Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дебати 19.04.2019

Re: Дебати 19.04.2019

ще можна зауважити, що порошенко не зміг підготуватися так, щоб отримати якусь суттєву перевагу, яка додала б йому прихильників
намагався вивести коміка, йому це вдалося частково, але він не розвинув цю тему
комік поштркав суттєво петра... йому плюси давали не його виступи а сам петро надаючи підстави для штрикання... певний позитив що комік добре відгукнувся про томос, українську мову, збереження курсу і т.д. чітко зафіксував позицію по коломойському і певних законах (недоторканість і т.д.)... тобто швидко можно буде порівняти його слова та дії
   
Re: Дебати 19.04.2019

Таке враження, що оба кандидати готувалися читаючи гілки ФУПу.
прихильники певної політсили сюди притягують те що в штабах "обобрили".
Зразу видно що власних думок немає, бо в гілках де погані для Підра речі обговорюють ти прихильники певної політсили не зустрінеш взагалі, а отже власної думки у них немає, тільки "штабні методички". От й все.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Зе сказал самое главное в конце и это то что я писал здесь постоянно последние годы ( читают все же )
Дело даже не в ваших друзьях ворах и в вашей коррупции
Вы у нас пять лет забрали
   
Re: Дебати 19.04.2019

Петро програв з тріском
навіть не очікував
барига-балабол

 (tu)

Причём можно было ему разработать балабольство ну чуток поновее и креативнее

А не то,что мусолили всю изб. компанию
   
Re: Дебати 19.04.2019

согласен... в списках вопросов Зели услышал несколько своих вопросов на форуме проигнореных порохоботами....

"Це все фейки і російська пропаганда!" (майже цитата найголовнішого шахрая)  :(
   
Re: Дебати 19.04.2019

Петя встал на колено перед какой-то женщиной.
А Зеля картинно ,на сцене, стал на калено.
Артист.

Петя жопою до народа...   :fool:


Зе дупою до матері воїна, який віддав за зе своє життя  :X

Вы, случайно, не Татьяну Рычкову имеете в виду?
   
Re: Дебати 19.04.2019

Боже збав!

Это ваши сложности.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Зе сказал самое главное в конце и это то что я писал здесь постоянно последние годы ( читают все же )
Дело даже не в ваших друзьях ворах и в вашей коррупции
Вы у нас пять лет забрали
Он прочитал мои мысли ;o
   
Re: Дебати 19.04.2019

Треба Вову відправити до Гіркіна, щоб той йому роз'яснив, що таке "найманець", і що таке "повстанець".
   
Re: Дебати 19.04.2019

Если это все претензии к зеле то таки Украине очень повезет с новым презом.
К Зеле одна претензия : он садится не в свои сани.
Берет ответственность за страну,а сам знает про страну намного меньше, чем мы тут,на форуме.
Каждый из нас больше разбирается в политической ситуации,чем он.
Поэтому им манипулируют, и это будет его,Зеленского,личной трагедией.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Навіть Гіркін сказав, які це "ополченці", якщо вони отримують зарплату від Росії?

 список запитань Зеленському готували в Москві, вони не могли написати інакше,

   на цьому Зе і спалився...
   
Re: Дебати 19.04.2019

Кста, по публике

ЗЕлёных біло явно меньше,но выглядели они,как свободные люди

У Пэтра было в значительной мере свезённое ( наверняка за бабло) стадо

"Свабодний чэлавэк" квакає із денеерівського гетто.

Оксюморон якийсь.
   
Re: Дебати 19.04.2019

это начало конца торчуа и его молодой команды
   
Re: Дебати 19.04.2019

Все це куйня, хто і як там пистів. Саме головне я почув - "повстанці ДНР та ЛНР". Раніше думав, може я даремно так відношуся негативно до Зеленського, може його прихильники мають якусь рацію, хоч частково. Тепер стало зрозуміло, що це просто вражина.

Там не лише це було, цей запроданець ще питав, з вимогою і обуренням, чого це Порошенко, сволота така, не закінчив війну? Це питання може бути лише у тих, хто готовий здатись, чи вважає, що війна розв'язана київською владою, а не Росією. Але це тільки для розумних, вата це не сприйме. Тримаймося.
   
Re: Дебати 19.04.2019

ще один зелюк, заперечувати очевидне та викривляти може тільки упоротий зе. От скажи що нє.
+==============================================================+
Тільки зомбований потрох не бачить що педро дебати продув.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Дайте лінк на дебати на Громадському, пліз.




https://www.youtube.com/watch?v=KTrNrDLc0XQ
   
Re: Дебати 19.04.2019

боже написали хуєти.

1. Петро вирішив перехопити ініціативу, не чекати ведучих. Гімн би і так співали.
2. про який прапор мова - там Ричкова стояла.

Ну вааще то,когда ты на подобном мероприятии, то его ведут ведущие

И их положено слушаться


даже если ты господь бог
   
Re: Дебати 19.04.2019

А назагал враження від дебатів - наче гівна наїлася. Огидне видовище
Чому?
Це перемога демократії.
Всі сусідні країни дивилися у всі очі, бо нічого подібного на пост-совку ще не було.
   
Re: Дебати 19.04.2019

ты видел жопу,а я видела женщину,перед которой Президент Порошенко  стал на колено.

Свій до свого по своє!  :lol:

Татьяна Борисовна Рычкова (укр. Тетяна Борисівна Ричкова; 7 октября 1978, Днепропетровск, Днепропетровская область) — украинский волонтёр движения помощи украинским военным[uk] и военнослужащий. Народный депутат Украины VIII созыва с 1 августа 2016 года.

Выдвинула свою кандидатуру на довыборы в Верховную раду VIII созыва 17 июля 2016 года в качестве самовыдвиженца по 27 одномандатному округу в Днепропетровске. Основное противостояние происходило между волонтёром (в пользу которой снялись кандидаты от партий УКРОП и БПП[9]) и Загидом Красновым (которого поддержал депутат от Оппозиционного блока Александр Вилкул). Ряд СМИ считали, что кандидатура Рычковой стала компромиссом между группой «Приват» и администрацией президента Петра Порошенко[10]. По итогам голосования Татьяна Рычкова получила 44,57 % (15 494 голосов), Загид Краснов — 36,73 %[11], 6 сентября дала депутатскую присягу и вошла в состав фракции "БПП"[12].
   
Re: Дебати 19.04.2019

Ти хочя одного тут на форумі знаєш, на кого ти вішаєш ярлик "порохобот" і хто не свою думку висвітлює, а працює за гроші? Ну хоч одного?

Интересный вопрос... :)
Я вообще в этом сраче не принимал участие и рад,что он подошел к концу...конечно есть те.кто искренне топил за Порошенко и наверняка должны быть те.кто делал это по обязанности...
 А кто есть кто  в этом "за Порошенко " мне безразлично.
 Я же специально отметил- теперь будем вместе  в хвост и гриву гонять Зелёную лошадку.Теперь это главное!
   
Re: Дебати 19.04.2019

Кста, по публике

ЗЕлёных біло явно меньше,но выглядели они,как свободные люди

У Пэтра было в значительной мере свезённое ( наверняка за бабло) стадо
Тільки що Мага на 112.
Ті люди, що стояли на стороні Пороха - це всі, хто проходив через центральний вхід. Ті, що були на стороні Зеленського - їх проводили через венеціанський дворик.
Фан-зони були розділені намертво, перетікання з однієї зони в їншу було неможливим.
Тому в зоні Порошенка були всі.
Я думаю, що це було зроблено з точки зору безпеки, і перехід Петра на сцену Зеленського було сплановано заздалегідь.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Я повторюю - Пороху кінець, нажаль... :diablo:

Прийшов на поле Зе, нервував, зривався на крик, істерику....а головне, що Зе прийшов і не облажався.... :-o
   
Re: Дебати 19.04.2019

Мага на 112 сказав.

Це геніальний хід.

Кандидату дають одну хвилину і
За одну хвилину задати 100 питань і запропонувати на одне з них відповісти.   (tu)
   
Re: Дебати 19.04.2019

список запитань Зеленському готували в Москві, вони не могли написати інакше,

   на цьому Зе і спалився...

 :lol:

Что тоже от корыта отрывают?
   
Re: Дебати 19.04.2019

Не Україна збожеволіла, а ваш Порошенко - коли кодло його ботів нищило репутацію всіх політиків, здатних скласти конкуренцію на виборах. За що боровся, не те й напоровся! :D

боти порошенка і його бруд не відкидають відповідальності виборців... вони кінцево відповідальні за свій вибір
   
Re: Дебати 19.04.2019

СВЯТО! ))
такий приємний присмак.
дивимось студію на 1+1 -вони обговорюють цю подію
І знаєте що -така свобода в спілкуванні, такий позитивний настрій, люди почуваються вільними, говорять що відчувають.
свіже повітря...


п.с.

Едине що гарно зробив Порошенко - і це відмітили усі в студії, і я погоджуюсь -що Порошенко пішов на сцену до Зе, що вони виступали на одній сцені.

це показало всьому світові, що Україна єдина, що немає розколу чи рої'єднання у нас.

За це, Пєтя, тобі велике Дякую від мене теж. Це був сильний крок.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Заключним словом ЗЕ порвав Петра.
Петро Олексійович, мені шкода 5 втрачених років.

Отримання Томосу розпочалося ще до Вас, ще до того, коли Ви були прихожанином московського патріархату.  :D
   
Re: Дебати 19.04.2019

Петро став на коліно перед прапором і Тетяною Ричковою.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Свій до свого по своє!  :lol:

Татьяна Борисовна Рычкова (укр. Тетяна Борисівна Ричкова; 7 октября 1978, Днепропетровск, Днепропетровская область) — украинский волонтёр движения помощи украинским военным[uk] и военнослужащий. Народный депутат Украины VIII созыва с 1 августа 2016 года.

Выдвинула свою кандидатуру на довыборы в Верховную раду VIII созыва 17 июля 2016 года в качестве самовыдвиженца по 27 одномандатному округу в Днепропетровске. Основное противостояние происходило между волонтёром (в пользу которой снялись кандидаты от партий УКРОП и БПП[9]) и Загидом Красновым (которого поддержал депутат от Оппозиционного блока Александр Вилкул). Ряд СМИ считали, что кандидатура Рычковой стала компромиссом между группой «Приват» и администрацией президента Петра Порошенко[10]. По итогам голосования Татьяна Рычкова получила 44,57 % (15 494 голосов), Загид Краснов — 36,73 %[11], 6 сентября дала депутатскую присягу и вошла в состав фракции "БПП"[12].
Депутатство Ричкової не міняє того факту, що її чоловік загинув в АТО.
   
Re: Дебати 19.04.2019

+==============================================================+
Тільки зомбований потрох не бачить що педро дебати продув.
(tu)
   
Re: Дебати 19.04.2019

Порох удивил. На его вопросы ответил бы кто угодно. Вопросы на уровне разговоров на трамвайной остановке.
Вчера Кошкина за две минуты раскатала Зе в тонкое тесто. А Щербина убил Зе окончательно. Я от Пороха
ожидал большего.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Честно говоря, когда говорить Зеленский складывается ощущение, что смотришь 95 квартал. Ему надо что-то делать со своей речью. Не дай боже он станет президентом и будет так балакати  :D
Це професійне.
Він вже не може нормально говорити, даються взнаки роки кривляння на сцені.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Втішна пісенка для порохоботів. Ще можна додати "бжик-бжик-бжик - уносі готовєнького..." :lol:
   
Re: Дебати 19.04.2019

Порох удивил. На его вопросы ответил бы кто угодно. Вопросы на уровне разговоров на трамвайной остановке
Спесь его сгубила, как и всегда. Не мог потренироваться несколько часов перед этим?
   
Re: Дебати 19.04.2019

Заключним словом ЗЕ порвав Петра.
Петро Олексійович, мені шкода 5 втрачених років.

Отримання Томосу розпочалося ще до Вас, ще до того, коли Ви були прихожанином московського патріархату.  :D

а петро закінчив те зо було розпочато століття тому

петро молоток
 посмотрим шо сможет сделать єтот торчек. хоть что нибудь доведет до ума. ну как петро томос
   
Re: Дебати 19.04.2019

Порох удивил. На его вопросы ответил бы кто угодно. Вопросы на уровне разговоров на трамвайной остановке.
Вчера Кошкина за две минуты раскатала Зе в тонкое тесто. А Щербина убил Зе окончательно. Я от Пороха
ожидал большего.
Где-то так.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Якщо скоморох таки стане президентом, то і малоросів, і хохлів, і українців, і ватників, всіх без різниці будут жорстоко мати та грабувати в особливо цинічній формі з «шуточкамі» та паясниченням. Це на рівні кожної окремої людини.

На рівні держави... Якої такої держави? Про що ви говорите? Вам скажуть, що такої ніколи не було, і Україна ніколи не існувала, щоб за нею плакати.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Что не так с Рычковой? Пруф можно?

Мені ліньки шукати інформацію десь за 2016 рік, чи щось таке. Там вона по добробатівцях проходилася і ще якісь перли були. Шукайте принаймі на ФУПі в пошуку Ричкова - це тут теж обговорювалося.
   
Re: Дебати 19.04.2019

   
Re: Дебати 19.04.2019

я думала петя  в обморок упадет
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія