Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дебати 19.04.2019

Re: Дебати 19.04.2019

де "відрубані руки" ?
який ви кровожадний
тож насолоджуйтесь видовищем
чоловік з конго дивиться на відрубані руки своєї п*ятирічної доньки


і ще
   
Re: Дебати 19.04.2019

сцикло і брехло

"я не был в Расии с начала вайны"

Показати зображення...

А когда закончилось АТО и началась война?
   
Re: Дебати 19.04.2019

   
Re: Дебати 19.04.2019

А чого не повертаєшься в Україну жити?
з Дойчланда "вболівати" за Україну комфортніше? :K
Може якось запросити адміністрацію щоб йопаним емігам тільки в режимі "читання" форум зробили?
Заїпали вже срані ковбасники своєю хуцпою! :facepalm1:
Обсос, если у меня немецкий ип это не значит, что я постоянно живу в Германии, тебе нищеброду это не понять. Насчет колбасников, я в отличии от тебя не голосую за популиста, а что такое хуцпа, ты еще узнаешь, если победит клоун.
   
Re: Дебати 19.04.2019

який ви кровожадний
тож насолоджуйтесь видовищем
чоловік з конго дивиться на відрубані руки своєї п*ятирічної доньки
Показати зображення...
і ще
Показати зображення...

   
Re: Дебати 19.04.2019

Показати зображення...
солодощі рошенівські напевно?
   
Re: Дебати 19.04.2019

Петру кричать "Ганьба" ? Чи мені почулося?

Ганьба, сцикло і брехло кричали на Зелю.

І ще свистіли.
   
Re: Дебати 19.04.2019

А когда закончилось АТО и началась война?
Ну не треба, це реальний прокол. На той момент крим вже захопили, це по факту було війною, і на донбасі вже огого шо творилось
   
Re: Дебати 19.04.2019

А ти як думав?
Випадкового в житті нічого не буває!
Більше того, його "російськими активами" зараз займається Аліханов, ну той що батько жінки Пороха-молодшого, тобто сват Пороха.
Фантамасович.
Приглядує за Порохо-бізнесом в росії а там багато, й Калуга, й крахмальні заводи, й СевБудМаш.

Як же, все таки, добре, що в неділю здихаємося цієї зажерливої тварюки! X(
   
Re: Дебати 19.04.2019

потому что Виталик Кличко, которого кватраловцы называют дебилом, поставил камеры на улицах.
Несколько тысяч камерв Киеве.
Работает Кличко.
Не то,что эти дебилы,которые только и оскорблять могут украинцев.
Называют свои оскорбления шутками и продают в СНГ за бабло.
Ось бач який Кличко молодець, а чого ж пеця не поставив камери на складах?
Свинарчуки всі гроші вкрали? Чи щоб ніхто не знав хто і скільки вкрав?
   
Re: Дебати 19.04.2019

А чого Петро дупою до народу вибачався?
   
Re: Дебати 19.04.2019

Петя на Прямом (бывшем Тонисе) с женой сейчас вещает... готов ради корыта на многое.....скоро 00:00... тревожно .....
На що саме?
На це готовий?
   
Re: Дебати 19.04.2019

https://youtu.be/GPAyMHILXLo

І, що сцуко характерно, ніхто не поцікавився у пiздобола щодо наявності у нього відповідних повноважень! :D
   
Re: Дебати 19.04.2019

"Игра была равна - играли два говна".
Даст бог, к следующим выборам будут претенденты получше. Если следующий президент научится работать с оппозицией, а не душить ее. А попробует душить - валить немедленно.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Ну не треба, це реальний прокол. На той момент крим вже захопили, це по факту було війною, і на донбасі вже огого шо творилось

Да, согласен, но войной это официально не называлось.
   
Re: Дебати 19.04.2019

вчера меня блиц убил от мосейчук,а сегодня повстанцы ЛНР...

 

не друзья...

 

столько оговорок не может быть и так часто.

 

это в голове на подсознательном уровне.

 

к сожалению мой голос ничего не решит..

 

но голосовать надо.
   
Re: Дебати 19.04.2019

+1

Починаючи з гасла компанії "Геть від Москви" - і це в країні, де 60 відсотків населення нічого проти кацапстану не мають! :facepalm1:  Я от все думаю: невже він тієї соціології не бачив? :S

Вважаєш, що треба було одразу здатись і перейти в статус Южно-Русского федерального округу?  :X
   
Re: Дебати 19.04.2019

   
Re: Дебати 19.04.2019

   
Re: Дебати 19.04.2019

Слепой (если выберут) поведет вперед слепых, а если слепой ведет слепого, то оба упадут в яму. (с) Иисус Христос

Моісей, який водив євреїв по пустелі сорок років був сліпий?
   
Re: Дебати 19.04.2019

Вважаєш, що треба було одразу здатись і перейти в статус Южно-Русского федерального округу?  :X

цей віслюк цього не розуміє

коли Моісей 40 років водив народ по пустелі, там, мабуть, теж 60 відсотків населення нічого не мали проти фараона...а, ну, хоча, так: тоді ж не було соціології, тож Моісей її "не бачив", ну, от і утяв оту х.й.ю - так, хвілолух-роланд?
   
Re: Дебати 19.04.2019

Показати зображення...
та ні, вячеслав, цинізм це -

Щодо своїх друзів Порошенко наголосив: "Жоден, підкреслюю, жоден з моїх друзів не має і не буде мати жодного відношення до корупції". https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/19/7212829/
   
Re: Дебати 19.04.2019

упс! оце-то.... соупадєніє????
   
Re: Дебати 19.04.2019

Показати зображення...

Так то не представники народу України, не захисники України, а люди Петра Олексійовича?
Кріпаки? Чи на що ви натякаєте?
Так що там про цинізм?
   
Re: Дебати 19.04.2019

тема про дебаты???  чтобы иметь шансы... петя на дебатах должен был раздавить, размазать, смешать с землей Зеленского.
если именно такого не произошло.... то следующий президент Украины: Владимир Зеленский

дебаты не смотрел, ориентируют по форуму ( комментарии, отзывы, впечатления):  петя не смог этого сделать.
   
Re: Дебати 19.04.2019

А класно було. Росія заздрить. Європа аплодує. Врешті решт Петро - молодець. Камінь. Навіть улюбленець бабусь Голобородько, не зміг з ним зробити нічого. А висновок в результаті- Зееля звичайно нікого не переконав.  Взагалі, жалюгіднийпройдисві т в порівнянні з перформансами в Кварталі. І через придурошну міміку і інтонації звичайно втратив. Петро, як і був, свої голоси точно зберіг. І останнє, мені дуже прикро, що попри те що пережили, але будували з успіхом, є така значна частина особєй, котрим все рівно що буде з країною
   
Re: Дебати 19.04.2019

Поговорим об этом  после 20.00 21 апреля :D
Вот эта фан зона  Порошенко, привезенная на авобусах- и есть всеего избиратели по стране.

Більшість були кияни.

Які приїхали на метро.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Господин Фольксман обосрался! Эти дебаты в чистую за Зеленским. Факт

Вам із погріба видніше....  :gigi:
   
Re: Дебати 19.04.2019

А класно було. Росія заздрить. Європа аплодує. Врешті решт Петро - молодець. Камінь. Навіть улюбленець бабусь Голобородько, не зміг з ним зробити нічого. А висновок в результаті- Зееля звичайно нікого не переконав.  Взагалі, жалюгіднийпройдисві т в порівнянні з перформансами в Кварталі. І через придурошну міміку і інтонації звичайно втратив. Петро, як і був, свої голоси точно зберіг. І останнє, мені дуже прикро, що попри те що пережили, але будували з успіхом, є така значна частина особєй, котрим все рівно що буде з країною

Не переводь стрілки. Справа в державі, а не в країні.
Не треба нам тут гасла Порошенко це Україна.
Порошенко це не лідер націі, це мій найманий працівник,
якого я найняв через вибори в 14му році. Більше не хочу.
Ми вже Росія це хуйло бачимо.
Росія-2 нам не потрібна.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Это не дебаты, а дебилы, ля. Чума на оба ваши дома. Не пойду голосовать. Тошнит от обоих. Один прожжённый циник, другой  валяет дурака (сам себя?). Ещё лет 10 хаоса обеспечены. Хоспади, за что мне тут жить во время перемен???
Пойду, приму 300 капель (далее по тексту).
Да, лучше бы их, коленопреклонённым, в этой позе до утра бы и оставили

Полностью согласен. :(   Два прихильники певної політсили - это сила :(

То, что они весь вечер свою страну опускали ниже плинтуса, им плевать, очевидно.

А кто сегодня сильно веселился и "юморил" - знаете, кто хорошо смеется, тот смеется в последний раз. Есть такая пословится. Отольется кровавыми слезами.

Просто физически больно и стыдно. И за Украину и за себя.

И, да, нельзя сказать, что из тех 40 не было более приличных пары человек. Увы. :(   
   
Re: Дебати 19.04.2019

Показати зображення...

А чому ця людина пішла зі сцени? Після того, як Петро не став на коліна.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Кста, по публике

ЗЕлёных біло явно меньше,но выглядели они,как свободные люди

У Пэтра было в значительной мере свезённое ( наверняка за бабло) стадо

Можу сказати словами очевидця, що в фан-зоні Порошенко були кияни, які прийшли самі, х власної ініціативи, і практично ті самі, що й свого часу були на Майдані.

І настрій там панував такий самий, як на Майдані, коли він був ще мирним.
   
Re: Дебати 19.04.2019


Помітно, що Порошенко вважає гімн України елементом свого корпоративного стилю.
   
Re: Дебати 19.04.2019

"Игра была равна - играли два говна".
Даст бог, к следующим выборам будут претенденты получше. Если следующий президент научится работать с оппозицией, а не душить ее. А попробует душить - валить немедленно.

доповідь.
   
Re: Дебати 19.04.2019

То его Госпожа что ли, что он перед ней на колени стал? :facepalm1:
   
Re: Дебати 19.04.2019

Вот инфа для тех, кто собрался мириться с этими "повстанцами".
http://forum.meta.ua/topic/t/196023.html
Повстанцы могут против власти восстать, но не против своего народа, воюя бок-о-бок с оккупантами, которые вспарывают животы за украинский флаг, пытают и калечат пленных, арестовывают и издеваются над людьми за то, что они украинцы... А тем более если речь идет о самих оккупантах, которые там составляют костяк.
А вот еще повстанцы;
https://www.youtube.com/watch?v=Dd_ZdeOUf0Y
https://www.youtube.com/watch?v=ud92KyxDXfQ
https://www.youtube.com/watch?v=oAolxLUOsKk
   
Re: Дебати 19.04.2019

Показати зображення...
Помітно, що Порошенко вважає гімн України елементом свого корпоративного стилю.
Зеленський не вважає національний гімн елементом свого стилю? Він же у президенти країни зібрався.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Тільки що Мага на 112.
Ті люди, що стояли на стороні Пороха - це всі, хто проходив через центральний вхід. Ті, що були на стороні Зеленського - їх проводили через венеціанський дворик.
Фан-зони були розділені намертво, перетікання з однієї зони в їншу було неможливим.
Тому в зоні Порошенка були всі.
Я думаю, що це було зроблено з точки зору безпеки, і перехід Петра на сцену Зеленського було сплановано заздалегідь.


Входи до фан-зони були поряд, і кожен обирав, куди йому йти - чи до зелених, чи до пурпурових. Далі вони вже розділялись бар'єрами.
   
Re: Дебати 19.04.2019

   
Re: Дебати 19.04.2019

А чого Петро дупою до народу вибачався?

Він став на коліно перед дружиною загиблого воїна та поцілував прапор, який вона тримала.
Маєш щось проти, курво?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія