Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фермер самовольно посеял на огороде моей 90-ти летней бабушки люцерну...

а якщо договір укладено на 50 років, і вся плата, або її значна частина, оплачена наперед (проїдена і давно забута) - як будете розривати договір, на якій підставі?
В такому випадку потрібно буде розривати договір, повертати отримане і проїджене разом з усіма неустійками та пенями або чекати 50 років.
В договорі є дві сторони і обидві сторони на щось розраховували. Люцерна то культура яку сіють на 5-7 років. Тобто там була інвестиція з певним розрахунком. А міг бути і горіховий сад, виноградник щи щось таке, що тільки на 10-й рік починає давати прибуток. Кожан сторона коли домовлялась мала враховувати все сце і прописувати, а якщо ні, ну то значить хтось втратить.
   
2 літри гліфосату на гектар і на 90% все буде як гербарій... Звичайно, можєна і розчинити його у воді до 200-400 літрів.
У мене є два обприскувачі, що обприскують концентратом.

Цікаво... А можна посилання на принцип дії? Я взагалі-то 5-6 л даю для повного знищення злісних бур'янів... Яка дисперсність має бути щоб розпилити 2 л на гектар? Погода-повний штиль? А то знаєте, допікає купу тон води на поле возити... що пару проходів обприскувач заправляти... а так - влив каністру і катаєшся пів дня...
   
Люцерна, кстати, улучшает почву, а не истощает, как рапс.


И ещё ремарка радетелям отмены моратория на продажу с/х земель и свободный рынок:  вы хоть знаете, шо по закону орендар имеет преимущественное право выкупить объект аренды? И если вы продадите другому, то он в суде успешно оспорит ваш ДКП. Его расторгнут нафиг, вы и глазом не моргнёте.
   
А вот по-взрослому: когда он будет ту люцерну сеять, подсыпаешь в бункер сеялки семена мака. Как взойдёт, не дожидаясь цветения мака насылаешь мусоров, они этого пацыка обдерут до нитки, он ведь не бедный? Таких мусора очень любят - хозяйственных, деловитых, работящих.. У них баблишко водится.


З люцерни витравити мак гербіцидом елементарно.
   
Можна підсіяти Показати зображення...

Знищується без проблем. Ви його бачили десь на полі а не на пустирях і придорожніх смугах?
   
Яйця собі підпаліть, або мозок включіть.

А що так зачепило? Скривдили когось, віджали земельну ділянку?

Я реально боюся навіть випадкового підпалу, може просто курець сірника кинути або хтось солому чи траву палити і вогонь перейде... дивно що вони не бояться.
   
Пусти туди козу... Їж,скажи.кізонька,їж... B-)

Від люцерни може здути, особливо з росою.
   
нужно все тщательно спланировать.... на государство и закон тут надеяться полный фонарь...
ти головне все планування тут викладай,бо всім відомо що це основний маркер серйозності намірів,особливо незаконних.

   
На відміну від художніх кінофільмів помста, справжня серйозна, дуже рідко зустрічається в реальному житті. Штучна селекція на потязі тисяч років, українці особливо лагідні вийшли.
   
Хитра схема, поки суди триватимуть, 3 урожаї зняти можна
   
Цікаво... А можна посилання на принцип дії? Я взагалі-то 5-6 л даю для повного знищення злісних бур'янів... Яка дисперсність має бути щоб розпилити 2 л на гектар? Погода-повний штиль? А то знаєте, допікає купу тон води на поле возити... що пару проходів обприскувач заправляти... а так - влив каністру і катаєшся пів дня...
Я свої обприскувачі завіз з США, а в Україні є:
https://plants-club.ua/obpryskuvach-mankar-hq-45-z-pidlokitnykom-i-zbilshenym-bakom-103688-67121
   
Люцерна, кстати, улучшает почву, а не истощает, как рапс.


И ещё ремарка радетелям отмены моратория на продажу с/х земель и свободный рынок:  вы хоть знаете, шо по закону орендар имеет преимущественное право выкупить объект аренды? И если вы продадите другому, то он в суде успешно оспорит ваш ДКП. Его расторгнут нафиг, вы и глазом не моргнёте.
Ні, ця стаття про переваги не містить змісту, тому що умова продажу може бути такою, що орендавець піде лісом. Наприклад, умовою продажу можуть бути родинні стосунки, або умова продажу - створення якогось шапіто, ТзОВ, або продається разом з козою та свинею за додаткові 100 тисяч баксів... Тоюто, всі ці примусові куплі-продажі під орендаря то є байка. Ще є вільне розпорядження, за яким вдласник з майном (землею) має право розпорядитися на свій розсуд.
У монго тата є земля, невже він продасть тоум хто орендує, а не мені чи своєму братові?
Це я пишу як орендар. Насправді всі власники продадуть тому кому захотять, навітья кщо в договорі є цей пункт. Єдине, що пункт ніби зобов*язую мене повідомити. але санкції непередбачені.
   
Не розумію, за що ти хочеш завалити фермера-тимуровця?... За те, що він допоміг твоїй бабусі засіяти города? ;o
   
Я свої обприскувачі завіз з США, а в Україні є:
https://plants-club.ua/obpryskuvach-mankar-hq-45-z-pidlokitnykom-i-zbilshenym-bakom-103688-67121

Ширина обприскування: 150 - 450 мм

Площа обприскування: 10000 м2;

Щоб таку площу обприскати при такій ширині треба з ним пройти 20+  км? Я правильно зрозумів? 200 м на 1 сотку? Який там принцип? Ультразвук чи що?
   
береш бригаду/друзів і запрошуєш на шашлик, одночасно трактор з плугом, переорюєш весь участок

якщо не можеш то дзвони дільничному інспектору, тут є такі за такий варіант
   
Ширина обприскування: 150 - 450 мм

Площа обприскування: 10000 м2;

Щоб таку площу обприскати при такій ширині треба з ним пройти 20+  км? Я правильно зрозумів? 200 м на 1 сотку? Який там принцип? Ультразвук чи що?
Там принцип атомайзера. Колись пробував розібратись але набридло вникати, зрозумів. що сам не зможу виготовити. Ідея в тому, що там крутиться коліщатко на дуже високих обертах, в нього попадає рідина і відцентрова сила сильно викидає крапельки. Ширина обприскування ну це як довжина коси чи ширина триммеру. А махаєш ним я к хочеш - розмах такий як дозволяє власна сила, довжина агрегату і довжина рук. За раз можна брати і 2 метри. Найцінніше - легше ніж звичайний обприскувач, не потрібно води. 200 мілілітрів раундапу вистачає на 10 соток площі.
Зараз працюю над виготовленням власної моделі обприскувача.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія