Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дебати 19.04.2019

Re: Дебати 19.04.2019

Там Рычкова стояла, она вдова атошника. Может перед ней?

вона так
   
Re: Дебати 19.04.2019

Таке враження, що оба кандидати готувалися читаючи гілки ФУПу.

согласен... в списках вопросов Зели услышал несколько своих вопросов на форуме проигнореных порохоботами....
   
Re: Дебати 19.04.2019

На Ричкову, як і на Чорноволиху (теж вдову) самі АТОшники давно плюються.
І шо характерно - обидві біля владного корита!  :laugh:
   
Re: Дебати 19.04.2019

Так правильно делает!
Благодарит сторонников!
А чего же прихильники певної політсили все разбежались???

Спросите у них
   
Re: Дебати 19.04.2019
van

офіційні дебати починаються через 40 хвилин на Суспільному,
це було шоу імені блазня
А кто смотрит этот канал ? Даже не помню в каком году смотрел 
   
Re: Дебати 19.04.2019

Ну да.
Это для будущего  Президента Украины главное : хамить.
Зеля умеет.
Он на своем "Квартале " так Кличко обхамил, что я никогда этого не забуду.
Хамло этот Зеленский.

Если это все претензии к зеле то таки Украине очень повезет с новым презом.

   
Re: Дебати 19.04.2019

шо мені сподобалось в скомороха то то що не навіз проплаченої масовки

так це  (tu)  здивував
   
Re: Дебати 19.04.2019

Ліпші дебати за всб історію.
Перші справжні.
Ми рухаємось вперед швидко
   
Re: Дебати 19.04.2019

Я думал, Зе проиграет. но он разнес Петра в одну калитку.
   
Re: Дебати 19.04.2019

шо мені сподобалось в скомороха то то що не навіз проплаченої масовки
Он мог только бабушек навести.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Кста, по публике

ЗЕлёных біло явно меньше,но выглядели они,как свободные люди

У Пэтра было в значительной мере свезённое ( наверняка за бабло) стадо
   
Re: Дебати 19.04.2019
Via

А назагал враження від дебатів - наче гівна наїлася. Огидне видовище
   
Re: Дебати 19.04.2019

прихильники певної політсили, вас каток Петра розкатав остаточно
   
Re: Дебати 19.04.2019

шо мені сподобалось в скомороха то то що не навіз проплаченої масовки


Пане Гонта, український паспорт можливо доведеться міняти  ;)
   
Re: Дебати 19.04.2019

Скажу непопулярное...

Не,не буду..Боты ща сожрут
   
Re: Дебати 19.04.2019

На Ричкову, як і на Чорноволиху (теж вдову) самі АТОшники давно плюються.
І шо характерно - обидві біля владного корита!  :laugh:

Та вообще эта стигма, вдова, поп, татарский ата, боец без ноги и жена за спиной и наследный принц

Какая глубокая жопа
   
Re: Дебати 19.04.2019
Via

Если это все претензии к зеле то таки Украине очень повезет с новым презом.
Боже збав!
   
Re: Дебати 19.04.2019

прихильники певної політсили, вас каток Петра розкатав остаточно

відповідь на це дадуть результати виборів
   
Re: Дебати 19.04.2019

Петя жопою до народа...   :fool: 
ты видел жопу,а я видела женщину,перед которой Президент Порошенко  стал на колено.
   
Re: Дебати 19.04.2019

петя все это агония
   
Re: Дебати 19.04.2019

прихильники певної політсили, вас каток Петра розкатав остаточно
Ты уверен шо это был каток?
   
Re: Дебати 19.04.2019

Навіть Гіркін сказав, які це "ополченці", якщо вони отримують зарплату від Росії?
   
Re: Дебати 19.04.2019

так це  (tu)  здивував

А чому в нього на сцені не було представників його команди, крім квнищиків?
   
Re: Дебати 19.04.2019

Boris Nemirovski
3 хв. ·

Ну що, пані та панове, які перші враження? Як на мене, Порошенко переміг "по балах", але з невеликим відривом.

Я зараз не про зміст, про зміст дебатів слід ще подумати. Я про картинку.

Найсерйозніший "ударний" момент відеоряду був, коли Порошенко й його команда співали українського славня, а Зеленський вельми неприємно щкірився та показував "вікторію" пальцями. Причому "неприємно" - це я пишу не тому, що він мені не подобається - це його відома вада, здавна ще. В нього неприємна посмішка. Йому про це говорили ще за часів КВНу і з тієї пори нічого не змінилося. Ліпше б не посміхався взагалі. Або ліпше б режисер на пульті її не показував. Люди співають славня - Зеленський шкіриться так, неначе того славня зневажає. Так виглядало.

Ще один момент "в плюс" Порошенкові: коли Зеленський пішов ставати на коліна - Порошенко опинився в програшній позиції: встати - це правильно, але це дає психологічну перевагу опонентові, не встати - проявити неповагу до загиблих та до їх родичів. Не знаю, чи то Порошенкові підказали, чи сам здогадався - але він встав на одне коліно перед прапором та поцілував його. Так роблять військові, це інстинкт. Він цим інстинктом примудрився переграти Зеленського в невигідній для себе ситуації.

З того, що Порошенко робив погано та неправильно: дві основні речі. По-перше - на мою думку, не слід було постійно довго вітати глядачів, громадян, Україну та білий світ - слід було використовувати час, як сказав ведучий, ла-пі-дар-но. Тоді б не виникало "по-друге" - а саме, постійні перебори часу. Тут Зеленський, як досвідчений актор, мав повну перевагу: він відчував час й жодного разу не заступив за нього. Це теж інстинкт - не військовий, як із прапором, а телевізійний.

З того, що Зеленський робив неправильно: він грав капітанський конкурс. Він видавав на-гора заготовки, які мали бути смішними, але в даних обставинах просто не вистрілювали. Навпаки - виглядали блазнюванням, виглядали натужно. Ну, маю зазначити, що саме через це Зеленський програв більшість капітанських конкурсів у КВН - він погано імпровізує, без заготовок не може впоратися, це теж його відома вада. Друге: Зеленський піддався Порошенкові й в якийсь момент почав виправдовуватися: я не був у Москві, я не отримував повістки, я не маю стосунку до мільйонів, я не те, я не се... Це виглядало... ну, так, як і мало виглядати.

І ще одне: навіть в завченій промові Зеленський не впорався з українською мовою, що вже казати про спічі "від себе", де він постійно перескакував на російську. Але це було очікуваним. Українська мова, дітоньки - це гостра зброя й горе тому, хто не вміє нею користуватися. Поріжеться об лезо, як Зеленський ото порізався.

А про зміст справді слід подумати окремо.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Смотрел шоу. Мой вывод: с минимальным перевесом выиграл Вова. Он сумел вывести оппонента из себя, после чего дебаты превратились в поливание грязью. Но Петя выдержал нокдаун и в конце справился с волнением. Все у Петра было спрогнозировано, но и Вова не пытался конкретно отвечать на вопросы, хотя как у актера экспромты у него получались гораздо лучше. Я не думаю, что кого-то данные дебаты переубедили, никаких программ Зеленского так и не появилось, но и Петро не смог прямо ответить, на счет посадок или хотя бы отстранения явных воров от власти. Каждый остался при своем и в глазах своих фанатов выглядел убедительно.
   
Re: Дебати 19.04.2019

А у прихильники певної політсили це "повстанці на зарплаті"  :facepalm:
   
Re: Дебати 19.04.2019

ты видел жопу,а я видела женщину,перед которой Президент Порошенко  стал на колено.
Это хоть кто-то понял?Все увидели жопу.Факт есть факт.
   
Re: Дебати 19.04.2019

На Ричкову, як і на Чорноволиху (теж вдову) самі АТОшники давно плюються.
І шо характерно - обидві біля владного корита!  :laugh:

Что не так с Рычковой? Пруф можно?
   
Re: Дебати 19.04.2019

педро мав в гуморному стилі висміяти коміка, він трохи намагався це зробити через порівняння із хірургом та літаком, а він пішов як завжди своїм агресивним напором... комік взагалі не здатен виступати, навіть не підготував промови, не підготував як реагувати на очікувані відповіді ... на задному фоні морда богдана - служаки коломойського...
Україна збожеволіла, коли вивели цих двох у другий тур

Не Україна збожеволіла, а ваш Порошенко - коли кодло його ботів нищило репутацію всіх політиків, здатних скласти конкуренцію на виборах. За що боровся, не те й напоровся! :D
   
Re: Дебати 19.04.2019

Я думал, Зе проиграет. но он разнес Петра в одну калитку.
Я бы не сказал. Оба бывало не в ту степь заворачивали.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Все це куйня, хто і як там пистів. Саме головне я почув - "повстанці ДНР та ЛНР". Раніше думав, може я даремно так відношуся негативно до Зеленського, може його прихильники мають якусь рацію, хоч частково. Тепер стало зрозуміло, що це просто вражина.

А де можна взяти відеоматеріал з тим? Ни встиг записати:(
   
Re: Дебати 19.04.2019

А чому в нього на сцені не було представників його команди, крім квнищиків?

ХЗ, це не до мене
   
Re: Дебати 19.04.2019

Он мог только бабушек навести.
але не зробив того на відміну від кондитера
   
Re: Дебати 19.04.2019

Boris Nemirovski
3 хв. ·

Ну що, пані та панове, які перші враження? Як на мене, Порошенко переміг "по балах", але з невеликим відривом.

Я зараз не про зміст, про зміст дебатів слід ще подумати. Я про картинку.

Найсерйозніший "ударний" момент відеоряду був, коли Порошенко й його команда співали українського славня, а Зеленський вельми неприємно щкірився та показував "вікторію" пальцями. Причому "неприємно" - це я пишу не тому, що він мені не подобається - це його відома вада, здавна ще. В нього неприємна посмішка. Йому про це говорили ще за часів КВНу і з тієї пори нічого не змінилося. Ліпше б не посміхався взагалі. Або ліпше б режисер на пульті її не показував. Люди співають славня - Зеленський шкіриться так, неначе того славня зневажає. Так виглядало.
Ще один момент "в плюс" Порошенкові: коли Зеленський пішов ставати на коліна - Порошенко опинився в програшній позиції: встати - це правильно, але це дає психологічну перевагу опонентові, не встати - проявити неповагу до загиблих та до їх родичів. Не знаю, чи то Порошенкові підказали, чи сам здогадався - але він встав на одне коліно перед прапором та поцілував його. Так роблять військові, це інстинкт. Він цим інстинктом примудрився переграти Зеленського в невигідній для себе ситуації.

З того, що Порошенко робив погано та неправильно: дві основні речі. По-перше - на мою думку, не слід було постійно довго вітати глядачів, громадян, Україну та білий світ - слід було використовувати час, як сказав ведучий, ла-пі-дар-но. Тоді б не виникало "по-друге" - а саме, постійні перебори часу. Тут Зеленський, як досвідчений актор, мав повну перевагу: він відчував час й жодного разу не заступив за нього. Це теж інстинкт - не військовий, як із прапором, а телевізійний.

З того, що Зеленський робив неправильно: він грав капітанський конкурс. Він видавав на-гора заготовки, які мали бути смішними, але в даних обставинах просто не вистрілювали. Навпаки - виглядали блазнюванням, виглядали натужно. Ну, маю зазначити, що саме через це Зеленський програв більшість капітанських конкурсів у КВН - він погано імпровізує, без заготовок не може впоратися, це теж його відома вада. Друге: Зеленський піддався Порошенкові й в якийсь момент почав виправдовуватися: я не був у Москві, я не отримував повістки, я не маю стосунку до мільйонів, я не те, я не се... Це виглядало... ну, так, як і мало виглядати.

І ще одне: навіть в завченій промові Зеленський не впорався з українською мовою, що вже казати про спічі "від себе", де він постійно перескакував на російську. Але це було очікуваним. Українська мова, дітоньки - це гостра зброя й горе тому, хто не вміє нею користуватися. Поріжеться об лезо, як Зеленський ото порізався.

А про зміст справді слід подумати окремо.

боже написали хуєти.

1. Петро вирішив перехопити ініціативу, не чекати ведучих. Гімн би і так співали.
2. про який прапор мова - там Ричкова стояла.
   
Re: Дебати 19.04.2019

А назагал враження від дебатів - наче гівна наїлася. Огидне видовище

Вы таки знаете разницу? :laugh:
   
Re: Дебати 19.04.2019

Это хоть кто-то понял?Все увидели жопу.Факт есть факт.
Я увидел женщину. А ты на мужские жопы заглядываешься?
   
Re: Дебати 19.04.2019

Петро програв з тріском
навіть не очікував
барига-балабол
   
Re: Дебати 19.04.2019

А чому в нього на сцені не було представників його команди, крім квнищиків?
Был еще юрист Коломойского.
   
Re: Дебати 19.04.2019

На последнем слове..

Нахрена Порох вцепился в Крым?

Или он без 3,14здежа уже просто не может?
   
Re: Дебати 19.04.2019

шото сцена порошенка нагадала ото :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія