Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Петро Порошенко придбав квартиру танкісту Богдану Пантюшенку, звільненому після 5 років полону

Re: Верховний Головнокомандувач  :facepalm:

яке питання - така й відповідь! А ви що хотіли?
Ми хотіли, щоб ви свого сивочолого до психіатра зводили)
   
Re: Верховний Головнокомандувач  :facepalm:

Ми хотіли, щоб ви свого сивочолого до психіатра зводили)
купи ГЗУ
   
Re: Верховний Головнокомандувач  :facepalm:

Як п’ятий президент України, як твій Верховний Головнокомандувач насправді дуже хочу тобі подякувати за твій дух, твою любов до України”, – наголосив Порошенко.

 :weep:  :lol:

Поросята, коментуйте  :laugh:
  поросята стоять струнко  йопт.
Доречі Бєлєцкій сказав  тоді  підру лєксєічу  вірно -  ти  хто  такий?  йди (x)

 Хоча  прихильники певної політсили довбойоб,  по  петя  досі  на  волі
   
Re: Верховний Головнокомандувач  :facepalm:

  поросята стоять струнко  йопт.
Доречі Бєлєцкій сказав  тоді  підру лєксєічу  вірно -  ти  хто  такий?  йди (x)

 Хоча  Зе довбойоб,  по  петя  досі  на  волі

Я теж думаю - дарма, садити там є за що, партньори озаботяцца для порядку, та й по тому
   
Re: Верховний Головнокомандувач  :facepalm:

купи ГЗУ

абирвалг  :laugh:
   
Re: Верховний Головнокомандувач  :facepalm:

А в цей час головнокомандувач відвів війська на необлаштовані позициї і поїхав гріти одне місце (про яке казав його тато) в Оман. А борти з вбитими та пораненими все йдуть та йдуть.
   
Re: Верховний Головнокомандувач  :facepalm:

не будучи прибічником ні порошенка ні зеленського, не бачу нічого такого у фразі "як твій Верховний Головнокомандувач"

бо я, наприклад, тепер називаю свого бувшого командира просто командир і він теж не скаже "я, як твій бувший командир"

а от щодо тикання, то це неправильно. у нас з командиром довірливі стосунки, ми звертаємось один до одного на "ти", а от педро не мав би тикати без дозволу.
   
Re: Верховний Головнокомандувач  :facepalm:

абирвалг  :laugh:
   
...за 0,00001 процента від вкраденого на армії.

Якби не ця шоколадна скотина з такими ж як воно то цей танкіст мав би квартиру на другий день після того як пішов служити.
   
Re: Верховний Головнокомандувач  :facepalm:

Показати зображення...
як ганебно ти зливаєшся
   
...за 0,00001 процента від вкраденого на армії.

Якби не ця шоколадна скотина з такими ж як воно то цей танкіст мав би квартиру на другий день після того як пішов служити.
Докази будуть? Бо прихильники певної політсили триндьож вже не сприймається манюпасом на слух.
   
Докази будуть? Бо прихильники певної політсили триндьож вже не сприймається манюпасом на слух.

так зараз всi вiйськовi на другий день служби квартири отримують
i по 2 га землi
i по 2 раба




   
Докази будуть? Бо прихильники певної політсили триндьож вже не сприймається манюпасом на слух.
Оборудки з «Богданами»: НАБУ вилучило в Міноборони 15 томів документів
https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/8/7231435/

"Зокрема, триває перевірка обґрунтованості закупівлі в 2015-2019 роках санітарних автомобілів "Богдан-2251" та вантажних автомобілів "МАЗ-5316" і "МАЗ-6317". В рамках провадження з’ясовуються причини щорічного зростання на 30 відсотків ціни на ці автомобілі, а також законність та підстави укладання додаткових угод, які збільшували їхню вартість".

Мова, армiя, вiра!  :facepalm1:
   
так зараз всi вiйськовi на другий день служби квартири отримують
i по 2 га землi
i по 2 раба
І все за 0,00001 відсоток вкраденого у них же?
   
Re: Верховний Головнокомандувач  :facepalm:

не будучи прибічником ні порошенка ні зеленського, не бачу нічого такого у фразі "як твій Верховний Головнокомандувач"

бо я, наприклад, тепер називаю свого бувшого командира просто командир і він теж не скаже "я, як твій бувший командир"

а от щодо тикання, то це неправильно. у нас з командиром довірливі стосунки, ми звертаємось один до одного на "ти", а от педро не мав би тикати без дозволу.
Він усім багатьом тикає, бо висококультурний немоскаль. Кисельову (Євгенію) тикав точно, бо він не радів, коли гетьман на прямий канал прийшов порадувати працівників своєю присутністю
   
клятий порох - тільки одну квартиру купив!
коли вже його посадять? 8-)
   
так зараз всi вiйськовi на другий день служби квартири отримують
i по 2 га землi
i по 2 раба
і кінець епохи бідності.
і головне - кінець епохи брехні :weep:  :peremoga:
   
Докази будуть? Бо прихильники певної політсили триндьож вже не сприймається манюпасом на слух.

ось докази

що юзер RSP кондом вживаний
   
клятий порох - тільки одну квартиру купив!
коли вже його посадять? 8-)

от знайдуть 99,99999 процента від вкраденого на армії
то сразу за грати ..

   
Реакцией  зебобиков  :bueee: удовлетворен.
   
щось форумну віслюкоферму порвало на друзки в цій темі  :beach:

Віслюки вони і в Африці віслюки
   
Про що мова?
Про те, що Порошенко піариться? - Я за такий піар.
Нехай Зеленський, Богдан, Гончарук, Лєщенко, Наєм, Шуфрич,  Пальчевський  та інші радєтєлі за Україну куплять по квартирі  комусь із наших солдатів, кого вони вважають достойним.
Тільки умова - комусь із захисників України, а не якимось радєтєлям чи напіврадєтєлям Руцкаваміра.
Вперед. Можна оголосити флешмоб - Купи квартиру захиснику України.
 :pooh_on_b:
   
Про що мова?
Про те, що Порошенко піариться? - Я за такий піар.
Нехай Зеленський, Богдан, Гончарук, Лєщенко, Наєм, Шуфрич,  Пальчевський  та інші радєтєлі за Україну куплять по квартирі  комусь із наших солдатів, кого вони вважають достойним.
Тільки умова - комусь із захисників України, а не якимось радєтєлям чи напіврадєтєлям Руцкаваміра.
Вперед. Можна оголосити флешмоб - Купи квартиру захиснику України.
 :pooh_on_b:
(tu)  :-B
   
щось форумну віслюкоферму порвало на друзки в цій темі  :beach:
розуміють,  що блазень то є блазень .
   
Ну тут вже казали.
Купував за свої, то мав право сам вибирати скільки і кому.
Що за ляцька звичка лізти з порадами як кому на що витрачатися.

Пінчук он морякам не одну купив, але все було обставлено наче воно якимось чином "від ЗЄ". Тобто у самого віслючка ну звідки гроші? Тож мовляв умовив багатія позкошелитися. Ймовірно при цьому не задурно а за якісь майбутні преференції.

Щодо особи того кому подарував Порох. Його помічники мабуть довго перевіряли щоб не подарувати комусь, про кого завтра нариють щось не гідне.
Дєйствітєльно! 5 років протримати і не обміняти. Куди його служби дивилися, що раніше не включили його у списки на обмін? А тепер квартирами відкупляється від нього та його родичів?
   
То, что купил ему квартиру- молодец. То, что такой пиар на этом - плохо. Настоящая благотворительность не должна пляками с бубнами сопровождаться.
Та ну! Шоб він відірвав від свого рота якусь копійку і про це не взнала вся Україна? Дик, про нього ж завтра забудуть нафіг, а йому треба ще раз на табуретку вилазить шоб ше 10 чи хоча б 5 років свій брехливий віршик розказувать. Принаймні, він так надіється.
   
П’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко придбав квартиру танкісту Богдану Пантюшенку, який був звільнений після п’яти років перебування у полоні терористів.
“Для двох нам це вдалося зробити раніше. Я дуже щасливий, що Господь подарував мені таку можливість, щоб і ваша родина мала можливість сама вибрати і придбати квартиру у місті Києві”, – сказав Порошенко.
Він додав, що дуже багато людей вірили і молилися за якнайшвидше повернення українських полонених додому.
“Хочу сказати, що твоя поведінка і в бою, і під час перебування в полоні була зразком справжнього лицаря України. Незважаючи на твій дуже молодий вік – ти справжній воїн, ти справжній українській лицар, ти справжній патріот і справжній громадянин”, – заявив Порошенко.
“Як п’ятий президент України, як твій Верховний Головнокомандувач насправді дуже хочу тобі подякувати за твій дух, твою любов до України”, – наголосив Порошенко.
Він нагадав, як 18 січня 2015 року у боях під Спартаком, коли була дана команда танкового наступу в напрямку Путилівського мосту, танкісти взяли такий темп, що фактично увійшли в Донецьк. Три танки вийшли до мосту. “Я був вражений тим героїзмом, який продемонстрував Богдан і екіпажі всіх танків”, – зазначив Порошенко.
Він також розповів, що бойовики довго не визнавали, що Богдан Пантюшенко у них у полоні.
“Незважаючи на наші наполегливі запити, вони говорили, що він зник безвісти”, – сказав він та додав, що коли з’ясувалося, що військовий живий і перебуває в полоні, його постійно вносили до списків на звільнення, однак бойовики його щоразу викреслювали.
Вікторія та Богдан Пантюшенки подякували Порошенку за підтримку та допомогу.
“Дякую за такий значний внесок і в переговорний процес, і в наші долі зокрема… Чоловік уже вдома, родина ціла – і це найголовніше. Надалі я бажаю лише миру нашій країні. І я вірю в перемогу”, – сказала Вікторія Пантюшенко.
Богдан Пантюшенко наголосив, що Україні потрібен мир на українських умовах, а не “русскій мір”. Він також додав, що дуже радий розвитку української мови, музики, кіно в країні.
“У нас є своє, яке ми повинні розвивати. І я дуже вдячний, що наша культура нарешті вибухнула і сподіваюся, що це тільки старт і початок її розвитку”, – зазначив військовий.
“Так приємно бачити наших людей, чути нашу мову, зануритися в нашу культуру. Я так цього чекав. Тільки цим і жив”, – сказав він.
“Ви дуже багато робили, щоб донести правду про ту війну, яка сьогодні відбувається на сході України”, – сказала співголова фракції “ЄС” Ірина Геращенко, додавши, що ця робота ще не завершена, поки не будуть звільнені всі.
Родина Пантюшенків запросила Порошенка та депутатів “ЄС” на новосілля.
Богдан Пантюшенко (позивний “Броня”) 18 січня 2015 року потрапив у полон російських найманців поблизу Донецького аеропорту. Під час запеклих боїв у районі Донецького аеропорту підконтрольні Росії бойовики підбили танк, а його екіпаж взяли у полон. Згодом ту операцію з підриву Путилівського мосту поблизу селища Спартак назвуть “однією з найяскравіших в обороні аеродрому”.
Раніше Порошенко подарував квартири родинам двох військовослужбовців 3-го полку спецназу Сергія Глондара та Олександра Корінькова, які потрапили в полон у 2015 році під час боїв за Дебальцеве.
А у грудні 2019 року Порошенко вніс заставу у 19 мільйонів гривень за звільнення кіборга Дмитра Марченка.
Колишній, ссука, КОЛИШНІЙ, не забувайТе.
А де можна пасатрєть у деклараціях Парашенка витрати на оті квартіри Глондару і Корінькову та заставу Марченку - подєльніку ГлавСвина по броніках?
   
ось докази
Показати зображення...
що юзер RSP кондом вживаний
Показати зображення...
Гандон, Вєня ,твій барига Пєтюня.
А я кажу правду.
   
Дєйствітєльно! 5 років протримати і не обміняти. Куди його служби дивилися, що раніше не включили його у списки на обмін? А тепер квартирами відкупляється від нього та його родичів?
Звідки ви берете таку інформацію? Із голови?
   
Звідки ви берете таку інформацію? Із голови?
Виділене - дуже сумнівно.
   
Зескот, пора трястись и корчиться.

Кондитерська корпорація Roshen виділить 50 млн грн на капремонт відділення онкогематології і створення відділення аутологічної трансплантації кісткового мозку в Національному інституті раку

Відповідно до прес-релізу компанії, проект триватиме майже два роки.

"У будівлі, де розташоване відділення онкогематології, хіміотерапії, багато років протікав дах, під фундамент підтікала вода з каналізаційної труби - як результат, майже по всіх стінах будівлі грибок, який просто вбивчий для людей з таким захворюванням. На початку осені Roshen почав капітальний ремонт частини приміщень другого корпусу Національного інституту раку. Ми плануємо завершити роботи в серпні 2020", - коментує директор з розвитку соціальних проектів кондитерської корпорації Roshen Ірина Пономаренко.

У 2018 році корпорація відремонтувала і обладнала приміщення, призначене для аферезу (забору) стовбурових клітин (для трансплантації кісткового мозку) та донорських тромбоцитів, на загальну суму 2,9 млн грн грн.

Всього в 2017-2018 роках Roshen інвестувала в соціальні проекти 357 млн ​​грн.
++

где там группа завывающих рыгов?  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія