Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сегодня со старшим пороли Газпром ;)

Re: Сегодня со старшим пороли Газпром ;)

(tu)  (tu)  (tu)

та да - поремЪ Газпром и Роснефть!  :K

 Саме це я мав на увазі!  :)
и заметьте, ихними же инструментами ;) (пила - ИЖ)

 А ось це вже недолік! На Моторсіч здається подібні виготовляють, чи де інше.  :)
   
Re: Сегодня со старшим пороли Газпром ;)

Есть только одна электропила в мире   - Макита. Остальное мусор.
   
Re: Сегодня со старшим пороли Газпром ;)

Між іншим, із електро-бензопилами потрібно бути дуже обережними, це дуже небезпечна річ особливо в руках непрофесіонала.
В Німеччині, без спецодягу (штани і куртка в середині із спец. дрібним волокном, якщо раптом пила зачепить руку чи ногу, то таке волокно зачепить зуби пили і збільшує ймовірність порятунку) працювати без них заборонено. Я був свідком як ось такий спецодяг врятував здоров"я одній молодій людині. Він отримав невеличку царапину на нозі, при звичайних штанах наслідки були б гіршими.

с любым электроиструментом (и пневмо тоже) нуна соблюдать ПТБ.
нету у мну костюма со цпец.волокном. зато есть яловые сапоги и льняные портянки. а фрицев такое эст? ;)
   
Re: Сегодня со старшим пороли Газпром ;)

Себя вы пороли а не Газпром.
Пороть надо  КМУ, Нефтегаз, АКМУ, НКРЕ, Минэнерго и ВР надо.
   
Re: Сегодня со старшим пороли Газпром ;)

   
Re: Сегодня со старшим пороли Газпром ;)

Есть только одна электропила в мире   - Макита. Остальное мусор.

Балбес! Ест ЭП для себя, а есть ПРОФИ

Разницу понимать нада
   
Re: Сегодня со старшим пороли Газпром ;)

Між іншим, із електро-бензопилами потрібно бути дуже обережними, це дуже небезпечна річ особливо в руках непрофесіонала.
В Німеччині, без спецодягу (штани і куртка в середині із спец. дрібним волокном, якщо раптом пила зачепить руку чи ногу, то таке волокно зачепить зуби пили і збільшує ймовірність порятунку) працювати без них заборонено. Я був свідком як ось такий спецодяг врятував здоров"я одній молодій людині. Він отримав невеличку царапину на нозі, при звичайних штанах наслідки були б гіршими.

в порівнянні з болгаркою на 230, особливо коли пилку ставлять(!) -  нічого особливого
   
Re: Сегодня со старшим пороли Газпром ;)

Есть только одна электропила в мире   - Макита. Остальное мусор.

х.з. у меня, помимо бензо\ еще бош  1,7 квт электро -  уже 10й год... небольшая\легкая, удобно по крыше лазить и по деревьям
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія