Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Госдуме предложили нанести ядерный удар по США

Ви самі собі суперечіте. Всі заряди зараз імплозівні. І зробити це не просто.
   
нанести ядерный удар по США

------


   
Ви самі собі суперечіте. Всі заряди зараз імплозівні. І зробити це не просто.

В чому протиріччя?
Те що зараз роблять імплозивні заряди - факт, бо вони менші, легші і мають вищий ККД (менше урану на кт потужності).
Плутоній, як не помиляюся, не підходить для цієї схеми.
Більшість зарядів зараз до того ж і термоядерні - бо знов ж таки - мають вищий ККД, і мають можливість регулювання потужності.

Але яким це чином протирічить можливості відностно дешево склепати ЯЗ з урану з гарматною схемою?
Її фізику скасували?
Що до імплозійної схеми - вона складніша, я це казав.
"Слойка" ще складніша.
Багатоступеневий термоядерний ЯЗ має імплозивний первинний заряд і ще складніший.
А запихнути такий термоядерний заряд 150-200кт у корпус 30 см діаметром - ще складніше і на це знадобилися мільярди, десятиліття та десятки/сотні випробувань...
   
В чому протиріччя?
Те що зараз роблять імплозивні заряди - факт, бо вони менші і мають вищий ККД (менше урану на кт потужності). Плутоній, як не помиляюся, не підходить для цієї схеми.
Більшість зарядів до того ж і термоядерні - бо знов ж таки - мають вищий ККД, а часто і мають можливість регулювання потужності.

Але яким це чином протирічить можливості відностно дешево склепати ЯЗ з урану з гарматною схемою?
Її фізику скасували?
Що до імплозійної схеми - вона складніша, я це казав.
"Слойка" ще складніша.
Багатоступеневий термоядерний ЯЗ має імплозивний первинний заряд і ще складніший.
А запихнути такий термоядерний заряд 150-200кт у корпус 30 см діаметром - ще складніше і на це знадобилися мільярди, десятиліття та десятки/сотні випробувань...
гарматна схема використовувалася один единий раз за всю історію людсьтва. Навіть випробувань не було. Це тупікова гілка еволюціі зброі
   
Нам ніколи не отримати чістий 235, останній віддав януковощ. Збагачення урану нам не по кішені.
   
І да, всі заряди зараз плутоніеві, ураніевих не буває вже. Уран, незбагачений, то іде як другій компонент в термоядерних зарядах.
   
Зробити М14 чи снайперку в гаражі не вийде, бюджет треба значно більший.

скажи это пакистанским оружейным ремесленникам и они тебя засмеют :lol:
   
Марк Солонін. Здаеться в нього на ютубе кілька відосів, де він поясняє історію та суть ядерноі зброі. Не згадаю скілько роліків, може два, може три, може чотире. Досить грамотно,  мало ляпів. Продивіться.
   
Щодо склепання гарматною схемою ядрьоноі бонби. Треба буде поновлювати залізничне сполучення Киів-Масква. Ніщо, крім потягу, в нас не доставить куди треба
   
І да, всі заряди зараз плутоніеві, ураніевих не буває вже. Уран, незбагачений, то іде як другій компонент в термоядерних зарядах.

Не треба узагальнювати :)

Ось W88 що на Трайдентах: заряд ділення - уран 235 (звісно що високозбагачений, вторинний заряд - плутоній)


Ось W87 що на шахтних ракетах: заряд ділення - плутоній, вторинний заряд - уран)

   
То все термоядерні. Не плутати із шкільними звичайними.
   
Де "помазано йодом", де дейтерід літію, то завжди термоядерне.
   
Щодо склепання гарматною схемою ядрьоноі бонби. Треба буде поновлювати залізничне сполучення Киів-Масква. Ніщо, крім потягу, в нас не доставить куди треба

Ви помиляєтеся :)
На ЗД стоять портали контролю з гамма та нейтрон детекторами. Нічого нікуди не доїде...
Тож нічого поновлювати не треба - краще вантажити на гольфстрім олігарха та повітрям відправляти...
Але з огляду на малу потужність такого дизайну - який сенс в одному вибуху в 30кт ?
От якби туди В83 в варіанті 1.2 Мт завантажити...
Тоді хоч якийсь сенс.
   
То все термоядерні. Не плутати із шкільними звичайними.

У США вся ядерна зброя наразі - термоядерна, як не помиляюся...
   
У США вся ядерна зброя наразі - термоядерна, як не помиляюся...
пимиляетеся. Тактичну ще не зняли з озброення.
   
Вони мало не з рогаткі пуляти херньою вміють. Це навіть не "Піони",
   
Вони мало не з рогаткі пуляти херньою вміють. Це навіть не "Піони",

це в минулому...
зараз тактична зброя це бомби В61 із змінною потужністю...
   
це в минулому...
зараз тактична зброя це бомби В61 із змінною потужністю...
сперечатися не буду, не експерт.
   
B61 является бомбой с переменной мощностью заряда, имеющей название «Широкий вариант заряда» (англ. FUFO, Full Fuzing Option), или «Dial-a-yield».
Может быть установлена мощность в 0,3, 1,5, 5, 10, 60, 80 или 170 килотонн простым нажатием штифтов на самой бомбе.
Еще одной особенностью бомбы, является ее трансформация в фугасный заряд, путем извлечения активного контейнера из корпуса и установки системы таймерного или физического активатора подрыва.

Дополню.
Речь идет о B61 mode11.
Но уже имеется mode12 о которой информации пока очень мало.
Известно только что максимальная мощность до 250 КТ при уменьшеных размерах и весе.
Скорее всего позиционируется как - "тактический заряд малого радиуса воздействия"


Останнє редагування: 18 січня 2022 21:05:15 від CADiLO
   
і це не велика проблема. Треба просто переплавити. А от відчіщати від плутонію240, ото проблема. Він забруднює заряд. А накопичуеться весь час. Ото гарна, могуча еботня, час від часу заряд не лише плавіти, а і чістити.

 :facepalm: мбугага, поржал  :laugh: . дегенерат, тебя хоть в школе читать научили. ты несешь такую ахинею  :weep: , что я не знаю ржать или плакать, что такие дебилы себя украинскими патриотами считают.  :lol: 
   
:facepalm: мбугага, поржал  :laugh: . дегенерат, тебя хоть в школе читать научили. ты несешь такую ахинею  :weep: , что я не знаю ржать или плакать, что такие дебилы себя украинскими патриотами считают.  :lol: 
ну поржал, коник, і добре. Поясняйте, в чому я не правий. Бо інакше ви - піздлівий мудак.
   
Re: В Госдуме предложили нанести ядерный удар по США

Навіщо ці проміжні етапи? Одразу по Вороніжу і НАТО обісреться і капітулює.
   
Можливо, Раднику, ви і праві. як добряче по Воронежу та вітер годний, захід реально обісреться.
   
ну поржал, коник, і добре. Поясняйте, в чому я не правий. Бо інакше ви - піздлівий мудак.

 :facepalm: что тебе пояснять, что ты несешь полный бред, просто набор несвязанных слов. ты и есть п***а мудак. чистят заряды не от 240, а от продуктов его распада. и 240 НЕ накапливается в заряде, от слова совсем. ну и так далее. что не фраза то перл, мало имеющий общего с действительностью
   
чук, піздючье. Розкажить де я не правий, та навчіть нас.
   
ви ядерщік Чук? Ні, ви пенс гуманітарій. Навчіть же нас.
   
чук, піздючье. Розкажить де я не правий, та навчіть нас.

 :facepalm: тебе дегенерата, с твоими тремя классами образования, уже ничему нельзя научить. твой ватный мозг записян всяким непотребством.   :weep:
   
:facepalm: тебе дегенерата, с твоими тремя классами образования, уже ничему нельзя научить. твой ватный мозг записян всяким непотребством.   :weep:
уссаться, як смішно вас плющить.
   
чук, я кхн, я викладав тут колись діплома. А ви що за xyй?
   
чук, я кхн, я викладав тут колись діплома. А ви що за xyй?

 :facepalm: понятно, ты лежишь в палате кандидатов, а почему не палате наполеонов?  :lol: . ты настолько безграмотный и такую несешь ахинею, что скорее всего и школы не закончил. мама купила аттестат  :weep:
   
:facepalm: понятно, ты лежишь в палате кандидатов, а почему не палате наполеонов?  :lol: . ты настолько безграмотный и такую несешь ахинею, что скорее всего и школы не закончил. мама купила аттестат  :weep:
з вами закінчено, жертва хмільного запліднення.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія