Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В хуйла рак.

В хуйла рак.



Глава військової розвідки України Кирило Буданов розповів, що президент Росії Володимир хуйло серйозно хворий на рак і в РФ вже відбувається переворот з метою повалення хуйло.

Джерело: глава української розвідки Кирило Буданов в інтерв'ю Sky News

Деталі: За словами Буданова, війна з Росією до середини серпня досягне переломного моменту та завершиться до кінця року.

Він також заявив, що в Росії вже відбувається переворот з метою повалення хуйло, а російський лідер серйозно хворий на рак.

Пряма мова Буданова: "Перелом буде у другій половині серпня. До кінця цього року буде завершено більшу частину активних бойових дій.

В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас та Крим...

Європа бачить у Росії велику загрозу. Вони бояться її агресії. Ми воюємо з Росією вісім років і можемо сказати, що ця широко розрекламована російська міць – це міф. Вона не така сильна. Це орда людей зі зброєю".
ВІДЕО ДНЯ

За його словами, тактика Росії не змінилася, незважаючи на її зрушення на схід, і РФ зазнає величезних втрат.

Він сказав, що не здивований невдачами Росії у війні: "Ми знаємо все про нашого ворога. Ми знаємо про їхні плани майже в той момент, коли вони будуються".

Зазначається, що Буданов правильно передбачив, коли відбудеться російське вторгнення, коли інші в уряді України були публічно налаштовані скептично, і тепер він каже, що впевнений у передбаченні завершення війни.

Журналіст також описує офіс Буданова та самого голову розвідки України.

Дослівно: "Його офіс темний і набитий атрибутами війни та шпигунства, на вікнах складені мішки з піском, на підлозі завалені кулемети, на столі лежить запасний магазин для гвинтівки, який використовується як прес-пап'є.

Він напрочуд молодий для того, щоб очолити військову розвідку своєї країни, йому всього 36 років, і говорить він із сухою точністю своєї справи. Він не виявляв особливих емоцій і посміхнувся лише один раз, коли сказав англійською: "Я налаштований оптимістично".
   
Re: В хуйла рак.

Хосподя..Я уже года 1,5 об этом талдычу
   
Re: В хуйла рак.

Джерело: глава української розвідки Кирило Буданов  -   :facepalm1:

щось підтормажує наша розвідка...



Дослівно: "Його офіс темний і набитий атрибутами війни та шпигунства, на вікнах складені мішки з піском, на підлозі завалені кулемети, на столі лежить запасний магазин для гвинтівки, який використовується як прес-пап'є.  -  мля... А шо це за джерело таке журношлюхе?



ТС, звідки таке лайно витягли?
дайте пруф!


Останнє редагування: 13 травня 2022 20:45:39 від kleynod
   
Re: В хуйла рак.

Джерело: глава української розвідки Кирило Буданов  -   :facepalm1:

щось підтормажує наша розвідка...



Дослівно: "Його офіс темний і набитий атрибутами війни та шпигунства, на вікнах складені мішки з піском, на підлозі завалені кулемети, на столі лежить запасний магазин для гвинтівки, який використовується як прес-пап'є.  -  мля... А шо це за джерело таке журношлюхе?



ТС, звідки таке лайно витягли?

1,5 роки мовчали  :K
   
Re: В хуйла рак.

Джерело: глава української розвідки Кирило Буданов  -   :facepalm1:

щось підтормажує наша розвідка...



Дослівно: "Його офіс темний і набитий атрибутами війни та шпигунства, на вікнах складені мішки з піском, на підлозі завалені кулемети, на столі лежить запасний магазин для гвинтівки, який використовується як прес-пап'є.  -  мля... А шо це за джерело таке журношлюхе?



ТС, звідки таке лайно витягли?
дайте пруф!


з головної уп
   
Re: В хуйла рак.

Хосподя..Я уже года 1,5 об этом талдычу

а хуйло виявляється борець. 1,5 року тримається.
   
Re: В хуйла рак.

  :facepalm1:



ТС, звідки таке лайно витягли?
дайте пруф!


 :facepalm:

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/13/7346033/
   
Re: В хуйла рак.

а хуйло виявляється борець. 1,5 року тримається.

Там медицина- высшего уровня, правда дето с полгода тому израилитян вроде отстранили, и ща тока рос. врачи..Аж штук 10
   
Re: В хуйла рак.

Розсекречено ще один діагноз хуйло: про нього розповів наближений до диктатора олігарх

Було таємно записано, як олігарх, який має тісні зв'язки з Кремлем, сказав, що Володимир хуйло "важко хворий на рак крові", але особистість цієї людини не розкривається з метою його ж безпеки.

Раніше ходили чутки про рак щитовидної залози у хуйло або рак у черевній порожнині. Найближчим часом лідеру Кремля навіть нібито планують зробити операцію і він збирається "передати владу на якийсь час, поки він буде недієздатний".

Видання Mirror інформує про ще один вид раку, на який нібито хворіє хуйло. Про це розповів олігарх, який має тісні зв'язки із російським лідером. Ім'я цього джерела не повідомляється.

Це остання з багатьох заяв про погане здоров'я російського президента, які посилюються картинкою, яку бачить увесь світ. На знімках, які облетіли всі ЗМІ 9 травня, хуйло мав слабкий і не впевнений у собі вигляд.

Крім того, цей інформатор додав, що "хуйло повністю зруйнував економіку Росії, економіку України та багатьох інших світових економік, бо має проблему з головою. "Один божевільний може перевернути світ з ніг на голову", - каже він.

Венчурний капіталіст, який попросив не називати імені олігарха, сказав, що передав запис через своє обурення вторгненням Росії до України.


https://tsn .ua/lady/news/obschestvo/rozsekrecheno-sche-odin-diagnoz-putina-pro-nogo-rozpoviv-nablizheniy-do-diktatora-oligarh-2061040.html
   
Re: В хуйла рак.

дитячий садок  :facepalm:
   
Re: В хуйла рак.

або рак у черевній порожнині.

Угу..С метастазами уже в лёгких,печени и может даже позвоночнике ( а это точно 3,14здец)..Оно вааще не операбельно
   
Re: В хуйла рак.

:facepalm:

https://www.pravda.com.ua/news/2022/05/13/7346033/


бльо!!!    :facepalm1:

От я правильно роблю, шо не читаю помийки!
   
Re: В хуйла рак.

бльо!!!    :facepalm1:

От я правильно роблю, шо не читаю помийки!
Ну вообще-то это заявил начальник разведки Украины ))))
   
Re: В хуйла рак.

То у нього краб, а не рак. І ми його пивом, пивом, пивом.
   
Re: В хуйла рак.

Може тому хуйло так спішило з вторгненням в Україну. Хотіло увійти в історію, як збирач земель. А тепер воно щось дуже захотіло переговорів. Не хоче здохнути, як руйнівник кацапстану.

Радник президента Туреччини Ібрагім Калин заявив, що за його інформацією, Росія хоче сісти за стіл переговорів і з Україною, і із Заходом, щоб укласти нову велику угоду.

Пряма мова Калина: "Ми знаємо про це: Росія хоче сісти за стіл переговорів не лише з Україною, а й із Заходом та укласти нову велику угоду. Для переговорів усі сторони, включаючи Європу та Сполучені Штати мають зайняти конструктивну позицію".


   
Re: В хуйла рак.

У Буданова вже була повна мобілізація каціпів на 9 травня
   
Re: В хуйла рак.

бльо!!!    :facepalm1:

От я правильно роблю, шо не читаю помийки!

ага не читажшг а тільки пишеш на помийках.
   
Re: В хуйла рак.

Достаточно посмотреть на морду хуйло на видео за последние пару месяцев. Это морда нездорового человека. Видимо поэтому ему все пох*й и он идет ва-банк, пытаясь оккупировать Украину. Хочет войти в историю, как собиратель земель русских, плюс знает, что отвечать за все эти военные преступления он не будет, ибо скорее всего не доживет до трибунала. Поэтому хуйло это своего рода раненный зверь, который очень опасен и может идти на рискованные шаги, что он и делает сейчас. Недооценивать его не стоит, но и переоценивать тоже будет ошибкой. Его армию можно бить, что мы сейчас и делаем, хотя из-за задержек и медлительности западной бюрократии в вопросе поставок оружия это нам дается достаточно дорогой ценой.
   
Re: В хуйла рак.

У Буданова вже була повна мобілізація каціпів на 9 травня
Не только он
Президент России Владимир хуйло может 9 мая официально объявить войну Украине, что позволит ему провести всеобщую мобилизацию в России. Об этом во вторник, 3 мая, сообщила американская медиакомпания CNN со ссылкой на оценки западных политиков и экспертов. "Я не удивлюсь, хотя у меня и нет точной информации об этом, что он, вероятно, собирается объявить в этот майский день: "Мы сейчас воюем с нацистами со всего мира, и нам нужно провести массовую мобилизацию среди россиян", - цитирует CNN министра обороны Великобритании Бена Уоллеса.
   
Re: В хуйла рак.

але точно, що там у всіх рак моску  :facepalm1:
ебензя знову пробив дно
   
Re: В хуйла рак.

Хочет войти в историю, как собиратель земель русских, плюс знает, что отвечать за все эти военные преступления он не будет, ибо скорее всего не доживет до трибунала.
і те і те одночасно не вийде
або "собіратєль" - або трибунал
але за будь-якого розкладу притомним від початку було очевидно що до світової історії хуйло увійде як вкрай негативний персонаж
   
Re: В хуйла рак.
Ale

Буданов як в людях в чорному на читався бульварних газет), про біографію буданова я краще промовчу)
   
Re: В хуйла рак.

Ну вообще-то это заявил начальник разведки Украины ))))

якось так було нещодавно

Семья экс-замминистра внутренних дел Александра Гогилашвили и помощницы президента Украины Марии Левченко живет в доме, который принадлежит бизнесменам, причастным к крупным налоговым махинациям; еще одним его жителем или, по крайней мере, частым гостем, является глава Главного управления разведки МОУ Кирилл Буданов, говорится в расследовании «Слідства.Інфо».
https://zn.ua/UKRAINE/hlava-hur-mou-budanov-zhivet-v-odnom-dome-s-supruhami-levchenko-i-hohilashvili-sledstvieinfo.html
   
Re: В хуйла рак.
Ale

Ви краще скажіть навіщо буданов проживав в одному будинку с гогілашвілі?), всі пам’ятають такого?)
   
Re: В хуйла рак.

Ви краще скажіть навіщо буданов проживав в одному будинку с гогілашвілі?), всі пам’ятають такого?)
+
   
Re: В хуйла рак.

Деякім вангователям  всеж треба визначитись, що  за явище спостерігається -  уміраніє чи отползаніє.
   
Re: В хуйла рак.

Не верю. Слишком уж хорошо чтобы быть правдой.
   
Re: В хуйла рак.

Ага, а сикретный ахент это хенерал СВР.  :facepalm1:
   
Re: В хуйла рак.

Не верю. Слишком уж хорошо чтобы быть правдой.


Шо имеено хорошо ? то шо хуйло еще минимум год проживет ?
   
Re: В хуйла рак.

Ви краще скажіть навіщо буданов проживав в одному будинку с гогілашвілі?), всі пам’ятають такого?)
Внедрялся. Куда надо туда и внедрялся. Секретная операция. Понимать надо.
   
Re: В хуйла рак.
Ita

То у нього краб, а не рак. І ми його пивом, пивом, пивом.
Неправда. У него камень в почках. А под камнем - рак. И далее пивом по тексту...  Нету там краба... :shuffle:
   
Re: В хуйла рак.

Шо имеено хорошо ? то шо хуйло еще минимум год проживет ?

Я боюсь, что он проживет намного дольше года. Если он проебет в Украине абсолютно все включая Крым, в России его не снесут. Выглядит он болезненно, но не так плохо как 70-летний хрен может. Короче, Саддам удержался у власти даже после позорно проигранных войн. Я просто уверен, что хуйло тоже это сможет сделать.
   
Re: В хуйла рак.

або рак у черевній порожнині.
Угу..С метастазами уже в лёгких,печени и может даже позвоночнике ( а это точно 3,14здец)..Оно вааще не операбельно

Чисельні раки настільки заволоділи хуйлом, шо він сам невдовзі стане раком...  :peremoga:
   
Re: В хуйла рак.

Що ! Опять?

https://images.app.goo.gl/U47o1yXf7GyHHAhP8


Останнє редагування: 13 травня 2022 22:55:14 від кноп
   
Re: В хуйла рак.

Неправда. У него камень в почках. А под камнем - рак. И далее пивом по тексту...  Нету там краба... :shuffle:
Не зовсім так
Не камінь
А цегла ! (Кірпічь)

От за отою цеглою і є рак !

   
Re: В хуйла рак.

бльо!!!    :facepalm1:

От я правильно роблю, шо не читаю помийки!

 X(
   
Re: В хуйла рак.
Ale

Внедрялся. Куда надо туда и внедрялся. Секретная операция. Понимать надо.
Так я без стьобу, всі розвідники а тим паче гбшники однакові на теренах екс СРСР, одне знаю - дуже люблять гроші, є й професіонали але до керівних посад як правило не злітають)
   
Re: В хуйла рак.
Ale

Деякім вангователям  всеж треба визначитись, що  за явище спостерігається -  уміраніє чи отползаніє.
Це до речі кацапськиц наратив, крах долароврюоі системи, що прогнозується вже 20 років кацапами - отак і смертельні болячки хуйла - брєд повний
   
Re: В хуйла рак.

Буданов ? Це той шо з Гігієнішвілі сожітєльствовал ?  :weep:  Вєрю, канєшна. Десь 1/2 Солов'я приблизно.
   
Re: В хуйла рак.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія