Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Итальянским рестораннам до Одессы...

Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Все є і у Франції і в тій самій Італії.
Коштує дорожче.
І базари є також. Щоправда не щодня а пару днів на тиждень.
У тій самій Катанії сходи в суботу на базар - прозрієш. 
Я вже не кажу про асортимент.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

До пзд ті овочі, якщо м*ясо чи риба невідомо звідки взялася, скільки і де лежала та морозилась-розморожувалась..
Не зліпиш ти кулю овочами з гівна..


А нахуя ты такое мясо покупаешь?

По мясу у нас не хуже, особенно птица - качка, гусь. Хуй таких в Юнии купишь.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Он там еще сохранился? Болгары еще не ликвидировали базары?

Здесь в Болгарии—— Настоящий Помидор, Настоящая Сладкая Кукуруза и тупо цибуля из салата вкуснючая как в детстве.( то есть с изначальным ее вкусом)
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Все є і у Франції і в тій самій Італії.
Коштує дорожче.
І базари є також. Щоправда не щодня а пару днів на тиждень.
У тій самій Катанії сходи в суботу на базар - прозрієш. 
Я вже не кажу про асортимент.

Это  до жопы. Ресторанны покупают там где и все, а не на базарах. Поэтому в общей массе - все гавно, а Одесса рвет их всех
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

По всей Европе рахунок должен предусматривать ВСЕ, включая налоги и типсы. Это не Америка

Рахунок в Европе( по крайней мере в Германии) не включает в себя тип( даже не типС)
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Здесь в Болгарии—— Настоящий Помидор, Настоящая Сладкая Кукуруза и тупо цибуля из салата вкуснючая как в детстве.( то есть с изначальным ее вкусом)

В Одессе такое же...климат тот же. О чем я и пишу. Ты из Германии это почуял, я тоже. А Радник не слабо так тупит
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

(tu)
А взагалі, найкраща їжа - у Львові! :)
Так.
На Повітряній колись чанахі добре робили... Році десь в 99-му.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Там где—то Люксемберис( или как он там называется) скоро будет в Черновцах——
Короче Черновцы рулят))
нет-нет!  Умоляю, пощадите!  Не надо фотоотчета!
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

нет-нет!  Умоляю, пощадите!  Не надо фотоотчета!

Ооо))
Вы кстати навели меня на мысль— тему следующего Фотоотчета))
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Это  до жопы. Ресторанны покупают там где и все, а не на базарах. Поэтому в общей массе - все гавно, а Одесса рвет их всех
:weep:

Нормальні ресторани купують продукти напряму у рибалок прямо в порту чи у фермерів.
І на базарах також. Бо вибір продуктів на базарі б‘є будь-який супермаркет
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Рахунок в Европе( по крайней мере в Германии) не включает в себя тип( даже не типС)

В Германии, как и по всей Европе типсы не обязательны и даже являются признаком тупых американцев. Если оставил типсы - значит туповатый Янки. Так...1-2 евро чендж...
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Сейчас август...сходите в супермаркеты в Польше, в Венгрии, той же Италии и посмотрите на эти овощи.
+++
У Iталiї змiшаний овочевий салат просто неїстiвний!
Особливо салатний лист та капуста.
На Балканах з цим дещо краще.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

:weep:

Нормальні ресторани купують продукти напряму у рибалок прямо в порту чи у фермерів.
І на базарах також. Бо вибір продуктів на базарі б‘є будь-який супермаркет

Та прям.... все уж у рыбалок.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

+++
У Iталiї змiшаний овочевий салат просто неїстiвний!
Особливо салатний лист та капуста.
На Балканах з цим дещо краще.

И в Хорватии хуйня
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

В Германии, как и по всей Европе типсы не обязательны и даже являются признаком тупых американцев. Если оставил типсы - значит туповатый Янки. Так...1-2 евро чендж...

Не обязательны.
Но подразумеваются.
Официанты в ресторанах только с них и живут в основном.
У них оклад в основном—— базис 450 евро.( плюс чаевые)
Так же тетки сидят в туалетах—— платить не обязан, но подразумевается. Оклад 450 евро плюс тринкгельд.
пс. И я все же настаиваю что тип, а не типС))
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

У тій самій Катанії сходи в суботу на базар - прозрієш. 
Я вже не кажу про асортимент.
(tu) affirmative!
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Все є і у Франції і в тій самій Італії.
Коштує дорожче.
І базари є також. Щоправда не щодня а пару днів на тиждень.
У тій самій Катанії сходи в суботу на базар - прозрієш. 
Я вже не кажу про асортимент.

Согласен. Что возможно в Италии на субботних базарах ( в СССР тоже были вкусные помидоры на базарах) можно купить. А вот в подавляющем числе ресторанов Рима, Милана, Венеции, Флоренции - вам не дадут сладкие сочные спелые помидоры. Увы... Я это давно заметил и всегда подтруниваю над принимающей итальянской стороной. Они сперва говорят, что вот в следующеи ресторнае они специально для меня попросят сладкие сочные помидоры.... Но и в следующем  и в других ресторанах всегда одни и те же стандартные недоспелые помидоры. ( которые могут долго лежать с плотной толстой кожурой)
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Это вы болгарские овощи—фрукты не ели в сезон.
Вот где вкус настоящего помидора))
факт.вкуснее помидоров и огурцов ,чем в Болгарии я не ел
Пысы если кому интересно,в Киеве открылась Львівська реберня
https://www.facebook.com/LvivRibs/
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Салат окремо жувати - то справа коров, яча, тупа.
Просіть дрессінг вже якйсь, шолє…
*скоро обід, салат з помідорчиків+ тархуна+ розмарин + скумбрія печена з медово-соєвим соусом*  :)
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Помидор сейчас... август - сентябрь. Италия....

О какой вкусности к хуям тут может идти? Какие ф песту "рыбалки"?, :weep:

И такое гавно по всей Юнии



Останнє редагування: 31 серпня 2018 12:20:28 від Турчинофф
   
в Україні взагалі ресторани вийшли на рівень, але ще не перебалувані сотнями мільйонів туристів як в Італії...
В Італії щоб гарно попоїсти треба потрапити в нетуристичне містечко, + де гуляють дні народження місцеві небомжики. От там -  (tu)  (tu)  (tu)
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Так.
На Повітряній колись чанахі добре робили... Році десь в 99-му.
На Левандівці я бував не часто(м'яко кажучи) -  але вірю!
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

В Германии, как и по всей Европе типсы не обязательны и даже являются признаком тупых американцев. Если оставил типсы - значит туповатый Янки. Так...1-2 евро чендж...
То в карривюрсте необязатльны. А в нормальном кабаке типсам очень даже рады.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

На Левандівці я бував не часто(м'яко кажучи) -  але вірю!
До цього часу мучить ностальгія, але ніяк не складається туди попасти. Та й може цього ганделику нема вже взагалі.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Максе, перебувати в Італії і жалкувати за якимись там томатами - то , курва, стид-пазор.
Смажений парасьонок, жаркоє з козочки з листям мирти молодоі, сирів видів 15, боттарга, в, ялене мнясо Капоколло або Гуанчалє,  ковбас безліч, мнясо омара з шафраном…. І ВСЕ ЦЕ БЛАГОЛЄПІЄ запивається шикарним чарівним вином.
Про випічку й солодощі мовчу. Там - Олімп гастрономічний.
Ти точно в Італії?)
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Максе, перебувати в Італії і жалкувати за якимись там томатами - то , курва, стид-пазор.
Смажений парасьонок, жаркоє з козочки з листям мирти молодоі, сирів видів 15, боттарга, в, ялене мнясо Капоколло або Гуанчалє,  ковбас безліч, мнясо омара з шафраном…. І ВСЕ ЦЕ БЛАГОЛЄПІЄ запивається шикарним чарівним вином.
Про випічку й солодощі мовчу. Там - Олімп гастрономічний.
Ти точно в Італії?)

Пармезан тут супер, вина, песто всякие, хамоны, оливки.....но это теперь все и у нас есть дофига. А в сочитании с нашими продуктами резалт выходит в нашу пользу. Жду не дождусь когда домой приеду и похаваю правильной хавки...сейчас самый вкусный сезон овощей и фрутов. Витаминный можно сказать
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Після помідорових салатів бесарабіі цього літа привіз нерафінованоі оліі бо тут така не водиться. Мав бажання поісти на місці простого салату помідор огірок цибуля салатна оліі і каплю оцту. Оцет теж привезли 9% бо так в Украіні і тут хотів щоб ні грама не відрізнялось.
Поіхав до турків на базар  взяв рожевий помідор ще інших пару видів.
Але салат вийшов не те щоб лайно. Але сік не пускає. Фігня кароч.
Через тиждень поіхав в Метро бо там найбільший асортимент по овочам і рибі-мясу.
Купляв найдорожчі які  не водяться в простих супермаркетах. 3,60-3,90є за кг Жовтий італія. Біо. Також мадьярский. Одного виду навітт ящичок купив бо в метро виключно розфасовка під ресторани.
Ае фуй там. До помідора з під овідіополя за 20грн кг. Фуй. Сік має інший смак і все.
Говорив з сусідом греком. Він вирощує городину і поливає в мене коли я іду щоб не горів газон. Вирощує помідор перець кабачки. Сорти купує тут в Австріі. Пепер з Греціі. Помідор його по смаку трохи краще ніж біо. Але сік прозорий і смак слабий.
Я привіз тепер  6сортів помідорів  зерняток з Украіни. Маю рідкісний динний помідор під кілограм ваги один шарик. Ів цього року. Смакота. Думаю що наступного року зроблю посадку. Не знаю правда точно. Головне щоб справи не витягли з Відня надовго.
От такі помідори тут. Вся інша городина не так відчутно. Але помідори певно сорти вже давно загнали під стандарти і дерективи єс. Чомусь саме з помідором найбільша халепа.
Наш простий салат з соком що можна хліб мокнути хрєн зробиш.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

То хоча б Mirto купи пляшечку. Роблять його з додаванням меду або цукру з маленьких чорних ягід миртового дерева або його листя. У першому випадку рідина набуває темно-червоного  кольору і вишукано ароматного смаку, у другому випадку - дещо зеленуватого кольору і більш ніжного смаку. Лікер тонізує і сприяє травленню. Подають холодним, як аперитив.
Дружині сподобається.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Пармезан рідко хто їсть, як сир.
Переважно вживається, як приправа - посипають пасту, овочі, салати. Додають в різото чи супи.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Самое прикольное, что прекрасные украинские помидоры- это гибриды японской или китайской селекции.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Пармезан рідко хто їсть, як сир.
Переважно вживається, як приправа - посипають пасту, овочі, салати. Додають в різото чи супи.
Два способа есть для пармезана:
1. порезать на большие куски (с палец размером) поставить возле огня, дождаться, когда размягчится и есть. Туда же грюер и старые голландцы.
2. порезать картофелечисткой на тончайшие пластины и есть.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Максе, перебувати в Італії і жалкувати за якимись там томатами - то , курва, стид-пазор.
Смажений парасьонок, жаркоє з козочки з листям мирти молодоі, сирів видів 15, боттарга, в, ялене мнясо Капоколло або Гуанчалє,  ковбас безліч, мнясо омара з шафраном…. І ВСЕ ЦЕ БЛАГОЛЄПІЄ запивається шикарним чарівним вином.
Про випічку й солодощі мовчу. Там - Олімп гастрономічний.
Ти точно в Італії?)

 (tu)

То "граф" за дефіцитом аргументів з*їхав на овочі. Він в ресторани ходить пастись чи їсти ?

   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

а я из наших очень люблю Микадо,всегда ходил на базар,покупал .у тех кто ими торговал,даже таблички были,что это Микадо.в этом году как отрезало,нема...
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

В жодному одеському ресторані не буде навіть хліба такого смаку як в тоскані
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

То хоча б Mirto купи пляшечку. Роблять його з додаванням меду або цукру з маленьких чорних ягід миртового дерева або його листя. У першому випадку рідина набуває темно-червоного  кольору і вишукано ароматного смаку, у другому випадку - дещо зеленуватого кольору і більш ніжного смаку. Лікер тонізує і сприяє травленню. Подають холодним, як аперитив.
Дружині сподобається.
Сам готую і соуси тягну завжди з місць де буваю. Все то є прекрасно. Але не про те мова.
Базова городина має слабий смак. От про що ТС писав як я розумію.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Самое прикольное, что прекрасные украинские помидоры- это гибриды японской или китайской селекции.

Останніми роками вже й в Україні важко знайти оті справжні домашні помідори , які на весь горОд ( наголос для особливо гарадскііх )   пахнуть і зріють
на всю глибину, а не якимись незрозумілими фрагментами.
Хіба у бабусь і то нечасто. Всюди пластик. І в Європі і в нас. Навчились гіршим зразкам звідти.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Після помідорових салатів бесарабіі цього літа привіз нерафінованоі оліі бо тут така не водиться. Мав бажання поісти на місці простого салату помідор огірок цибуля салатна оліі і каплю оцту. Оцет теж привезли 9% бо так в Украіні і тут хотів щоб ні грама не відрізнялось.
Поіхав до турків на базар  взяв рожевий помідор ще інших пару видів.
Але салат вийшов не те щоб лайно. Але сік не пускає. Фігня кароч.
Через тиждень поіхав в Метро бо там найбільший асортимент по овочам і рибі-мясу.
Купляв найдорожчі які  не водяться в простих супермаркетах. 3,60-3,90є за кг Жовтий італія. Біо. Також мадьярский. Одного виду навітт ящичок купив бо в метро виключно розфасовка під ресторани.
Ае фуй там. До помідора з під овідіополя за 20грн кг. Фуй. Сік має інший смак і все.
Говорив з сусідом греком. Він вирощує городину і поливає в мене коли я іду щоб не горів газон. Вирощує помідор перець кабачки. Сорти купує тут в Австріі. Пепер з Греціі. Помідор його по смаку трохи краще ніж біо. Але сік прозорий і смак слабий.
Я привіз тепер  6сортів помідорів  зерняток з Украіни. Маю рідкісний динний помідор під кілограм ваги один шарик. Ів цього року. Смакота. Думаю що наступного року зроблю посадку. Не знаю правда точно. Головне щоб справи не витягли з Відня надовго.
От такі помідори тут. Вся інша городина не так відчутно. Але помідори певно сорти вже давно загнали під стандарти і дерективи єс. Чомусь саме з помідором найбільша халепа.
Наш простий салат з соком що можна хліб мокнути хрєн зробиш.

Я в Англії у поляків купую "малинові" - нормальні.
В суперах є ще різні дрібні - наприклад, sugardrops, теж нормальні. Але коштують вони по 6-8 фунтів за кіло.
У Франції в суперах вибір помідорів більший і є дуже пристойні.

Лоток на базарі в Сицилії.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Після помідорових салатів бесарабіі цього літа привіз нерафінованоі оліі бо тут така не водиться. Мав бажання поісти на місці простого салату помідор огірок цибуля салатна оліі і каплю оцту. Оцет теж привезли 9% бо так в Украіні і тут хотів щоб ні грама не відрізнялось.
Поіхав до турків на базар  взяв рожевий помідор ще інших пару видів.
Але салат вийшов не те щоб лайно. Але сік не пускає. Фігня кароч.
Через тиждень поіхав в Метро бо там найбільший асортимент по овочам і рибі-мясу.
Купляв найдорожчі які  не водяться в простих супермаркетах. 3,60-3,90є за кг Жовтий італія. Біо. Також мадьярский. Одного виду навітт ящичок купив бо в метро виключно розфасовка під ресторани.
Ае фуй там. До помідора з під овідіополя за 20грн кг. Фуй. Сік має інший смак і все.
Говорив з сусідом греком. Він вирощує городину і поливає в мене коли я іду щоб не горів газон. Вирощує помідор перець кабачки. Сорти купує тут в Австріі. Пепер з Греціі. Помідор його по смаку трохи краще ніж біо. Але сік прозорий і смак слабий.
Я привіз тепер  6сортів помідорів  зерняток з Украіни. Маю рідкісний динний помідор під кілограм ваги один шарик. Ів цього року. Смакота. Думаю що наступного року зроблю посадку. Не знаю правда точно. Головне щоб справи не витягли з Відня надовго.
От такі помідори тут. Вся інша городина не так відчутно. Але помідори певно сорти вже давно загнали під стандарти і дерективи єс. Чомусь саме з помідором найбільша халепа.
Наш простий салат з соком що можна хліб мокнути хрєн зробиш.

Такая куйня творится со всей овощной группой. Просто помидор наиболее соковитый. Та же срань и с фруктами. Купил тут персики, арбуз.... херня полная. Ни о чем. 
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Два способа есть для пармезана:
1. порезать на большие куски (с палец размером) поставить возле огня, дождаться, когда размягчится и есть. Туда же грюер и старые голландцы.
2. порезать картофелечисткой на тончайшие пластины и есть.

Мало що є для чого.
Я кажу про типовий спосіб - приправа.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

хм...бичок, ставридка, бараболька вроде...тюлька...в Одессе теж самє...
исчо и устриці украинские появились...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія