інтригує))
в мене теж на роботі часу на форум не було, в тому числі на віддаленій. А зараз я, олег, не працюю, ніким, весь час мій
Безробітний зебiл?
Це сумно...
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Він пенс, Ламере, то пріработок.
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Він пенс, Ламере, то пріработок.
Чи безробітні чи пенси мали би мати почуття власної гідності.
ТС-у це не притаманно :(
   
Re: визначаємось з ботами на форумі

Я не за гроши. Я над схваткой, поэтому мне некому платить B-) Просто за Украину я.

Дивно.
Є провладні та  є проопозиційні. Третіх не  існує.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія