Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тру модератор ФУПу(фото)

Re: Тру модератор ФУПу(фото)

мадам эмигрантша из Бундеса
якшо хто нагадає нік, то точно скажу вона чи не вона.
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

 
брехня
коли у кожному куту чорти ввижаються то не дивно - але ельфу вже ділетантка ввижається, це щось нове
знайди хоч один лінк щоб я за сааку топила або йди проспись
Праульно! Дилькошмара - тока у педи отсасывало забесплатно! (tu)
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

це ж пи3дець   :weep:

і ще була тема здається дилетантки чи ще якоїсь із педр, не помню, де вона казала шо от тепер щас всі враги українського народа начнуть лити на сааку лайно.
А потім юльки цю тему підняли  :facepalm:
 
брехня
коли у кожному куту чорти ввижаються то не дивно - але ельфу вже ділетантка ввижається, це щось нове
знайди хоч один лінк щоб я за сааку топила або йди проспись
Праульно! Дилькошмара - тока у педи отсасывало забесплатно! (tu)
Редіс, моя щира допомога людині, яка ментально так і залишилась в часах, коли її постійно гвалтували групою та змушували вилизувати тюремні сортири, в силі:

Ось бачиш, навіть просто захоплений психолог-аматор як я зміг знайти в цьому одноклітинному мозку сивушного шарикова якийсь клаптик, який генерує не тільки абирвалгі про хуї, смоктання хуїв та поїдання гівна.

Уяви, як тобі допоможе професійний психолог.

Ґвалтування чоловіка в тюрмі, звісно, страшна річ, але ти не маєш топити ці страшні спогади в алкоголі та зриві на інших із обільною гіперкомпенсацією тотального звинувачення всіх в гомосексуальності та копрофілії. Я розумію, що тобі хочеться, аби навколо тебе було якомога більше людей, які б розділили з тобою ганьбу та жахи, які довелось перенести в тюрми. Якщо ти звинуватиш якомога більше людей  у гомосексуальних зв'язках, конкретно, в гомосексуальному оральному сексі, та копрофілії, тим менше ти будеш почуватись одиноким у своїй начеб-то ганьбі.

Але підсвідомо ти розумієш, що люди, на яких ти кидаєшся, не гомосексуали і не копрофіли, тому ти все одно залишаєшся зі своєю бідою один на один, ти збільшуєш дози алкоголю, ти викручуєш свої нападки на максимум - твої дописи просто маніакальне бубоніння про смоктання членів та поїдання гівна. Це згубний позитивний зворотній зв'язок, рано чи пізно, виходячи із твого екзальтованого неадекватного стану - рано, це приведе до зовсім поганих наслідків. А хто буде press F to pay respect, яка роками кидалась на всіх з маніакальною шизофазію про смоктання членів та поїдання гівна без жодної підстави (burlington сперечався з costashu зовсім не з політичних мотивів, але твій мозок через деградацію від психічної хвороби та алкоголю вже не здатен розібратись у суті тексту, тільки на рівні "моя стая - не моя стая")?
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

Схоже, вихідні для Редиса12 скінчились. Людина реально себе нищить через те, що не може пережити те, як над ній страшенно знущались та ґвалтували в тюрмі :(
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

 Drake [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати]
   cьогодні в 00:44
IP/Host: ---.berdyansk.net
Автор ігнорується
Відповісти Цитувати   Повідомити модератору      
Re: Тру модератор ФУПу(фото) Нове
Drake [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати]
   cьогодні в 00:50
IP/Host: ---.berdyansk.net
Автор ігнорується

поросеботку штирить :D
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

по доносам старого пердуна-президента в экзыле
Це ти про кого - про Geo?
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

Навіщо зелений долбойоб мене заігнорив, якщо регулярно цитує та згадує? Якесь шкільне ссикунство, хоча чого ще чекати від зелених. Чи все ж не утримується та читає?
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

передайте  шлавіку, шо швета помніт ево і кожного разу дякує,  коли включає компьютера
А Швета "20%" хіба тільки на компьютер змогла підлохматитися?
Там здається на волонтерстві "гешефт" виходив більше, на цілий непоганий ремонт настріляла.
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

Ностальгия дрыщепедрилл по временам "слявы", все равно, шо воспоминания Иняны о своей потерянной целке. :gigi:
а вона хіба таке пам'ятає? чи 50 "ре-інкарнацій" які за нею тут надрочують якоби "з Калгарі"?
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

О да... Когда я в 2015-м открыл тему что Антонову как производителю самолетов гайки раз и навсегда, три тонны шоколадного кала наклали... А в другой моей  теме что Свинярчук пропихнул МАЗы богдановской сборки перед КрАЗами для армии, вообще сказали что лучше бацькиного грузовика машины нету.
Помню, горжусь....
А зараз свино-пєдріли вигадують казки що це саме "Зеленський знищив КРАЗ"! :facepalm1:
На повному серьйозі! 8-:
Взагалі окуїли, лайнюки. В очі вже сцить ця ботоферма Уколова-Гарковенко.
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

Там здається на волонтерстві "гешефт" виходив більше, на цілий непоганий ремонт настріляла.
я ваще в ахуї, якшо рагуль не збрехав про проценти.
за таке тре вішати
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

ця ботоферма Уколова
;o
уколов - педрилобот?
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

;o
уколов - педрилобот?

Ти не знав?

Знайомся!   :-)o

   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

(tu)

Так! При Славі був порядок, ФУП був на піку розквіту.
Зараз зійшов на пси, перетворившись на місце, куде кацапня зливає свої помиї, a.k.a. "контент", і віддушину для душевнохворих.
(tu)  Саме так!
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

У меня к Славу нету никаких претензий и я уважаю его как человека,но модерация должна быть непредвзятой и наказывать нужно всех одинаково,а не только тех,чьи взгляды расходятся с модератором,потому что такой подход убивает любой форум и превращает его в унылый заповедник сторонников одной политсилы
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

Редіс, моя щира допомога людині, яка ментально так і залишилась в часах, коли її постійно гвалтували групою та змушували вилизувати тюремні сортири, в силі:

Ось бачиш, навіть просто захоплений психолог-аматор як я зміг знайти в цьому одноклітинному мозку сивушного шарикова якийсь клаптик, який генерує не тільки абирвалгі про хуї, смоктання хуїв та поїдання гівна.

Уяви, як тобі допоможе професійний психолог.

Ґвалтування чоловіка в тюрмі, звісно, страшна річ, але ти не маєш топити ці страшні спогади в алкоголі та зриві на інших із обільною гіперкомпенсацією тотального звинувачення всіх в гомосексуальності та копрофілії. Я розумію, що тобі хочеться, аби навколо тебе було якомога більше людей, які б розділили з тобою ганьбу та жахи, які довелось перенести в тюрми. Якщо ти звинуватиш якомога більше людей  у гомосексуальних зв'язках, конкретно, в гомосексуальному оральному сексі, та копрофілії, тим менше ти будеш почуватись одиноким у своїй начеб-то ганьбі.

Але підсвідомо ти розумієш, що люди, на яких ти кидаєшся, не гомосексуали і не копрофіли, тому ти все одно залишаєшся зі своєю бідою один на один, ти збільшуєш дози алкоголю, ти викручуєш свої нападки на максимум - твої дописи просто маніакальне бубоніння про смоктання членів та поїдання гівна. Це згубний позитивний зворотній зв'язок, рано чи пізно, виходячи із твого екзальтованого неадекватного стану - рано, це приведе до зовсім поганих наслідків. А хто буде press F to pay respect, яка роками кидалась на всіх з маніакальною шизофазію про смоктання членів та поїдання гівна без жодної підстави (burlington сперечався з costashu зовсім не з політичних мотивів, але твій мозок через деградацію від психічної хвороби та алкоголю вже не здатен розібратись у суті тексту, тільки на рівні "моя стая - не моя стая")?
НАшо витрачати час на редисів,
якщо вони все одне не зрозуміють написаного?
 :-G
ельфи, вони хоч прикольні бувають в своїй некаламутненій простоті,
але редиси  :-o   
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

передайте  шлавіку, шо швета помніт ево і кожного разу дякує,  коли включає компьютера
:weep:
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

зьєбіли взяли штурмом дно!
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

У меня к Славу нету никаких претензий и я уважаю его как человека
не знаю його в реалі як чєловєка,
але колись бачила його дописи на Дурдомі
то склалось враження про цього юзера як про неадеквата.
Не уявляю як він міг модерувати такий поважний майданчик як ФУП :suicide2:


но модерация должна быть непредвзятой и наказывать нужно всех одинаково,а не только тех,чьи взгляды расходятся с модератором,потому что такой подход убивает любой форум и превращает его в унылый заповедник сторонников одной политсилы
(tu) так, модерація повинна бути справедливою,
інакше або модер зникне сам, або разом з форумом, як сталось з Дурдомом.
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

Есть хоть одна ветка, в которой Кадра не рассказывает про дурдом?
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

НАшо витрачати час на редисів,
якщо вони все одне не зрозуміють написаного? 
там треба звертатись не до Редіса а до Мирослави,
якій звик роками підтявкувати і підкорятись нещасний.
Вона може вплинути на його вектор :D
але на жаль її влаштовує п"яне белькотіння даного персонажа.
Писала тут не раз що у неї є подібний сусід дядя Коля,
з яким вона полюбляє спілкуватись зажисть.
Ну це її право кого поважати а кого обливати брудом.
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

Есть хоть одна ветка, в которой Кадра не рассказывает про дурдом?
:D не треба боятися слова Дурдом
це всього лише жартівлива назва форуму
на жаль нині покійного,
але його сумна доля дуже показова
і її корисно знати і завжди пам"ятати всім фупчикам
аби не продублювати вже на цьому форумі.
Тому вважаю за доцільне регулярно нагадувати ту історію тут,
і вона доречна в усіх гілках, особливо в тих,
які стосуються модерації і функціонування ФУПу, як ось поточна гілка.
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

Синяк, який тут відверто за Януковоща топив?
Ви що всі їбанулися хто з ностальгією згадує його? 8-:
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

;o
уколов - педрилобот?
Тю, хіба це невідомо?
Ще й в дуже теплих стосунках з Толіком Шарієм, про що "педро-ферма" взагалі не хоче розсповсюджуватися.
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

Синяк, який тут відверто за Януковоща топив?
Ви що всі їбанулися хто з ностальгією згадує його? 8-:

то вони самі синяки
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

Синяк, який тут відверто за Януковоща топив?
Ви що всі їбанулися хто з ностальгією згадує його? 8-:
:umnik2: може то однодумці в політиці і одночасно собратья в моральних аспектах
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

пішли ви нахyй пєцюни
разом зі швєтою й цим славом

ФУП був ,є й буде

а вас здмить звідси як свин вам платить перестане.
оно слав і швєта вже здиміли звідци то й ви згинете
а  тобі мамка досі платить,хоч ти тут клявся,що порвав з нею. видно тільки на словах=секта в серці до скону (клеймо на все життя).
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

:D не треба боятися слова Дурдом
це всього лише жартівлива назва форуму
на жаль нині покійного,
але його сумна доля дуже показова
і її корисно знати і завжди пам"ятати всім фупчикам
аби не продублювати вже на цьому форумі.
Тому вважаю за доцільне регулярно нагадувати ту історію тут,
і вона доречна в усіх гілках, особливо в тих,
які стосуються модерації і функціонування ФУПу, як ось поточна гілка.
так.ця назва прекрасно підходила тому там континенту сектантів.які потім сюди перебралися  і назву далі тримають в душі (на увазі) ,коли пишуть тут бздури.
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

Синяк, який тут відверто за Януковоща топив?
Ви що всі їбанулися хто з ностальгією згадує його? 8-:
+1

довбойопи.
а впрочем, для обравших презом міністра хряка це не дивно.
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

Це ти про кого - про Geo?
Ну да
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

порохоботи просять Сталіна

я давно це кажу, що пошкреби порохобота і під тоненьким шаром словесної мішури про європейський вибір, проступить ментальний кацап і сталініст
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

порохоботи просять Сталіна

я давно це кажу, що пошкреби порохобота і під тоненьким шаром словесної мішури про європейський вибір, проступить ментальний кацап і сталініст
він схожий на сталіна лише жагою до тиранії
адже сталін не був дурнем
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

Зараз зійшов на пси, перетворившись на місце, куде кацапня зливає свої помиї, a.k.a. "контент", і віддушину для душевнохворих.
Свині спочатку все дискредитували, а тепер бігають і верещать в пошуках винного.
Та ви самі і винні, що зжробили зі слів патріот і волонтер майже матюки.
Тирити треба було менше собі на ремонти. Ви п*ять років намагались приховувати шило в мішку,
а тепер дивуєтесь результату. Якщо завтрпа президентом оберуть хуйло, будете винні ви,
а не ті що зараз, бо ви їх і привели на табуретку. Постійною брехнею і підмінами понять.
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

це ж пи3дець   :weep:

і ще була тема здається дилетантки чи ще якоїсь із педр, не помню, де вона казала шо от тепер щас всі враги українського народа начнуть лити на сааку лайно.
А потім юльки цю тему підняли  :facepalm:
 
брехня
коли у кожному куту чорти ввижаються то не дивно - але ельфу вже ділетантка ввижається, це щось нове
знайди хоч один лінк щоб я за сааку топила або йди проспись
Праульно! Дилькошмара - тока у педи отсасывало забесплатно! (tu)
ну лєксікон ну прям як у шлюх з окружної. Дешевих  :weep:
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

Редіс, моя щира допомога людині, яка ментально так і залишилась в часах, коли її постійно гвалтували групою та змушували вилизувати тюремні сортири, в силі:

Ось бачиш, навіть просто захоплений психолог-аматор як я зміг знайти в цьому одноклітинному мозку сивушного шарикова якийсь клаптик, який генерує не тільки абирвалгі про хуї, смоктання хуїв та поїдання гівна.

Уяви, як тобі допоможе професійний психолог.

Ґвалтування чоловіка в тюрмі, звісно, страшна річ, але ти не маєш топити ці страшні спогади в алкоголі та зриві на інших із обільною гіперкомпенсацією тотального звинувачення всіх в гомосексуальності та копрофілії. Я розумію, що тобі хочеться, аби навколо тебе було якомога більше людей, які б розділили з тобою ганьбу та жахи, які довелось перенести в тюрми. Якщо ти звинуватиш якомога більше людей  у гомосексуальних зв'язках, конкретно, в гомосексуальному оральному сексі, та копрофілії, тим менше ти будеш почуватись одиноким у своїй начеб-то ганьбі.

Але підсвідомо ти розумієш, що люди, на яких ти кидаєшся, не гомосексуали і не копрофіли, тому ти все одно залишаєшся зі своєю бідою один на один, ти збільшуєш дози алкоголю, ти викручуєш свої нападки на максимум - твої дописи просто маніакальне бубоніння про смоктання членів та поїдання гівна. Це згубний позитивний зворотній зв'язок, рано чи пізно, виходячи із твого екзальтованого неадекватного стану - рано, це приведе до зовсім поганих наслідків. А хто буде press F to pay respect, яка роками кидалась на всіх з маніакальною шизофазію про смоктання членів та поїдання гівна без жодної підстави (burlington сперечався з costashu зовсім не з політичних мотивів, але твій мозок через деградацію від психічної хвороби та алкоголю вже не здатен розібратись у суті тексту, тільки на рівні "моя стая - не моя стая")?
Ти злобна чокнута істота, чергова схиблена порохоботів, що продалася.

Останнє редагування: 26 липня 2021 00:20:21 від тигрик паласатий
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

(tu)

Так! При Славі був порядок, ФУП був на піку розквіту.
Зараз зійшов на пси, перетворившись на місце, куде кацапня зливає свої помиї, a.k.a. "контент", і віддушину для душевнохворих.
Він мене два рази банив в "ніколи" нізащо.
Просто тому, напевне, що українець.
   
Re: Тру модератор ФУПу(фото)

Він мене два рази банив в "ніколи" нізащо.
Просто тому, напевне, що українець.
нєа.
тому що за $20k кнопку купив.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія